29.11.2022 | Svátek má Zina


Diskuse k článku

MIGRACE: Plíživá islamizace

Už dost dlouhou dobu čtu různé nepříliš dobré zprávy o potížích místních obyvatel s lázeňskými hosty arabského původu ve městě Teplicích a přiznám se, že jsem tomu zprvu nevěnoval žádnou větší pozornost.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
R. Tichý 10.11.2016 8:36

Zatim!!!

To si muzete pripsat ke kazdemu vasemu tvrzeni.

V. Braun 10.11.2016 9:02

Re:

Vše se mění, takže "zatím" se dá přidat k jakémukoli tvrzení.

R. Tichý 10.11.2016 13:02

Re:

Hloupý argument. Zkuste třeba - tráva je zatím zelená. Z hlediska češtiny správně, z hlediska logiky ubohé a spadající do kategorie rčení o holi a psu.

V. Braun 10.11.2016 13:13

Re:

Tak nevím jak vy, ale já pod okny vidím trávu zatím ještě zelenou. Nebude to dlouho trvat a přejde do žluté až hnědé. Jinak máte pravdu, na každé tvrzení to zatím asi aplikovat nelze, to jsem přehlédnul. Ovšem argumentovat na tvrzení, že se něco neděje tak, že "zatím se neděje" je také poněkud laciné.

J. Kindl 10.11.2016 8:55

Re: poněkud hloupý článek

Za prvé žádné problémy v Modlanech nejsou proto, že se zatím staví a nebydlí. Mešity v Teplicích nejsou, ale jsou tak zvané modlitebny a to tři. Arabové koupili v Teplicích domy, keré předělali na modlitebny. Za další v Teplicích mají koupené činžovní domy, kde bydlí. Kdo tam přesně z muslimů bydlí neví někdo. Teplice z nich žádné peníze nemají, pouze vydaje za úklid. Já v Teplicích bydlím.

M. Šejna 10.11.2016 9:14

pane Kindle

mohl byste zdejšímu publiku popsat, jak Vás osobně omezuje muslimská modlitebna? Mohl byste popsat, jak budete omezen na své svobodě poté, co se Arabové nastěhují do svých rodinných domů v Modlanech? Mohl byste nám sdělit, jak byste chtěl zabránit českým vlastníkům činžovních domů a pozemků prodávat Arabům v Teplicích a okolí své majetky?

A. Alda 10.11.2016 10:13

Mne osobně omezuje

svou potenciální hrozbou. Její existence vytváří příznivější podmínky pro příliv migrantů.

V. Braun 10.11.2016 10:36

Re: Mne osobně omezuje

Spíše mi to připadá, že ve vás vyvolává obavy než nějaké aktuální omezení. Obavám rozumím, i já jich mám plno, jen si nemyslím, že nejlepší cesto jak se obav zbavit je dávat rovnítko mezi muslimy a zrůdy, řešení budou asi složitější. Je škoda, že se na řešeních a na diskusi o nich více nepracuje, tím myslím ze strany našich (ČR a EU) politiků. Nedávno jsem se dotázal ministerstva vnitra kolik měla ČR vyslat a kolik skutečně vyslala imigračních úředníků do Řecka a Itálie, uvidíme co odpoví.

J. Kindl 10.11.2016 16:15

Re: pane Kindle

To je začátek. Tak to začalo ve Francii, Norsku, Dánsku, Belgii. Tam byli lidé, kteří říkali to samé co vy. Dnes jsou to oblasti, kam pokud vstoupí policista, tak v neprůstřelné vestě a s hlemou na hlavě. Tam platí jenom jejich zákony. To i přesto, že zde žije už třetí generace muslimů. Zakázat to nejde, ale pokud je zde nechci, tak jim dům neprodám.

D. Polanský 10.11.2016 7:07

Je si potřeba uvědomit,

že migranti nechtějí se integrovat, ale zabrat naše místa. Pokud tohle nepochopíme, prohrajeme. Je jasné, že se najdou nenažranci, kteří budou za jidášský groš od islamistů islamizaci podporovat. Tyhle podporovatele je potřeba fyzicky likvidovat, jelikož jsou to naší nepřátelé, vedou válku proti nám, podobně jako IS. A ve válce platí jiná pravidla než v míru. Ve válce jde totiž o krk a bezpečný domov.

M. Šejna 10.11.2016 7:27

pane Polanský

mohl byste zdejšímu publiku popsat, jak pacienti lázní v Teplicích a Bělohradě chtějí nám Čechům zabrat naše místa?

P. Kremla 10.11.2016 7:46

Re: pane Polanský

Tupoune, článek není pouze o turistech v Teplicích. Turisté si obvykle nestaví v turistické destinaci 250 rodinných domů.

V. Braun 10.11.2016 9:07

Re: pane Polanský

Pokud jsem dohledal zprávy o Modlanech tak se tam hovoří o "až sto parcelách" pro domy s rekreačním využitím. Co tam máte dál?

M. Šejna 10.11.2016 9:07

Kremlo

urážkami děláte tupouna ze sám ze sebe. Inteligentním se stanete až tehdy, předložite-li protiargumenty.

Mohl byste nám tu sdělit, co tak strašného provedli ti vlastníci nemovitostí v Modlanech? Zavraždili tam někoho? Mají tam se starousedlíky nějaké konflikty?

P. Lenc 10.11.2016 8:51

Re: pane Polanský

Nechci pane Šejno věřit, že by jste byl tak hloupý.I když váš oponent jsem si to dosud nemyslel.

M. Šejna 10.11.2016 9:04

pane Lenci

muslimští turisté jsou něco jiného, než muslimští imigranti. Autor článku to ale neumí rozlišit. Dokud nenastal problém s imigranty, nikoho nezajímaly "zvyklosti" muslimských pacientů v našich lázních. Problém neexitoval, dokud nezačala imigrantská hysterie.

Je zcela běžné, že turistům se v turistických centrech kvůli penězům ustupuje. V muslimském Egyptě nesmí žena na pláži chodit v bikinách, ale v Hurgádě je to normální. V Hurgádě se Egypťaně přizpůsobili evropským turistům.

Příště se mnou polemizujte. Urážkami mé osoby ponižujete sám sebe a nikoli mě. Inteligent totiuž umí předkládat argumenty, zatímco hlupák umí jen urážet druhé.

P. Lenc 10.11.2016 9:37

Re: pane Lenci

Pane Šejno, článek je nikoliv o Hurgádě, ale o situaci v české obci.Autor píše o situaci o které ví, zatím co vy argumentujete způsobem on o voze, vy o koze.A pokud vy hrajete na strunu "protiislámské hysterie", tak to o něčem svědčí.To k tomu "hlupáku co uráží druhé".

A. Alda 10.11.2016 10:15

Kde muslim, tam nebezpečno.

Ať si muslimové zůstanou v muslimsku, já k nim taky nelezu.

D. Polanský 10.11.2016 10:06

Re: pane Polanský

V Kosovu bylo na počátku 19. století cca 5 % muslimů. Před válkou v Jugoslávii 95 %. Nakonec i zbývající křesťané byli vyhnáni za asistence NATO. Dnes v jejich domech bydlí muslimové. Navíc za tichého souhlasu byly bez pardonu zbořeny málem všechny křesťanské svatostánky. A je ticho po pěšině. Víte proč? Protože kosovští křesťané jsou pravoslavní jako většina ruských křesťanů. Kde žijete? Na Marsu?

A. Alda 10.11.2016 10:15

Ano.

Přesně tak to je.

V. Braun 10.11.2016 10:41

Re: pane Polanský

v Kosovu jsem letos byl a s křesťany, nebo tedy se Srby, na náboženství jsem se jich neptal, jsem se běžně setkával. Také jsem se byl podívat v nově postaveném, docela velkém, kostele.

Bylo to v době ramadánu, což jsem zjistil až na místě, ale nebyl žádný problém si kdykoli v restauraci dát kus vepřového a pivo.

Tolik očité svědectví. Odkud čerpáte své informace vy, pane Polanský?

P. Maleček 10.11.2016 5:07

Spíš než taktika islámu, nenažranost místních hlavounů.

Možná taktika pomalého nástupu islámu, zcela jistě nenažranost českých lokálních papalášů. Na onom Teplicku je nástup islámu zcela v rukou tamní samosprávy.

V Modlanech vznikly islámské zóny tak, že tamní starosta nejdříve ty tehdy pole za pár šupů koupil, pak prosadil Územní plán měnící pole ve stavební parcely a pak je s desetimilionovými zisky Arabům prodal. Obec a její občané samozřejmě utřely hubu. V podstatě to samé už chystá radniční ČSSD panstvo i v sousední Krupce.

V Teplicích invazi islámu mocně podporuje slavný pravicový žvanil primátor, senátor a kdoví co ještě Kubera, hvězda prý protiislámské ODS. Jeho vazby na z Arabů profitující majitele lázní jsou dobře známé.

A ono to jiné nebude i v dalších lokalitách, kde se začínají shlukovat vyznavači islámu. Vždy v pozadí najdete místní, často na radnicích sedící nenažrance, kteří jsou pro zisk z islámských, zatím jen hostů schopní čehokoliv. Třeba i zakazovat policii aby proti neurvale se chovajícím obdivovatelům Alláha zasahovala.

Takže netřeba strašit islámskou invazí. Spíš se zaměřte na ty, co tuhle invazi pro svůj profit na úkor veřejnosti podporují.

J. Kulheim 10.11.2016 6:54

Pane Malečku

Máte nějaký důkaz o tom, že pan Kubera "mocně podporuje invazi islámu a jaké vazby má na "z Arabů profitující majitele lázní?

Já jsem nikdy o něčem takovém neslyšel ani nečetl.

J. Kindl 10.11.2016 9:03

Re: Spíš než taktika islámu, nenažranost místních hlavounů.

Pane ležete. Kubera žádné muslimy nepodporuje. Ten, kdo je do Teplic pozval jsou lázně. Město zaslalo dotaz na MV zda je možné zakázat nošení burek. Odpověď zněla ne. Tak se město snaží pomoci tabulek upozorňovat Araby na to jak se mají chovat. On jako politik nemůže otevřeně vystoupit proti nim a město nemůže zakázat lázním, které hosté mohou přijmout a které ne. Také město nemůže zakázat některým lidem, aby jim neprodávaly činžovní domy anebo jim nepronajímaly byty. Na druhou stranu jsou kavárny a restaurace, kam je nepustí.

R. Morava 10.11.2016 11:09

Re: Spíš než taktika islámu, nenažranost místních hlavounů.

Nicméně stát zakázat prodej nemovitostí cizincům může a jak popisuje pán situaci v těch Modlanech (neznám to tam, tak nepotvryuji že to tak je), starosta koupil pozemky, dal je do územního plánu a prodal Muslimům. To je konflikt zájmů. I pokud je to v rámci (špatných) zákonů OK, je třeba takového člověka odsoudit společensky. Kde jsou novináři, aby o takové špíně alespo%n nenapsali včetně zveřejnění majetku toho pána. Na to právo máme a pokud už ani nemáme právo říct svůj názor na šmejda, je třeba hnát současnou vládu už nikdy nevolit a hnát je k zodpovědnosti.

J. Kulheim 10.11.2016 13:17

Re: Spíš než taktika islámu, nenažranost místních hlavounů.

https://patria.cz/pravo/2653912/cizinci-a-nakup-ceskych-nemovitosti-omezeni-padla-jaka-vlastne-byla.html

Půdu můžou koupi od soukromých osob nebo od developerů muslimové, kteří mají např. občanství některého státu EU. Je možném jenom požadovat, aby byly při výstavbě dodržovány zákony ČR

V. Braun 10.11.2016 3:00

Zprávy z roku 2014

Tak jsem trochu zapátral a třeba ty pozemky u Modlan to je zpráva z roku 2014. U lázní nevím, ovšem troufnu si odhadnout, že lázně se spíše u potenciálnch zákazníků samy propagují, a i to je stará správa. Třeba o těch Teplicích se psalo také cca před dvěma roky. Tehdy tam nějaká gymnazistka s muslimskými kořeny dělala mezi islámskými návštěvníky lázní osvětu jak se mají chovat a lidé typu pana Chrastini pak nadávali řediteli gymnázia.

Pan Chrastina zřejmě usoudil, že už dlouho nic na téma islám nevyplodil a pro nedostatek jiné munice (sakra ti islamisti teď nějak nic moc nepáchají nebo co) vaří i z prošlých surovin.

J. Kombercová 10.11.2016 3:16

Re: Zprávy z roku 2014

Ale o tom píše, že pomalu, ale jistě.

J. Kombercová 10.11.2016 3:20

Re: Zprávy z roku 2014

...ta dívenka dělala osvětu se svým panem otcem... učili lázeňské hosty, jak se mají chovat jinde než doma. Jedno léto. Nevím, zda to naučili všechny lázeňské hosty pocházející z krajin jejich původu. Jenže to není všechno, když už chcete být informovaný, přečtěte si všechno o aktivitách téhle slečny.

V. Braun 10.11.2016 9:01

Re: Zprávy z roku 2014

Proč ne, dejte sem prosím odkaz na texty o aktivitách, které máte na mysli, ať si počtu.