29.7.2021 | Svátek má Marta


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Tis 5.11.2008 8:05

Daleko horším způsobem pracují media proti KDU-ČSL

Daleko horším způsobem pracijí media proti KDU. Ačkoliv se Čunkovi nepodařilo nic dokázat a obvinění byla absurdní, udělala media z něho korupčníka a zcela negativní postavu. Jeho návrhy na řešení romské otázky odsuzují, ačkoliv s ní souhlasí 94% národa. O tom, že má zásadní zásluhu na tom, že ČR získala z EU 280 miliard ani slovo.

čtenář zdrojů 5.11.2008 8:16

možná máte pravdu, ale

možná máte pravdu, ale co dokázala policie proti Paroubkovi (kauza Kubice) nebo proti Grossovi (byt, akcie). Nedokázala nic, ale přesto média útočila jako vzteklá. Proti Grossovi navíc útočili hlavně samotní lidovci kvůli Barkové. Dnes lidovci sklízejí ovoce toho, co na politické scéně sami intenzivně budovali.

:-: 5.11.2008 9:41

Re: možná máte pravdu, ale

R^

jkotek 5.11.2008 10:19

Re: možná máte pravdu, ale

Grossovi to DOKAZALI. Grossovi media skutecne dokazala jeho LZI. Media presne spocitala, ze Gross lhal, kdyz tvrdil ze si cely byt zaplatil ze sveho platu.

Teprve pote si zacal Gross vymyslet strycka Vika a podobne chujoviny. Ale prvni dukaz lzi tu byl. Zbytek byly jen ruzne zdarile pokusy o jeji zamaskovani.

www racek 5.11.2008 10:35

Re: možná máte pravdu, ale

hmm, a topolánkovi, jehož splátka hypotéky dosahovala právě výše jeho čistého příjmu ... nebylo třeba nic dokazovat  ...

Karkul 5.11.2008 11:12

Re: možná máte pravdu, ale

Hlavně nám nikdo nevysvětlil, proč stejně jako Čunek nebylo kriminalizováno a vláčeno, prý nezávislým tiskem, tisíce dalších starostů a primátorů ve všech městech kde byly prodány byty nájemníkům. A  naopak je dokonce  ani nezajímá drzost jednoho prý majitele jedné onaké tiskoviny, který  získal tisíce bytů  po 40 000.- se závazkem termínu je zhruba za tutéž cenu odprodat. Ale nyní se snaží v termínu neprodat nic a po něm  prodávat po milionech. Logicky by mu měl být tento majetek minimálně zabaven pro neschopnost splnit smluvní podmínky.

Středočech 5.11.2008 13:45

Re: Daleko horším způsobem pracují media proti KDU-ČSL

Souhlasím. Přidal bych jeden výmluvný příklad. Nejméně měsíc před krajskými volbami se psalo snad denně, že volební sdružení lidovců a nezávislých starostů má ve Středočeském kraji podporu 0.5-0.6%, prý podle STEMu. Stejná čísla se objevila i v TV debatě, tam aspoň zaznělo, že podle jiných agentur to je 3.5-5%. Nicméně to stačilo k tomu, že lídr volebního seskupení do debaty pozván nebyl. Reálný výsledek 3.6% je po takové masáži ještě překvapivě vysoký. Nicméně rozdíl 0.6% a 3.6% je daleko za statistickou chybou, vždyť je to šestinásobek! Tady nevidím jiné racionální vysvětlení, než záměrnou manipulaci.

:-: 5.11.2008 7:55

To je jak za komunistů

když byli nepřátelé jaro, léto, podzim, zima. Teˇk tomu ještě patří i media, pozoruhodné.;-D

helman 5.11.2008 7:49

Boj proti imperializmu

Už sám termín "boj proti ODS" připomíná totalitu. Za prohru ODS určitě může i počasí, zéjména směr větrů a klimatické změny. No a samozřejmě voliči, kteří nepochopili, zase nepochopili. ODS jakožto pravicová strana leninského střihu má z ostudy kabát, ale může za to určitě rozhlas a TV. Bezmezný souhlas.

Kupředu modrá, kupředu modrá, zpátky ni krok.

runner 5.11.2008 10:44

Re: Boj proti imperializmu

Může za to mandelínka bramborová.

blažek 5.11.2008 7:27

blbci

dle autora je převážná část občanů hloupá a jedině topol a autor jsou ti inteligentní,

kteří vědí o jde.co

fo-ol 5.11.2008 2:42

chacha

tohle snad nemuzete myslet vazne!!! zni to jak humoristicka parodie :) my muzeme pouze za nase uspechy, za neuspechy je vzdy nekdo jiny, zly. idealne samozrejme media :) uz jen cekam kdy se ods pokusi zlikvidovat respekt :) pamatujete na pokus cssd blahe pameti? ;-)

Kolemjdoucí 5.11.2008 6:04

Re: chacha

Kruci,to jsem si nikdy neuvědomil,že třeba ta Drtinová tolik fandí ODS - fakt budu muset jít co nejdřív na ušní.

Karel 5.11.2008 2:38

Zakomplexovana media

Všechno je to pravda - média jsou totálně levičácká, jako kdyby sledovala neustále cestu "čím hůře, tím lépe". Kdo to nevidí, musí trpět totální slepotou a hluchotou. Psychologickým důvodem pro mnoho mediálních pracovníků také je jejich původní totální adorace Václava Klause a ODS jakožto mesiáše bez chyb a pak totální vystřízlivění, spolu se závistí k úspěšnějším lidem. V komunismu byli (hlavně televizní pracovníci) něco jako šlechta, neplatily pro ně žádná omezení a teď by najednou tyto výsady měli ztratit. Takže lžou pro toho, kdo to ocení. Je to (až na vyjímky) banda totálních prasat.

Pája 45 5.11.2008 12:58

Re: KAREL

Čím trpíš ty, "karle", když vyzvrátíš nad ránem takové "skvosty", cituji : "Všechno je to pravda - média jsou totálně levičácká, jako kdyby sledovala neustále cestu "čím hůře, tím lépe". Kdo to nevidí, musí trpět totální slepotou a hluchotou." Jmenuj ta hlavní média, jejich redaktory a redaktorky, které straní levičákům proti tvým oblíbencům z ODS? Myslíš třeba Drtinovou, celou NOVU nebo koho ještě?

Vic myslete 5.11.2008 0:57

Lide volili CSSD aby nas konecne zbaviia Mengeleho-Julinka, a cele ODS

Ktera jen korumpuje a rozkrada zemi-pry privatizaci., Bendl i Bem jsou v tom jak vidime na hospodareni Prahy i Strednich Cech stejni ptacci.

Zlodejska ODS mela zaniknout uz za Klause-stali uz stat biliony!!!

Pirat 5.11.2008 10:38

debile

víc se k takovým slintům nemá cenu vyjadřovat

x 5.11.2008 0:53

To je blbost

ODS rozhodne netrpi neprizni (celostatnich = prazskych) medii. To okecavani jejich prohry je k nicemu (hlavne pro ne same!!), pokud budou dal delat politiku "kaslem na to, co chtej lidi", tak dobre jim tak...

doga 5.11.2008 0:52

Všichni jsou na nás zlí?

Jistě jistě, za výprask ve volbách může zásadně kdokoliv, jen ne politika ODS. Tenhle autor se pro změnu soustředil na média, v podstatě jen proklamuje různá tvrzení o tom, jak jdou údajně média ODS po krku. Rozhořčovat se např. nad mediálním zájmem o kauzu Morava (/Tluchoř/Dalík/...?) je už nemístné - neměl by skutečný zastánce SLUŠNÉ konzervativní pravicové strany (je tu nějaká??) chtít především to Topolánkem slibované vymetení Augiášova chlívu? Ne, on se radši zlobí na novináře, že toho chytráka Moravu vyprovokovali. Asi podle něj měli o celé události, která silně naznačuje míru prohnilosti celého mocenského stroje ODS, solidárně mlčet? Taková mlčící "média" si přáli (a měli je) naposled komouši před rokem 89 - prostě autorovo bolševické vidění světa modrými brýlemi. Velmi smutné.

karas 5.11.2008 6:08

Re: Všichni jsou na nás zlí?

R^

:-: 5.11.2008 7:54

Re: Všichni jsou na nás zlí?

R^R^R^

runner 5.11.2008 10:49

Re: Všichni jsou na nás zlí?

Média asi málo adorují politiku strany a vlády a málo pranýřují třídního nepřítele.

Pája 45 5.11.2008 12:53

Re: Všichni jsou na nás zlí?

R^R^R^R^;-D;-D;-D;-D