26.7.2021 | Svátek má Anna


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Jan Žižka 6.11.2008 17:04

Americké tajné služby opět selhaly-agent KGB presidentem!!!

Americké tajné služby opět selhaly-agent KGB presidentem!!!  Po velkém úspěchu s Billem Clintonem (ruská vojenská rozvědka GRU) zaznamenaly americké tajné služby další velký úspěch! Marx-leninská matka Obamy, jako agentka KGB a militantní feministka, rozvracela nejenom USA, ale pod krytím obránkyně lidských práv i Indonésii a jako špiónka KGB pomáhala v Indonésii k útěku komunistům po nepodařeném komunistickém puči. Hodně by nám o tom mohl vyprávět Jiří Dienstbier (GRU), který se na tomto neúspěšném puči rovněž podílel a napsal o tom knihu... Obamová, jako správná revolucionářka a feministka,  se o svého syna Baraka - na rozdíl od komunistů - prakticky vůbec nikdy nestarala, ale vychovávali ho její bílí rodiče. Ti špiónovali v Honolulu pro KGB největší americkou vojenskou základnu v celém Tichomoří (rodiče tam odešli z kontinentu pod záminkou, že tam její otec chce založit obchod s nábytkem, do kterého - v případě amerických námořních důstojníků - vkládalo KGB odposlechy.) Biologický otec Obamy pomáhal budovat jako marx-leninský ministr  socialismus v Keni, nakonec se téměř upil k smrti, ale zemřel v autohavárii. S druhým manželem, Indonésanem, nevlastním otcem Obamy, se jeho matka seznámila na kurzu ruštiny (!!!) v Honolulu, pak s ním jela zachraňovat komunisty do Indonésie, ale i  s ním se zanedlouho po svatbě rozvedla.  Vše lze nalézt v anglické verzi na internetu, ale v českých "svobodných a nezávislých" masmédich KGB se o tom nedočtete ani slovo. 

sasa01 5.11.2008 23:56

Dost výstižné

Fajn zformulované. Nejvíc byl ale požadavek autora na sdělovací prostředky (http://neviditelnypes.lidovky.cz/media-otevreny-dopis-0rw-/p_spolecnost.asp?c=A080129_102823_p_spolecnost_wag), že podle zákona mají uspokojovat i menšiny.  Tedy i myslící menšinu.

vodák 5.11.2008 23:20

přesné

S autorem naprosto souhlasím. Vyjádřl přesně co si myslím, tak jak bych to nedovedl. Jeden z nejlepších a podle mého názoru nejvýstižnějších článků, jaké jsem v poslední době četl. 

Zen 5.11.2008 22:21

Tak to jsem si oddechl!

Za volebni porazku mohou media, ne to, ze by ODS vladla-nevladla, vytvarela reformy-nereformy, jeji predstavitele meli tuny masla na hlave (ne, ze by to bylo u ostatnich stran lepsi, ale kdo je u moci, ten je videt), ...

Důchodce 5.11.2008 21:54

Re: To je těžký milý pane...Re: Jak tak čtu diskusi

Geronte,zamýšlím se nad tím,jak je možné vyhrát volby s pomocí amerických poradců  proti americkému radaru.Jak si to mám srovnat ?                     

Puck 5.11.2008 21:51

Re: Autor žije v myšlenkovém ghetu...

Ano, tak se věci mají. Ani media už nemohou vychvalovat pravicovou politiku tak jak by si ODS přála. Musí také koukat, aby někdo jejich noviny koupil, aby jejich komentáře někdo četl a aby se někdo na jejich zpravodajství díval. A ten někdo, i když se dá ovlivnit, přesto srovnává předložené se skutečností. A jsou skutečnosti, které se i při sebevětší dobré vůli nedají okecat tak, aby příjemce nepovažoval předkladatele za debila.

Veničan 5.11.2008 21:24

Re: To je těžký milý pane...Re: Jak tak čtu diskusi

geron(něco) není správné říkat, že je vůl. Vůl je užitečné zvíře...

fh 5.11.2008 21:09

Re: MÉDIA : Mechanismus vítězí

Konstatování je bohužel málo, ale co dělat ?

Co udělat pro nápravu nevím, ale pro zachování duševního zdraví možná pomůže omezit sledování politiky na polovinu a uspořený čas poslouchat hudbu, kterou máme rádi.V

majolenka 5.11.2008 20:34

autorovi

obávám se, že media jsou čím dál tím víc spíš bulvárně naladěná, obávám se, že je požehnaně málo novinářů referujích události, mám snad stihomam, když věsměs vidím, že je mi předkládáno, co si o tom mám i myslet ?slyším trávu růst jenom já nebo i někdo jiný, faktem je, že pokud nevypluje na povrch nějaká skutečná "bomba" kauza, alias pedofilní Paroubek, udavač Kundera, či Moravec x Tlustý......je to jen a pouze okurkovou sezonou? nebo je to tím, že sledovat opravdové kauzy je pro skutečný novinářský profíky, kteří by měli obsáhnout mnohem víc, než třeba pan Kroupa ?a nejen sobě pokládám otázku, je zájem o takovou novinařinu ?budeme ji číst ?ostatně autor článku nejednou sám pranýřoval úroveň mnohých, jež se nechávají nazývat novináři .....tak odkud začít, v případě, že (skutečně ) existuje poptávka

Petr 5.11.2008 20:34

Protěžování ČSSD v médiích? Můžete uvést v kterých?

Kromě Práva neexistuje významnější deník, který by více "fandil" ČSSD než ODS. Právě naopak -redaktoři MfDnes, Lidových novin, Hospodářských novin i internetových periodik (např. Neviditelný pes) velmi často uvádějí, že jsou voliči ODS a pokud přímo nemobilizují proti ČSSD, pak minimálně naznačují, proč je lepší volit ODS. Celý článek je pláč nad rozlitým mlékem. Jestliže si ODS nechá v čele zprofanované politiky typu Topolánek, Langer a Řebíček s Dalíkovou vlivovou klikou v pozadí, pak si koleduje o další porážky.  

buš 5.11.2008 19:57

Re: Až na pár výhrad

pane, aši šte štlatil žuby...

MR 5.11.2008 19:52

Re: Až na pár výhrad

Nepíšu o levicových médiích ale novinářích a jejich myšlení. Ale ten problém je spíše v ideologické prázdnotě (ač vy si to určitě vysvětlíte pejorativně). Novinářů, kterých si vážím pár je a nemusí vždy psát "pravicově". Jinak si aspoň trochu srovnejte gramatiku a označení "pravicovej blb" mi v žádném případě nevadí. Urazilo by mne spíše, kdyby jste mne nazval "levicovej blb".

Jouza 5.11.2008 19:10

Re: Pan Wendelín.Pane Marate jste vedle

Netěším se již na nic.Světová krize je jen lakmusový papírek.Jen zírám na ten veletoč.Proč si myslíte,že jsem bolševik?Že mám jiný názor než ukřičení pisatelé Jobovek?Máte divná měřítka..???

Mell 5.11.2008 18:38

Díky za zajímavý článek.

po dlouhé době slušná analýza.

rafp 5.11.2008 18:36

Re: Až na pár výhrad

no jenom doufám,že ožnačíte ta levicová média.já si myslím,že ani nevíte o čem píšeted.halt pravicovej blb.

rafp 5.11.2008 18:30

Re: MÉDIA : Mechanismus vítězí

to je omyl. blesk a jiný bulvár přece podle vašich pouček čtou jenom ti pitomci co makají za šest až osm tisíc.

RL 5.11.2008 17:56

Re: autorovi

Vážený, mě teda nepřipadá, že by média postupovala jako obchodník. Meia jsou levicově naladěná a od roku 2006 jsou veřejnoprávní média jednostraně vysazená proti pravici.:-(

xxx Kubeš 5.11.2008 17:45

Autorovi článku

článku se mýlí, když viní naše tři přední politiky za to, že udělali tlustou čáru za komunistickou minulostí. Byl to jen jeden a sice Havel..To, že většina našeho tisku je levicově zaměřena přičítám tomu, že v tisku pracuje příliš novinářů z dob komunismu, kteří tenkrát věděli, že levicovost budou mít v popisu práce.

Jiří K. 5.11.2008 17:23

Re: okamžitě

Také jedna (jeden?) raněná slepotou.

Jiří K. 5.11.2008 17:21

Autor žije v myšlenkovém ghetu...

...a není schopen vnímat realitu. Měl by se občas podívat i mimo promodralá média typu tohoto plátku, Virtually a já nevím, jak se všechny ty skvosty jmenují. Pro všechny ty mediální zločiny, které nám tu vůči ODS vyjmenovává platí, že proti ČSSD je to na stejném základě, ovšem to celé na druhou.

Autor nejspíše považuje za ideální stav médií, jaký tu byl v první polovině 90 let, kdy ODS byla adorována a její kritika nebyla přípustná. Považuje od těch dob média za dobytý prostor, který slouží k lepší prezentaci politiky ODS, k zašlapávání jejích protivníků a jakoukoliv, i sebeskromnější, odchylku od tohoto stavu má za skandální a trestuhodný zločin. Po tom se mu (nejen jemu) evidentně stýská a takovýto stav by rád znovu nastolil.

Však na tom už mnozí pilně pracují, například taková Dana Jaklová v radě Českého rozhlasu. Ten náhubek se již médiím, která nebudou dostatečně modrá, připravuje. Viz. tažení proti rádiu pro mladé Wawe a vyhození jeho ředitele - neuhlídal redaktora, který se otřel o Klause. Nikdo (kromě Kotrby v BL) se neozval. Vzpomínáte ale na ten povyk, když (údajně kvůli Paroubkovi) byl odejit redaktor ČRo, který neuhlídal prostořekou Přenosilovou? Inu, co je dovoleno Jovovi, ...

Autor není schopen vnímat realitu, že většina médií je silně propravicová a silně a systematicky zaměřena proti ČSSD, zejména proti Paroubkovi (tak, jako předtím proti Zemanovi). Taktéž většina do médií zvaných expertů má spíše pravicové vidění světa a nápadné to bylo v období vlád ČSSD.

To, že některá média někdy ODS nepodporují tak přímo, jako kdysi a jak by si to autor asi přál, je dáno také tím, že prostě to už mnohdy nejde bez ztráty květiny (integrity a pověsti novináře). ODS se tak zprofanovala (korupcí od měst přes kraje až po ústředí, porušením volebních slibů a hlavně Smlouvy s voliči, poklesky přemnohých jejích členů, neschopností sebereflexe a přiznání chyb, nesmyslnou eurofóbií ...) že mnohý z novinářů už toto podporovat nemůže, i kdyby sebevíce chtěl. To je vše.

POV 5.11.2008 17:07

autorovi

na tom co píšete je jistě hodně pravdy. Jen mi trochu vadí, že to vypadá, jako by za všechno mohla media a ODS nic. ODS totálně podcenila osvětu a vysvětlování svých záměrů. Media se prostě chovají jako obchodník - prodávají ty informace, za které nejvíc dostanou. A když takové informace nejsou, tak tomu nějak pomůžou. Nemá smysl nad tím lamentovat, tak to prostě je. A nedá se s tím nic dělat, zkuste něco říct proti novinářovi. Už slyším ten řev o omezování svobody tisku. Řekl bychm že s médii je to jako s politiky - máme je taková, jaká si zasloužíme.

marie 5.11.2008 17:04

Re: o čem mají noviny psát??

Proč ODS? Reforma hospodaření je věcí celé vlády (finance např.drží lidovci) a je uskutečňovaná pouze v mezích možné koaliční shody. A jak měla zaplnit přední stránky novin a TV zpráv? Nevšiml jste si, že novináři dávají přednost nejpitomějším aférám? A pak tedy vláda zveřejní výsledky své práce formou placené inzerce (ta se novinám hodí), hned je plno křiku, že si tak ODS dělá reklamu.

gerontusinza 5.11.2008 16:56

Jak úsměvné.....Re: Až na pár výhrad

;-D;-D;-D

gerontusinza 5.11.2008 16:54

Re: Zeman měl pravdu

R^

Kecal 5.11.2008 16:54

Re: To je těžký milý pane...Re: Jak tak čtu diskusi

Už mu to říkám dávno.

gerontusinza 5.11.2008 16:53

Prrfektní přátelé budou rádi......Re: okamžitě

vždyť přeci neprohráli oni ale kvůlizlolajným novinářům..... ;-D samozřejmě, pokud je to ta slíbená  sebereflexe, tak je to to nejlepší co může ODS pro KSČM udělat.....;-D;-D vzhuru do toho a račte se klanět k Brdům (co kdyby) zazpívat svůj chorál s Radarovou pěnicí a v porodnicích navrhnout vypsat pokutu za narození dítěte, jůlínek to jistě ocení....;-P

marie 5.11.2008 16:49

Re: MÉDIA : Mechanismus vítězí

Problém je ten, že stejné metody používají i redaktoři vežejnoprávních médií, které si platíme z daní a koncesionářských příspěvků.

gerontusinza 5.11.2008 16:49

děkuji.i bez dovolení......Re: To je těžký milý pane...Re: Jak tak čtu diskusi

nic nového, to zde píše každý modrý blbec a blbkyně...... ale asi z toho nebudu asi 2 hodiny spát.....  skutečně jste mě tou zprávou zcela šokovala.....;-D;-D

Jiří K. 5.11.2008 16:38

Re: Pane Heraite.....averze medií vůči ODS......

Máte pravdu, gerontusinzo. Stejně tak s vámi i runner, Jouza, čtenář zdrojů, racek ...

Pan Herait (a jemu podobní) buď žije na nějaké jiné planetě, nebo není schopen vnímat realitu jaká je.

Zkrátka platí - nic nepochopili, v ničem se nepoučili.

Kresinka 5.11.2008 16:36

Re: To je těžký milý pane...Re: Jak tak čtu diskusi

Gerontovi: dovolte mi pane, abych vám řekla že jste vůl