1.8.2021 | Svátek má Oskar


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
ranbow 5.11.2008 10:38

o čem mají noviny psát??

ODS přece mělo dost času, aby zaplnila přední stránky novin a TV zpráv informacemi o stavbě nových nemocnic, a léčebných zařízeních za vybrané regiulační poplatky, o zlepšení zdravotního stavu populace, o vyhraných mezinárodních arbitrážích, o skvělém stavu naší justice v principu padni komu padni...,mám pkračovat???

Olda 5.11.2008 13:20

Re: o čem mají noviny psát??

Vy si asi děláte legraci, že? Nebo si opravdu myslíte, že se dá postavit nemocnice a zlepšit zdraví obyvatestva za devět měsíců. Vy komiku!

milda 5.11.2008 15:53

Re: o čem mají noviny psát??

On není komik. On je blb.

marie 5.11.2008 17:04

Re: o čem mají noviny psát??

Proč ODS? Reforma hospodaření je věcí celé vlády (finance např.drží lidovci) a je uskutečňovaná pouze v mezích možné koaliční shody. A jak měla zaplnit přední stránky novin a TV zpráv? Nevšiml jste si, že novináři dávají přednost nejpitomějším aférám? A pak tedy vláda zveřejní výsledky své práce formou placené inzerce (ta se novinám hodí), hned je plno křiku, že si tak ODS dělá reklamu.

www racek 5.11.2008 10:33

no, dnes už nejsem volič ani jedněch, ani druhých

před volbami 2006 bylo skóre podpory ods asi tak 10 : 0, před těmito to bylo lepší, jen 10:3 ... pokudse objevilo něco ve prospěch socanů, museli si to napsat sami a krčilo se to v koutě ...

tedy, netuším kde TOHLE autor vzal ...

Ivan Toušek 5.11.2008 10:30

přidávám ilustrační mail z

z běžného chatu o Kočkovi: "jak dojemné... ale co, hlavně, že vyhrála ČSSD a OBAMA:-)všechny zdraví volička LEVICE! Tu kočku by už měli přestat řešit, ať se raději republika stará o lepší SIGNÁL digitálního vysílání, ať můžu sledovat politiku na ČT24" - ano, role ČT24 je typická!

burmajones 5.11.2008 10:23

šílenej slint

podle mého soudu média u nás straní ods. na parobka útočí už dlouhý roky.

ale íčko s téčkem je holt dobrej příběh,to se nedá nic dělat

Jiřík 5.11.2008 10:12

Vy nečtete noviny?

MF Dnes,LN,Deníky,HN-všechna tato periodika už více než 10let podorují otevřeně ODS.To,že se nyní,snaží zbavit Topolánka,neznamená,že bojují proti ODS.Občané jsou celou tu dobu masírováni,jak hrozná je ČSSD.Přesto již po několikáte vyhráli volby.Autor je zřejmě paranoik,vidí,co není.

Saul 5.11.2008 10:06

Souhlasím s autorem článku.

Myslím, že jste, pane autore, zpracoval velmi přesný a úplný popis skutečnosti . Je to zčásti potvrzeno i tím, že argumenty Vašich odpůrců jsou dosti pochybné, pokud vůbec jaké. Problém je ovšem v tom, že (s mírnou nadsázkou řečeno) rudá media hovoří k masám většinou také rudým. Možná, že to díky životním zkušenostem vidím příliš černě (kéž by tomu tak bylo), ale obávám se, že Váš pěkný článek je jen další hlas marně volající na poušti.

Formelák 5.11.2008 9:36

Konečně

to někdo shrmul celkem jasně a stručně shrnul. R^

P 5.11.2008 9:24

Pane autore,

vy zřejmě žijete v jiné zemi,nebo dokonce na jiné planetě,kde shodou náhod existuje taky nějaká ODS a ČSSD.Ne,že bych fandil socdemákům,natož komunistům,ale pokud jsem si všiml, u nás od prvního dne nástupu socdemáků do vlády všechna media tu s menší tu s větší sprostotou na ně útočila a nepřestala prakticky do dnešních dnů.Pokud je můj odhad správný,budou útočit ještě dalších,řekněme,deset let,protože musí ukázat prostému lidu nepřítele úhlavního.A to,že dnes poukazují na některé pány ve středu (ne na pravici,ta tu neexistuje),je jen ukázkou,které partě právě posluhují.Solidních a hlavně nestranných novinářů,typu Pavla Tigrida, by se dneska našlo opravdu pár.

Pája 45 5.11.2008 13:20

Re: Pane autore,

R^R^

KLAUS 5.11.2008 9:12

KECY

Takové nesmysly už jsem dlouho nečetl, chybí tam už jen zmínka o hloupých voličích.;-D

Anonym 5.11.2008 10:01

Re: KECY

Ona tam je, jenže trochu zaobalená - viz stať Relikty komunismu.:-D

čtenář 5.11.2008 8:48

Ano, tak to je.

Klika zaměřená proti ODS ovládla ČT pomocí televizní vzpoury a Novu záměrně prohranou arbitráží. Vliv medií fungujících jako vlivová agentura místo zdroje informací se nepochybně též projevil při volbách v USA.

Pája 45 5.11.2008 13:18

Re: Čtenář

"Bůh je a tomu musíte věřit!  ČT a NOVU ovládla levice a tomu musíte věřit." Co dodat na ty jasné a přesvědčivé důkazy, že, "čtenáři". Nezbývá, než vám doporučit jednu radu, požádejte profesora Chocholouška ať vám přidá další prášky.

alan 5.11.2008 8:21

optika,

z které lze hodnotit volební výsledky,je jistě různá,ale tvrdit,že ODS vedla slušnou,nekonfliktní kampaň mi,mírně řečeno,připadá přitažená za vlasy.Dá se říci,že od voleb v r.2006 je ODS v permanentní volební kampani,byla to ona,která kauzou Kubice nastavila pravidla boje o moc,Topolánkovy kopance do aut a vztyčený prostředníček zase vytýčil způsob komunikace s médii..Způsoby,které praví,že když se mnou nesouhlasíš,tak jsi bolševik a nebo hned agent kominterny,taky pochází z jejich dílny a jsou univerzálně používány i pány přispěvateli na tomto fóru.To,že se provalují kšeftíky našich konzervativců,je v časové návaznosti k jejich příchodu k moci a k dojení státní krávy,a žurnalisté jsou přeci hlídacími psy demokracie.Tak mi místní stesky připadají spíš zametáním problému pod stůl,je evidentní,že ODS a její fanklub se nepoučil a kráčí vstříc zdrcujícímu debaklu,protože kosmetické úpravy nebudou dostačující a nemůžou uspokojit touhu po změně.A komunisti jsou doopravdy vítězem voleb,neslyšel jsem od nich žádnou nadávku na číkoliv stranu.Vítězi ve slušnosti,to je to, co asi demokratické strany neumí,včetně mé oblíbené Zelené.A to ať se Vám líbí,nebo ne.

Pirat 5.11.2008 10:37

extremisto

Takovou blbost jako ty muže napsat jen rudý extremista (zelené maskování vám nežeru) : Kubiceho zpráva nebyla kampaň a nenastavila žádné mantinely (stačí časové srovnání, kdy začala kampaň ODS minus a jak dlouho před volbami vypadla na světlo Kubiceho zpráva)

alan 5.11.2008 11:16

Re: extremisto

O Vás,právě o Vás jsem se zmínil ve svém příspěvku.Taky jste  z dobré bolševické rodiny?Tak to se můžete hrdě zařadit po bok svých soukmenovců jako Topolánek,Bendl a mnozí další nositelé bolševických tradic  a metod,obvykle pro vás platí já nic,já muzikant a nic si nepamatuju,takže kdo ví..Fakta, ty si překrucejete podle svých zásluh a potřeb,má-li na vás někdo jiný pohled,než jste ochoten akceptovatj,je vtom samém okamžiku pasován na třídního nepřítele.A přitom vy jste takový pracant,typický představitel pravice,z vašich daní,hergot,se platí ty socky a lůza,neschopná si zajistit obživu kšeftíčky se státní správou anebo ještě lépe teplým místečkem ve státní či místní správě(že jsem se trefil,úředníčku?)Sdělte mi laskavě ,kdo byl na základě kauzy Kubice obviněn či dokonce odsouzen,budu Vám nesmírně vděčen za poučení,dobrého není nikdy dost,a ta právnická otázka ,,Cui bono?" dozajista ztrácí smysl.

NobodyWasHere 5.11.2008 14:28

Re: extremisto

rudochu, na základě Kubicovy zprávy nikdo kromě Kubiceho obviněn nebyl, jenom ji taková nějaká střílečka dvou mafiánů na oslavě Vašeho Vůdce docela hezky potvrdila.

Pája 45 5.11.2008 13:10

Re: PIRÁT

Pro ODS vypadla v pravý čas, "piráte", mimo jiné proto, že byla připravená! Zkusils už někdy napsat něco věcného nebo se vzmůžeš jen na urážky? (rudý extremisto).

xxx 5.11.2008 8:18

Paralela

"Náčelníku, proč nás lidi nemaj rádi ...?"

Palivec 5.11.2008 8:17

ODS je účelové sdružení zlodějů, založené k rozkradení státu. S pravicovou politikou nemá nic společného. Až dokradou- tak zaniknou.

Talián 5.11.2008 9:00

Re: ODS je účelové sdružení zlodějů, založené k rozkradení státu. S pravicovou politikou nemá nic společného. Až dokradou- tak zaniknou.

Ještě štestí, že rozsah vlivu politiků a jejich sluhů ( nebo protivníků ) v médiích končí před vrátnicí normální a prosperující firmy. Dokud to tak zůstane, není důvod mít obavy z tohoto "lidového divadla". Politici na všech úrovních jen dále drobí desátky, které jim nasypala produkční sféra do korýtek. Bohužel, jejich chamtivost je nekonečná a dnes vytáhnou jako celek asi 2/3 objemu. Pokud to tak bude dál, bude nejlépe říci:"Sbohem český Kocourkove." Někteří to již udělali, jiní na tom pracují a mnozí se k tomu rozhodují. Jsem zvědav, co budou činiti, až zdruje výrazněji vyschnou. O tom si ale budu číst v tisku, který nebude v češtině. 

horduch 5.11.2008 9:13

Re: ODS je účelové sdružení zlodějů, založené k rozkradení státu. S pravicovou politikou nemá nic společného. Až dokradou- tak zaniknou.

ani příklad socialistického  Maďarska jim nevadí,stále si někteří myslí ,že to nějak půjde

Jiřík 5.11.2008 11:00

Re: ODS je účelové sdružení zlodějů, založené k rozkradení státu. S pravicovou politikou nemá nic společného. Až dokradou- tak zaniknou.

ODS dokázala a znovu dokáže,že umí jen rozebírat stát(zhasnout,aby se lépe kradlo)

Pája 45 5.11.2008 13:05

Re: Talián

To myslíš, "taliáne", až se vydavatelství "Vltava" přjmenuje na "Moldau" a české deníky budou vycházet německy?

čtenář zdrojů 5.11.2008 8:12

autor se poněkud mýlí

Média by měla vždy kritizovat vládu a nikoli opozici. V dobách vlády ČSSD to tak fungovalo. Nyní v dobách vlády ODS to už pomalu fungovat začíná také. Rozhodně to ale není tak intenzivní, jako psaní proti bývalým vládám socialistickým (viz kauzy Kubice, Doležel, Srba, Palas, czech-tech atd...). Autor si bude muset zvyknout, že po 8 letech mediálních útoků proti vládám ČSSD teď už 2 roky vládne ODS a že některá média si toho konečně i všimla.;-P

nup 5.11.2008 10:12

Re: autor se poněkud mýlí

R^R^R^

runner 5.11.2008 10:43

Re: autor se poněkud mýlí

Tak nějak.;-)