26.7.2021 | Svátek má Anna


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
MR 5.11.2008 19:52

Re: Až na pár výhrad

Nepíšu o levicových médiích ale novinářích a jejich myšlení. Ale ten problém je spíše v ideologické prázdnotě (ač vy si to určitě vysvětlíte pejorativně). Novinářů, kterých si vážím pár je a nemusí vždy psát "pravicově". Jinak si aspoň trochu srovnejte gramatiku a označení "pravicovej blb" mi v žádném případě nevadí. Urazilo by mne spíše, kdyby jste mne nazval "levicovej blb".

buš 5.11.2008 19:57

Re: Až na pár výhrad

pane, aši šte štlatil žuby...

balcar 5.11.2008 13:11

souhlas

Naprosto s Vámi souhlasím .

janoryna 5.11.2008 13:10

a co averze médií vůči socanům v roce

2004 a 2006. tehdy jste vykládal o stečných hlídacích psech demokracie. volby většině lidí a i těm co volili Stranu ukázali, že jejcich výdělky jsou menší než ukazovalo kulaté počítadlo ODS, ceny vzrostly více něž DPH, samostatná silná koruna ještě před americkým krachem pomáhal do kytek českým podnikatelům a jejich zaměstnacům. a tzv. rovná daň 15% pomohla jen lidem s nejvyššími příjmy a po přepočtení byla veskutečnosti více než 20%. toho si všimli i novináři ! a podnikatelé vám řeknou, že ještě důležitější než daně je vymahatelnost práva, takže ani těm se Strana nezavděčila.

gerontusinza 5.11.2008 12:12

Pane Heraite.....averze medií vůči ODS......

člověče vy trpíte stihomamem......;-D ČT1-24 neělají nic jiného než omlouvají politiku vlády a fandí jim, jen jimněkdy tam proniknou nesprávní "politologové"....;-D to je oovšem jen úlitba nepodjatosti...... ale musím uznat že výroky pana poslance Bendy a pana Jůlínka jsou to nejlepší co se kdy uvádělo....... nic tak neumí voliče dostat jako pitomost a arogance těchto pánů....... jim mohou konkurovat jen výroky "nebožtíka" Mejstříka a Štětináče.......    ti jsou bezkonkurenční.....;-D

Jiří K. 5.11.2008 16:38

Re: Pane Heraite.....averze medií vůči ODS......

Máte pravdu, gerontusinzo. Stejně tak s vámi i runner, Jouza, čtenář zdrojů, racek ...

Pan Herait (a jemu podobní) buď žije na nějaké jiné planetě, nebo není schopen vnímat realitu jaká je.

Zkrátka platí - nic nepochopili, v ničem se nepoučili.

Jouza 5.11.2008 11:28

Pan Wendelín.Má pravdu!Bez urážky pane Leraku by to nešlo?

Autor čte a poslouchá asi jiná media,než česká!Po první větě moderátora poznáte za kterou stranu hraje.I když se velmi snaží se tvářit nestranným!Valné většině bije srdce vpravo!Proto se divíme,že někdo může věřit,že media jsou za levici!To se autor pěkně sekl.V jeho článku ostatně moc objektivního nenajdeme.Pan Lerak se snaží rozlévat nenávist a je vidět,že se cítí dobře jen ,když štve lidi proti sobě!

Marat 5.11.2008 11:51

Re: Pan Wendelín.Má pravdu!Bez urážky pane Leraku by to nešlo?

Jouzo,jistě se těšíte na ekonomické úspěchy socdem,poctivost,čestnost a nezkorumpovanost. .Celý svět vám ty úspěchy bude závidět.Záviděl přece už od 45 roku.

Jouza 5.11.2008 19:10

Re: Pan Wendelín.Pane Marate jste vedle

Netěším se již na nic.Světová krize je jen lakmusový papírek.Jen zírám na ten veletoč.Proč si myslíte,že jsem bolševik?Že mám jiný názor než ukřičení pisatelé Jobovek?Máte divná měřítka..???

Ivanhoe 5.11.2008 11:26

Jak tak čtu diskusi

musím konstatovat, že naprostá většina obyvatelstva této země už je na tom tak, že nejen že není schopna kritické úvahy na základě vlastního pozorování, tj. není schopna samostatně najít pravdu, ale dokonce už ani nepozná, když jí ji někdo stručně, jasně a srozumitelně řekne - buď ji nepochopí (a to je ještě ten lepší případ), nebo ji (ten horší) bez jakéhokoli pokusu o pochopení zavrhne, neboť se neshoduje s jejím vlastním přesvědčením (vysvětlení: vlastní přesvědčení = to, co říká Franta v hospodě a soudruh Paroubek a pan doktor Rath v televizi).

P.S. Teď se vsadím, že se tu na mě vrhne řada těch, o kterých jsem psal, a začne mi buď hulvátsky nebo jízlivě spílat za to, že se v tomto příspěvku pokládám za chytřejšího, než jsou oni. Ošklivé je, že budou mít pravdu. Smutné je, že mám pravdu.Nejhorší je, že přestože může mít jeden inteligentní člověk pravdu proti tisíci hlupáků nebo pomýlenců, stačí hlasy pouhých dvou z nich, aby demokraticky rozhodli, že pravdu mají oni.

Sýček 5.11.2008 12:04

Výstižný komentář k trefnému článku.

Ne nadarmo se léta prosazuje termín "mediokracie".

gerontusinza 5.11.2008 12:26

To je těžký milý pane...Re: Jak tak čtu diskusi

když inteligence je z těch politikých výroků tak těžko nalezitelná......;-D zvláště těch vládních.... já vím, Paroubek a Rath  vyhráli a proč?  protože  vy a vaši "inteligentní" politici dělali tu nejinteligeńtnější politiku......;-D;-D tak se skutečně asi budete muset zamyslet nad svými představami o inteligenci Jo a ať žije svatý radar, s USA na věčné časy a nikdy jinak a neračte si zazpívat? Jo skutečná inteligence se pozná od výběru poplatků od těch bez vlastních či minimálních příjmů, novorozenců, dětí, invalidů a důchodců, kteři se musí rozhodnout jestli koupit deset rohlíků za 3 pětky nebo půjdou k felčarovi a vyklopí mu minimílně kilčo plus další kilčo jako doplatek za své léky............... inu skutečně, asi bude lepší pomalu umřít hladem a krmit se léky, než rychleji na skutečnou nemoc, co? Moc jim na výběr nedáváte a chtěli byste vyhrávat volby? Nedělejte to, nač zbytečný populizmus.......;-D;-D

Kresinka 5.11.2008 16:36

Re: To je těžký milý pane...Re: Jak tak čtu diskusi

Gerontovi: dovolte mi pane, abych vám řekla že jste vůl

gerontusinza 5.11.2008 16:49

děkuji.i bez dovolení......Re: To je těžký milý pane...Re: Jak tak čtu diskusi

nic nového, to zde píše každý modrý blbec a blbkyně...... ale asi z toho nebudu asi 2 hodiny spát.....  skutečně jste mě tou zprávou zcela šokovala.....;-D;-D

Kecal 5.11.2008 16:54

Re: To je těžký milý pane...Re: Jak tak čtu diskusi

Už mu to říkám dávno.

Veničan 5.11.2008 21:24

Re: To je těžký milý pane...Re: Jak tak čtu diskusi

geron(něco) není správné říkat, že je vůl. Vůl je užitečné zvíře...

Důchodce 5.11.2008 21:54

Re: To je těžký milý pane...Re: Jak tak čtu diskusi

Geronte,zamýšlím se nad tím,jak je možné vyhrát volby s pomocí amerických poradců  proti americkému radaru.Jak si to mám srovnat ?                     

Pája 45 5.11.2008 13:33

Re: IVANHOE

Na jedno si zapoměl, ti inteligentnější (sečtělejší) ti, "ivanhoe" vyčtou, že jsi ještě lakomej Skot.

Mirek F. 5.11.2008 13:35

Re: Jak tak čtu diskusi

Hezké alibistické P.S. proti očekávaným námitkámR^:-)

Lerak 5.11.2008 11:07

Dávno

tvrdím, že se svět v kravské přirození mění. Levicový odpad nabývá vrchu. Že k té žumpě patří novináři (ekluje se mi to slovo dát do spojení s těmito lidmi) je evidentní. Máme co chceme-jsme národ pohůnků, inteligentnější část národa byla v minulosti různými totalitami zlikvidována nebo odešla pryč. proto tu vládne estebácko-komunistická špína.(Y)

Marat 5.11.2008 11:40

Re: Dávno

Leráku,nejen novináří,ale především nejskutečnější proletáří,což jsou intelektuálové-žvanivci.Vždyť i ti novináři jsou jen žvanivci a produkty fakult "Humanitních a společenských pavěd".Ve včerejších volbách v USA rovněž zvítězila media.Občané se dají velice snadno zblbnout.A v Čechách zvláště.Věří tomu co přečtou napsané v tiskovinách daleko víc jak slovu Božímu.

Kopřiva 5.11.2008 11:51

Re: Dávno

A to ještě v bulváru;-D

Pája 45 5.11.2008 13:29

Re: LERAK

(Y), "leraku" koukám, že každý cikán (rómové prominou) podle své planety hádá. Nejsi "národ" tak co národu přisuzuješ, přisuzuj jen sobě.>-

wendelín 5.11.2008 10:57

co prohrálo ODS volby?

Komunisté čtyřicet let devastovali naše hospodářství? Drahý autore článku, nějak Vám uniklo, že ještě dnes se ODS a její přisluhovači snaží vytunelovat zbytek toho, co po komunistech zbylo.....Patrně toho bylo dost, když je stále co krást (pardon -  privatizovat).  Jinak Vám patrně také uniklo, že většina našeho tisku je více nebo méně pravicová - ODS si prohrála volby svou bezbřehou arogancí a absolutním nerespektováním názoru potencionálních voličů - na tomto faktu nemohla žádná - jak Vy říkáte - "mediální kampaň" něco změnit.

Lerak 5.11.2008 11:08

Re: co prohrálo ODS volby?

Největší urážkou pro by bylo, kdyby mne někdo nazval Wendelínem.

Marat 5.11.2008 11:47

Re: co prohrálo ODS volby?

wendelíne,ČR je dnes ještě zdevastovanější jak byla za komunistu? Prostě po pádu "socialismu" se už nevyrábí pro Kovošrot a Zběrné Suroviny. Ani neprodejný šmejd už se nevyváží do zemí RVHP.I ti totíž už nestojí o šmejd.Zato,že se nyní šmejd dováží s Číny i jiných zemí Asie,tak nemůže kapitalismus,ale lidská chamtivost .Myslíte,že se něco za vlády socdemáku něco změní?

Tak to věříte určitě i na poledníce a hastrmany.

Paměť máte převelice mizernou.Jinak by ste si pamatovali rozkrádání za socdemáku.

Sýček 5.11.2008 12:08

Jste krásnou ilustrací k článku,

nevadí vám lež, nevadí vám pomluvy, jediné co jste si zapamatoval jsou ideologické bláboly Zemanem počínaje a RathParoubkem konče.

runner 5.11.2008 10:39

autor asi spadl z měsíce

Všechy velké deníky kromě práva jsou otevřeně pravicové, lidovky jsou trošku více pravdo-láskovské, Bulvární Mfd ovládají zcela modří ideologové jako Bendová či Buchert, to že patrně straní určitému křídlu v ODS na tom nic nemění. Navíc kauza Tlustý-Morava byla prostě natolik mediálně vděčná, že takové sousto by si nedal ujít nikdo, o prodejnost totiž jde až v první řadě.

Sýček 5.11.2008 12:11

tak to vypadá, když se levicový extremista runner považuje za politický střed.

Pája 45 5.11.2008 13:25

Re: RUNNER

Autor nespadl z měsíce, "runnere", autor je maskovaný a silně naklvaňovaný demagog, kterému vzali na písku autíčko a on kope do všech (mimo modrých) jen z bezmocnosti a ze vzteku.