1.6.2024 | Svátek má Laura


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Marfy 5.3.2007 20:34

Re: neseriozní příspěvek

Smutné a demagogické převracení faktů od zeleného teologa...

Článek je plný laciných gest marnotratných politiků, ale ani tečka o vyvracení vědeckých poznatků, pokud za vědu nepovažujeme laciné prohlášení zelených politiků....

eeek 5.3.2007 21:46

Re: neseriozní příspěvek

Nikde v článku jsem nezaregistroval, že by zpochybňoval vědecké poznatky atd., jak tvrdíte.

Přečtete si to znovu, než ze sebe uděláte hlupáka nechápajícího význam textu. Ten článek je o trochu něčem jiném.

Zebra 5.3.2007 16:24

Míro, vy jste poklad.

Přečet jsem to znova a kromě toho klestí jsem tam na Bursíka ještě našel, že vůbec doma bydlí (místo v garsonce), dokonce tam asi i topí a  a chodí tam snad beze svetru a dokonce ani nemá spodky s dlouhým nohávem. To už je fakt vrchol plejtvání.                                                                    Ale stejně, nebylo by něco dalšího, podobně výživného ?

Bedřich 5.3.2007 16:51

Re: Míro, vy jste poklad.

Spíš váš problém, že se neumíte orientovat v psaném textu.

Zebra 5.3.2007 16:56

Vono to tam není ? Co já jsem to sakra čet ?

Petr H 5.3.2007 15:06

Svůj k svému

Gorova manželka Tipper je proslulá svým totalitním myšlením.Jako šéfka nechvalně proslulé organizace PMRC ukázala,co je to zač za bolševickou pikslu.Díky ní je dnes třeba na obalech CD,DVD...a jiných nosičů varování "Rodiče pozor-závadný obsah!"A to byl jen kompromis,na ktery Tipper po dlouhém přesvědčování byla ochotna kývnout,chtěla mimo jiné postavit rock`n`roll mimo zákon,tak daleko nezašli ani moskevští bolševici.A tuhle nádheru má Gore doma,o čem si tak asi povídají v dlouhé chvilce.A že dnes různé pop star podporují Gora je ironie na entou,kdyby prošli návrhy jeho manželky,tak si ani nevrznou.

NevericiTomas 5.3.2007 15:17

Re: Svůj k svému

Pockejte, velky AL byl sam clenem te komise, ktera dlouho zasedala nad problemem rockove hudby, az vyblila ty nalepky....Mozna se tam se svou zenou potkali:-)

Walter Utbricht 5.3.2007 15:29

Vám taky vadí kdeco.

Že Petr Haluška je členem UDVK, komisařem FPUCZ a korespondentem HaNo vás jistě nevzrušuje.

A kde všude sedíte Vy?

Pochlubte se.

Petr H 5.3.2007 15:34

Re: Vám taky vadí kdeco.

A hele,další píčus.Jak sis říkal předtím?

Walter Utbricht 5.3.2007 15:44

klausořiťolezec

jak jinak, velikane?

baltazar 5.3.2007 15:20

Ehm

co je podle vás na informování spotřebitele totalitního?

Petr H 5.3.2007 15:25

Re: Ehm

Ale ona nepřišla s nálepkama,ona prosazovala ban a postavení mimo zákon,s nálepkama přišli její oponenti jako snad s pro ní přijatelným kompromisem,na který ona po dlouhém hašteření kývla.Čili po lopatě-nebýt Tipper,nejsou nálepky.

gore 5.3.2007 15:36

Re: Re: Ehm

Vám ty nálepky vaděj? Mně zas reklamy na prací prášky a vložky každou půlhodinu na radiu Beat. :-P

NevericiTomas 5.3.2007 16:11

Re: Re: Re: Ehm

Me vadi, ze nekdo za statni penize zaseda, aby vymyslel zbytecnou nalepku, kterou nekdo jinej za svy musi lepit na svuj vyrobek....

gore 5.3.2007 18:07

Re: Re: Re: Re: Ehm

No vidíte, a já jsem zase rád že tam ty nálepky označující obsah jako jedovatej jsou .. co kdybych si jinak omylem lokl. ;-)

clay 5.3.2007 19:44

Re: Re: Re: Re: Re: Ehm

vy asi ta cédéčka inhalujete

fafnir 5.3.2007 14:59

tak mám pocit

že na psu diskutující příznivci zelených jsou pologramotní,poznají sice písmena,ale nějak jim nedávají smysl.Pan Brezina nikde přece nepíše,že se nemá šetřit příroda,ale,že ti ,kteří toto hlásají by se tím měli řídit v první řadě.U pana Bursíka byc naříklad nečekával vůbec žádný automobil,ale boty,kolo,vlak,případně dobře zaplaceného rikšu,aby neomezoval práva koní

certik 5.3.2007 15:49

Re: tak mám pocit

...prosimvas a ti co vyhlasujou valky by meli jit bojovat do prvni linie, a jaderni fyzici by si meli vyrizovat ucty jadernejma bombama, soudci by meli mit vezne zamcene u sebe ve sklepe a koho odsoudi na smrt by meli vosobne umlatit. Pan Klaus myslite investoval sve penize u Kozeneho ("jen vice takovych Kozenych")?

Celej tenhle argument je totalni blud. Porovnejte Goreovy ucty s ucty jinych bohatsich lidi v Americe, kdyz uz do tohohle chcete strkat nos.

Mirek F. 5.3.2007 15:59

Re: Re: tak mám pocit

Totální blud je vaše tvrzení. Gore hlásá, že by se lidé měli uskromnit, proč by to nemělo platit i pro něho? Vámi uvedené příklady představují NÁVAZNOST činností jednotlivých lidí, ovšem uskromňovat se mohou všichni ochotní zároveň, bez toho, aby se čekalo na nejrozamřilejšího spoluobčany, v prvé řadě by měl jít příkladem ten, kdo to hlásá, jinak ztrácí věrohodnost. On osobně, aby bylo rozuměno, nikdo tady nezpochybňuje, že ohled k přírodě je nutný.   

certik 5.3.2007 16:14

Re: Re: Re: tak mám pocit

Porad nic. V prvni rade ani Gore ani Bursik nerekli, ze vy osobne byste se mel uskromnit, to aby se nekdo konkretni uskromnil, tady hlasa jen pan Brezina a vy. Proc nejdete prikladem? V druhe rade kdyz budete chtit po jakemkoliv politikovi aby v jakemkoliv ohledu sel podobnym zpusobem prikladem, dostane se vam pouze vysmechu ve vsech pripadech, a to proto, ze je to naprosto nerealisticke ocekavani. Pan Klaus pri navrhu kuponove privatizace mel rozdat kupony taky na zarizeni vlastni kuchyne? Dyt je to uplna hovadina.

fafnir 5.3.2007 16:41

Re: Re: Re: Re: tak mám pocit

čertíku,zkuste prosím nelhat,schválně,co to udělá.Pan Bursík a ostatní zelení ubermenschové mi zakazují chodit do hor a lesů,a sami se tam přivazují ke stromům a rvou borůvky i s keřema,zakazují mi sjíždět horní toky řek,abych jim laminátem neodřel balvany,a já jsem tam při dobrovolných čištěních,u kterých oni ze břehu prováděli odborný dozorvytahal spousty starého železa pneumatik a jiného svinstva.Že by se někdo z nich namočil jsem ovšem neviděl.Mluvím o správcích a jiných funkcionářích.A zelený aktivity nemám opravdu rád.Mám totiž rád přírodu

MilanS 5.3.2007 16:53

Re: Re: Re: Re: tak mám pocit

Stále nic. A co jiného je šetření energií, než "uskromnění"? Zelení velice intenzivně pracují na tom, aby cena energie letěla co nejvíce vzhůru, takže většině normálních lidí nic jiného nezbude, než šetřit (lahodné to slovo pro pravověrného Zeleného).

Proč  předhazujete Brezinovi, že má jít příkladem? Troufám si říci, že je asi lepším příkladem, než Al Gore s tou svojí spotřebou, ale nehraje si na spasitele lidstva před strašákem globálního uvaření. Spíše správně upozorňuje na pokrytectví těchto rádobyspasitelů, kteří jsou výrazně nebezpečnější než oteplení o pár stupňů.

S panem Klausem jste vedle ale úplně, ale je to celkem pochopitelné - při vyslovení jména Klaus ztrácejí Zelení zbytky soudnosti ...

certik 5.3.2007 17:49

Re: Re: Re: Re: Re: tak mám pocit

Setreni energii a uskromneni jsou doopravdy dve ruzne veci. Pred pul rokem sem nainstaloval solarni ohrivac vody. Mam horky vody vic nez jsem kdy mel, za min penez. Ty penize co mi zbudou zcela ekologicky rozhazim za devky. Kde je jake uskromneni?

S panem Klausem jsem zcela v cernem. Pan Klaus neposlal do kuponove privatizace vlastni kuchyni. To je dolozitelna pravda.  Panu Brezinovi predhazuji, ze ma jit prikladem proto, ze on tady vyklada, ze nekdo konkretni moc zere a zrat by mel min, jenom proto, aby se to Brezinovi vic zamlouvalo.

Ivan Brezina 5.3.2007 18:00

Re: Re: Re: Re: Re: Re: tak mám pocit

Certiku, nikomu nic nepredhazuju. Uprimne receno je mi sumafuk kolik kdo zere, jaky ma auto, kolik ma domu atd. Nezavidim mu to. At ma Gore treba deset bazenu a Havel treba deset mercedesu. Tedy je mi to jedno do okamziku, kdy mi tihle lidi zacne rikat, kolik mam zrat ja, respektive ze mam setrit. Pak se jich proste zeptam: "Fajn, a kolik teda zerete vy?" O tom je cely tenhle clanek.

Dana 11.3.2007 11:26

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: tak mám pocit

Tím chcete říct, že máme začít žrát míň teprve tehdy, až začne míň žrát Al Gore?

pavel 99 11.3.2007 13:41

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: tak mám pocit

nevím, zda to není pro Vás přílišná úvaha, ale článek je o tom, že ten, kdo praví, že OSTATNÍ by měli "žrát" méně, by měl nejdříve "žrát méně" sám. Opačný případ je popsán ve Farmě zvířat.

kopec 5.3.2007 22:56

Re: Re: Re: tak mám pocit /Mirkovi

Ale ty nemuzes tvrdit, ze se Gore neuskromnil .To bychom museli znat i jeho predlonskou spotrebu.Treba ji mel desetktat vetsi,  nez tu uvedonou. V podstate muze byt  i vzorem pro setreni energii.

fafnir 5.3.2007 16:25

Re: Re: tak mám pocit

čertíku,zkuste porozumět napsanému,mě absolutně nezajímá stav a původ Al Goreových účtů,to je věc pouze jeho,případně daňových úřadů,ale to že jiným nařizuje šetřit,nepoužívat teplou vodu,a sám plýtvá.To je jako bych já,který miluje steaky, nařizoval ostatním veganství.A jestliže mi Bursíkzakazuje jezdit autem,tak ať ho sám nepoužívá.Jestliže přikazuje topit biomasou,tak ať zařídí pěstování trifidů,aby doběhli sami do kotle a nemuselo se plýtvat naftou na jejich dovážení tamtéž

certik 5.3.2007 16:30

Re: Re: Re: tak mám pocit

Ale ja tomu napsanemu moc dobre rozumim. Podivejte soudce vodsoudi nekoho na 15 let. Tim z titulu svy funkce narizuje (ne jako Gore, kerej jen udelal film a nikomu nic nenaridil), narizuje prosimvas, aby toho lumpa nekdo drzel 15 let pod zamkem. A sam, pokrytec, nikoho ve sklepe na 15 let nema! Kdyz jste lekar, mate rad steaky, a prijde k vam nekdo kdo ma problemy s cholesterolem, taky mu je asi nedoporucite. Kdyby se vohradil ze vy je preci jite, tak byste si myslel, ze to je blb co se zabejva nesmyslama misto vlastnimi zajmy, ne?

Bubik 5.3.2007 16:41

Re: Re: Re: Re: tak mám pocit

ale čertíku když mi bude opilý lékař tvrdit, že se nemá chlastat, tak ho vážně brát nebudu. Když mi bude člověk jezdící autem s třílitrovým motorem tvrdit, že by měli všichni ekologicky smýšlející jezdit s utem majicím tvrdé limity na emise, tak se naněj jako na pokryteckého budu dívat  taky.

Nebo chcete svým příspěvkem říci, že Gore je současnou profesí  spasitel lidstva a že to bere jako povolání od ..do.?:-P