29.9.2020 | Svátek má Michal


Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
B. Lukáš 2.8.2020 17:25

Hnutí na ochranu přírody a vůbec ekologií jako vědu považovali budovatelé socialismu víceméně jako překážku v úsilí dosažení lepších zítřků. Propaganda tehdejších budovatelských vůdců neměla hesla prosazující šetrnost a ochranu přírody, ale bezohledně postupovali dle hesla: „ přes soustavné úspěchy, k úplnému krachu“. Proto tak dopadli a mám obavu, že současná pokroková generace plýtvajících konzumních budovatelů dopadne stejně. Jsem v pokročilém věku a ještě dovedu porovnávat. Postoj autora k ekologii je velmi povrchní a mimo planá klišé nenaznačuje nic, jak se lze pro zajištění kvalitního, ale neplýtvajícího způsobu života k přírodě chovat, abychom se vyhnuli zmíněné cesty k „úplnému krachu“.

L. Novák 2.8.2020 18:22

Ona ta propaganda komunistické strany v období totality má podobný tón, jako propaganda zelených komunistů Greenpeace počínaje a EU Green dealem konče. Nevede k rozumným výsledkům, jenom se naparuje, že jen ona má to správné a jedině správné řešení.

Úplným krachem bude uskutečnění nesmyslů hlásaných eurobolševickou a zelenou propagandou. Ale asi o nich víte velmi málo, jinak byste nemohl napsat takovýto komentář...

Viděl jste dokument Planeta lidí / Planet of the Humans (2019) ? Ne? Vřele doporučuji! Viz https://planetofthehumans.com (anglický originál s titulky) a nebo tentýž s titulky českými

https://www.fastshare.cz/13472435/planet-of-the-humans-2020-dokument-1080p-ac3-2.0-en-cz-titulky.mkv

K. Salajka 2.8.2020 23:07

Děkuji za upozornění - pošlete to k diskusi do otázek Václava Moravce. Kam se poděl film Planeta lidí ? Kam se poděl mlíkař ?

H. Kotaz 2.8.2020 19:56

Jakpak stavěli dopravní stavby v tom kapitalistickém světě po 2.sv. válce ?