4.5.2024 | Svátek má Květoslav


Diskuse k článku

COVID: Doklad společenského rozvratu

Úmrtí Hany Horké, zpěvačky kapely Asonance, je v médiích široce komentováno jako produkt „antivaxerů“ . Spíše jde o setrvalý rozvrat společenských hodnot.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
R. Langer 23.1.2022 18:04

Blbé je, když umřete týden po tom. :-P

J. Lukavsky 23.1.2022 18:13

Když začalo očkování proti pravým neštovicím tak část veřejnosti, politiků a lékařů byla proti. V novinách vycházely obrázky jak očkovaným rostou kravské rohy a uši, věřící zase namítali, že to je protivení se Boží vůli. No a ta vakcina určitě nebyla prověřená desítkami let zkoumání a nikdo netušil jestli se neobjeví nějaké dlouhodobé následky. Vakcinace ale zachránila miliony dětí od smrti, umírala na to skoro polovina dětí. A u vakciny vyvinuté na novou nemoc platí jistě také. Nicméně pokud si mohu vybrat mezi pravděpodobností že příští týden umřu na covida a pravděpodobností, že za 20 let umřu na rakovinu slinivky..... J.L. end

P. Vychodil 22.1.2022 10:41

Její syn se prokázal býti nebetyčným blbem.

Kdyby byl trochu soudný, tak by, stejně jako obviňuje ty, kteří varují před experimentální látkou, obvinil ty, kteří ji propagují, Flégry, Kubky, Hořejší. Je to jejich vina, že nedokáží zargumentovat svůj postoj. A především by měl obvinit svoji rodinu a samozřejmě sebe.

R. Vacek 22.1.2022 10:45

Je vysoce pravděpodobné, že by po naočkování žila. Její chyba je, že naslouchala těm, kteří ji před očkováním varovali.

J. Vintr 22.1.2022 10:57

Je naopak vysoce pravděpodobné, že by to očkování na nic vliv nemělo. Z nezmanipulovaných statistik vyplývá, očkovaní lidé umiraji stejně, nebo častěji než neočkovaní.

R. Vacek 22.1.2022 11:01

Jaké máte vysvětlení grafu s pobytem na JIP, kde neočkovaní dopadají 5x, ale i 15x hůře než očkovaní?

Komplot zednářů a výrobců očkovacích jehel?

https://www.covdata.cz/cesko-ockovani.php?vaccine-data-week=2022-02#vaccine-efficiency-protection

I. Schlägel 22.1.2022 11:21

Nekrmte to. Nemáte argumentačně šanci. Vintr má k dispozici "nezmanipulované statistiky". Uznejte, pane Vacku, že na tenhle trumf nic v ruce nemáte.;-D

J. Vintr 22.1.2022 22:54

Tohle se dá vysvětlit velice jednoduše. Lidé, vedení ve statistikách jako nemocní s covidem v drtivé většině (nebo všichni) nemají žádný covid, ale jsou v nemocnici kvůli něčemu jinému. "Covidové" pacienty z nich dělá je PCR švindltest (a finanční motivace nemocnic, které mají za "covidové" pacienty mnohem víc peněz). Pak stačí takový nenápadný pokyn očkované pacienty zbytečně netestovat....

R. Langer 23.1.2022 18:06

To je nesmysl. Nic takového ze statistik k neplyne. :-P

J. Jirka 22.1.2022 11:42

Vy jste snad viděl úmrtní list paní Horké, že víte, na co zemřela? S vysokou pravděpodobností to nemělo vůbec nic společného s covidem a humbuk kolem jejího úmrtí rozpoutal dospívající synek, zlamaný, že ze dne na den přišel o mamahotel.

R. Vacek 22.1.2022 12:07

Covid tak zhuntuje tělo, že po jeho prodělání některé životní pojišťovny odmítají prodělance nějakou dobu pojistit.

Ví se totiž, že ti, kteří covid přežijí, v následujícím roce nějak často umírají:

https://www.medicalnewstoday.com/articles/covid-19-survivors-have-an-increased-risk-of-death-12-months-post-infection

J. Vintr 22.1.2022 16:52

Některé pojišťovny zase odmítají plnit při úmrtí na očkování "vakcínou proti covidu", protože soud toto úmrtí kvalifikoval jako sebevraždu.....

R. Vacek 22.1.2022 17:05

Tuším, že na ten váš nesmysl žádný odkaz nenajdete. :-)

Tím se liší právě od životního pojištění, kde pojišťovny v případě prodělání covidu takového nového klienta znevýhodní (přece jen je pravděpodobnější, že i po uzdravení častěji umírá). I proto se v takovém případě doporučuje porozhlédnout se po pojišťovnách, které zdravotní stav nezkoumají (tam je pojištění samozřejmě dražší):

https://www.surfky.com/life-insurance-after-covid-19

J. Vintr 22.1.2022 20:26

Pracuji pro životní pojišťovnu a o ničem takovém jsem neslyšel.

J. Plzák 22.1.2022 10:18

Hana Horká za nic nemůže. Idiot je její syn, který využil její smrti k jejímu a svému zviditelnění.

Kdo je dříve znal? Kolik lidí znalo tu kapelu?

Z. Roller 22.1.2022 12:39

Asonance tu je už hodně přes 30 let. Je svá, dobrá, ale není to muzika pro rádia. Zaplaťpámbu. Mirai se momentálně populárnější, ale...

Z. Roller 22.1.2022 12:42

Má být "Mirai je", sorryjako. A až budete v pozici někoho, jehož milovaný blízký dělá dle vašeho nejlepšího svědomí katastrofální botu, suďte syna paní Horké.

Z. Lapil 22.1.2022 18:12

Zná ji docela dost lidí. Ale jak psáno - není to kapela pro rádia.

Přesto - milión shlédnutí na youtube není úplně málo: https://www.youtube.com/watch?v=MisDT-Lmax0

Z těch známějších jsou Dva havrani: https://www.youtube.com/watch?v=aqof1RDQ-zI

J. Vintr 22.1.2022 9:25

Fialova vláda si nechala schválit novelu takzvaného pandemického zákona, který je věrnou obdobou zmocňovacího zákona v Německu, který v roce 1933 umožnil nastolení nacistického totalitního režimu. Tento takzvaný pandemický zákon, přijatý vloni na základě zcela vylhaného epidemického nebezpečí a který dával vládě pravomoci, absolutně se neslučující s demokracií, měl původně platit jen rok. Teď je časově neomezený a ještě nedemokratické totalitní pravomoci vlády podstatně rozšiřuje. A tahle totální zrůdnost proběhla v tichosti, bez jakékoliv veřejné diskuze.....

M. Burešová 22.1.2022 9:24

Patřím k lidem, kteří o cíleném nakažení Covidem také uvažovali. Tak dlouho, až si mě Covid našel sám (pravděpodobně od manželovo očkovaného kolegy, který "nastydl"). Potvrzuji, že jediným důvodem pro úvahu cílené nákazy je vládou nastavená segregace. Šikana, diskriminace. Ono nejde jen o to, že - jako zdravá - mám zakázané ŽÍT. Ale omezení účasti na pohřbech, zákaz účasti na rodinných oslavách v restauraci - to je zákaz mezilidského kontaktu. Úvahy o zákazu práce, zprávy o lékařích, kteří bez O-N neléčí - to už se blíží odsouzení k bídě nebo dokonce rozsudku smrti. A to vše jako trest za ZDRAVÍ.

Potom je to prostě logická úvaha - vyměnit krátkodobou nemoc za plnohodnotný život. Snad ještě pojmenuji, že "naplánování" Covidu má zásadní výhodu v přípravě. Člověk si dopředu vyhledá informace, koupí oxymetr (také je fajn mít DIA senzor a tlakoměr), vitamíny, léky (ano, mám Isoprinosin doma v šuplíku), suroviny na posilující polévky. Předem si člověk vyhledá info kam volat, kde se doptávat, kdy volat SOS.

Nicméně, neměli bychom zapomínat, že vlastně nikdo neví, co se paní Horké stalo. A že se to možná nikdy nedozvíme. (Zato její syn je sebestředný idiot bez sebereflexe, o tom žádná.)

A. Poláková 22.1.2022 15:21

Mám jiný názor na to, kdo je tu idiot. Jen na okraj,obézní lidé mají tendenci prodělávat covid hůře. Opravdu hloupé je, když se dámy tohoto ražení nepodivají pořádně do zrcadla.

M. Burešová 22.1.2022 16:35

Nerada Vás zklamu, ale tendence - nebo pravděpodobnost - je prostě jen matematické číslo. Život je o realitě - a v ní rozhodují spíš zkušenosti a sebedůvěra. Zrcadlo s tím nemá nic společného. Třeba já jsem mnohem obéznější, než to vypadá na fotce - a covid jsem prodělala s lehkým kašlem.

I. Polák 23.1.2022 9:29

Mně rozhodně nezklamete, já se nechala naočkovat právě s vědomím pravděpodobnosti. U vás to byla spíš ruská ruleta. :-)

I. Polák 23.1.2022 9:33

sorry, můj počítač kleknul, píšu z manželova a zapomněla jsem na to :-)

M. Burešová 23.1.2022 9:37

I Ruská ruleta má pravděpodobnost vyjádřenou v číslech :-) V téhle chvíli zhruba 2 500 000 : 24. To je dobrý poměr.

Vy máte poměr ještě lepší, proto jste si ho asi vybrala: 6 000 000 : 8. Ale v praxi obě vybíráme reálně mezi 0 a 0.

J. Nevrkla 22.1.2022 9:21

Návrat zdravého rozumu se pozná podle toho, že nesmyslná testování a restrikce skončí. Dnes je na JIP méně než desetina lidí v porovnání s loňským jarem, bez ohledu na to hysterie a buzerace jede dál. Rozvrat nastává, pokud čísly a fakta nic neznamenají a převládá fanatismus.

Dočetl jsem se, že ta zpěvačka se nakazila právě od svého synacka s covidem, o kterého se starala. Může něco lépe doložit rozvrat morálky než obviňování neočkovaných tím spratkem?

R. Vacek 22.1.2022 11:33

A proč se nenechala naočkovat? Vždyť se ví, že viru se téměř nikdo nevyhne. Ví se i o tom, jak nakažení dopadají. Copak se nemohla seznámit s doporučeními naší vlády, odborníků? Nebo se podívat, co se doporučuje ve světě. Místo toho se radila se šarlatány.

Mohla tady být a zpívat tak, jak kdysi:

https://youtu.be/aqof1RDQ-zI

J. Nevrkla 22.1.2022 11:48

Dneska už je zřejmé, za vakcíny na novou mutaci nefungují, většina nové nakažených, 55%, jsou očkování, úmrtnost už je minimální. Smrt tři týdny po uzdravení z covidu svádět právě na něj může klidně spadat do současné očkovací demagogie.

R. Vacek 22.1.2022 12:02

Samozřejmě, že ti, kteří se nenechali očkovat, byli géniové, kteří tušili, že delta se jim vyhne a že přijde varianta omikron, která bude mírnější.:-)

A nově nakažení? Tak to vám prozradím tajemství: jakmile budeme naočkovaní všichni, tak nově nakažení budou činit 100%.

J. Nevrkla 22.1.2022 12:10

A demagogie pokračuje. Dnes se v řadě států pozastavuji nad tím, proč se tolik zvyšuje celková úmrtnost nad rámec úmrtí na covid. A ve vážném podezření je vakcinace, která poškozuje imunitu proti jiným nemocem. Vybavuje se mi roky stará stížnost norské vlády na Gatesovu vakcinaci afrických dětí proti nějaké tropické nemoci. Na tu nemoc skutečně zemřelo méně dětí, ale celková úmrtnost dětí očkovaných byla jedenáctkrát vyšší než úmrtí v neockovane kontrolní skupině.