30.6.2022 | Svátek má Šárka


Diskuse k článku

COVID: Doklad společenského rozvratu

Úmrtí Hany Horké, zpěvačky kapely Asonance, je v médiích široce komentováno jako produkt „antivaxerů“ . Spíše jde o setrvalý rozvrat společenských hodnot.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Vychodil 22.1.2022 15:35

vacku, ty máš jeden problém...uvěřil jsi lži takovým způsobem, že tvůj rozum se zcela vypnul.

Poslechl jsi si nedávno Dr Walensky, která referovala, že na covid prakticky nikdo nezemřel kdo neměl 2 a více komorbidit. rovněž tak oznámila, že je zapotřebí revidovat počty úmrtí, neb na covid umřela jen menší část nebožtíků...Dále řekla, že PCR testy po prodělání kovidu nedávají smysl, neb udávají naprosto falešné výsledky...dále řekla, že počty v nemocnicích s kovidem jsou naprosto zavádějící...

Stačí přece sledovat oficiální zdroje, nemusíš mluvit o konspiraci a fake news, abys pochopil zrůdnost lži o covidu...

mimochodem odkazuji na veřejné TV projevy dotyčné paní, tudíž asi těžko zmanupulované...dohledej si, pouč se, a hlavně, vzpamatuj se !

R. Vacek 22.1.2022 16:49

Dejte odkaz na psaný projev dané kapacity ze kterého bude zřejmé, že to pravděpodobně chápete špatně.

A doporučuji vycházet z daných čísel a pokusit si udělat vlastní závěry.

Například se podívejte, jak se u nás za pandemie umíralo - ne na covid, ale prostě všichni mrtví:

https://www.czso.cz/csu/czso/obypz_cr

Zjistíte, že se u nás v některých týdnech umíralo 2x víc, než je běžné. Třeba pro to máte vysvětlení.

A pak se podívejte na to, jak tady procházely jednotlivé vlny covidu:

https://onemocneni-aktualne.mzcr.cz/covid-19

Třeba uvidíte, že ty vlny celkem odpovídají i době, kdy se hodně umíralo. A třeba pro to máte nějaké rozumné vysvětlení. Tak to vysvětlete. Základem je používat vlastní rozum a z daných podkladů si dělat vlastní závěry. Pokud vám bude někdo tvrdit, že ti extra mrtví s virem nesouvisí, tak budete vědět, že to je hlupák.

Z. Lapil 22.1.2022 18:40

Pan Vintr na to odpověď má: smrt z vyplašení plus zavřené nemocnice.

J. Lukavsky 22.1.2022 18:36

"75% lidí, kteří údajně zemřeli s covidem, mělo současně čtyři a více komorbidit." se kterými sice žili a mohli žít ještě pár let, ale čirou náhodou zrovna umřeli když se přidal ještě covid. No chřipka také obvykle nezabíjí přímo, ale po ní se často dostaví zápal plic... J.L. end

J. Vintr 22.1.2022 20:33

Vzhledem k tomu, že u nás je průměrný věk zemřelých s covidem kolem osmdesáti let, tak je to u lidí s více komotbiditami celkem úspěch, že se vůbec takového věku dožili.....

P. Khail 22.1.2022 11:22

Já tvrdím, po přečtení vašich příspěvků a vaší soustavné ignoraci faktů, že brutálně lžete vy. :-)

S. Kubů 22.1.2022 1:49

Předně nepokládám za jisté, že p. Hana Horká zemřela na covid-19 a že kdyby byla bývala naočkovaná, že "všechno mohlo být jinak".

Naopak pokládám za jisté, že kdyby nebylo právně, medicínsky i eticky neobhajitelné segregace neočkovaných, nemuselo by některé lidi, kteří jinak mají dobrý důvod (do kterého jinak nikomu nic není) očkovat proti covid-19 se nenechat, aby vyhledávali příležitost se touto nemocí nakazit. Jak moc p. Hana Horká tuto příležitost ve skutečnosti opravdu aktivně vyhledala, to nevím - ale pokud ano, kdo ji pak má ve skutečnosti na svědomí ?

V. Vlk St 22.1.2022 0:29

Další chytrej jak rádio. Koukněte se na netu na Darwinovy ceny a zjistíte, co je na světě idiotů. Když je někdo tak blbej, že se chce nakazit, jen dobře. Aspoň ti chytřejší přežijí. No a vylučování nakažených či podezřelých z nákazy znali už Číňané před 3 tisíci let, u nás od dob Byzantské říše. Bez očkování by to dneska pravděpodobně dopadlo jako se španělskou chřipkou. Ta nebyla v Asii a Africe a přesto měla 50 milionů obětí. Dneska máme 5,5 milionu mrtvých voni moudro.

J. Vintr 22.1.2022 1:12

Víte o tom, že tu španělskou chřipku s velkou pravděpodobností vyvolalo očkování "experimentální vakcínou"? A že umírali především ti očkovaní?

Ta současná "vakcína" vůbec nefunguje ani nikdy nefungovala.

D. Bouška 22.1.2022 2:07

R^

P. Kmoníček 22.1.2022 10:38

Vintře, Vy jste studoval medicínu se specializací epidemiologie asi v Třeboni na rybářské průmyslovce ?

J. Lukavsky 22.1.2022 18:42

"tu španělskou chřipku s velkou pravděpodobností vyvolalo očkování "experimentální vakcínou" očkování na španělskou chřipku nastoupilo až když se pořádně rozeběhla, spíše když už proběhla a byla to snaha alespoň něco honem udělat. Moc se nepovedlo to očkování, to je pravda, ale bylo to něco úplně nového. U covidu se dalo vyjít z několika let bádání nad SARS aj. virózami. J.L. end

J. Vintr 22.1.2022 21:16

"Španělska chřipka" (ve skutečnosti se neví, jaký patogen se na ní podílel) se poprvé masově objevila mezi americkými vojáky ve výcvikovém kempu, kteří byli před vysíláním do války v Evropě "preventivně" očkování "experimentální vakcínou" proti meningitidě. Tuto "chřipku" pak přenášeli ti, kteří se z ní zotavili a dále "vakcína", kterou americká vláda po válce velkoryse poskytla jiným zemím.

D. Bouška 22.1.2022 2:13

Britský statistický úřad přiznal, že od počátku pandemie do konce roku 2021 zemřelo prokazatelně a pouze na Covid-19 jen 6 000 lidí. Tvrzení britské vlády o 150 000 obětech je zkreslující dezinformace s cílem ospravedlnit brutální opatření a nekonečná očkování.:-P

J. Plzák 22.1.2022 10:24

Co bylo před třemi tisíci lety není relevantní. Kolik skutečně zemřelo lidí na španělskou chřipku se taky neví a o těch pěti milionech mrtvých dnes, o těch se dá také pochybovat.

P. Vychodil 22.1.2022 10:28

na vašich článcích a příspěvcích ohledně kovidu (mimochodem Neff je na tom podobně) je příkladně viditelné, jak propaganda dokáže z člověka moudrého, s nadhledem, udělat jednostranně uvažujícího člověka, osočujícího jiné kvůli jejich názorům.

Zkuste také více číst.

CDC přiznává, že neví, kolik lidí zemřelo na covid a kolik s covidem.

EMA přiznává, že další dávky nejsou řešením, účeniek se oslabuje.

CDC přiznává, že opakované očkování není řešením.

Další přiznává, že očkování dětí je nesmysl.

Pfizer přiznává, že současná covid vakcína není na Omikron účinná.

Proberete se někdy a přiznáte, že jste byl oklamán ?

J. Vintr 22.1.2022 10:42

Je velmi lehké člověka oklamat, ale velmi těžké ho přesvědčit, že byl oklamán. Tohle údajně jednou řekl Mark Twain.