12.12.2019 | Svátek má Simona


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

 0
Jste přihlášen jako


Toto opatření slouží jako ochrana proti webovým robotům.
Při zapnutém javaskriptu se pole vyplní automaticky.

Zbývá 2000 znaků nebo 10 odstavců.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
11.9.2007 1:19

Re: Re: Re: Re: Re: Tak já nevím...

Strašné co? Ale ten propagandistický blábol jste napsal Vy.

11.9.2007 1:14

Re: Crutone,

Aha, my ustupujeme Rusům! Rusové tedy podle Vás chtějí obsadit ČR a posléze zbytek Evropy! A můžete nám tyhle ruské ambice doložit na nějakých faktech? Vždyť Rusové mají dost surovin a peníze jim cpeme my sami dobrovolně. Můžete nám vysvětlit co by Rusko válkou v Evropě získalo?

11.9.2007 1:04

Re: Crutone,

Pro Vaši informaci - před volbami nepodporovala umístění radaru v ČR žádná strana. Proto nyní politici nemají k rozhodnutí o umístění radaru žádný mandát.

11.9.2007 0:59

Re: Jen tak naokraj

1) V Ústavě ČR (čl. 2) se uvádí:  "Ústavní zákon může stanovit, kdy lid vykonává státní moc přímo." Možnost referenda je tedy dána přímo ústavou.

2) Lid si již zvykl na to, že poslanci jsou jen drzí vyžírkové, kteří jim bezostyšně tvrdí, že s jejich poslaneckými platy musí mít MHD zdarma. Lid již zkousnul fakt, že poslanci jsou jen neschopní budižkničemové, kteří produkují nedomyšlené zákony, jenž jim ztrpčují život. Lid se však nikdy nesmíří s tím, že poslanci budou vystupovat proti jeho vůli. Poslanci, kteří to učiní budou z poslaneckých lavic nemilosrdně vymeteni stejně jako poslanci v roce 1989 - ti si také mysleli, že jsou nejchytřejší, že mají "politickou odpovědnost" a že mají právo určovat co je pro lid dobré a co nikoliv.

11.9.2007 0:56

Mám dotaz

A nešlo by to začít se konečně chovat jako svobodní a samostatní lidé a přestat hledat útočiště v mohutném pozadí nějakého velkého strýčka? Nebo je český národ opravdu národem s mentalitou sluhů, jak to shrnul TGM?

11.9.2007 0:39

Crutone,

Referendum je nutné. Politikům ve volbách schvalují jejich programy voliči tím, že je zvolí.  Americký radar však neměla žádná politická strana ve svém programu a tak občané žádný radar neschválili.

Jenom pro moji informaci, Vy jste volil stranu, ktera dneska schvaluje radar a citete se podvedeny? Pokud jste nevolil strany podporujici umisteni radaru v Ceske republice, tak to snad radsi nechte na jejich volice.

11.9.2007 0:34

Crutone,

Hm, takže appeasement. Tak komupak ustupujeme, když tu nechceme radar?

Ustupujeme zcela jasne Rusum. I kdyz by radar byl primarne zameren proti balistickym raketam odjinud. Rusove chapou NATO a Zapad obecne jako sveho nepritele a oslabeni nepritele by privitali, i kdyby prichazelo z KLDR nebo Iranu. Stejne jako SSSR vital a podporoval protizapadni politiky ve Stredni Americe a Africe.  

11.9.2007 0:31

Re: Re: Re: Tak já nevím...

Ááá, pán je také levičák, že ano. :-)

11.9.2007 0:24

To Alias

v praxi ovsem dochazi nutne k situacim, kdy parlament musi resit otazky, ktere nebyly soucasti volebniho programu. Napriklad zadna strana ani senator nemaji ve volebnim programu seznam lidi, ktere by schvalili jako cleny Ustavniho soudu. Presto se kvuli kazdemu kandidatovi na soudce Ustavniho soudu nevyhlasuji referenda.

11.9.2007 0:05

Re: Re: Úplně žasnu, kolik u nás žije duševních Rusů,

.... a neumějí český pravopis !;-D

11.9.2007 0:05

Re: Bystrov si léčí nějaké mindráky z toho, že pochází z východu.

Bystrov si léčí mindráky z toho, že se díky svému ruskému otci, zatčenému KGB, stal  v bolševickém státě občanem druhé kategorie. A viní z toho paradoxně Rusy, nikoli bolševiky. Inu, každý máme něco.

10.9.2007 23:55

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vůle většiny obyvatel je reprezentována většinou v parlamentu.

Vy Crutone, Vy mi dáváte.... Proboha co Vy vlastně chcete? Chcete do sféry Ruska, Asie či čeho? Nebo se chcete tvářit neutrálně jako Rakousko, které hanebně spoléhá na to, že jej ochrání NATO? Vypadá to, jako byste nesouhlasil s tím, že si financujeme vlastní vojenské mise. Asi máte za to, že by to zase měly platit USA, ne? Takže my si tady budem pěkně svobodně plkat a kritizovat a kecat a tu pohodičku nám bude zajišťovat někdo jinej... ty nenáviděné USA, že? Tak aspoň v to doufám nedoufáte!!

10.9.2007 23:49

Jen tak naokraj

Bych rad doporucil panu Crutonovi a jemu podobnym, aby si nastudovali co je to reprezentativni mandat a neohaneli se nutnosti referenda. Zadny zakon nenuti nase zastupce vypisovat referendum dokud sami neuznaji za vhodne. A jak bylo receno - at se Vam to libi, nebo ne, mame tu demokracii a mandat poslancu a senatoru je reprezentativni, tedy maji rozhodovat podle sveho svedomi, byt tim mohou riskovat ze v dalsich volbach jiz mandat neziskaji.

10.9.2007 23:43

Re: Re: Re: Re: Tak já nevím...

??? to jako myslíte vážně?

10.9.2007 23:41

Re: Re: Re: Re: Re: Žádný náš poslanec....

Z čeho usuzujete, že ničemu nerozumím a že jsem "nedomýšlivej"? A na základě čeho si myslíte, že Vy jste někde nabral přehršel inteligence a ostatní  tak můžete velkopansky na diskusním fóru peskovat?

10.9.2007 23:34

Re: Re: Tak já nevím...

Ad "...narudlá pakáž, živočišný strach, předchozí svinstva, tolik kvičí, bezmocně ječí, kopou kolem sebe..." - nemáte nějaké komplexy?

Ale pobavil jste mne formulací, že by jejich  "blahobytné okrádání bohatých mohlo skončit". To považuji za skutečnou perlu a zlatý hřeb večera!

10.9.2007 23:27

Re: Re: Re: Tak já nevím...

Viz můj příspěvek ve 23:25.

10.9.2007 23:25

Re: Cruton to musí vědět.

Vždyť si ten Joskův žvást přečtěte po výměně mnou uvedených frází: "...Nechtějí vidět, že se imperialistické USA opět rozmachují nad střední Evropu, že nám vyhrožují a vyzbrojují se. Že čekají na naše selhání a úkrok od socialismu, aby se sem mohly zase nacpat..."

Krucinál, podobné kecy jsme slýchávali za socialismu všude - v televizi, v rádiu, psali to v novinách. Na to VUML nebyl vůbec zapotřebí.

10.9.2007 23:15

Re: Re: Tak já nevím...

To je všechno co umíte? Zkuste zareagovat jak nejlépe umíte na můj příspěvek! A´t Vás trochu poznám....

10.9.2007 23:14

Re: Tak já nevím...

Mně to ani nepřekvapilo. Oni totiž všelijací bolševici a jiná narudlá pakáž dostala strach.

Příšerný, živočišný strach, že 20 let po plyšáku začneme patřit do civilisovaného světa, kde by jim jejich předchozí svinstva (včetně např. členství v KSČ před rokem 1968) mohl někdo podtrhnout, sečíst a vystavit účet. Proto tolik kvičí.

Podvědomě cítí, že pokud tu nějaká US základna bude, tak šance na nějaký levicový převrat v ruské nebo EU režii jsou v budoucnu nulové, ať již s Paroubkem nebo bez něj. To už si USA nejspíš ohlídají.

A tak bezmocně ječí a kopou kolem sebe. Jednak mají strach, že by jim někdo mohl připomenout minulost a vybrat je jako brabčáky z hnízda. A za druhé jim podvědomě dochází, že ve sféře vlivu USA by jejich blahobytné okrádání bohatých mohlo skončit.

10.9.2007 23:13

Cruton to musí vědět.

Má na to diplom VUML;-D;-D;-D

PB

10.9.2007 23:12

Ale no tak. Psychiatrický pacient dává svou diagnózu?

Nový, neodkopávají se!!;-D;-D;-D

PB

10.9.2007 23:10

Re: Tak já nevím...

Jen tady pindáte jako stranický agitátor před 30 lety. Ve Vašem "provolání" stačí zaměnit "Rusko" za "imperialistické USA" a "západní civilizaci" za "socialismus" a máme tu stranickou agitku jako vystřiženou.

10.9.2007 23:08

Nejsou oni náhodou duch Vildy Nového, alias Studeného Plamínka?

;-)PB

10.9.2007 23:07

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vůle většiny obyvatel je reprezentována většinou v parlamentu.

To je snad celkem fajn ne ?

Už aby USA ty svoje "imperiální zájmy" prosadily pokud možno všude. Zatím se s tím bohužel příliš babrají, jak lze sledovat v Iráku nebo při váhání před útokem na Irán.

10.9.2007 23:06

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Studená válka už je realitou.

Myslím, že se namáháte zbytečně. Pan PetrH je jaksi mimo!!!!!

10.9.2007 23:05

Re: Re: Je to úplně naopak

Ale, že se evropské státy do toho "potvrzení příslušnosti k západní civilizaci" jenom hrnou! Namísto aby se předháněly, kdo Američanům nabídne lepší podmínky, tak jen zarytě mlčí.

10.9.2007 23:03

Re: Studená válka už je realitou.

A hloupost od Brichů a spol!

10.9.2007 23:01

Re: Studená válka už je realitou.

A hloupost  přichází od Bichů a spol.!!!!

10.9.2007 23:00

Tak já nevím...

Nikdy jsem nevěřil, že se tady najde taková spousta pitomců, kteří budou radši nadbíhat našim "osvoboditelům" z 68, těm kteří nám zmrzačili životy, ekonomiku, ducha i prosperitu. Nechtějí vidět, že se Rusko opět rozmachuje nad střední Evropu, že nám vyhrožuje a vyzbrojuje se. Že čeká na naše selhání a úkrok od západní civilizace, aby se sem mohlo zase nacpat a zaujmout bývalé teritorium. Je tady také spousta hlupců, kteří označují USA za agresora, a div ne za zlo celého světa, aniž by si chtělo připomenout, že právě USA daly vzniknout naší republice a minimálně 2x pomohly Evropě před zničením. Pokud si pamatuju, nikam " nevyvážely", na rozdíl od Ruska, totalitní režimy a zaplať pánbůh za to, že ani dnes jim není jedno co se ve světě děje. Bože ochraňuj Ameriku, protože chráníš i naši demokracii.... proti Crutonovi, Fidelovi, Putinovi a spol