17.2.2020 | Svátek má Miloslava


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Řazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 508, poslední: 21.9. 2007 15:56, přehled diskusí

10.9.2007 1:34

Totální ignorante

vis jaky je rozdil mezi 40M-60M oficiálně přiznaných obětí gulagů z nichž naprostá většina ani nebyli političtí oponenti bolševického režimu jen byli v nevhodnou chvíli na nevhodném místě a pár stovkama islamofašounských vrahounů zajatých v boji, kteří se měli tak zle že si mohli stěžovat akorát tak na to, že nemají modlící koberečky, kterým jen nebylo dokázáno, že někoho zavraždili?

10.9.2007 1:29

Re: Re: Re: Referendum o radaru všech občanů České republiky

Kdyby ty prostředky odpovídaly "profilu protivníka" tak už byl od bolševiků klid. Američani jsou k nim příliš humanističtí.

10.9.2007 1:28

Ovšem globální ničící sílu mají jen USA a Rusko. Tohoto Ruska:

Moskva, září 2007: V chrámu Krista Spasitele byly oslaveny 60. narozeniny ruských atomových vojsk dvěma modlitbami. Děkovnou a prosebnou s přáním dalších úspěchů a rozkvětu. Ochráncem ruských atomových bomb byl jmenován Serafim Saratovský což má svou hlubokou logiku neboť na území kláštera, kde se velebný Serafim kdysi pohyboval, je dodnes centrum výzkumu těchto ikon nového plukovnickokágébáckého ruského státu.

10.9.2007 1:27

Re: Re: Re: Re: navic neexistuje zapad a vychod

ty čteš komunistické Bezpráví? Styď se ;-P

10.9.2007 1:25

Re: Re: Re: Re: navic neexistuje zapad a vychod

To je obyčejný demagog vědomě systematicky překrucující základní fakta a je ztráta času s takovým darebákem diskutovat. Tak primitivní vytrhávání faktů ze souvislostí může fungovat na komunistické a část zelených a socialistických voličů. Naštěstí toho IQ taky moc nepobral a zkouší to i na průměr, který je posazen přeci jen výš.

10.9.2007 1:24

Re: Re: Referendum o radaru všech občanů České republiky

A ty bomby vybuchly, lebo čo? Arabové se s chutí jejich primitivnosti vlastné zabíjejí sami. A je my to docela jedno. Dúležité je, aby se nedostal k moci a to ani u nás podobný lidský povl, proti kterému už více než 65 let s úspěchem USA bojuje prostředky, které odpovídají profilu protivníka.

10.9.2007 1:20

Re: Re: Re: navic neexistuje zapad a vychod

Od koho jsi to opsal, já jsem to nedávno četl v nějakém politickém komentáři... :-)

10.9.2007 1:17

Re: Re: Re: Re: Re: Referendum o radaru všech občanů České republiky

Hej vy dva kašpaři, jste za to lhaní a oblbování aspoň dobř placeni? Klidně můžete požádat Putina o zvýšení prémií, z předražené ropy má peněz jak šlupek.

10.9.2007 1:17

Re: Re: Referendum o radaru všech občanů České republiky

Ano, realita je dnes taková, jaká je... Tehdy se protestovat nesmělo, byly za to dost vysoké tresty, dneska se protestovat smí (i díky USA, kde v tom mimochodem mají celkem tradici a nikdy jsme nebyly svědky nějaké krvavě rozehnané demonstrace) a tak se protestuje. Nazývat to statečností může jen někdo, kdo má lehce pokřivené hodnoty... Já bych statečným nazval třeba pana Václava Havla, ten protestoval, když se to nesmělo.

To, že je někdo "rozlezlý" po celé zeměkouli, pro mě není argument. Chování a zabíjení v arabském světě: spíše bych řekl, že arabové se vraždí navzájem. Tím nijak neomlouvám chování některých JEDNOTLIVCŮ a jejich zločiny. Ovšem je zde veliký rozdíl oproti hování Rusů: ti to totiž měli přímo jako doktrínu

10.9.2007 1:15

Re: Re: Re: Referendum o radaru všech občanů České republiky

No, usiluješ o to dost intenzivně Rv

10.9.2007 1:09

Re: Referendum o radaru všech občanů České republiky

Pro autora Autor: Vasekpasek IP: 86.63.215.xxx Datum: 10.09.2007 00:47.

Jaksi nechápu, jakým argumentem je otázka. Jako odpověď uvedu jen to, že nyní je realita jaká je. A taky vznesu otázku, která velmoc je rozlezlá po celé Zeměkouli? Která velmoc poztrácela po Zeměkouli plno dosud nenalezených jaderných pum při haváriích bombardérů B-52? v blízkosti Evropy a v Evropě? Z americké vojenské přítomnosti mohou vzejít jen obavy, protože daleko od Ameriky jim je všechno jedno, viz jejich chování a zabíjení v arabském světě.

10.9.2007 1:00

Re: Re: Re: Re: Referendum o radaru všech občanů České republiky

na stejnem miste jako podpora americkeho radaru tehdy na nasem uzemi :-D parkanova uz tehdy zpivala dobry den radare proste welcome a topolanek na vojenskem gymnaziu profesorum vysvetloval, jak jen spojene staty jsou zarukou celosvetoveho miru :-D

10.9.2007 0:59

Re: Re: Re: Re: navic neexistuje zapad a vychod

hulvat ? vasickovi, ktery bojoval s komunismem tak ze radil komunistickym ministrum nebo sedel v ouradech se to jiz pripomenout nesmi ?

americane se v budoucnu obavaji ciny a ne ruska ? nemeli bychom je dovzdelat a rici jim, ze pravy dabel sedi v moskve ? cina si hlida svy zajmy a dnes ma pod palcem pulku afriky, proc si myslite, ze humanitarne nebombardujeme sudan ? a podobne by se dalo psat i o jinych vecech

10.9.2007 0:54

Re: Re: Re: navic neexistuje zapad a vychod

Martine, v poslední "debatě" o prezidentovi moje pomalejší hlava došla k závěru, že jste stejný hulvát, jako spousta jiných anonymních diskutujících na internetu, jen to umíte občas líp maskovat. Proto jsem se rozhodl na vaše příspěvky již nereagovat. Dnes naposledy toto porušuju a napíšu ještě toto: Rusko a Čína si velmi dobře rozumí např. v RB OSN, společně velmi prosazují muslimské zájmy (například). S tím muslimským světem postaveným na americkou kartu jsem to nepochopil... O Brazilii nemá cenu se ani bavit, v podstatě celá latinská amerika je pod vlivem "východu". Indie je ovšem trochu jiná kapitola, to je jasné.

10.9.2007 0:49

Re: Re: navic neexistuje zapad a vychod

:)))) ale no tak, cinsko vrazdici se s ruskem si skvele s nim rozumi ? Indie stavici si svoji vlastni velmocenskou politiku na balancovani mezi jinymi staty s ruskem uz davno nic spolecneho nema, muslimsky svet postavil posledne na americkou kartu, ale zapadem se tim nestal a brazilie s ruskem opravdu nic spolecneho nema

10.9.2007 0:47

Re: Re: Re: Referendum o radaru všech občanů České republiky

Jenže ten základní argument řečen byl a vy jste na něj jaksi nereagoval... Kde byly statečné protesty místních, když tam byli Rusové???

10.9.2007 0:46

Re: Re: Referendum o radaru všech občanů České republiky

Díky za humorný dovětek, pobavilo mě to opět, neb je tím řečeno o nedostatku argumentu více, než dlouhými větami. Jinak nejedná se o domeček, ale o přítomnost cizích vojsk, na území zatím suverénního státu.

10.9.2007 0:38

Re: navic neexistuje zapad a vychod

To všechno jsou státy, se kterými si Sověti (pardon, Rusové) velmi dobře rozumí. Takže samozřejmě na východ...

10.9.2007 0:30

Re: Referendum o radaru všech občanů České republiky

Statečnost? O jaký statečnosti to mluvíš? Statečnost by to byla, kdyby se nějak vyjádřili proti ruským základnám u nás. Protestovat v demokratický společnosti (proti jednomu domečku), tomu říkáš statečnost?

TY ŠAŠKU !!

10.9.2007 0:21

Re: Re: Re: Referendum o radaru všech občanů České republiky

nato se takto k te otazce nestavi

10.9.2007 0:19

Re: Re: Referendum o radaru všech občanů České republiky

protoze nato neni zbytecnou organizaci. nato i ve stavajicim rozsahu je organizaci, ktera nam a nasi obrane k uzitku v mnohem, ale v jednom ne, alespon zatim. a to je prave protiraketova obrana. nato se k teto otazce stavi tak, ze ano, ale na zaklade te americke. Potom ale chceme-li ji mit, potrebujeme onu americkou. Kdyz pockame na onu spolecnou obranu nata, budeme ji jednou mozna mit taky. stejne americkou.

10.9.2007 0:18

Re: Re: Referendum o radaru všech občanů České republiky

Díky STK za kompliment, pobavilo mě to. Pro nevěřícího Tomáše, když vidím Prahu, tak by tam možná atomová bomba udělala pořádek.

10.9.2007 0:18

navic neexistuje zapad a vychod

kam patri Indie ? kam patri Cina ? a kam napriklad muslimsky svet nebo v blizke budoucnosti asi i Brazilie ?

10.9.2007 0:15

Re: Referendum o radaru všech občanů České republiky

a to nam melo zajistit pak aspon nato bezpecnost, bez neho jeste pred par lety jsme nemohli dychat a ted se najednou ukazuje, ze je pro nas naprosto na nic a musime mit pakt jen s americany, protoze nato je naprosto bezmocne - proc teda ti co tehdy prosazovali nato, nenavrhuji dnes vystoupeni z teto zbytecne organizace ?

10.9.2007 0:14

Re: Referendum o radaru všech občanů České republiky

Tak koukám, že Historik nikdy nespí. Ostatně čert taky ne.

10.9.2007 0:13

guantanamo neni totez

protoze tam porusuji jak lidska tak mezinarodni prava nasi velci kamaradi, proto to nikdy nemuze byt totez, navic my dnes rozhodujeme, kdo je clovek a koho se prava tykaji

10.9.2007 0:09

Re: Referendum o radaru všech občanů České republiky

Ano souhlasim. Referendum ve kterem se kazdy pod svuj hlas podepise. At vime, kdo pak pujde odklizet radioaktivni trosky Prahy ;-D

10.9.2007 0:07

Referendum o radaru všech občanů České republiky

O umístění radaru v České republice je nutno rozhodnout v referendu s účastí všech občanů České republiky. Již nyní je třeba ocenit občanskou statečnost obyvatel obcí v oblasti plánovaného umístění americké vojenské základny v České republice, kteří pořádají své místní referendum. Nehovořili politici (Havel a spol.) po odsunu sovětských vojsk, že něco podobného, jako je přítomnost cizích vojáků v České republice, již nikdo nesmí dopustit bez vůle lidu této země? Jak se zdá, je vůle lidu České republiky podle některých politiků jen děvkou, která se upotřebí jen, jak se komu zlíbí.