28.1.2020 | Svátek má OtýlieDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


RADAR: Západ lepší VýchoduVýpis zvoleného vlákna. Zobrazit celou diskusi podle vláken, času
počet příspěvků: 6, poslední: 21.9.2007 15:56, přehled diskusí

Crutone,:
Autor: Fafa Datum: 11.9.2007 0:39

Referendum je nutné. Politikům ve volbách schvalují jejich programy voliči tím, že je zvolí.  Americký radar však neměla žádná politická strana ve svém programu a tak občané žádný radar neschválili.

Jenom pro moji informaci, Vy jste volil stranu, ktera dneska schvaluje radar a citete se podvedeny? Pokud jste nevolil strany podporujici umisteni radaru v Ceske republice, tak to snad radsi nechte na jejich volice.

Re: Crutone,:
Autor: Cruton Datum: 11.9.2007 1:04

Pro Vaši informaci - před volbami nepodporovala umístění radaru v ČR žádná strana. Proto nyní politici nemají k rozhodnutí o umístění radaru žádný mandát.

Crutone,:
Autor: Fafa Datum: 11.9.2007 2:50

pokud vim, tak politicke strany se k tomu (vetsinou) nevyjadrily. Takze u tech, ktere dnes radar podporuji bych pripadne zklamani nechal na jejich volice. Mne osobne je celkem jedno, co po volbach dela CSSD, nejsem jejim volicem.

Tak by mne docela zajimalo, jestli Vy jste volil treba ODS a dneska jste zklaman jejim postojem. Pokud jste ODS nevolil, tak si myslim Vam muze byt celkem lhostejne, jestli mela radar ve svem predvolebnim programu.

Re: Crutone,:
Autor: Cruton Datum: 11.9.2007 6:47

1) 70 % občanů si k otázce radaru přeje referendum. Toto číslo jde napříč stranami - patří sem voliči VŠECH stran. Těchto 70 % občanů otázku radaru považuje za důležitou a při volbách by tak zcela jistě postoj stran k této otázce zohlednili

2) Nehodlám se smiřovat s tím, že strany se nebudou vyjadřovat před volbami k důležitým otázkám, aby poté vystupovaly proti vůli občanů a drze jim přitom tvrdilí, že toto je demokracie.

Crutone,:
Autor: Fafa Datum: 11.9.2007 3:10

Crutone, jeste doplnek. Zadna strana se v programech nevyjadrila k problematice dymejoveho moru. Kdyby nahodou vypukla morove epidemie, budeme mit napred referendum nebo vlada a parlament maji za ukol chranit zajmy obcanu podle sveho nejlepsiho svedomi?

Dobrou noc.

Re: Crutone,:
Autor: Cruton Datum: 11.9.2007 6:52

Dosti slabý argument.

Postupy při epidemiích  (i morových) jsou již dávno implementovány zákony a příslušnými vyhláškami. Tyto postupy byly mnohokrát ověřeny, osvědčily se a tak není důvod k této problematice pořádat referendum.