17.5.2024 | Svátek má Aneta


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Kačka 25.3.2008 23:42

Re: Svatá prostoto!

8-o8-o8-o

Gaston 25.3.2008 23:48

Re: Re: Svatá prostoto!

Kačko, klidně spi! je to pro Tebe nesrozumitelné téma. "Val oči" na hezký kluky, ne na mne.

jazve 26.3.2008 13:21

Re: Je opravdu Paroubek tak blbej?

Teď nevím kterou zločineckou organizaci či stranu máte na mysli,ale představuji si o čem asi jednají a jímá mne hrůza.Okamžitě odvolat  z veřejné (politické) funkce,nebo lépe,za úsvitu zastřelit.

JirkaH 25.3.2008 22:02

jen tak

koncetrace bolsevickych buranu na techto strankach me neprestava udivovat. 8-o

Tomáš Fuk 25.3.2008 22:08

Re: jen tak

Tak jste se přidal, že? ;-D

hulwat 25.3.2008 23:07

Re: Re: jen tak

Jak je to s tím tvým FTF?;-P

homero xxx 26.3.2008 0:56

Re: jen tak

Tvoje tupost už je vidět na dálku gumo 8-o jsem zvědav jestli jsi schopen aspoň reagovat

Pete 25.3.2008 21:56

Jsem rád, že odhalili své bytostně levičácké ledví.

Ve skutečnosti jsou to levicoví blouznivci, o obranu proti raketám jde v druhé řadě, v první jde o ideologii a světovou revoluci. Jen nevím, jestli to zbytku skvělého a statečného českého národa dochází o co se tady hraje. Vypadá to, že asi tak z jedné čtvrtiny.

Midori 25.3.2008 21:21

Nemyslím si, že by odpor proti radaru byl někým financován

Za to je jisté, že kampaň na podporu radaru financována byla. Pan Klvańa má z ostudy kabát. Lidé se zkrátka zblbnout nedali.

Cato 25.3.2008 20:48

Jen houšť, obviňovat a žádná fakta

Peníze na ovlivňování lidí PRO RADAR:15 mil. dala naše vláda a zřídila Klvaňův úřad za státní peníze. Americký kongres uvolnil prostředky " na ovlivnění veř.mínění v ČR a Polsku", Česká masmédia jsou pod vlivem svých majitelů z USA (např.NOVA) a hlásají názory svých chlebodárců.To jsou veřejné a dostupné informace. Ostatní jsou pouze prázdné spekulace a nepodložená obvinění,jako že např.Izrael spolufinancuje kampaně ANO základnám, nebo že NE ZÁKLADNÁM financují Rusové.

Nemíchejme fakta a spekulace, protože zatím jsou opravdu prokázané pouze peníze z našeho státního rozpočtu na kampaň na oblbnutí lidí pro radar.

Aby to bylo vyvážené, měl by za stejné peníze být zřízen i druhý úřad, tentokrát PROTI RADARU a prostředky oběma úřadům by měly být přidělovány podle procenta preferencí českých občanů.

BERAN 25.3.2008 21:18

Politicky korektní to rozhodně je

Už ve třicátých letech volali političtí korektníci o vyváženosti:

"Třicet minut pro argumenty pana Hitlera a třicet minut pro argumenty jeho oponentů"

František I. 25.3.2008 21:38

Re: Jen houšť, obviňovat a žádná fakta

Safra, že bychom žili každý v nějakém jiném státě? Aha, proto je ta veřejnoprávní tak vstřícná k anťákům. Asi aby se lišila, že? Add náklady. Jen blb si nedovede spočítat, kolikže ty rusákomilné fangličky stojí. Mimochodem, sousedův synek přišel s novinkou, že přátelé bývalého rudého bratra nabízejí demonstrantům proti radaru cca 150 Kč za hod. To není špatný šolíšek. Tak se má dělat propaganda. Ti hloupí amici nejspíše k nám peníze ještě neposlali.

Cato 25.3.2008 21:55

Re: Re: Jen houšť, obviňovat a žádná fakta

150 za fangli (máš na to důkaz?) nebo výlet do Tichomoří (skutečnost)?Co by sis vybral ty?

Kačka 25.3.2008 23:20

Re: Re: Jen houšť, obviňovat a žádná fakta

Jen blb si nedovede spočítat, kolikže ty rusákomilné fangličky stojí.

Tak nám to spočítej, Franto. Jenom tady tlacháš nesmysly.

Milda 25.3.2008 20:29

Zajímavý nápad

Tak tohle mi  v souvislosti s neraketami nenapadlo. Ale,... Tahle vláda se chová vůči obyvatelům ČR tak hovadsky, že spousta lidí už z odporu proti ní musí být proti radaru.

František I. 25.3.2008 21:30

Re: Zajímavý nápad

Miloušku,vláda zakazuje sockomouškům krást a žrát na dluh. Dodnes nemá žádný korupční průšvih. Věřím, že je vám to líto. Asi jste si dost neurval za Paroubka či Grosse. Já sice nejsem s vládou také stropro spokojený, ale uznávám, je to proti Paroubkovým zlodějským zmetíkům u moci přímo lázeňský pobyt.

Milda 26.3.2008 10:54

Re: Re: Zajímavý nápad

Ty Francku nulo, a co udělala tahle vláda dobrého?

Roy Boehm 26.3.2008 10:58

Re: Re: Zajímavý nápad

Inu, to, že nemá vláda žádný korupční průšvih je přímým důsledkem toho, že Ivan Langer je po čertech šikovnější nežli Staník Gross. Jestli jste chtěl naznačit, že k žádné korupci nedochází, tak se nedejte vysmát. Vždyť jen díky zkorumpování dvou poslanců tahle vláda vůbec vznikla! A další poslanci byli třeba ke zvolení Václava Klause. A to píšu přes to, že jsem Klause za prezidenta chtěl. Rozhodně raději, nežli korouhvičku Švejnara. Z vlády současné nemám o nic lepší pocit, nežli z těch předešlých. To, že po zvednutí daní udělají deficit jenom 70 miliard mi jako vrchol úspěchů nepřipadá. A z celkového vývoje mám pocit, že Kubice měl s tím prorůstání organizovaného zločinu do politických struktur pravdu. Akorát se zapomněl zmínit, že to platí úplně pro všechny strany.

zrusksc 25.3.2008 20:28

Výborný článek

který rozzuřil místní "islamo-bolševické" hnízdo.Teroristé holt platí Májíčka,Tamáše a hloupého Neorala, tak to přiznejte chátro levičácká;-D;-D

Tomáš Fuk 25.3.2008 22:04

Re: Výborný článek

Co je na něm výborné? Ty lži? :-/

občan 25.3.2008 20:08

Ty Vágnere

Obhajuj politiku USA,oni vyzbrojí nyní kosovké albánce aty ti pak ustřelí kebuli a vyvraždí rodinu,ale to už ti bude houbi platný a my budeme mít od tebe klid.

jan 25.3.2008 19:03

radar

a jsme zase u toho diverzanti a chartiste byli financovani zapadem proti radariste vychodem jenom probuh aby to nebylo nahodou z nasi vlastni hlavy to by bylo neprijemne zjisteni

Pavel 25.3.2008 20:44

Re: radar

No jasně, že byla chart podporovaná západem, ale to mi jako člověku, který má západ a USA rád vůbec nevadí. Ale proti té východní chamradi je potřeba bojovat všemi prostředky. Já mám nějak raději McDonalda než vodku :-)

Tomáš Fuk 25.3.2008 22:08

Re: Re: radar

Tady se to těmi blbci dnes jen rojí 8-o;-D

Roy Boehm 26.3.2008 11:06

Re: Re: radar

No tedy, vy máte ale chutě. Špičková vodka je celkem slušné pití. Zatímco i ten nejšpičkovější McDonalds je nestravitelný, nechutný blaf. Ale de gustibus...;-) Jinak jste autora příspěvku nepochopil. On ukazuje na paralelu mezi komunistickým osočováním chartistů, které mělo dokázat, že nic takového, jako Charta, tedy sdružení lidí nesouhlasících s režimem, nenexistuje. Že jde jen o bandu zkrachovanců v žoldu imperialistických tajných služeb. No a pan Wagner, že tvrdí, že nic takového jako odpor občanů proti radaru neexistuje, že jde jen o hrstku bývalých nebo činných komunistů, fašistů a jánevímkohoještě, v žoldu KGB.

čtenář zdrojů 25.3.2008 18:58

Wagnere

Wagnere, když už jste takový úhyl, že potřebujete, aby Vám "antirakeťáci" ze spolku Ne základnám zveřejnili svoje pozadí, pak vy nám zas coby "rakeťák" ukažte své popředí, abychom už konečně jednou proždy poznali, co jste za ču......

Pane Bože, zařiď už, aby tady ta americká základna, byla. Mě je její přítomnost zcela ukradená, ale Wagnerům a jim podobným se díky její přítomnosti konečně to jejich popředí zas ztopoří. Takže už alespoň ze zdravotních důvodů by tu měla být ta základna co nejdříve.;-P

Kobylka Lajda 25.3.2008 19:02

Re: Wagnere

To je úroveň diskuse, ta vypovídá mnohé ne o autorovi, ale o belbosti čtenáře zdrojů. Amen.Rv(Y)

Tomáš Fuk 25.3.2008 19:07

Re: Re: Wagnere

No zrovna od vaší tupé osoby to sedí! ;-D

František I. 25.3.2008 21:40

Re: Re: Re: Wagnere

Ne, že byste byl Fukáčku zrovna klenot inteligentní. Ale máme demokracii.

Tomáš Fuk 25.3.2008 22:10

Re: Re: Re: Re: Wagnere

Co že jste to vlastně chtěl říci? ;-)