17.5.2024 | Svátek má Aneta


Diskuse k článku

RADAR: Tamáš a jeho parta

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Abonent 4.6.2008 1:04

Soudružka Kačka má k dispozici bohaté studijní materiály, takže...

Soudružka Kačka píše většinou samé bláboly. Ani není schopna uvést, jestli jsou z její vlastní hlavy, nebo zda jde o citát z nějakého stranického dokumentu.

Ovšem dnes... Ponechejme taktně stranou její pozoruhodnou, až surrealistickou myšlenku o očích stranických tiskovin.  ;-)

Soustřeďme se na to hlavní - na Kačenčino srovnání článku se stranickými tiskovinami z 50.let. Vždyť kdo jiný (vyjma snad s. Grebeníčka ml.) má díky soudruhu otci takový přehled o těch kupách potištěného hnusu, než s.K.K. (http://www.klub-kscm.cz/article.asp?thema=3127&category=) ?

Zcela výjimečně se tedy můžeme nad textíkem s.Kačky zamyslet.

Abychm vzápětí zjistili, že se Bohužel jedná o další blábol. Ach jo, Kačko, taková nevyužitá příležitost... ;-(

Kačka 4.6.2008 1:43

Re:

Člověk, který se zabývá historií  a zajímá ho, proč se i dnes tolik lidí nechá jen tak lehce manipulovat, prostě ty staré a ještě starší a také ty nedávné tiskoviny čte (připomínám Abonentovi, že jsou dostupné v knihovách a archívech).

zk 4.6.2008 7:25

Re: Re:

Potrefená husa se ozvala?:-D:-D

Sarka 4.6.2008 6:27

Zajimave, madam -

opet "argumentujete" pouze ad hominem utoky. Jak jsem Vam naznacila jiz jednou - sleduji Vase vyrony jiz nejakou dobu, a jeste jsem nenasla argument. urazky, nadavky - ano. Argument - ani jeden.

Kačka 4.6.2008 7:04

Re: Madam, zajímavé...

A já sleduji ty Vaše a musím bohužel konstatovat, že nedokážete porozumět psanému textu, když považujete za urážky vyslovení jiného názoru, než je ten Váš... No, nejste jediná.

zk 4.6.2008 7:26

Re: Re: Madam, zajímavé...

Přesně tak je to s Vámi, také nechápete čtený text a každý jiný názor tady napadáte svými "argumenty"RvRvRv

jm0 4.6.2008 8:14

Re: Re: Madam, zajímavé...

jakého názoru??

Haui1 4.6.2008 8:44

Re: Re: Madam, zajímavé...

Kačku, prosím vás, jaký jiný názor ve vašich komentářích? Vždyť od doby, kdy jsem si vás všimnul, tak dštíte jen urážky, kouska informace v přispěvcích nemáte, je to jen informační šum. Jestli vy studujete historii, tak to jsou jen další vyhozené státní peníze.

Raff 4.6.2008 9:03

Re: Re: Re: Madam, zajímavé...

Lidi neblbněte a na tu slepici se už vykašlete.

Skelník 4.6.2008 10:33

Re: Re: Madam, zajímavé...

Mám takový dojem že Kačka je nějakej rudej robotek.

obyčejný student 4.6.2008 0:43

Jen bych rád něco málo podotknul.

Mnoho lidí argumentuje na obranu pana Tamáše tím, že se jedná o počítačového odborníka se slušnou školou. Zřejmě se jim díky svému vzdělání zdá věrohodnější a myslí si, že dobrá škola je jakousi zárukou toho, že panu Tamášovi jde čistě o blaho lidu. Těmto lidem bych jen rád vzkázal, že dobrá škola zdaleka nedělá dobré lidi. Mám možnost se s tím seznamovat denně. 

Petr Vileta, balík z Plzně :-) 4.6.2008 1:31

Re: Jen bych rád něco málo podotknul.

Ona dokonce dobra skola nutne neznamena, ze jeji absolvent je inteligentni. Nekdo ma proste schopnost se "nasprtat", udelat zkousky a "sbohem rozume". Ostatne rika se, ze "Vzdelani pred blbosti nechrani". :-P

Vasekpasek 4.6.2008 1:39

Re: Re: Jen bych rád něco málo podotknul.

Ano, ta poslední věta je velice přesná a podepsal bych ji do puntíku (shodou okolností je to zhruba 2 týdny, co ji na jedné přednášce vyslovil učitel, kterého si velice vážím).

Bohužel, myslím, že získat vysokoškolský diplom je u nás spíš o schopnosti projít systémem než o nějaké inteligenci či vzdělanosti.

Vasekpasek 4.6.2008 0:38

Jajaj

No, já teď půjdu spát, ale ráno se vrátím a už se těším na ty zaručené "argumenty" antiradaristů, že pan autor je idiot...

Vasekpasek 4.6.2008 2:38

Re: Jajaj

Tak jsem se bohužel zdržel a taky jsem se výše zmíněného dočkal... No nic...

Kačka 4.6.2008 2:47

Re: Re: Jajaj

No, to už tak na světě chodí, že lidi mají rozdílné názory.

Jerry 4.6.2008 4:28

Re: Re: Re: Jajaj

Pro Krista pána,už mlčte.

zk 4.6.2008 7:27

Re: Re: Re: Jajaj

Zmlkni kačeno. Když nemáš nic k věci, tak mlč.RvRv

Dr.Sid 4.6.2008 0:33

Jen at hladovi

Cas od casu to prospeje kazdemu. Taky hubnu, akorat s tim nelezu do medii.

Je mi tech panu lito, protoze radar tu bude a oni puknou vzteky. To uz ale je jen jejich problem.

RZ 4.6.2008 0:44

Re: Jen at hladovi

Líto? Proč? Soudruh Tamáš uvádí, že zhubl o čtyři kila za tři týdny. Podivná hladovka.

Petr Vileta, balík z Plzně :-) 4.6.2008 1:33

Re: Re: Jen at hladovi

Jestli on v te PET lahvi nemel misto caje hovezi vyvar ;-D To se to pak hladovkuje.

Lenka 4.6.2008 9:44

Re: Re: Jen at hladovi

Včera na Radiožurnálu obhajoval svůj nízký úbytek váhy tím, že při zahájení hladovky vážil 56 kg,čili údajně neměl z čeho hubnout. Z toho mi vyplývá, že ten člověk prakticky nejí, akorát teď se rozhodl, že se o svoje dietologické moudro podělí s ostatními.

Gonzales 4.6.2008 10:12

Re: Re: Re: Jen at hladovi

To víte, není dieta jako dieta ;-D

Abonent 4.6.2008 0:29

Ať už je s.Tamáš blbý nebo navedený, poděkujme mu

Nemůžeme zatím s určitostí říci, jestli je s.Tamáš blbý nebo navedený. Možná to časem zjistíme. Doufám a předpokládám, že se podivuhodným tokem peněz pro antiradarčíky zabývá BIS.

Ovšem co se týče neméně podivuhodných výroků s. Tamáše - psychiatrické vyšetření nelze u nás nařídit bez rozhodnutí soudu, nejsme v Rusku.

Takže musíme čekat, jestli se s.T. prohlásí za vtěleného spasitele nebo někoho podobného.

Do té doby mu můžeme poděkovat. Svým blbnutím na kvadrát umožnil prohlédnutí řadě nerozhodných : dnes Radarovou stanici Brdy podporují.   :-D

A jestli v důsledku dopoledního hladovění zhubnou Paroubek se Škromachem, dojde i k estetickému vylepšení naší politické scény.   :-)

Irena 4.6.2008 2:00

Re: Ať už je s.Tamáš blbý nebo navedený, poděkujme mu

Tedy nevím, jaký je pan Tamáš, ale z obsahu uvedeného příspěvku vyplývá, že autor pan Abonent je určitě TO PRVNÍ!Myslím, že v jeho případě to ani není na psychiatrické vyšetření, ale rovnou na království nebeské!!!

Abonent 4.6.2008 2:13

Pro "Irenu" : Kdo do Království nebeského, a kdo ne

Milá Ireno, čím jsem si vysloužil tak zlý odsudek ?  ;-(

Vy se snad domníváte, že by zhubnutí Paroubka se Škromachem nepřispělo k estetickému vylepšení naší politické scény ?   :-D

Mimochodem, pro Vaši informaci - ne každý "chudý duchem" se dostane k našemu Pánu. Záleží i na charakteru dotyčného.

Například komunisti a nacisti, přes svoje značně nízké IQ, se do Nebe nedostanou nikdy.

Přeji Vám hezký den.  :-)

gogo 4.6.2008 0:17

Jak říkal kdysi

jeden showman, já nedržím hladovku, já držím žravovku...Tenhle ouchyl držel kašovku...

Pavel Pávek 4.6.2008 0:30

Re: Jak říkal kdysi

A nyní  naváží další úchylové z řad "politiků" Považte, celý den obětavě nepozřou sousta... Zasadí další ránu válečným štváčům.