Úterý 16. července 2024, svátek má Luboš
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Iv

21. 12. 2008 14:10
Propaganda-nic se nezměnilo.

Stále stejná propaganda,jen se změnila barva z rudé do modré.Ve vlákně "Neviditelný pes" je to ale normální,zde se leze do řítního otvoru USA,až se jiskří.Ale tento článek postrádá objektivitu a je zaměřen jen agresivně ironicky proti těm,co nikomu nikam nechtějí lézt.Polepšete se!!!Co si vymyslíte příště?Co tak,že ti co nechtějí žádnou základnu na svém území spolupracují třeba mně napadne Jižní Amerikou,to tady ještě nebylo,třeba Vám to ti mladí sežerou.

0 0
možnosti

Marek Pernický

9. 10. 2008 20:18
Hnůj

Po přečtení tohoto článku, se mě udělalo nevolno....Je to opravdu laciná propaganda, jak už tu někdo napsal

0 0
možnosti

Iv

21. 12. 2008 14:17
Re: Hnůj

Máte 100% pravdu a proto se přidávám k Vám a končím tímto: Velebnosti,jdu blejt !

0 0
možnosti

hovork11

28. 8. 2008 14:33
RADAR

 Kdo nechce radar je označován za Islámistu a spolupracovníka komunistů ??

Neznám nikoho z odpůrců radaru, který by do této skupiny patřil, ani já ne.

Díky takovýmhle štvavým postupům se začala válka a i Milada Horáková by se Vás zděsila. Vše už tady bylo v jiném čase a na jiném místě.

0 0
možnosti

Kečíjám J.

20. 11. 2008 13:58
Re: RADAR

Hovork 11!

Znáš jméno Jan Májíček? Co o něm víš? Víš-li pak o něm,. že po 11. září 2001 zaslal

blahopřejný telegram Al-Kaidě, ve kterém jí bůahopřál k "úspěšné akci proti zločinné

USA!" - Jan Májíček, tento velmi nebezpečný islámský terorista si koleduje...

Je v seznamu! Zdar!

0 0
možnosti

vanoce3000

1. 8. 2008 15:07
takový kýbl s.aček vykypat na čtenáře...

takový kýbl s.aček vykypat na čtenáře... fuj... laciná propaganda...

0 0
možnosti

možný

24. 5. 2008 10:39
provokace

Vážený autore! Formou vaší fabula, jak vystřižené z Rudého Práva 50tých let se můžete dobrat toho, že Hitler a Stalin byli bratři! Je jasné, že tento váš lánek byl psán na objednávku ODSS či jiné sebranky! Spíš se věnujte panu Štětinovi a jeho incoiativě, kdy z důvěřivých občanů láká peníze na nákup zbraní islamistickým teroristům v čečně a i v ostatních ohniscích konfliktů! Pane Nefe, je mi líto, že necháváte svoje jméno zneužívat k podobným ohavnostem!>->->->-!!

0 0
možnosti

martin

24. 5. 2008 11:39
Re: provokace

Koukám,že rétoriku Rudého Práva máš zažitou. Už to o čemsi svědčí.

0 0
možnosti

John

19. 5. 2008 13:48
Blábol jak z 50tých let !

Článek je blábol jak z 50tých let, včetně té stalinistické rétoriky a slohu.

0 0
možnosti

emersonskej

21. 5. 2008 12:48
Re: Blábol jak z 50tých let !

Vážně ??? Ono úplně stačí vlézt na stránky " ne základnám ", juknout se do rubriky " podporují " a člověk má hned jasno...;-€Rv

0 0
možnosti

karel

15. 5. 2008 10:22
lidovky

NA lidovky normalne nechodim, zdaji se mi moc prorezimni, neco jako Rude Pravo v rezimu minulem a ted jsem nahodou zahladl nadpis tohohle clanku a jen nevericne ziram. Autor clanku musi byt asi recesista..v opacnem pripade se obavam, ze muze byt svemu okoli pomerne nebezpecny, pokud v sobe nosi skutecne tolik zloby a frustrace, kolik se odrazi v textu.Rv

0 0
možnosti

Adichanjala

15. 5. 2008 9:08
...Boze muj,jaci hlupaci.....

Tento clanek je PAMFLET a diskuze k nemu je zbytecna.Je to nehoraznost.Lide bojuji a stoji na strane NE ZAKLADNAM.Jen par amerikanofilu muze byti spokojeno.Takto nikdy nebude klid a mir na nasi planete.Jen studena valka,nenavist,Bohuzel  i mezi normalnimi lidmi.Skoda,nebot svym nizkym smyslenim jsou pro militarizaci sveho okoli,sve zeme i planety.Je dost tech,kteri si mysli,ze je Amerika ochrani.Zapomina se vsak,ze USA nejde o spokojenost lidi v okupovanych jimi zemich je to v prve rade o ovladnuti jejich strategickych poloh a prirodni  bohatstvi.

0 0
možnosti

bbb

15. 5. 2008 9:18
Re: ...Boze muj,jaci hlupaci.....

modrý mozek tohle nikdy nepochopí

0 0
možnosti

folltyn

14. 5. 2008 23:25
Země sbohem

Článek jako opsaný s čítanky pro STB, absolutní je vykládat že by nás radar měl chránit před raketami, už by si konečně soudruzi Topolánek a spol. měli vzít do ruky učebnici zeměpisu a uvědomit si že naše země byla v historii před komunisty skoro stejně velká jako dnes, ale hlavní byla kvalita exportních výrobků a pomoc vědecká celému světu, nevměšovali jsme se do politických tlachanic a naše výrobky se prodávaly do celého světa a byly proslulé svou kvalitou.Vybudovali tady naši předkové viadukty a mosty vojenská opevnění před kterými úžasli i němci a stejně nás západ prodal a dvakrát a dneska pokud si USA podminuje radar stažením víza, tak bych je nechal vychladnout. Co kupuje naše země ze států tak zásadního co by zlomilo naši politiku, naopak dali jsme na zabití pár stovek vojáků, ale v přepočtu na obyvatelstvo dáváme víc než jiné země a chováme se stejně jako poláci,maďaři s rusama v 69.Vměšujeme se do zemí kde nás žádná vláda nezvala.A na východě jak se ukázalo ekonomicky vládne Čína a umí velmi dobře obchodovat, proto si v Afganistánu koupí pozemky a nepotřebuje nechat střílet do svých lidí, kdyby v naší vládě měla alespoň polovina skutečnou vysokou školu a ne jen ofocené razítko naše země by mohla daleko lépe prosperovat.

0 0
možnosti

slon75

15. 5. 2008 0:43
Re: Země sbohem

Je mi líto, ani vy jste nedokázal napsat žádný fakt, který by popíral nebo aspoň zpochybňoval jediný bod napsaný v článku.

0 0
možnosti

Pawel

14. 5. 2008 22:54
Ubohý článek

Už dlouho jsem nečetl takovou hloupost! Když se ale podívám na většinu článku na tomto serveru není se čemu divit. Ondřej Neff, Jiří X. Doležal a Radek hulán, to je naše novinářská elita :-D

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz