9.2.2023 | Svátek má Apolena


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
PP2 31.8.2006 20:21

Re: tak jak to bude

Kecy prdy. Islam zvítězí až nám dojde střelivo

PP2 31.8.2006 20:19

Re: Falešné strašení

Nejde mi do hlavy proč děláte takovou publicitu komunistům. Máslo na hlavě má Topolánek a jeho beznadějné vrtění je jenom ztráta času. Měl den po volbách uzavřít dohodu s Paroubkem, změnit společně volební zákon na většinový a dohodnout předčasné volby. O komunistech by nemuselo padnout ani slovo.Topolánkův postup je mi zcela nepochopitelný a jediné vysvětlení je, že se bojí vládnout a všechno si musí nechat schválit černým a zeleným zadkem.

jb 31.8.2006 15:22

Topolánku pěékný.

A teď prosím tu o Červené Karkulce. Taky dobrá.

vašek 31.8.2006 12:37

Re: Re: Re: Paroubek nebude vládnout!

To jsi na omylu, když se ty "astronomické" peníze do rozpočtu nenalejou, tak poklesne spotřeba a tím celá ekonomika. Dělá to tak většina států, kromě ropných, které mají jiný příjem. Vždyť už na tom vyhořel Klaus se svými úspornými balíčky.

vašek 31.8.2006 10:20

Re: Re: Re: Paroubek nebude vládnout!

A jak byste ty investory přitáhnul vy ?

vašek 31.8.2006 10:16

Re: Falešné strašení

To strašení je nyní zcela nezbytné, jinak by se ODS mohla lehce ocitnout mimo hru - viz pokus Kalouska. A přišli bychom o 15%ní daň, na kterou se tak těšíme.

richard 31.8.2006 8:34

Re: Re: Bolševici běžte pryč

Pane jojo, nemohu najít, kde jsem se zmínil o tom, že bych měl něco společného s ODS nebo byl jejím příznivcem. Stejně tak rozhodně nejsem, jak mi podsouváte, příznivcem totalitních myšlenek jakéhokoliv druhu. Jen prostě vím, jak jsou komunisti nebezpeční a z Paroubkových činů zcela jasně vidím, že je to jen zakuklený komunista, který by klidně ze dne na den zavedl normalizační socialismus, pokud by mu to bylo dovoleno. Každý příspěvek jeho fanatických (nebo snad placených?) podporovatelů může někoho přesvědčit, že jeho totalitní ideologie je správná. A toho se bojím. Hitler a Gottwald se také dostali k moci díky demokratickým volbám.

richard 31.8.2006 8:20

Re: Re: Bolševici běžte pryč

Opravdu miluji když bolševici začnou poučovat o demokracii a o diskuzi. Demokracie a diskuze ano, ale jen dokud se nedostaneme k moci, že?

Ladislav N. 31.8.2006 0:09

Vízku, běžte s těmi vašimi komunistickými žvásty do pudele,

agresívní propagandistický magore!

bruner 30.8.2006 23:18

Re: Re: Re: Re: Re: Falešné strašení

určitě jsem byl na opačné straně než vy neb jsem vás tam neviděl. A nevidím nic špatného na tom, když udělím někomu podporu. Kdybyste něco vhodného podpory řekl vy, tak vás také podpořím. Zatím ale není co.

žabák 30.8.2006 23:06

Re: Re: Re: Re: Falešné strašení

Soudruh Vízek vaši podporu jistě ocení. V tom povstání jste bojoval na které straně?

bruner 30.8.2006 22:58

Re: Re: Re: Falešné strašení

záměrně jsem volil oslovení, aby bylo jasno, že mluvím jen k p.Vízkovi neboť jsem si byl vědom podobných reakcí té vaší. A co se mne týče, já si tu rudou barvu ponechám. A nemyslete si, že tato barva patří jen komunistům. Již kolem r.1000 bylo povstání otroků "pod rudým praporem" tuším surch álem.

žabák 30.8.2006 22:37

Re: Re: Falešné strašení

Když jste mu otevřel tu pravdu, nejste vy náhodou prorok? Takový všeumětel, dříve s rudým, dnes už jen růžovým žezlem?

bruner 30.8.2006 22:31

Re: Falešné strašení

pane Vízku, s mladými bouřliváky nelze takto jednat. Oni ještě nepoznali jinou pravdu než tu svou. Oni musí prožít více pravd tak, jak jsme si je prožili my a teprve jejich vlastní poznání jim dá patřičný nadhled. Dnes si myslí, že svět zná jen červené a modré mužstvo. Oni ani nechtějí diskutovat, jim patří svět a kdo je víc.

Ráno jsem si tady vyslechl od jednoho z nich mnoho pejorativních slov až nadávek za to, že jsem mu otevřel jinou pravdu jiný náhled na věc. Z hlediska zařazení bych mohl být spokojen, že ten, který se zde prohlašuje za tvrdého modrého je takový neumětel. Bohužel nejsem spokojen, když si uvědomín, že tento nabubřelý neumětel možná někde třímá menší či větší modré stranické žezlo.

žabák 30.8.2006 22:24

Re: Falešné strašení

Odbojáři Vízku, připočzeme li k těm 13 avizovanou spolupráci soudruha Paroubka, vychází zcela jiný poměr. Jen pro upřesnění: Pro KSČ agituje ještě pořád z přesvědčení nebo za peníze?

SAPI 30.8.2006 22:20

Re: Re: Re: Falešné strašení

Jo to už jsem taky zjistila. Takže reaguji zbytečně - rudý mozek nepředěláš...

SAPI 30.8.2006 22:19

Re: Re: pane Topolánku

Nechte vládnout ČSSD s KSČM a přidání chybějícího článku, se dočkáme. Asi ne v zakotvení  "vedoucí úlohy" ale ve formě beztřídní společnosti. :-(

Kuba 30.8.2006 22:16

Re: Re: Re: Re: Re: Viléme,

Vole-kdyžtak právně relevantní

SAPI 30.8.2006 22:11

Re: Vsichni jsou za!

Moji tchánovci obdivují Paroubka. Je to konečně "vůdce" dle jejich gusta. 

Oba pracovali celý život u soustruhu, oba byli ve straně. Jako mladí, komunističtí dělníci, dostali ihned po svatbě byt 3+1 v paneláčku. S platem na tom byli 2x tak lépe, než lékař ze sousedství.  Nic jim nechybělo - dělali od-do, každý rok jezdili na dovolenou do NDR a v zimě do Krkonoš - na podnikové rekreace, skoro zadarmo. 

Dnes jsou oba v důchodu a žerou se vztekem, protože soused (špičkový neurochirurg) má nesrovnatelně vyšší příjmy, jezdí po celém světě a z paneláčku se přestěhoval do fungl nové vilky s bazénem. Nezajímá je, že ten lékař musel a musí na svých znalostech stále pracovat a vzdělávat se. Že pracuje podstatně více, než 40 hodin týdně.... Oni bydlí v paneláku, mají mizerný důchod, nemají sociální jistoty....

Kajan 30.8.2006 22:04

Re: Re: Falešné strašení

Pan Vízek miluje komunisty. On sám je komunista ! Dzp.

Kuba 30.8.2006 22:00

Re: Re: Falešné strašení

Pan Vízek zapomněl na mnoho věcí,například na to,že on v letech kdy lágry byly ještě plné politických vězňů a všichni věděli,že na rukách komunistů je krev,vlezl jako "antikomunista " do KSČ,aby ji rozvrátil zevnitř.CHA,CHA,CHA

SAPI 30.8.2006 21:56

Re: Re: Re: Mirku

Mně úplně stačí, že se stále hrdě hlásí k programu třídního boje. V momentě, kdy se dostane k moci, začne své ideové cíle uvádět do praxe.

Jakákoliv ideologie vedoucí k potlačování práv skupiny obyvatelstva či jednotlivců, nemá s demokracií nic společeného.

akai 30.8.2006 21:54

Re: Re: Paroubek nebude vládnout!

Koukam a zasnu kolik lidi uverilo bachorce o socialne demokratickych zasluhach o rust ekonomiky. Pokud pripustime ze v roce 1989 bylo hospodarstvi v bode 0, (opravdu nebylo ani nahodou srovnatelne s Evropskym) navic zatizenym socialistickymi navyky pracujicich, tak realna doba pro jeho rozjezd je cca 10 - 15 let. Takze realna zasluha CSSD je max. 50%, a zasluhy soucasne garnitury jsou takrka nulove.

Navic soucasny zpusob lakani investoru je "komicky". Vzdyt napriklad pobidka pro Hyundai nas na kazde pracovni misto prijde na cca 3 mil. Kc.(6 miliard celkem) Vlada uvadi ze navratnost je 2 roky. Takze kazdy zamestnanec musi rocne vytvorit takovou hodnotu, aby dan z ni dosahla 1,5 mil. Kc. Tak nevim, maji nas za blbce, nebo za idioty?

Navic tempo jakym socdem. vlada zadluzuje tuto zemi je proste neslychane a prohlaseni "velkeho sefa" o tom ze "statni dluhy se platit nemusi..." to je lez ktere snad uveri jen slabomyslne dite.

SAPI 30.8.2006 21:40

Re: Falešné strašení

No žádný ale řadě lidí by se ulevilo. Proč si vyměňovat názory, když tu může být jednotný názor, jako kdysi?   

SUZUKI 30.8.2006 21:35

Re: Falešné strašení

Pane Vízek,

s komunisty nemůžete jednat na princípu demokracie. zapoměl jste na rok 48? Kdyby tato strana chtěla něco změnit, nebyla by to komunistická strana která hlásí diktaturu proletariatu. prosím, nebiďte naiva. Myslíte že v roce 1988 někdo předpokládal takovy zvrat jaky nastal o rok později. A to může klidně byt i teď ale na opačnou stranu.

SAPI 30.8.2006 21:34

Re: Re: propangandistická kampan

Bacha, už zase nastavujou zrcadla! Lidi bděte!

kpt 30.8.2006 21:31

Re: Re: Re: Paroubek - Topolánek

Pamatujete? 90-93 Čalfa bolčán v pozadí u moci, pak válka o pomlčku, pak chaoz po rozdělení ČSR - to byl ten čas, kdy se uklidíl majetek. Ta privatizace dle V,K, ta byla pro nás (spodinu) bolševici si mezitím už své uklidili a teď se smějí naším snahám o demokracii. Mají šas a peníze nás opět dostat tam kde jsme byli, Kalousek a jiní podobní jim snahou o kousek těch drobečků od bohateho stolu. SAKRA musím platit daně na tu verbeš?!?;-€ Klaus nás neokrad. To hlavní bylo dávno pryč.

F.Vízek 30.8.2006 21:29

Falešné strašení

Lehce připomenu, že u nás je stav utkání KSČM versus občané = 13 : 87 . Dále připomenu, že  KSČM už nemá nejen rozhlas, tisk, televizi, ale ani Lidové milice, vnitro, armádu a bezpečnost pod palcem (jako měla KSČ) a ani Moskvu nemá za zády. 

Proto strašení a rozklepaná kolena z této strany jsou zbytečná: Jsme v NATO, jsme v EU .  Jako s každou zaregistrovanou politickou stranou  lze s KSČM soupeřit výlučně  POLITICKÝMI prostředky a ne mocenskými! Pokud samozřejmě dodržuje schválené stanovy, což zatím nikdo nezpochybnilNutné je bojovat s BOLŠEVISMEM jako se způsobem myšlení - a toho se nachází v řadě našich stran na tucty - viz výrazivo i v reakcích na texty příspěvků, které se nevejdou do pravicové uniformy.  Nesouhlasný názor?  Argumenty, fakty se  nevyvrací,  hned  se útočí: hrrr na člověka !  Co jiného to je, než demokracie na bolševický způsob.  Podle TGM  DEMOKRACIE = DISKUSE, DIALOG, DEBATA.  Výměna názorů předpokládá různost názorů. Jaký smysl by měla výměna názorů stejných ?

araam 30.8.2006 21:26

tak jak to bude

Žabomyši bla.Budocnost je cil a ten je vitězstvi islamu .Šašky se angažuji a je to produktivni z pohledu džihadu.Po Vitězstvi islamu ziskaji prostor nove komunisticke ideje.

Ladislav N. 30.8.2006 21:19

Re: Re: Paroubek nebude vládnout!

Růst vykazuje ekonomika, ne Paroubek. Ten se tímto ze souvislostí vytrženým údajem chlubí, ač se o něj nijak nepřičinil, spíš naopak. Astronomické dluhy vlád ČSSD samozřejmě zamlčí nebo přejde geniálním sdělením, že dluhy státu se stejně nesplácejí... :-/