27.11.2021 | Svátek má Xenie


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Marie Dubanová 30.8.2006 13:23

Re: Viléme,

pan Topolánek hovořil o"neobolševickém" povolebním projevu,pana Paroubka - a neústavními kroky mínil - pokus pana Paroubka o "sestavování vlády" bez pověření hlavou státu, a račte si laskavě přečíst - jak se takovýto pokus nazývá,dle encyklopedií?

Vilém 30.8.2006 13:27

Re: Re: Viléme,

Diskutér mluvil o neobolševismu v souvislosti s jednáním s Kalouskem, to si můžete přečíst o pár příspěvků níž.

Topolánek ale taky mluvil o vládě, už před pověřením Klausem, a dokonce před volbami. Takže to je taky zločinec?;-)

Mirek 30.8.2006 13:33

Re: Re: Re: Viléme,

Neustavni a zlocinny jsou dva pojmy pro neco uplne jineho. Jednani Paroubka bylo z pohledu ustavy neustavni, ale nikdo netvrdi (krome vas), ze by ho za to meli zavrit.

Vilém 30.8.2006 13:40

Re: Re: Re: Re: Viléme,

Já to vůbec netvrdím, tvrdím, že je takové jednání je legální a právně irelevantní.

Mirek 30.8.2006 13:57

Re: Re: Re: Re: Re: Viléme,

Formulace "Takže to je taky zločinec?" v souvislostech vaseho prispevku implikuje, ze Paroubek je ten prvni zlocinec. Tomu se rika kouzlo nechteneho :-).

Kuba 30.8.2006 22:16

Re: Re: Re: Re: Re: Viléme,

Vole-kdyžtak právně relevantní

eTony 30.8.2006 13:51

Re: Re: Re: Viléme,

před pověřením prezidenta sestavit vládu měl Topolánek pověření prezidenta o jednání o vládě. Jenže tyto detaily nejsou ve vaší rozlišovací rovině spatřitelné.

F.Vízek 30.8.2006 13:04

Půl na půl

Soudím, že Mirek Topolánek po třetím přečtení svého textu svým závěrům docela určitě věří. Nevím, kolik přečtení by k uvěření potřeboval běžný občan, který pozoruje, co se Topolánkovi  za 3 měsíce podařilo.  Výsledky voleb znal od prvního dne!

Tři měsíce po volbách a pověřený předsada ODS nemá pořád jasno. Ve volbách byla jeho strana nejúspěšnější, ale nezískala přes 50%, čili nezvítězila, jak se média snaží neúnavně vštěpovat veřejnosti.  Více než 64% voličů hlas ODS nedalo, resp. plných 77%, započítáme-li všechny občany s právem volit.  Takže pokora k tomuto  faktu by ODS slušela, že?

I s takovým báječným výsledkem (35,38%) musí předseda strany znát svoji sílu a svoje  možnosti.  Protože je zřejmě nezná, důvěru sotva  získá a jeho vláda se stane pouhou  VLÁDOU V DEMISI. Právo takové vlády  cokoliv v zemi zásadního změnit, prosadit bude stejné jako právo současné odstupující vlády Jiřího Paroubka - bude oscilovat kolem nuly.   Pro ČR je to to nejhorší, co může potřebovat. 

Pořád je ale naděje, že "nejsilnější" šéfové pochopí, že občané jsou rozděleni PŮL  NA  PŮL   a že to dělení není o "hlupácích" ...

eTony 30.8.2006 13:10

Vízku,

vy se opovažujete hovořit o pokoře ?????? Bolševickou hubou ????? Kde je pokora Paroubka a neobolševické ČSSD po prohraných volbách????? Kde ????? V ulici Politických vězňů ?????

Ladislav N. 30.8.2006 13:25

BLB Vízek už zase dělá komunistickou propagandu?

Vízek bude skutečně asi taková ;-O svině, že ho nesnesli ani jeho vlastní soudruzi v totalitní  Straně, Hujera snaživýho přesvědčenýho... 8-o

eTony 30.8.2006 13:36

Re: BLB Vízek už zase dělá komunistickou propagandu?

.... a lživýho. Výsledek voleb dle odevzdaných a platných hlasů nebyl v žádném případě napůl, čili počet bolševickýcha neobolševických hlasů byl nižší než ostatních hlasů, kteří si přejí opravdovou demokracii a ne pseudodemokracii, korupci, lež a přetvářku  v podání KSČSSD.

Ladislav N. 30.8.2006 13:43

Re: Re: BLB Vízek už zase dělá komunistickou propagandu?

Já už na texty Vízka nereaguji, protože on je kopíruje jako idiot pořád dokola. Jemu nejde o diskusi, on dělá komunistickou propagandu. Píše výhradně tlustým (a červeným) a kdyby to bylo v jeho moci, narval by vám to i do talíře místo oběda... :-/

Malý Aston 30.8.2006 13:11

Re: Půl na půl

Nemáte pravdu,vládu bolševiků má zájem instalovat jen Filip a Paroubek. Při nových volbách Vám to občané prokáží. I ta ČSSD má jen 74 poslanců,již ne sociálních demokratů ale bolševiků hlasujících s bolševiky od Filipa.Takže tvrdit,že 50% má zájem o vládu bolševiků není pravdivé,soudruhu.:-D

třetí 30.8.2006 13:20

Re: Re: Půl na půl

Pane Malý Astone udělejte si pořádek ve výrazech. Mám tím namysli slovo bolševik. Víte vůbec jaký je jeho obsah ? Obávám se že z vás vylétne řada nadávek a tím to skončí. Bolševický postoj je totiž ten váš.

Malý Aston 30.8.2006 13:35

Re: Re: Re: Půl na půl

Slovo bolševik je pojmenování pro příslušníka komunistické strany,který nikdy nikde nepracoval,je dobře finančně zajištěn a  terorem prosazuje komunistické ideje všem a to všemi prostředky. Nejznámější bolševik byl Lenin,placený německou rozvědkou,Stalin,který vykrádal banky a jiní. Bolševikem označuji všechny,kteří nikdy vlastníma rukama nic nevytvořili,jako byl bolševik Gross,Sobotka,Rath a nejznámnější bolševik Paroubek.

třetí 30.8.2006 13:46

Re: Re: Re: Re: Půl na půl

Pak vám nemohu pomoci, ale spolu s ostatními vám nerozumíme, pokud budete používat známé výrazy s odlišným obsahem.

Mard 30.8.2006 16:46

Re: Re: Re: Re: Re: Půl na půl

Podle vás je asi bolševik, člen bolševické (tedy větší) strany. Že ano. Takže vaší optikou Hitler není fašista, neboť nebyl členem fašistické strany, ale je to národní socialista. Ještě že ten Hitler nebyl demokratický socialista, protože pak by už měl zatraceně blízko k Paroubkovi!

Mirek 30.8.2006 13:12

Re: Půl na půl

Hezky jste se vysmal cloveku, ktery dostal 35,38% hlasu. Ted uz jen zbyva, aby jste se vysmal take cloveku, ktery jich ziskal jeste o 150 tisic mene.Ale tam to asi neni potreba, protoze ten druhy je pokora sama.

Anka 30.8.2006 13:21

Re: Půl na půl

Pro rány Kaifášovy, pane Vízku, vstávejte, píšete ze spaní! ODS sice získala ve volbách nejvíc hlasů, ale není jejich vítězem. Nezískala tolik hlasů, aby měla v sněmovně většinu, ale je vítězem voleb. O pokoře ODS píšete? No, to Paroubek, to je jiná, že? To je pokora a skromnost sama.

mak 30.8.2006 13:40

prirovname paroubkovu aktivitu slusne, treba jako ze odejel na dovolenou

a ted mi reknete co vic nez pulku mohl Topolanek domluvit a to se mu podarilo. paroubek si stale uziva na dovolene a na celou republiku s*re, jen nekteri rikaji, ze pry haji volebni sliby (Y)

Eva D. 30.8.2006 19:35

Re: Půl na půl

Komunismus, stejně jako nacismus se živí nenávistí, loupežemi a vraždami. Socialismus je filosofie selhání, krédo hlupáctví a vyznavačství závisti.

Churchill, použit jako motto knihy Kronika šumavských hvozdů. Kdybyste neznal, vzpomínky politických vězňů a lidí, kteří prchali před komunisty přes hranice. Asi to budu muset častěji připomínat, z mnohých komentářů včetně Vašich se mi dělá nějak rudo před očima.

Když už si dovolíte psát o nutnosti POKORY a zároveň hájit spolupráci s komunisty,zkuste začít u sebe!

Chcete připomenout pár čísel, o mrtvých a zničených lidských životech? Nebo je to "dávno"? Jenže, mnozí lidé si následky nesou dodnes. Pokora, pane Vízku. Poraďte ji Vašemu Vůdci, prosím.

princ bajaja 30.8.2006 13:03

Skloňování politiků :Schopný, schopnější, schopný všeho

Mám z dnešní diskuze rozpačitý pocit. O politicích, schopných všeho, tady dneska padlo slov až moc.  Ale jméno českého politika schopného něco vyjednat, a dokonce  "po anglicku" dodržet slovo ne na základě popsaného papíru, ale na základě podané ruky, to jsem tady dneska nezaslechl - dokonce realisticky viděno, možná, že v naší deformované politické scéně ani žádný takový není.  A to bude platit bez ohledu   na to zda budou, či nebudou předčasné volby.

Malý Aston 30.8.2006 13:23

Re: Skloňování politiků :Schopný, schopnější, schopný všeho

Takového politika,který by překonal bolševiky v parlamentu,kteří mají 100 poslanců,takový tady není. Pokud bude ČSSD řvát,že má 100 poslanců,není žádná dohoda možná. Paroubek a Filip chtějí uchopit moc a bude na občanech aby to nepřipustili. Paroubek skutečně poštve občany do ulic jako v roce 1989. Jeho spojenectví s bolševiky ho zlikviduje.

třetí 30.8.2006 13:27

Re: Skloňování politiků :Schopný, schopnější, schopný všeho

Ne skloňování, ale stupňování.

princ bajaja 30.8.2006 13:41

Re: Re: Skloňování politiků :Schopný, schopnější, schopný všeho

Máte samozřejmě pravdu, zase ten češtinec...;-(

karel 30.8.2006 13:01

pane topolánku-světe div se -za tři měsíce jste došel k závěru je vašich sto více než těch druhých-dále ods zvítězila a ostatní jí musí nechat vládnout--nemáte to v hlavě trochu pomotané-vládnout můžete,když získáte podporu-jinak vám nezbívá než jedn

Malý Aston 30.8.2006 13:08

Zase hesla Gottwalda!

Vážený mladý soc.dem.nebo mladý bolševiku. Zajdi za rodiči nebo dědou aby ti vysvětlili,co vlastně papouškuješ. Pokud rodiče nebo děda byli vysocí funkcionáři KSČ,tak ti to nepomůže,v tom případě zajdi na hřbitov,kde jsou pochovány oběti zločineckého komunistického režimu. Jednaní s ČSSD to je jednání s KSČM. Tyto možnosti již byly vyčerpány a nyní přijdou na řadu svobodní občané,kteří nemají mozek plný myšlenek ani Lenina ani Stalina ani Jakeše. O mozku Paroubka mám trvalé pochybnosti již od jeho zvolení.

Malý Aston 30.8.2006 12:57

Paroubek a jeho koalice s bolševiky!

Tady nejde o Topolánka nebo jiné pravicové politiky,tady jde skutečně o návrat bolševické ideologie a bolševické vlády. Počínaje Leninem,Stalinem,Gottwaldem a konče Jakešem,členem KSČM byla tato ideologie vždy násilím vnucena občanům a to pomocí teroru,policejního násilí a vojensky. Veškeré pokusy v Maďarsku,Polsku i u nás byly potlačeny vojensky a následně policejním terorem. Hlavní nositel této zločinecké ideologie se hospodářsky i politicky zhroutil.Tím dal možnost i nám v roce 1989 se zbavit vlády bolševiků. Dnes se ČSSD a KSČM spojili a usilují o návrat do roku 1948,jak o tom pěkně hovořil soudruh Paroubek. Každá politická strana,která přijímá  přímou spolupráci s KSČM,následníkem bolševika se stává také zločineckou politickou stranou.Takže jako občanovi,který tady žil těch 41 let v ideologii komunistické není toto spojení lhostejné.Je mi jedno,zda premierem bude Topolánek nebo Bursík nebo někdo z KDU.Problém je ve spojení diktátora Paroubka a Filipa. Jen ČSSD vtahuje KSČM do rozhodování. Všichni voliči levice,kteří volili ČSSD volili Filipa a KSČM a návrat bolševiků do vlády a rok 1948 se může klidně opakovat.

princ bajaja 30.8.2006 13:06

Re: Paroubek a jeho koalice s bolševiky!

Vážený, třeba neumíte číst, tak já Vám svůj názor ještě jednou zopakuji : kdyby se dnes psal rok 1990 nebo 1991, naprosto bych s Vámi souhlasil. Protože se píše rok 2006, tak si myslím, že jste úplně  mimo mísu.

Ladislav N. 30.8.2006 13:48

Re: Re: Paroubek a jeho koalice s bolševiky!

Samozřejmě, že rok 1948 je přehnané přirovnání, ale je jiná doba a omezení svobody, která salámovou metodou zavádějí socialisté a komunisté, pokud jim to ostatní strany v parlamentu dovolí, je varovným signálem, že při vládě těchto sil by jejich aktivity nabyly předlistopadových rozměrů. Komunistické nebezpečí je o to větší, že není ničím omezováno a působí dlouhodobě.