7.5.2021 | Svátek má Stanislav


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
0.Chopper 21.9.2006 14:30

Kdo je na vidlích???

To by mě zajímalo, jestli je autor článku tak nemorální, že plácá takové hovadiny a nebo je jenom  tak blbej :-D

Michal 21.9.2006 14:45

Re: Kdo je na vidlích???

:-/ Ahoj Choppere, domnívám se, že autor článku má naprostou pravdu!!! A žádné hovadiny neplácá. Stačí se nad jeho článkem zamyslet zdravým selským rozumem...;-P Jedno je jisté: pokud bude i nadále ČSSD stranou jednoho muže - Jiřího Paroubka, pak nikdy nedojde k nějakému rozumnému řešení politického patu. Protože Jiří Paroubek je mocichtivý chlap, který bez skrupulí odstřelí každého protivníka - i novináře, kteří si troufnou o jeho chybách napsat pravdu. Věřím, že těch dvacet lidí bylo skutečně odposloucháváno... A kauza ODPOSLECHY je odvetou ODS za kauzu Topolánek-VAE. Inu - do vyslovení důvěry vládě ODS zbývají zhruba dva týdny. A to je potřeba něco udělat. Už se stejně mluví v zákulisí o tom, že ze scény budou svými vlastními stranami odstraněni Paroubek a Topolánek, kteří se nikdy nedomluví! Zato Pavel Bém jako nový šéf ODS a Bohuslav Sobotka coby nový předseda ČSSD se prý na VELKÉ KOALICI určitě dohodnou...;-)

Toť vše!

Howgh. Domluvil jsem!

Michael Vinnetou

F. Lukeš 19.9.2006 11:15

Prodej Topolánkových akcií

může být právně v pořádku (tak jako byl zřejmě ve smyslu českého práva v pořádku postup V. Železného vůči CME, který byl ovšem v zemi rozhodující podle standartních historií prověřený ch zákonů označen jako podvod a p. Železný je tedy podle našeho práva "čistý"), nicméně já chápu postup p. Topolánka takto: vzhledem k tomu, že s jeho přispěním vznikla daňovým poplatníkům nutnost uhradit městské bance v Praze (teď snad s již jiným názvem a majitelem) škoda kolem 10 milionů Kč (jak vyplývá ze zpráv v tisku), pak jedině správným krokem p. Topolánka by bylo částku utrženou za akcie, které asi opravdu prodal nikoliv v rozporu se zákonem, předat magistrátu města Prahy na úhradu svého dluhu. Jeho postup považuji tedy (podle toho co vím) nikoliv za nezákoný, ale za nemorální, neslučitelný s postem veřejného činitele. 

Ivánek 18.9.2006 17:48

Věrný manžel, spolehlivý dlužník.

Národ sobě si vyvolil. Koho jiného si ze svého středu může vyvolit národ tunelářů ?

BHh 20.9.2006 18:54

Re: Věrný manžel, spolehlivý dlužník.

Clovece, vy jste nikdy nezahnul ?

BuBu 17.9.2006 21:56

Pane Bárta . . .

. . . to už by jste chtěl od Krále čekého sajrajtu, Jiřího Paroubka,  opravdu moc !

Od člověka (jestli se slovo člověk, dá v kontextu s Jiřím Paroubkem, použít), který je ztělesněním těch nejhorších lidských vlastností, proti kterému je zatuchlá, sto let nečerpaná žumpa . . . proti kterému je tato žumpa princezna - co byste od této Žumpy chtěl ? Vždyť je to bolševik tělem i duší !

Pevně věřím na Boží mlýny . . . a doufám, že po takovém Hnoji, za pár let "neštěkne ani pes" !Rv 

karel 18.9.2006 11:03

Re: Pane Bárta . . .

Máte pravdu, to že si Topolánek nahrabal pár milionů do své kapsy a město mu to zaplatilo, za to může sociální demokracie a Paroubek. Kolik za to Topolánek Paroubkovi dal ? Chudák Topolánek zase tomu Paroubkovi naletěl.

Fredy 17.9.2006 21:26

Přesně tak. Už dříve jsem psal, že je to typický příklad pro

staré známé "Kdo jinému jámu kopá, sám do ni padá" Pana Paroubka jsem měl za lepšího stratéga. Je vidět, že mele z posledního......;-)

Vena 19.9.2006 8:58

Re: Přesně tak. Už dříve jsem psal, že je to typický příklad pro

Konečně

x 17.9.2006 18:10

Další mo(u)drý tunel Mirka Tunelánka

Firma VAE nesplatila také dalších 13,5 milionu Komerční bance. Pak se začala chystat privatizace Komerční banky a součástí příprav bylo vyvedení špatných úvěrů. Ocitly se tak v České konsolidační bance, které to ve finále za stát uhradil Fond národního majetku. V účetnictví to najdeme jako realizovanou ztrátu za státní garance

více na: http://ekonom.ihned.cz/1-10000695-19294290-400000_d-3b

Ladislav N. 17.9.2006 18:44

Re: pitomci zase mají o čem plácat

To je keců... Asi proto, aby pitomci zapomněli, že každého včetně kojenců socani zadlužili 80.000 Kč a musí teď ještě z ekonomicky aktivních lidí vyrazit navíc peníze na každoroční splácení úroků z dluhu. O splácení dluhu Paroubek raději nemluví a když, tak že prý dluhy splácet netřeba. A tenhle člověk se svým vypečeným spolkem rozhodoval o stamiliardách... Asi proto, že kapka z miliardy je větší, než kapka z 10 milionů...

A pak někdo otevře trezor a bude tam 20 milionů v krabici od bot... Rv8-o

18.9.2006 10:52

Re: Re: jen pitomci reagují na krádež svého oblíbence tak,

že poukazují na krádeže svého protivníka RvRvRv

mirek 17.9.2006 17:18

Ano, pravda.

Přesná slova na přesnou adresu.

martixyz 17.9.2006 11:04

Hmmm

Podle starého volebního zákona by pravice vyhrála, protože měla více hlasů..jenže Klaus se Zemanem chtěli omezit vliv malých stran, tak se pokusili zákon změnit..ale podle jejich návrhu by levice vyhrála současné volby..;-D;-D;-D..myslím, že ústavní soud to nakonec musel oříznout, tak vůli němu byl volební zákon udělaný tak, že podle něj alespoň pravice remizovala...počty mandátů ve sněmovně..;-D;-D;-D..důkaz blbosti a neschopnosti modré elity...kdo jinému jámu kopá, sám do ní padá...teď už říkají zase, protože jim teče do bot, že v žádném případě nechtějí odblokovat vliv malých stran..to je komedie...;-D;-D;-D

Ladislav N. 17.9.2006 18:52

Re: Hmmm

Rodiče,  vezměte si tohoto pitomečka bez mozku od klávesnice pryč. Neumí počítat základní počty, potřebuje vaši pomoc!

martixyz 17.9.2006 10:32

Pražáci se jen považují za pravičáky, jsou to pokrytci...

Jsem zvědavý na pravicové kroky nové vlády..spíše půjde o tzv. účelovou pravicovost s ohledem na populismus...proč některé městské pražské části ovládané ODS zastavili spravedlivou deregulaci nájemného (i když nedostatečnou)????  Ať ji nechají pro důchodce a invalidy...OK..ale jinak je to apartheid..to, že bohatý člověk platí za stejný byt 2000 Kč a daleko chudší třeba 9000 Kč měsícně je zřejmě pravicové podle ODS..navíc to narušuje pracovní trhh a přispívá to k vyšší nezaměstnanosti, ztěžuje to flexibilní stěhování za prací..

zahradník 17.9.2006 8:20

Kradou všichni!

Všichni mají máslo na hlavě.Počínaje obcí a konče vládou.Každý si přilepšuje podle svých možností a chytrosti.Jednomu to jde lépe,druhý je jako slon v porcelánu.I při této činnosti záleží na inteligenci.Kradl Standa,kakaový Bob,dnes je to Topol a po komunálních volbách třeba bude na pořadu Pablbek.Každopádně je docela úsměvné číst si různé ty "příspěvky",které hodnotí jestli směl Topol prodat akcie nebo ne,jestli Pablbek má zodpovědost za půjčku atd. Jsme národ všeználků,každý víme jak to bylo,zkrátka zloděj křičí chyťte zloděje.Každý je chytrý jen u klávesnice nebo u piva.Běžte dělat něco užitečnějšího vy různí politologové,komentátoři a pisatelé příspěvků.(Y)

Andy 17.9.2006 8:24

Re: Kradou všichni!

nevím, co začínáš u obce, všeználku. Začni u jednotlivého občana a vrať ty hrábě.

PRASÍ DENT 17.9.2006 16:42

Re: Re: Kradou všichni!

 Až ty modrý srp a kladivo....

kolbenka anka 17.9.2006 17:17

Re: Re: Re: Kradou všichni!

Na rudém podkladě a modrý ...? Snad žlutý, ne? Ale já ti rozumim. Na blbej vtip to bylo dobrý. :Đ

viděl jsem sysla 17.9.2006 4:38

Tož, na každý prase se vaří voda

Mirku, můžeš začít stříhat metr, už to máš za pár. :-)

VL 17.9.2006 13:28

Re: Tož, na každý prase se vaří voda

Akorát do mimořádných voleb, metr se začínal stříhat při 150 to by tak odpovídalo.

Jan Zachrta 17.9.2006 17:20

Viděl jste sysla? V zrcadle...?

Kdykoliv čtu podobné příspěvky, vybaví se mi Brodský s koláčem (stranický odznak NSDAP) na klopě, jak v Ostře sledovaných vlacích vykládá nad mapou zcvrklého rajchu ajznboňákům o skvělých vyhlídkách Wehrmachtu, obchvatech, kotlích a konečném vítězství. Jenže tohohle pána si vymyslel spisovatel Hrabal, kdežto vy jste - bohužel - skutečný sysel. Brrrr

nelékař 17.9.2006 0:52

Po dvaceti hodinách a dvoustech příspěvcích je ranní předpoklad potvrzen:

Diskuse je velmi plodná:

Autor: nelékař IP: 88.103.14.xxx Datum: 16.09.2006 07:31

Ze všech názorů podporujících jednu či druhou stranu mi jednoznačně vyplývá, že se zde jedná o příslovečný "přístřešek na kola". :-D;-D

Dobře se bavte. Zejména vy, co všechno víte.

Jiří K. 17.9.2006 11:59

Re: Po dvaceti hodinách ... musím opakovaně konstatovat:

Přístřešek na kola možná.

Ale jenom v tom případě, že by pan Topolánek byl soukromou osobou, nikoliv premiérem, předsedou významné politické strany, předtím senátorem.

Takže nová krytina střechy přístřešku na kola těžko, připouštím ovšem, že výstavba nového bloku jaderné elektrárny to také možná nebude. Mezi těmito dvěma krajnostmi je ovšem celá škála dalších eventualit. 

Pokud by toto mělo být přístřeškem na kola, pak ona mediálně i parlamentně mnohonásobně frekventovanější a delší bytová aféra Grossova měla ve skutečnosti váhu té ceny kávy v podnikové kantýně. A to ještě s odřenýma ušima. 

Ještě dodatek - on pan profesor Parkinson nejpíš neměl na mysli nezávazné a anonymní plkací fórum, kde z příspěvků nevyplývá žádná odpovědnost autora za přednesené a kde můžete napsat kdejakou hloupost. Tady by nejspíš stovky příspěvků byly i k té jaderné elektrárně. 

karel 18.9.2006 11:08

Re: Re: Po dvaceti hodinách ... musím opakovaně konstatovat:

Řekněme to jednodušeji, národ tunelářů se raduje, že má v čele svého člověka.

kanuk 17.9.2006 0:33

K čemu je dozorčí rada

Dozorčí rada – To je orgán, jehož úkolem je dohlížet na působnost představenstva, má povoleno kontrolovat účetnictví i všechny další doklady společnosti. Její členy, stjeně jako u již zmíněného představenstva volí valná hromada. - Wikipedia, Akciová společnostDozorčí rada dozoruje celou činnost firmy, legalita má být samozřejmostí, tu hlídá stát. - huhuKdo má pravdu?

kanuk 17.9.2006 0:36

Re: K čemu je dozorčí rada

Dodatek. Zblbnul to nějaký editor, formátování je jiné, než bylo na monitoru. Promiňte, prosím.

jana 16.9.2006 23:43

Bárta, novinářská žumpa

Bárta je neskutečný blb, jeden z té "!novinářské žumpy"  v ČR, tam patří i ty jeho názory, je to jen debil!(Y)

tom 17.9.2006 0:47

Re: Bárta, novinářská žumpa

jano máte nějaké věcné argumenty,pokud ne ,nepište a běžte propíjet vaše soc.dávky.