9.5.2021 | Svátek má Ctibor


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
bovrti 3.6.2009 11:09

Re: JDĚME VOLIT - TO JE JEDINÁ CESTA,

Vyjmenujte jedinou, která může v rámci voleb uspět s ohledem na současný stav.

Laco 3.6.2009 10:36

Re: JDĚME VOLIT - TO JE JEDINÁ CESTA,

Kromě dvou směrů levice-pravice je dalším významným dělením liberálové-autoritáři. Mimo jakoukoli pochybnost je Paroubek ryzí autoritář, tak mu velí jeho papalášká povaha

bovrti 3.6.2009 10:37

Re: JDĚME VOLIT - TO JE JEDINÁ CESTA,

V podstatě bych bral za levici tu stranu, která chce silnější stát tj. stáhnout z lidí formou daní co nejvíce a pak to milostivě rozdělovat poddaným podle svého klíče. Ovšem jen do té doby co půjde něco stahovat. Až to nepůjde, pak to zase necháme pravici, aby kasu pro rozdávání zase doplnila.

Coro 3.6.2009 10:35

Re: JDĚME VOLIT - TO JE JEDINÁ CESTA,

Správně. A ještě bych dodal TOPOLÁNKOVCŮ. Na ně zapomínáte. CORO

Ahasver 3.6.2009 11:09

Re: JDĚME VOLIT - TO JE JEDINÁ CESTA,

Adélko, a které bolševiky máte na mysli? Napravo nebo nalevo?

Ahasver 3.6.2009 11:35

Zavistivá lůza?

Vy jste určitě jeden z modrého předvoje společnosti! Ale prý váš šéf má naplánovanou cestu do pekel.

Vilík 3.6.2009 10:08

Výborně napsáno,

děkuji a podepisuji. I když budu volit Štětinu. Držím palce!  

SLAVA 3.6.2009 10:17

Re: Výborně napsáno,

No jasně, už ho vidím, jak v EP prosazuje chartu zakazující komunismus.

Ahasver 3.6.2009 10:58

Re: Výborně napsáno,

Štětinu? Ten je taky kam vítr, tam plášť! Nevím, nevím...

hank bukowsky 3.6.2009 10:07

S hrůzou....

panáčku agitačnej, nejvyšší čas si nechat pauzu od virtuality a projít se po opravdové ulici.

Česko tají dech..., Slováci trnou v hrůze..., USA ohromeni... svět je v šoku... a politruk s hrůzou čte - opravdu? Nebo je někdo pošuk?

Laco 3.6.2009 10:09

Re: S hrůzou....

Můj názor je, že pošuk jste Vy

Jiřík 3.6.2009 9:59

Autore,

Z Vašeho článku čiší odhodlání,jak ve filmech o svazácích z 50tých let.Jsou to "krásné"fráze,nicméně Těm fanatickým Modrým pitomc ům na NP tím určitě po ránu uděláte radost.Jim stačí málo,hodně málo,a to Váš výblitek splňuje.Instituce kde pracujete,musí být hodně "vážená".Tipuji,že fasáda i vnitřek budovy bude modrý.Jen pište Vy malý šplhounku,takoví lidé mají zelenou(oprava-modrou)

Laco 3.6.2009 10:02

Re: Autore,

Co z Vašeho textu mělo být věcným argumentem?

SLAVA 3.6.2009 10:11

Re: Autore,

Tady není čím ani proti čemu argumentovat. Blábol je prostě blábol.

yt 3.6.2009 10:43

Re: Autore,

Ano Jířík pěkně blábolí.

Jiřík 3.6.2009 10:12

Re: Autore,

Jak na takovou hovadinu reagovat věcně?Přečtěte si stupidní a nadšené reakce svých soukmenovců.O čem se tady už 14dní žvaní?O vypatlaných kretenech házejících vejce a narušujících zákon o shromažďování.Je li v tomto státě spodina,jsou to takoví příznvci ODS a další co jim tleskají a básní něco o probuzené generaci.Policie se bojí zasáhnout díky atmosféře vytvořené prolhanými medii.A Vy chcete vést diskusi-vedťe ji dál tak jak to děláte-agresivitou,manipulací  a hulvátstvím proti opozičním názorům.Všeho do času....

Laco 3.6.2009 10:19

Re: Autore,

Používáte silná slova jako soukmenovci (to se tuším říkalo za nacistické okupace) a spodina, vypovídáte tím více o sobě než o druhých, ale o to nejde. Jestliže na jedné straně je spodina, jak byste Vy ohodnotil politickou kulturu a projev Paroubka, Ratha či Havla, který kandiduje do EP?

SLAVA 3.6.2009 10:31

Re: Autore,

Je to řečeno hodně expresivně, ale je to bohužel pravda. Ostatně pojem soukmenovci používají hlavně "pravičáci". Projevy Havla jsou velmi slušné a zpravidla obsahují věcné argumenty, asi je moc nepsloucháte. Rath se prostě řídí pravidlem "na hrubý pytel hrubá záplata", a zdá se, že to funguje. Paroubek je kapitola sama pro sebe, je to papaláš - jako Topolánek a spol. - ale vulgární rozhodně není. Nemám ho rád, nevolil bych ho, ale ta mnoholetá kampaň proti němu přesahuje všechny meze slušnosti a hlavně demokracie.    

pra 3.6.2009 10:37

Re: Autore,

Název soukmenovci nepoužívali pravičáci, ale extrémní levice - socialista Hitler.

SLAVA 3.6.2009 10:48

Re: Autore,

O tom není sporu, jde  o to, že v diskusích na psu ten výraz používají pravičáci. To jsou paradoxy, že?

:-) 3.6.2009 10:55

Re: Autore,

To nejsou paradoxy sockomoušku, to je jen pojmenování chování vedení socanů a sympatyzantů, kterí jim sekundují.

Laco 3.6.2009 10:42

Re: Autore,

Ano, Havel je člověk, který umí používat argumenty, včera v TV u Moravce ale ze sebe dělal trapného kašpara. Sprosťárny a křupanství ale přeci do naší politiky jako první přinesl Miloš Zeman (idiota Sládka nepočítám ... mimochodem Rath je Sládkovou reinkarnaci, i tak vypadá).

Drobek 3.6.2009 9:53

No konečně!

Konečně se našel autor, který zařadil PaHrobkovce a spol. tak kam opravdu patří a odkud vzešli. Voličům ČSSD asi skutečně chybí ten úžasný pocit, kdy nastoupí před Tuzex a tatíček PaHrobek a jeho pohůnci jim zde milostvě prodají Bony 1:5 aby si mohli koupit takový zázrak techniky jako ke třeba motorová pila nebo nedejbóže DVD! Proč? Protože bývalý vysoký činovník RaJ nemohl být nikým jiným a nikým jiným nikdy nebude! Vše okolo RaJ a podobných státních podniků nebyli nic jiného než veksláci a taxikáři co si mysleli, že jsou pány tvorstva (těm slušným se omlouvám!!!).

K moci se tu dere lůza nejhoršího kalibru! Ten kdo chce aby mu bývalý vekslák vládnul, volí ČSSD! Proti těmhle jsou zelení (strana politického odpadu a osobností typu nula) pouzí břídilové...

Autorovi děkuji za trefný článek!

Všem přeji pevné zdraví!

Coro 3.6.2009 10:06

Re: No konečně!

Modrý soudruhu, přehlédl jste, stejně jako modrý soudruh autor, jedinou věc. Kde dochází argumenty, přichází násilí. Vše to bylo perfekně organizovaný, právě z vaší ODSácké strany. A studenti to ani nepoznali, chudáci. Strach z cizího názoru, násilí v ulicích, to je jediné, o co studentům šlo. Vykřikovat něco o totalitě toho druhého, a nezamést si před vlastním prahem, to už je opravdu naivita, nebo promyšlení tah. Studenti se vzhlídli v tomto mužovi, evidentně ho podporují. A to je pro demokracii a vůbec naší zem, velmi, ale opravdu velmi, nebezpečné. Já už nechci soudruhu totalitu, proto už vůbec ne ČSSD a vaší ODS a ani tu línou studentskou lemru. CORO

Sue 3.6.2009 10:15

Re: No konečně!

Samozřejmě souhlasím s Vítem Procházkou i s fajn komentářem o lůze z RAj - Drobek - velmi trefné. Mám k tomu dvě věci - 1) vážený Coro - všimněte si Vašeho projevu a projevu Vám podobných - obvykle plné zášti a nadávek, proč nazývá velká část z Vašich řad nás voliče pravice odesáckými soudruhy apod.?, proč nám nadáváte, my se obvykle vyjadřujeme slušně, věcně a dost často i na úrovni.  Do diskuse patří argumenty věcné, nikoliv hnusné.  2) jen stručně - jsem kantor - a mládež mi poslední tři týdny dělá samou adost - to je naše naděje do budoucna.  Přeji Vám a Vašim "spolubojovníkům" slušné chování, zdravý rozum a špetku objektivity (ale asi marně :-)))

     

Sue 3.6.2009 10:16

Re: No konečně!

překlep - patří tam radost

Coro 3.6.2009 10:29

Re: No konečně!

Slušnost? Od vás to zní zajímavě. Nejsem Paroubkovec, ale jak se chováte, co o něm píšete včetně toho, jak se vyjadřujete o jeho voličích? To je slušnost? Proboha, a vy nám chcete vládnout? CORO

bovrti 3.6.2009 11:07

Re: No konečně!

A co tedy jste, když ne Parobkovec. Můžete nám svoji identitu alespoň trochu objasnit?

Drobek 3.6.2009 10:40

Re: No konečně!

R^