7.5.2021 | Svátek má Stanislav


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
rozbroj 4.6.2009 17:36

Re: Vynikající

Vsadil bych krk,že tin co horujou pro pravici,byli za bolševika někam zalezlí astrachy pokalení!!!Panové pravičáci vemte zbrně a postřilejte tu lúzu.Vy to samozdřejmě neudělate,kdo by na vás dělal? Ono totíš práce není jen ty vaše nesmyslné a neuvěřitně přihlouplé kecy typy Jar.Sˇtětiny!!!!!!!!(Y)(Y)(Y)

Kolemjdouci 4.6.2009 16:49

Re: Je mi to absolutně jedno

A kdo bude urcovat jakou skolu smeji studenti studovat, kdyz ne oni sami? On studenty nekdo nuti, aby se zapsali na tu svoji skoli kterou studuji? Treba ty skoly, co za ne maji penize?

hrdý budžes 4.6.2009 12:19

Re: Místo mládeže s vajíčky

:-(R^k tomu neni co dodat,

hrdý budžes 4.6.2009 12:17

a proto pujdeme k volbam, vajicka jsou dobra na panvycce !!

www.dostparoubka.cz

3směsi 4.6.2009 11:36

Re: Pan Klaus měl pravdu

Pane Jiří, Vy to budete vědět, když se s těmi skláři znáte. Nevlastnil jejich podnik nějaký kapitalista z ciziny, kterému ho prodali bývalí manažeři (komunisti)? A který od Zemana dostal 10leté daňové prázdniny? A 100Kč denně na vytvoření jednoho pracovního místa? A  miliony za rekvalifikace? A pozemky k tomu za korunu? A neuplynulo třebas náhodou těch 10 let?

3směsi 4.6.2009 11:15

Re: kolotočáři

Pane Karle 3, Pitra jsem viděla v TV za p.ministra Bublana, jak nemůže nastoupit do vězení, anžto ho trochu bolí záda, záběry byly z nemocniční chodby. A přestavte si, že ho ten Bublan s dosud nerozloženou policií nehlídal, nějak zapoměl či co a ten Pitr odešel lyžovat do Švýcarska, Německa, Chorvatska, atd. A ta stejná  - tehdy dosud nerozložená policie Langrem, nechala pokojně odejít Krejčíře z vily, kde jich bylo cca 20 (nerozložených) a k tomu ještě odjelo několik kamionů s jeho majetkem, aniž by kdo hnul prstem. Co si prosím dovolujete v této souvislosti naznačovat o nějaké garnituře Langrů?

3směsi 4.6.2009 11:07

Re: Místo mládeže s vajíčky

Privatizéry jistě myslíte bývalé nomenklaturní kádry, ředitele, náměstky, gen.ředitele, vůdce ROH (ti zprivatizovali po revoluci majetky odborů - jimi dříve ukradené vily prvorepublikových kapitalistů), kteří měli vše v rukou a k tomu kontakty přes zahraniční obchod a proto vše zprivatizovali, zničili, rozkradli a prodali do cizích kapitalistických pařátů. Zmizela Poldovka, Tatrovka, Zbrojovka, textilky, všechno to udělali komunisti ve vedení těch podniků (nikdo jiný než komanč neřediteloval) . A teď mají ti lumpi tu drzost předstírat, že oni s tím nemají nic společného. Neuvěřitelné, že?Správně navrhujete -zavřít, ale to by nesměli zase ostatní komanči (kteří neředitelovali) sedět na soudech.

bz 4.6.2009 6:10

Re: když jsem přečetl, naskákaly mně pupínky

pane Vladimíre, nelze být nezávislý novinář, ani člověk. Každý má své životní zkušenosti a do nich promítá své názory. Pokud někdo píše "na obě strany" Je to člověk bez názoru, nebo pokrytec snažící se o objektivitu, která není možná (z hlediska výše napsaného)

Mistr Jan Hus 4.6.2009 6:08

Re: To bych rád viděl, jak studenti volají, že chtějí platit!

R^R^R^

bz 4.6.2009 5:58

Re: Místo mládeže s vajíčky

Odkud jste, z Lihového domu?

bz 4.6.2009 5:55

Re: autorovi

Odku jste se vyloup, novinky.cz?

Kiwi 4.6.2009 1:51

Re: když jsem přečetl, naskákaly mně pupínky

Nevím, proč si bereš do pera britské tiskoviny. Tady novináři alespoň nemusejí psát o takovém plebsu jako KSČ. To tady opravdu neznají. Poslední politička co já vím právě z novin, byla ministriní vnitra a dojela na to že nechala proplatit ze státních peněz manželovu zápůjčku dvou videokazet porna. Tobě se tvůj přítel Paroubegg přiznal, jak nakládá s tvýma daněma? To by jsi se asi nestačil divit.

Kiwi 4.6.2009 1:42

Re: Místo mládeže s vajíčky

Pozdě. Majetek bude den po volbách už v cizině i s podnikateli a tobě bude zbývat jen ten státní dluh. Nikdo normální nebude v jedné zemi s Paroubkem!

SkweerookL 4.6.2009 0:17

Re: Ústav K.H.Borovského jako náhrada VUMLu.

A co připustit možnost, že tamní studenti jsou stejně uvědomělí jako v jiných ústavech a vědí, že pokud nechtějí platit 60% daně jako ve Švédsku nebo dovést státní pokladnu k bankrotu (už takhle ČR dluží asi bilion Kč), musí si za své vzdělání trochu připlatit... Všechna politika je svinstvo, ale nesmíme politickým stranám slepě fandit jako fotbalovým týmům. Pokud do svého volebního hlasu nevneseme kouska rozumu, jak se v mnohých případech děje, ztrácí demokracie svůj smysl.

Ivan 3.6.2009 22:41

Ústav K.H.Borovského jako náhrada VUMLu.

Ústav K.H.Borovského je  VUML pro ODS. Školí si tam horlivé zastánce pravicových bojůvek.

Ivan 3.6.2009 22:37

Re: Místo mládeže s vajíčky

Doporučujete tedy, aby ČSSD po vítězství ve volbách takto zacházela s ODS? Já jsem pro. Všechny privatizéry zavřít, majetek zabavit. Atd..  Podle hesla oko za oko, zub za zub.

Talián 3.6.2009 22:35

Re: Vynikající

Nejprve přiznejme, že se jedná o bouři ve sklenici vody. Vnitropolitický boj v zemi s 10 miliony obyvatel, hovořícími řečí, které nikdo ve světě nerozumí. Porovnáním to je jako lokální politický šum v okrajové čtvrti některého velkoměsta. Je tady zabydlený houfec podivných existencí, kteří svůj souboj stále více přibližují válce gangů, jak ji známe z filmů. Jenže hřiště je malé, gangsterů málo a jsou relativně chudí. V takových podmínkách se situace zákonitě změní v grotesku. Zkuste si vzít Pepka námořníka versus Vimpyho ( tlouštík s příchylností ke karbanátkům ), plus  pár navazujících postaviček a nahraďte je našimi vrcholovými politiky. Podobnost je až zarážející. Pokud ještě znáte reálnou minulost některých z nich a pokud si uvědomíte, že ani ostatní nebudou lepší, nezbývá než konstatovat s humoristou: "Kdo je levej na řemeslo, línej na farmaření a hloupej do obchodu, má ještě šanci uspět v senátu." 

Rad 3.6.2009 21:58

Re: kolotočáři

nepanimáju

Rad 3.6.2009 21:57

Místo mládeže s vajíčky

měla nastoupit zásahová jednotka a bavící se socany zmlátit obuchama, ty, kteří si dovolí protestovat, tak nakopat okovanýma kanadama hlava nehlava podle hesla oko za oko, zub za zub. precedens je už dávno zaveden, vůbec nechápu, o čem se tu furt diskutuje.

Karel 3 3.6.2009 21:53

Re: kolotočáři

Velmi přiléhavý a moudrý popis garnitury pana Langra.

Coro 3.6.2009 21:50

Re: Je mi to absolutně jedno

Kdybych byl soudruh, chtěl bych, aby neplatili. Ale protože chci aby platili, souidruh nemohu být. Myslet člověče, myslet. Třeba mozkem.

R. J. 3.6.2009 21:49

Re: školný

Kde je najednou Tvé sociální cítění? Za vajíčko jsi ho zaprodal, styď se soudruhu. ;-D

R. J. 3.6.2009 21:47

Re: rjovkovi

To stejné ? Jako že organizujeme mlaďochy proti Jyrkovi ? To myslíš vážně? Jinak co ten David? Tomu nerozumím.

Rad 3.6.2009 21:45

Re: kolotočáři

jo, křištálový standa by nasadil mlýn a pitr by se radši přihlásil sám!

pelé 3.6.2009 21:42

rjovkovi

tak snad nemusíte dělat zas to stejný -vy jste fakt pohrobci svejch fotrů a za zpěvu michala davida

R. J. 3.6.2009 21:34

Re: Za demokracii se dá schovat

A jéje, odboráři, ti tu scházeli. Vzpoměn na pionýry, jak jste je prznili , duševně, a mladé strážce hranic. To ti nevadilo, co ? ;-D

Tony 3.6.2009 21:29

Re: Logika postavená na hlavu

Bingo!

I když, já jsem také příklad toho, že syn z (nuceně) dělnické rodiny může vystudovat. Ale vydělat si při studiu nebyl problém.

Karel 3 3.6.2009 21:29

kolotočáři

Dnes jsem si v TN vyslechl reportáž, jak policie není schopna zachytit velkopodvodníka Pitra, nebot je rozložena čiností ministra Langra. Souhlasím s autorem, že "kolotočáři" jsou hnus. Jak byste autore definoval garnituru Langrů ?

Tony 3.6.2009 21:27

Re: Fašisto Víte

Člověk, který se vyznává z lásky k demokracii, nenazývá obvykle svého politického oponenta slovem fašisto. To za prvé. Za druhé, posledním vítězem parlamentních voleb byla ODS, pokud Vám to v tom zahraničí uteklo, tak připomínám.

BTW, z úrovně Vašeho příspěvku usuzuji, že jste měl za sebou perný den, tak běžte spát, ať Vám to jde zítra s krumpáčem pěkně od ruky.

:-))) 3.6.2009 21:04

Re: Logika postavená na hlavu

;-DJasná páka. Jenže Paroubkovo volič je tak jednoduchý, že mu tohle nedojde.