18.5.2024 | Svátek má Nataša


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Kubeš 13.6.2007 12:03

Re: Re: Re: Re: To je vono

Máš pravduR^

Jindra 13.6.2007 12:27

Re: Re: Re: Re: To je vono

Rath ani Paroubek s tím nesouvisí, i když se jim to náramě hodí. Čunek měl odstoupit dávno a basta. Stejně soudím, že mu nic nedokáží, protože jedna věc je dokázat mu, že ty prachy nemohl vydělat a druhá věc je dokázat mu, že je ukradl. Celý je to jeden velkej hnus. 

herdekbabka 13.6.2007 11:18

áále prdlajs pane Štětina - kdyby se chtělo - těm navrchu - tak by šlo vše jak po másle.

Stačilo by jedinné - prokázat původ majetku nad xxx kč. Jednoduchým výpočtem x - vydělal a jak - x možná útrata -xx zůstatek . Není co řešit - vzhledek k tomu - že by to zasáhlo asi moc a moc vyšších - a mocných tahlete jednoduchá metoda je nepřijatelná. proto dětičky a příbuzní  mocných ač v lepším případě studují - v  om druhém se flákaj - či pobíraj důchod - mají majetky -..... odkudpak. Tohleto zemětřesení přece není možné připustit -.... a vymejšlej se ftákoviny, jen aby se tomu zabránilo. Pokud vím tak tenhleten návrh padl už tak před 15 lety ... a pořád se odkládáa a zdůvodňuje pro ne ne ne .... 

Jindra 13.6.2007 11:20

Re: áále prdlajs pane Štětina - kdyby se chtělo - těm navrchu - tak by šlo vše jak po másle.

R^

Malý Aston 13.6.2007 11:28

Re: Re: áále prdlajs pane Štětina - kdyby se chtělo - těm navrchu - tak by šlo vše jak po másle.

Vaše touha nefachčenků,pijanů a neschopných nebo všeho schopných zřejmě nebude naplněna.Je potřeba více pracovat a méně se flákat po politických školení a schůzích a také si můžete postavit domeček.Ale čuměním z oken paneláků maximálně dostanete průvan.:-D

Jindra 13.6.2007 11:34

Re: Re: Re: áále prdlajs pane Štětina - kdyby se chtělo - těm navrchu - tak by šlo vše jak po másle.

Tohle je opravdu nechutné a podlé. Politik by měl být schopen kdykoliv vysvětlit jakýkoliv životní krok a postoj současný i minulý. Včetně příjmů. To není totéž co plošné majetkové přiznání po kterém volají bolševici. Tvrdím, že bezpečnostní technik Čunek by měl doložit, jak k těm 2.5 miionům co údajně měl pře vstupem do politiky přišel. Stačí daňové přiznaní a za dobu bolševickou se příjmy dají dobře dohledat na důchoďáku. 

Malý Aston 13.6.2007 11:40

Re: Re: Re: Re: áále prdlajs pane Štětina - kdyby se chtělo - těm navrchu - tak by šlo vše jak po másle.

Ale nemáte pravdu.Kolik normálních dělňasů si postavilo barák,copak za komoušů bylo připuštěno aby byl někdo milionář? To chtělo odvahu,zázemí v rodině,pracovat ve fabrice a pak dlouho do noci doma a zaplatit si meloucháře.Jen se podívejte kolem sebe?:-D

Jindra 13.6.2007 12:23

Re: Re: Re: Re: Re: áále prdlajs pane Štětina - kdyby se chtělo - těm navrchu - tak by šlo vše jak po másle.

Čunek je o malinko mladší než já,  dost dobře si to pamatuju. Kromě toho nejde o barák ale o hotovost a to je fakt soda. Uložil-li by od 20 do 30  tři tisíce měsíčně kolik by našetřil? Velmi správně 360 tisíc. Pak mu na těch 6 let než vstoupil do politiky zbývá našetřit už jen 2 140 000 - to je jen asi 30 tisíc měsíčně. To jistě hravě bezpečák se 4ma děckama dá dohromady měsíc co měsíc... Chytrej prostě moc není, ten Čunek....

Douša Josef 13.6.2007 11:51

Re: Re: Re: Re: áále prdlajs pane Štětina - kdyby se chtělo - těm navrchu - tak by šlo vše jak po másle.

Jsem zvědavý, kdo by obstál, kdyby se mu spočítaly příjmy za dobu bolševickou na duchoďáku! Z doby, kdy platilo heslo "Kdo nekrade, okrádá rodinu". Z doby, kdy podle výše platu si nemohla většina pořídit baráky, auta, luxusní chaty a chalupy! Kdy podle výše platu (spíše udržovací minimální výplaty), měli všichni žít jednu velkou bídu!

Takovému Srbovi nedokázali, že jeho 15 milionů pochází z nekalé činnosti a dostane je zpátky. Gross taky nic nedokázal. Maminka kakaového Boba také nedokázala, že miliony, co posílala do Ghany (mám dojem, že dokonce v dolarech), vydělala poctivou prací! On se ji na to ani nikdo neptal! A Kraus už je v politice zpátky.

Jyrka totiž přesně ví, jak se dostal Gross, Kraus, Klimkovičová s Rathem a další šibalové z kauz, že jsou dnes "čistější než křištál", ví co všechno je možné, a tak podezírá dnes Topolánkovce, že dělají to samé! A zuří!

Malý Aston 13.6.2007 12:02

Re: Re: Re: Re: Re: áále prdlajs pane Štětina - kdyby se chtělo - těm navrchu - tak by šlo vše jak po másle.

Tak jsem jednou vzpomínal,jak jsem mohl z platu 2 650,00Kč čistého a v tom bylo fůra přesčasů zařídit byt,koupit televizi,ledničku,vysavač,obývací stěnu a ještě mi vyšlo na falšku Rumu.Dokonce i škodovku jsem si pořídil.Ještě že se neseru do politiky,to by mě Paroubek pěkně nechal prověřit.:-D

Jindra 13.6.2007 12:30

Re: Re: Re: Re: Re: Re: áále prdlajs pane Štětina - kdyby se chtělo - těm navrchu - tak by šlo vše jak po másle.

Dohromady majetku za 100 tisíc...opravdu jste mimo a o řády....

Jindra 13.6.2007 12:29

Re: Re: Re: Re: Re: áále prdlajs pane Štětina - kdyby se chtělo - těm navrchu - tak by šlo vše jak po másle.

to máte teda recht, tak proč by na to měl dojet jeden Vsetinskej populista, takhle si to asi říká taky....

Eva D. 13.6.2007 18:19

Re: Re: Re: Re: Re: áále prdlajs pane Štětina - kdyby se chtělo - těm navrchu - tak by šlo vše jak po másle.

R^R^R^

Radek 13.6.2007 10:57

Čunkova přímá úměra

KDU-ČSL díky svým představitelům jako jsou Čunek a Kalousek přichází o poslední zbytky důvěry svých voličů.Mlžení a zametání politických špinavostí,které předvádí i zde pan Štětina,už této kdysi důvěryhodné straně za dob Josefa Luxe,nepomůže.Spíše jen voliče utvrzuje v názoru tuto stranu již nevolit.Příští volby budou pro tuto stranu katastrofální.Podle průzkumu z posledních dnů již je pod 5 % hranicí a bude ještě hůř.Platí přímá úměra,čím déle se  bude Jiří Čunek držet svého postu,tím hůře pro KDU ČSL.

Psí vrah Čumil 13.6.2007 11:08

Re: Čunkova přímá úměra

A proto bude dobré, když vydrží až do hořkého konce spolu s panem premiérem. Tihle Čunkolánci...

Pavel 13.6.2007 11:11

Re: Re: Čunkova přímá úměra

S pomocí našeho stálého umanutého poštěkávání ;-D

Psí vrah Čumil 13.6.2007 11:19

Re: Re: Re: Čunkova přímá úměra

Pán je čunčí synek, který ani neví, jak se jmenuje? No, je to bída, Petříku Pavle!

Malý Aston 13.6.2007 11:23

Re: Čunkova přímá úměra

Nevím,nevím zda máte pravdu.Ono se možná ukáže,že to celé připravil Paroubek a Rath,pak nastane vyšetřování a policie je začně šetřit za šíření poplašné zprávy a pujdou bručet včetně

Marcelky.Kde berete tu svoji jistotu,že to nemůže být i jinak?Copak řvaní chátry,popravit Horákovou Vás nevede k opatrnosti? Nebo vite více než my ostatní?:-D

Hariet 14.6.2007 0:13

Re: Čunkova přímá úměra

Máte pravdu... Když se příliš tlačí na pilu, praskne... Rv 

franta 13.6.2007 10:47

Ano, pane Štětino

ale věci by se měly dovést do konce.Neznám ani pana Obsta ani pana Hučína. Pokud je ale pravda, co říkáte o panu Obstovi, neměl by být odvolán z funkce ? Proč to příslušné orgány neudělají, když už teď máme nesocanskou vládu ? Nebo Vám a ODS vadí jeho činnost jen u kauz na nichž máte zájem ? A když byl pan Hučín na BIS takový úspěšný bojovník proti komunismu, neměli bychom ho tam teď vzít zpátky ? Nebo ho tam udělat přímo šéfem ?

Dan 13.6.2007 10:35

A jéje, Štětináč řádí........

A jéje, Štětináč řádí........

Karel 13.6.2007 10:45

Re: A jéje, Štětináč řádí........

Spíše konečně správné slovo!

brok 13.6.2007 9:57

kdo to řídí?

Případ Hučín a případ Čunek mají natolik stejný scénář, že lze téměř s jistotou tvrdit, že oba řídí stejný stbák. Proberme si případ Čunek krok po kroku. Čunkova sekretářka se (po 5 letech) rozhodla žalovat pana Čunka pro sexuální obtěžování. Zřejmě si to pět let rozmýšlela, možná chtěla v nové situaci z toho jen „něco vyrazit“. Aktivní stbák si případu všiml  a, protože je z nějakého důvodu nutné Čunka likvidovat, ujal se případu. Hned na začátku si stbák uvědomil, že je to slabé (stačí si prohlédnout onu sekretářku a pana Čunka a každý chlap vám řekne, že pan Čunek má na víc). Tak přišel na řadu oblíbený fígl – pan Čunek bral úplatky. A jako na zavolanou ona sekretářka "si vzpomněla“, že viděla a slyšela pana Čunka, jak bere půlmilionový úplatek. Představa schopného a energického starosty, který stojí v otevřených dveřích a bere úplatek a to tak zjevně, že sekretářka ve vedlejší místnosti věděla nejen, že jde o úplatek, ale také kolik, je neuvěřitelná. Protože se (přes katastrofální stav českého soudnictví) jistě nenajde soudce natolik dementní, aby tomu uvěřil, je nutné „vyšetřování“ co nejdéle protahovat. A na to je osvědčený expert pan Obst. Takže byl angažován přesto, že případ nespadá do jeho rajónu. A teď mu to ta Vesecká sebrala, sakra práce. Takže na celém případu Čunek by bylo nezajímavější zjistit, kdo to řídí, kde je a jak dlouho bude sedět. Také by se někdo mohl zeptat, proč pravděpodobně dementní šéf firmy dával úplatek až po rozhodnutí, které bylo v jeho neprospěch. Jen pikantní dotaz nakonec: Kolik firem v udaný den vybralo z banky půl milionu?

Jaara 13.6.2007 10:18

Re: kdo to řídí?

Na váš "pikantní dotaz" se dá říci jediné. Ještě pikantnější dotaz zní: "Kolik firem, které si s Čunkem zadaly, v udaný den vybralo z banky půl milionu? Troufám si tvrdit s 99,99% jistotou, že jedna jediná...

brok 13.6.2007 11:12

Re: Re: kdo to řídí?

Jak víte, která firma si s Čunkem zadala? Dám vám doplňující otázku: Kam se poděl rozum, když firma platí úplatek až po výběrovém řízením, ve kterém byla neúspěšná?

Ladik53 13.6.2007 10:47

Re: kdo to řídí?

Mám taky dotaz. Proč to Vesecká neudělala hned, když to těm lidem nepatřilo? Proč to právě udělá, až je vyšetřování téměř ukončeno (poslední den) a hrozí, že to půjde před soud. A jestlipak víte, že bylo zveřejněno, že Urbanová napsala Čunkovi dopis v době kdy jí údajně obtěžoval. Už je Vás opravdu velmi málo, kdo Čunkovi věří, protože ty důkazy jsou drtivé. Teď se bude hrát o čas a zametat a zametat.

Douša Josef 13.6.2007 10:52

Re: Re: kdo to řídí?

A oni Čunka vyšetřují kvůli obtěžování Urbanové?  Jinak Vám nic neříká pojem "vydírání"? Urbanová se domáhala pro sebe na Čunkovi výhody, on to odmítal! Nastupuje vydírání!Vy jste asi nikdy nebyl ve funkci, že tuto metodu neznáte!

Ladik53 13.6.2007 11:17

Re: Re: Re: kdo to řídí?

Aby mě mohl někdo vydírat, musí na mě něco mít. A nějak jste opomněl tu Veseckou. Já jsem jenom reagoval na to, co bylo napsáno výše.

Dušan 13.6.2007 11:46

Re: Re: kdo to řídí?

"drtivé důkazy" ???  No to jsem toho asi hodně přehlédl ! ;-D;-D

ladik53 13.6.2007 12:08

Re: Re: Re: kdo to řídí?

I to jednání Vesecké je přece důkaz. Když to bylo špatně od začátku, tak proč jedná až poslední den? 2+2=4