Diskuse
BIG BEN: Je Rusko pro nás civilizační alternativou?
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
M57a95t67e29s 20H50o95b21l23í84k
Nějak mi chybí schůdná varianta dalšího vývoje naší společnosti. Pokud tedy autor předkládá jen dve možnosti, určitě se nepřikláním k té západní, muslimské splečnosti. Nesmíme dopustit, aby volně po krajině pobíhali potrhlí muslimové se zarostlými bradami a se zakrvácenými noži!!!
K36a13r21e73l 73K14ř26i43v75a55n
Dobrou noc všem lidem dobré vůle. To neplatí pro válečné štváče a fanoušky banderovců.
P96r24o74k42o31p 80D40i76v68i86š
Váleční štváči podporují Rusko a Rusáky.
J26a68n 44V19i85n97t64r
Přiznání Merkelové (potvrzené Hollandem), že takzvané Minské dohody, které měly zastavit válku Kyjeva proti donbasským republikám, byly jen podvodem, který měl uchlácholit Rusko a poskytnout kyjevskému režimu čas na další vyzbrojování, je vlasně důkazem, že Putin neměl jinou možnost, než vojensky zasáhnout....
P47r66o86k96o57p 82D90i80v67i66š
To si Putin vyfantazíroval, to "přiznání".
Dohody byly mrtvě narozeným dítětem, nedodržoval je nikdo, Rusáci a separatisté jako první.
F60r96a13n13t24i29š21e32k 94Ž75ů63r88e41k
Úcta patří k lidem. Jinak řečeno: bez úcty není lidství... Takže: válka je k čemu? K ničeku
A49l77e75x87a58n48d40r 83Š60í62r
Tak tohle jsem si přečetl s velkou chutí, slovo od slova. Jen mě překvapuje, že tenhle autor píše taky do žumpy Parlamentní listy (ostatně i NP se již na - proruskou - žumpu převážně proměnila). Vč. Ondřeje Neffa - "je třeba respektovat oprávněné ruské zájmy" - někdy během roku 2022.
D24a78n78a 64L82a11u48r32e85n90c32i11k57o35v41a
Co byste na to rekl, kdyby chtel nekdo respektovat "opravnene zajmy USA"? Take zumpa?
P52a89v73e47l 23S98k64ř72i31v63a35n
NATO vyzbrojovalo Ukrajinu a Putin k tomu mlčel ?! A co by měl jako říkat ? Co je mu potom ? Pokud nikoho nebude napadat, nikdo se nebude vyzbrojovat.
A47l40e62x82a63n91d12r 36Š27í75r
Přesně. Představa, kterou se nám snaží Putin vnucovat, že by Ukrajina (nebo vůbec NATO) napadla Rusko, je opravdu komická. Totiž... PARDON! Byla by komická, kdyby neposloužila jako příšerná záminka ke skutečnému napadení Ukrajiny (jejíž "bezpečnost a územní celistvost" zaručil svým podpisem ruský prezident 5. 12. 1994). Takže - ne komická, ale děsivá.
K73a12r35e51l 29K45ř25i95v52a48n
Od roku 2014 USA a NATO vyzbrojují Ukrajinu. Putin k tomu mlčel. Od roku 2014 Ukrajina terorizovala Rusy na Novorossiji. Putin k tomu mlčel. Po osmi letech mu došla trpělivost. Jedinné, čemu se divím je, že mu to tak dlouho trvalo.
D29a50n55a 15L58a66u45r47e62n58c15i56k11o57v62a
Po celou tu dobu USA a Zapad vyzbrojovali a cvicili Ukrajinu de facto na valku s Ruskem, dluzno jeste dodat. Dnes jsem cetla, ze i byvaly francouzsky prezident Holland priznal, ze s tou Minskou dohodou to bylo cele podfuk na ziskani casu, jak uz doznala i Merkelova. Ani Zapad ani Ukraina nikdy nemeli v umyslu ji dodrzet, pretahli Rusy proste pres stul. Vcera jsem poslechla na Compact TV, ze Putin povolil pouzivani ruskeho Ropovodu Druzba k tomu, aby Kazachstan mohl lifrovat do nemecke rafinerie Schwedt plyn, potrebny k vyrobe benzinu, kerozinu a vubec, aby nemecke hospodarstvi mohlo fungovat... Mne se take zda byt zbytecne moc meky, tento Putin!
J17a68n 13V36á39v97r31a
Tady se to ale zase rojí ruskými kolaboranty! Že tam nejdete užít si Putlerovy svobody a dobrodiní? Třeba budete mít i vlastní splachovací záchod a nebudete ho muset jít krást na Ukrajinu. Dokonce budete třeba mít to štěstí, že budete moci i narukovat na Donbas, debilové. Kdysi se na Psu scházela jiná společnost, teď je to vesměs sebranka vzájemně si notujících šmejdů, aby si připadali důležití. Tak šup šup do svobodného pravoslavného Ruska s většinou muslimů nebo se vraťte do stoky, kam patříte!
D17a65n78a 86L47a94u93r63e48n75c78i24k15o95v83a
Tady propaganda udelala vynikajici praci. A co nezvladla propaganda, to jste dohnal a predehnal svou pili. Kdo kritizuje Zapad, at jde do Ruska! Proc ne do Jizni Afriky? Nebo na tichomorske ostrovy, pane Vavro?
V57á34c95l55a64v 72P67a69v26e11l77k87a
Putin nemá chut , nechat si znovu od západu instalovat s pomocí zpracovaných Ukrajinců přežvýkaný marxismus LGBT !Tak prosté to je ? A že tam nemají demokracii Bruselského typu ? No tak nemají no !? Svět je variabilní...
V20a38ň77u85r51a 66P32e20t77r
Pokud chcete mluvit o nesvobodě v Rusku a "svobodě" na Západě, stačí si přečíst toto
https://neviditelnypes.lidovky.cz/spolecnost/progr...
Máte to hne vedle.
P39a83v42e58l 49V94é62b84r
A za jízdu na červenou taky dostanete kartáč...
Vyhledávání
TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA
Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.
ondrejneff@gmail.comRubriku Zvířetník vede Lika.
zviretnik.lika@gmail.comHYENA
Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.
https://www.hyena.cz