13.5.2021 | Svátek má Servác


Diskuse k článku

Zeman podpořil angažmá v Afghánistánu

Prezident Miloš Zeman v projevu před velvyslanci prohlásil, že mise NATO v Afghánistánu je v hlubokém národním zájmu České republiky. Je velmi důležité, že podpora pochází právě od něho.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. Kolář 30.8.2018 9:14

Re: úcelový antiislamismus

Vy jste zde,pane Hlosto, nositelem názorů sovětizované prolhané složky této společnosti. Jste jen takový vejlupek českého buranství okořeněného fašistoidním poválečným skluzem ke známému úpadku . Právě prolhaná bezectnost, jakou vy předvádíte, táhla a táhne tento národ do kanálu ..

Pokud jde o Zemanovu kolaboraci s Ruskem včetně financování kampaně, lze nalézt info. zdroje, snahy o rozkrytí. Zatím to končí u nějakých zcela netransparentních nastrčených subjektů ,která jako takové rozhodně neposkytovaly příspěvky..

P. Spáčil 30.8.2018 9:12

Re: N E U V Ě Ř I T E L N É ?

Jestli jste si nevšimla, tak Filip je demokratickým poslancem voleným už asi 20 let.

K. Janyška 30.8.2018 9:09

Re: Bez ohledu na Zemana, považuji ho za hlupáka a politického

Sledujme důvody použití síly, ne použití samotné. To druhé umí kdekdo... Dzp.

H. Omar 30.8.2018 9:08

Re: úcelový antiislamismus

ANo to jste vynesl na piedestal.

H. Omar 30.8.2018 9:07

Re: úcelový antiislamismus

A Kotas... :)

R. Brzák 30.8.2018 9:06

Re: N E U V Ě Ř I T E L N É ?

Protože to, co plácá marginální politik z marginální vymírající strany, jejíž význam je jen v tom, že umožňuje Babišovi vládnout, je v podstatě nezajímavé - a hlavně neříká nic, co bychom o něm nevěděli.

M. Kolář 30.8.2018 9:05

Re: úcelový antiislamismus

A o tom, kdo je novinář a kdo je písálek, rozhoduje on sám, Zeman, po konzultaci s Ovčáčkem ... :::::)))))

P. Hlosta 30.8.2018 9:03

Re: úcelový antiislamismus

Ono klišé, že Zeman je kolaborant s Putinovým režimem, že od Putina měl zaplaceno a že podkopává obranyschopnost státu, to klišé bylo přineseno v předvolební kampani na prezidenta a to už té první. Když to bylo zopakováno po tisícíkrát, zafixovalo se to v mozcích a nejde s tím vyfabulovaným nesmyslem bojovat, protože je přeci tisícikrát vysloven a proto platný. Tedy pro vrstvu nedemokratických žvanilů. O těch by se dalo tvrdit totéž co o Zemanovi, ale kolaborantství a placení cizí mocností z opačné strany a zrada je to stejná jako ta Zemanovi přiřknutá.

Jste zrádce demokratických principů! Jste zastánce hnusnosti propagandy! Jste prostě Český ekvivalent Hitlerových patolízalů, co přivodili neštěstí II.sv. války. Nejrůznější zparchantělé vůdce vždy vynesou na piedestál právě tací, jako vy, protože demokracii dávají na frak!

R. Brzák 30.8.2018 9:02

Re: Bez ohledu na Zemana, považuji ho za hlupáka a politického

Není angažmá jako angažmá. Pokud někde použiji sílu, musím ji použít důsledně a cílem musí být převzetí plné kontroly - protože jinak hrozí jen udržování konfliktu. To, co vyvádíme v Afgánu, je kontraproduktivní. Ale je logické, že naše státy, vedené politiky obávající se o své funkce natolik, že jsou zcela vystrašení konat jakkoliv, nejsou schopny své angažmá dovést ke konci (pokud máme definován za cíl nějaký konec konfliktu - což si nejsem jist).

M. Valenta 30.8.2018 9:02

Re: Klaus je Srab a Zeman Dodo.

Valenta není "Svobodný", to si pište.

J. Vobr 30.8.2018 9:00

UŽ VYPUSTILI VRBENSKÉHO KRAKENA !!!

!!!

V. Kotas 30.8.2018 8:59

Re: úcelový antiislamismus

Zřejmě má prezident M. Zeman s tím názorem na novináře pravdu. Jen bych to/ho trochu poopravil - rádoby novináře = písálky, mluvící hlavy.

J. Franke 30.8.2018 8:57

Re: AŤ ŽIJE PREMIÉR BABIŠ-ŠKOLIČ EU !!!

Svini Hitlerovi se to povedlo taky. Babiš totiž zacílil na podobnou skupinu nespokojených a je vymylováno. Naštěstí tu zatím demokracie funguje, než se mu povede zprivatizovat pro sebe zbytek. Hitlera taky nikdo nebral zpočátku vážně.

K. Janyška 30.8.2018 8:56

Bez ohledu na Zemana, považuji ho za hlupáka a politického

zločince, kvůli jeho podpoře tzv. demokratického socialismu, tedy institucoonálnímu výpadu proti podstatě lidského světa a jediné možnosti existence lidstva, jeho spontánnímu řádu, vím, že v Afgánistánu cvičila světová islámská armáda a že bylo nutno tomu udělat přítrž. Civilizované státy světa nesou zodpovědnost za sebe i za civilizaci. Takže jejich angažmá v Afgánistánu je bezpodmínečně nutné... Dzp.

F. Šimek 30.8.2018 8:55

Re: AŤ ŽIJE PREMIÉR BABIŠ-ŠKOLIČ EU !!!

DÍKY!

F. Šimek 30.8.2018 8:53

Re: AŤ ŽIJE PREMIÉR BABIŠ-ŠKOLIČ EU !!!

383-vás se to netejká ! Vy jste volič KAN-OF-ODS-ODA-LS-KDUČSL-TOP09-SVOBODNÝ-ZELENÝ-KAVÁRNA-PIRÁTI-ODS...legitka KAN je kde -ha ?

BINGO:-)))))))))))))))))))))))

P. Portwyn 30.8.2018 8:50

No teď bude sranda,

co na to uvědomělí :o)

Zeman vždycky špatně, ale Afghánistán přece samozřejmě dobře.

Nejspíš to vytěsní a "nevšimnou" si toho, nebo nám vysvětlí, jak je vlastně Zeman proti :o)

(Komentáře jsem ještě nečetl.)

H. Omar 30.8.2018 8:49

Re: úcelový antiislamismus

U tohoto prezidenta námmusí stačit skutečně málo. A tak oslavujeme i tu trošku z jeho projevu, která dává smysl.

Já stále čekám, kdo z bojovníků proti písni Hutky se tady teď ozve proti Zemanovi a jeho postoji k novinářům a pořád nic....

M. Kolář 30.8.2018 8:47

úcelový antiislamismus

Autor úvodníku se poněkud nechal unést . Pokud by bylo možné politiku prezidenta ocenit, musela by vyjadřovat vyvážený přístup k obraně zájmů ČR a civilizačního okruhu kterého je ČR součástí . V případě Zemana je antiislamismus a podpora operace NATO v Afghánistánu účelové vybrané téma, které mu pomáhá účinně vytvářet obraz nepřítele se kterým se u nás dobře politicky "pracuje" a pomocí kterého odvádí pozornost od své kolaborace s Putinovým režimem v Rusku, odkud měl ostatně zřejmě zaplacenou volební kampaň. Zeman ve skutečnosti podkopává obranyschopnost Západu i funkčnost NATO co mu síly stačí .. Je to obyčejný zrádce...

H. Omar 30.8.2018 8:47

Tak , tak Astone.

Kromě toho mě chybí někdo, kdo by se ozval proti rasismu v JAR. Říkám si, jak dlouho bude trvat, než uvidíme "hladová bříška" z této země....

F. Šimek 30.8.2018 8:46

Re: Ne, Astone

s.učiteli- díky za vysvětlení, co je od Zemana přicházející. Nevíme, co je od něj odcházející ! Prosím jednoduše. Jsem stár 73 let .Jak už s.učiteli víte, mozek mi to už tak nebere. Mám školu stejnou, jako Mareček a Hujer....:-(

V. Hájková 30.8.2018 8:46

Re: AŤ ŽIJE PREMIÉR BABIŠ-ŠKOLIČ EU !!!

BINGO :-)))

H. Omar 30.8.2018 8:45

Re: Čeští "novináři" a "umělci" pláčou. Dostali vysvědčení

Zapomněl jste na kavárnu. :)))

H. Omar 30.8.2018 8:45

Re: Klaus je Srab a Zeman Dodo.

Ovčáček to dohledá. :)))

P. Klíma 30.8.2018 8:45

Čeští "novináři" a "umělci" pláčou. Dostali vysvědčení

V. Hájková 30.8.2018 8:44

Re: Klaus je Srab a Zeman Dodo.

Stejného faux-pas se ve stejné době dopustil i druhý náš vrcholový " inteligent" při projevu v ŘÍMĚ s KOMENSKÝM! :-)))))

H. Omar 30.8.2018 8:44

Re: AŤ ŽIJE PREMIÉR BABIŠ-ŠKOLIČ EU !!!

Je moc Šimků...

P. Manda 30.8.2018 8:39

Re: Klaus je Srab a Zeman Dodo.

a valenta ???

P. Hlosta 30.8.2018 8:38

Re: Ne, Astone

Jsme součástí NATO(chválabohu) a proto musíme do důsledků spolupracovat, kde jen máme dost síly. Nemůžeme se vyvázat ze spojenectví a to ve vlastním zájmu, protože co bychom bez NATO byli? Jen místo v Evropě určené k obsazení. Lépe být spojencem, vazalem silného, než násilím zotročený.

M. Valenta 30.8.2018 8:37

Klaus je Srab a Zeman Dodo.

Výjimečně jednou souhlas se Zemanem a to ohledně našeho působení v Afganistánu. Ale nebyl by to Zeman, aby se hned v následujícím rozhovoru neobul do novinářů, prý je třeba je vyhubit jako blbouny nejapné a přitom si spletl Madagaskar s Mauriciem. Vyvolalo to pochopitelně úsměvné reakce a jeden horlivý a vysoce inteligentní zemanovec k tomu poznamenal: "potrefené husy kdákají"