3.6.2024 | Svátek má Tamara


Diskuse k článku

Ústavní soud pašalíkem ČSSD?

Problém církevních restitucí se táhne historií naší republiky v podstatě celých dvacet let. Teprve Topolánkova vláda se dokázala s církvemi dohodnout na rozumném vyrovnání, jenže tehdy zákon spadl pod stůl vinou tří odpadlíků z ODS.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Kombercová 9.1.2013 11:38

Re: Důležité volby

Mám ráda lidi, co si stojí za svým názorem. Tak Vám (i panu Franzovi) držím palce, slovy klasika všech deset. :)

P. Schuster 9.1.2013 10:36

Re: Důležité volby

Populistický názor, že přímá volba prezidenta je projev vrcholné demokracie zvítězil. A kdo ho obhajuje? Jsou to strany TOP, ČSSD, VV, LIDEM (ODS byla vždy proti přímé volbě prezidenta, ale v koalici to jinak nešlo) takže jim to můžeme v příštích volbách spočítat.

Ano já jsem rozhodnut, ovšem můj kandidát, s kterým mám 58 % shodu v názorech má, podle našich nestranných medii jenom 5 % šanci.

J. Urban 9.1.2013 10:17

Re: Důležité volby

Šílené ovšem je, že v druhém kole si budeme moci vybrat mezi levým zemanem a levým fišerem :-(

M. Prokop 9.1.2013 10:27

Re: Důležité volby

U Fischera je problém rozlišit i pravolevost. Při převládající levicovosti levicový ovšem bude, pokud by převládla pravice, bude doprava. Jen poklonkování Bruseli, ač ne tak silné jako u Roithové, Schwarzenberga a Dienstbiera, bude trvalkou.

P. Rajman 9.1.2013 9:50

Už se nemohu dočkat,

až český průmysl, který podle náměstka ministra průmyslu a obchodu kompenzuje přebytečnou výrobou energie (polotovaru) neschopnost produkovat jiné sofistikovanější zboží na export zalije západním levičákům jejich chřtán mírovou energií.

E. Heusinger 9.1.2013 10:05

Re: Už se nemohu dočkat,

Já jsem spíše nasranej jak soudruzi privatizátoři zlikvidovali firmy s desetiletými a stoletými tradicemi.

Žvásty echtpravičáků o nekonkurenceschopnosti jsou lživé. Stačila směnitelnost koruny a možnost nakupovat některé komponenty v zahraničí a ne "vyrábět je na koleně" a firmy by se lehce těm západním vyrovnaly.

R. Tesařík 9.1.2013 10:07

Re: Už se nemohu dočkat,

vy tu zase komoušsky blábolíte...

E. Heusinger 9.1.2013 10:18

Tesaříku,

rozumíte tomu jako koza petrželi.

Vagonka Tatra Studénka vyráběla mnohem lepší motoráky než Poláci. Dnes je Studénka zlikvidována a Poláci svoje motoráky (Žraloky) prodávají  i v Německu !!!

Dávejte pozor ať na Vás nespadne kulisa a neblábolte o tom čemu vůbec netozumíte.

R. Tesařík 9.1.2013 10:24

Re: Tesaříku,

ale hochu, to jsou většinou takové pohádky.

E. Heusinger 9.1.2013 10:28

Re: Tesaříku,

Pohádkami se živíte Vy.

M. Prokop 9.1.2013 10:31

Re: Tesaříku,

Nejspíš v žádné tehdejší firmě nepracoval. Já ano, takže na takovou hloupost jen zírám.

V. Novák 9.1.2013 10:44

Na konkrétní příklad rozplizlá reakce. Jak typické.

Pro umělce Hrobaříka už léta, ale vy úspěšně doháníte

M. Prokop 9.1.2013 10:49

Re: Na konkrétní příklad rozplizlá reakce. Jak typické.

Tak to jsem rád, je stručný, výstižný, pravdivý, podpraporčíku Vitaliji.

V. Novák 9.1.2013 10:55

Pokud skutečně považujete svůj "příspěvek" za výstižný a pravdivý, -

stručnost je jeho jediný klad - pak to není pouze váš příspěvek, co je měkké, blátivé a rozbředlé...

Bohužel...

E. Heusinger 9.1.2013 10:48

Re: Tesaříku,

A proč už nepracujete? Vyhodili Vás pro neschopnost?

Prokope nepíši o všech firmách, kapírujete?

P. Rajman 9.1.2013 10:26

Re: Už se nemohu dočkat,

Pane tesaříku obracím se na vás jako na umělce, který mnoho věcí chápe více srdcem než rozumem. Právě jsem byl svědkem situace, kdy městská policie odtáhla auto invalidce o francouzských holích ve slepé ulici kde nikomu nepřekážela (pouze si šla patrně pro dávky) proto, že jediné vyhrazené místo bylo obsazené. Ani se neptejte, komu odtahovka, které hlídá místo kamerou, takže mudelapaní o holích vidět, stejně jako značku na  autě patří.

P. Rajman 9.1.2013 10:29

Re: Už se nemohu dočkat,

Odtahovka věděla kdo z auta vystupoval a komu patří (auto bylo náležitě označené).

M. Prokop 9.1.2013 10:34

Re: Už se nemohu dočkat,

On tu někdo tvrdí, že "měšťáci" nejsou banda debilů?

Jak to souvisí s výkony českého průmyslu, produkujícího to, o co je na trhu (vinou zelených šílenců) zájem?

R. Tesařík 9.1.2013 10:43

Re: Už se nemohu dočkat,

předešel mě pan Prokop..je to banda debilů... Co ode mne chcete jinak slyšet.?

P. Rajman 9.1.2013 10:14

Re: Už se nemohu dočkat,

Jenomže na surovinách a energiích se bohatne lépe (protože rychleji), než na výrobě, kterou musíte, aby jste udržel krok se světem, neustále inovovat. To vědí afričtí náčelníci i arabští šejkové (které jistě nikdo z levičáctví nepodezírá) stejně dobře jako postbolševická "elita", kerá v odpojení energeticky náročné výroby od již tehdy ohromných energetických kapacit velmi brzy uviděla zlatý důl. Uvidíme jak si tato elita poradí s inovací jaderné eklektrárny, hlavně v oblasti pasivní bezpečnosti. 

M. Prokop 9.1.2013 10:17

Re: Už se nemohu dočkat,

Žvásty levičáků (jako ten váš) jsou spíše úsměvné. Už jsem četl hodně blbostí, ale že by se české firmy ve vlastnictví státu jen pomocí směnitelnosti a možnosti nákupu komponemtů vyrovnaly zahraničním, to je vtip století. To si netroufnou tvrdit ani ekonomové ČSSD a to je co říci.

E. Heusinger 9.1.2013 10:20

Re: Už se nemohu dočkat,

Vyrovnaly.

To se ale v brožurkách SS0 nedovíte.

M. Prokop 9.1.2013 10:37

Re: Už se nemohu dočkat,

Opravdu ne, i kdybych je četl.

Vy jste to musel najít v Halo novinách, ale ty nečtu také.

Pokud jste to vlastní hlavou vyfantazíroval, gratuluji, překonal jste očekávání a uděluji 0,99 Tykálka.

E. Heusinger 9.1.2013 10:23

Re: Už se nemohu dočkat,

Ekonomové naprosto nerozumějí technice a jsou škůdci technického vývoje.

Z. Rychlý 9.1.2013 10:45

Re: Už se nemohu dočkat,

Tohle jsou ale bludy !!!

E. Heusinger 9.1.2013 10:50

Re: Už se nemohu dočkat,

Ekonomisté se pasovali na ty nejchytřejší. Proto to tady tak blbě vypadá.

R. Tesařík 9.1.2013 10:25

Re: Už se nemohu dočkat,

když to říká Hojzingr v ilegalitě, tak to musí bejt pravda..

Z. Rychlý 9.1.2013 10:20

Re: Už se nemohu dočkat,

Vás je tu škoda pane Heusingere ! Co říkáte na Venezuelu - Hugo to má nějaké nahnuté, bude se hledat náhrada ...

E. Heusinger 9.1.2013 10:25

Re: Už se nemohu dočkat,

Přihlaste se!

Z. Rychlý 9.1.2013 10:35

Re: Už se nemohu dočkat,

Moje názory jsou od Hugových velmi odlišné, Vaše pohádky naopak velmi podobné. Já bych šanci neměl, zato Vy byste to tam dotáhl nejmíň na nějakého místního Komárka. Jó, kdysi bylo nebylo, byla nebyla marka za tři kačky.