18.5.2024 | Svátek má Nataša


Diskuse k článku

Ubraňme se sami

To je slogan hlásaný Tomio Okamurou, naposledy ho dal k lepšímu ve čtvrtek poté, kdy se jeho poslanec Radek Koten stal šéfem sněmovního bezpečnostního výboru. Jestli je něco příklad populismu, tak idea „braňme se sami“.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. Mařák 1.12.2017 20:42

Topolánkova achilovka jsou Mašíni,

stejně jako Schwarzenbergova achilovka byly Benešovy dekrety. Na tom se bude lámat souboj se současým prezidentem. Všichni to ví a všichni ví, že Topolánek stejně jako Schwarzenberg v principu neuhne. Doufám, že najde nějaký kompromis, již ho tak trochu podle mne našel. Má na to ještě čas.

J. Schořík 1.12.2017 20:44

Re: Topolánkova achilovka jsou Mašíni,

nedokážu to odhadnout. Pro mne to žádné téma na kterém by se cokoliv lámalo není. Ale pro mne nebyly téma ani Benešovy dekrety. Podle mého minulou volbu rozhodl příliš velký tlak proti Zemanovi od umělecké "fronty".. An já jsem to nedal a volil zemana jako menší zlo..

M. Prokop 1.12.2017 20:51

Re: Topolánkova achilovka jsou Mašíni,

Tak to zas nechalo klidnýho mne. Než bych volil Zemana, tak bych se radši zamknul doma. :-P

J. Schořík 1.12.2017 20:52

Re: Topolánkova achilovka jsou Mašíni,

Asi nejsem tak odolný :)). Kníže špatně mluví, hodně spí a ještě mi ho tlačili do hlavy tak moc, že jsem se bloknul. Navíc to číro! To byla čistá urážka nás zamlada pankáčů.. :)

M. Prokop 1.12.2017 20:57

Re: Topolánkova achilovka jsou Mašíni,

Kdybych tvrdil, že rozdíl byl u mne 1% ve prospěch Schwarzenberga, tak bych kecal. Asi tak 0,0001%. Číro bylo pochopitelně pitomost, ale u mne převládlo, že u Zemana mi vadí prakticky všechno. U Schwarzenberga hodně, ale ne tak silně. Mimo to mne nasrala ta věc s Benešem v Haagu. Tam měl Schwarzenberg v podstatě pravdu a mlátit ho tím přes hlavu se mi nelíbilo.

No nic, to je pryč, akorát Zeman straší znovu.

J. Schořík 1.12.2017 20:59

Re: Topolánkova achilovka jsou Mašíni,

Lišili jsme se o 0,0002% :). Nebyla to volba mého kandidáta. Tentokrát to snad bude jinak.

M. Prokop 1.12.2017 21:01

Re: Topolánkova achilovka jsou Mašíni,

Pro mě ne, když tak koukám na ty kandidáty. Není tam nikdo, koho bych chtěl volit.

H. Balzám 1.12.2017 21:00

Re: Topolánkova achilovka jsou Mašíni,

Schwarzenberk je hlavně syčák, jen o fous míň výkonnej než Bureš, takže pro mě druhé kolo jako by neproběhlo.

J. Schořík 1.12.2017 21:06

Re: Topolánkova achilovka jsou Mašíni,

Neshazuj mi arciďábla Andreje. Nějakej kníže se s ním vůbec nedá srovnat. Dokonce ani neskutečnej démon Kalousek :)).

V. Klepetko 1.12.2017 21:28

Re: Topolánkova achilovka jsou Mašíni,

I dnes bych Schwarzenberga volil proti Topolovi, kdyby kandidoval :-))) Zemana, Schwarzenberga, Drahoše - kohokoliv. Stejně si myslím že želé Fišer by byl býval prezident velmi dobrý. I Vladimír Franz, kterého jsem volil!

J. Schořík 1.12.2017 21:30

Re: Topolánkova achilovka jsou Mašíni,

Já mám Želého rád. Je to fakt příjemný člověk, skromný, slušný.. A právě proto pro politiku nepoužitelný. Vzdal se kvůli té kandidatury super místečka, nadělal dluhy.. Fér chlap ve špatné hře.

J. Schořík 1.12.2017 21:31

Re: Topolánkova achilovka jsou Mašíni,

jsem rád, že jsem byl jeden z těch co jeho dluhy vyřešili (pouze jako výkonná síla)..

V. Klepetko 1.12.2017 21:37

Re: Topolánkova achilovka jsou Mašíni,

Proti Zemanovi bych ho minule volil se 100% jistotou. Jsem rád, že se konečně s Vámi mohu na něčem shodnout :-)

J. Schořík 1.12.2017 21:40

Re: Topolánkova achilovka jsou Mašíni,

Předpokládám že jde o výjimku potvrzující pravidlo :)).

V. Klepetko 1.12.2017 21:52

Re: Topolánkova achilovka jsou Mašíni,

I z chybných předpokladů lze občas udělat správné závěry :-))

Obráceně to bohužel platí také.

H. Balzám 1.12.2017 21:40

Re: Topolánkova achilovka jsou Mašíni,

No, nevím, když se to hodilo, byl komoušem, když se hodilo něco jiného, stal se najednou autentickým Židem... Já tohle moc nemusím.

J. Schořík 1.12.2017 21:44

Re: Topolánkova achilovka jsou Mašíni,

Znám ho osobně Honore, není to prospěchář ani kariérista. Dělal jsem s ním.. Žida z něj udělal jeho syn, který chtěl vědět kdo a odkud je a postupně přivedl zpět ke kořenům celou rodinu. A tím nemyslím k nějaké ortodoxii, ani pejzy, ani jarmulka..

H. Balzám 1.12.2017 21:36

Re: Topolánkova achilovka jsou Mašíni,

Hele, neprivatizuj si toho Bureše jenom pro sebe, Jsou tu i jiní, co si chtějí vystřelit! :-)

J. Schořík 1.12.2017 21:51

Re: Topolánkova achilovka jsou Mašíni,

Tak teda jo, Ale s úctou hele. nesrovnávej mi ho s příštipkáři, přece jen je to největší zlo :).

H. Balzám 1.12.2017 21:53

Re: Topolánkova achilovka jsou Mašíni,

Bůhví, kde jsi spal, když já sepisoval svůj Opus magna o magii zla! :-):-):-)

V. Klepetko 1.12.2017 22:04

Re: Topolánkova achilovka jsou Mašíni,

Topol je magický... Ovládá osamělý dav. Je to zdravý a činorodý démon, omnipotentní otec zla a současně i jeho dědeček :-))

J. Schořík 1.12.2017 22:07

Re: Topolánkova achilovka jsou Mašíni,

Jednoduše frajer :)).

V. Klepetko 1.12.2017 22:14

Re: Topolánkova achilovka jsou Mašíni,

To ano. To mu neberu. Má charisma a je schopný a činorodý. Vlasně je to takový druhý Zeman - jen mladší... Chtělo by to nějakou změnu :-)))

M. Prokop 1.12.2017 21:22

Re: Topolánkova achilovka jsou Mašíni,

Syčák asi je, hujer taky, ale když spí, tak neškodí. Zeman je nějakej nespavej, tak škodí kudy chodí.

H. Balzám 1.12.2017 21:42

Re: Topolánkova achilovka jsou Mašíni,

Pro mě je to takové divné, jako by byli vlastně všichni ti kandidáti z jednoho těsta, i když jeden říká tohle a druhý tamto, povahy jsou stejně divné, narušené... Asi je to třeba k rozhodnutí být v této zemi kandidátem na prézu :-)

J. Schořík 1.12.2017 21:45

Re: Topolánkova achilovka jsou Mašíni,

Mirek for president!!

Je jinej!!

Je náš!!

H. Balzám 1.12.2017 21:51

Re: Topolánkova achilovka jsou Mašíni,

Jak už jsem říkal několikrát, kdyby mi jeblo a šel bych náhodou volit, hofím to Topolánkovi, protože je to pro mne nejblíž představě, jak by mohl prezident vypadat. Horáček byl můj kůň, než odhalil pussy :-) , Drahoš je pro mne naprosto neznámý a ostatní vlastně taky...

J. Schořík 1.12.2017 21:54

Re: Topolánkova achilovka jsou Mašíni,

To není moc daleko od mého vlastního pohledu. Ale u mne je to taky pomsta za Babiše panu Klepetkovi :)))).

H. Balzám 1.12.2017 22:01

Re: Topolánkova achilovka jsou Mašíni,

Z jistého úhlu pohledu se zdá, že pan Klepetko je Babišova pomsta nám všem :-):-):-)

J. Schořík 1.12.2017 22:08

Re: Topolánkova achilovka jsou Mašíni,

Tak daleko bych nešel. Jsem také angažovaný diskutér se svou dlouhodobě pěstovanou osobní nenávistí :)).