30.4.2024 | Svátek má Blahoslav


Diskuse k článku

Smutná postava

Snad jen v jediné televizi se objevil sotva desetivteřinový šot o sobotní demonstraci. Není ani příliš divu, dnes mají přednost dvě témata: prezidentská volba a amnestie prezidenta republiky. Dlužno poznamenat, že před volbou politika, jenž má sedět příštích pět let na Pražském hradě, upřednostňují naše média onu amnestii.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Vandas 7.1.2013 18:41

Re: Jednej.cz

Možné je všechno. Možná nás trefí i asteroid.

I. Gellner 7.1.2013 18:41

Re: Jednej.cz

Prd hackeři. Maj malý server.

M. Ilsner 7.1.2013 18:37

Jakl na ČT24

zase lže. Lže jak když RP tiskne.

J. Ryba 7.1.2013 18:51

Re: Jakl na ČT24

zase mává několika papíry, ale na přímý dotaz neřekne nic. Přitom by stačilo říci název precedentu "jméno vs. stát"...

J. Ryba 7.1.2013 19:20

Re: Jakl na ČT24

prý ukažte mi případ.....už ho má, Unionbanku už ostravský soud zastavil....

K. Drobková 7.1.2013 18:34

Žeby se našel pravý důvod přijetí ruského občanství ?

Depardie by se měl ve vlasti podle britského listu Daily Telegraph objevit nejpozději v úterý, kdy jej v Paříži čeká soud za řízení v opilosti. Hrozí mu až dvouleté vězení a pokuta 4500 eur (asi 115 tisíc korun).

J. Boleslav 7.1.2013 18:37

Re: Žeby se našel pravý důvod přijetí ruského občanství ?

Frantící by si měli dobře rozmyslet ho zavírat, nebo jim přítel Putin vyhlásí válku.

I. Gellner 7.1.2013 18:34

Pokud někdo nazve

můj postoj k EU jako eurorealistický, či euroskeptický, nebráním se tomu. Přesto jsem se nedomníval, že státy EU mají své zbraně (včetně jaderných) namířené na naší nebohou republiku, a mají prst na spoušti. Zhruba tak vypadal předvolební rozhlasový klip p. Bobošíkové. Ale říkala, že jen ona sama je schopná neštěstí zabránit.

Mám strach. Nehodíme jí to tam raději?

P. Vandas 7.1.2013 18:36

Re: Pokud někdo nazve

Cožé??

I. Gellner 7.1.2013 18:39

Re: Pokud někdo nazve

:-)...vzhlem k jejímu antibruselnímu klipu to byla jen malá nadsázka -))

J. Kombercová 7.1.2013 18:40

Re: Pokud někdo nazve

Tak mi, prosím, někdo řekněte, proč Bobošíková kandidovala do EU parlamentu, kam nakonec pod vlivem diváků Novy zvolena byla... aby ji rozkládala zevnitř?

Si myslim, že prostě našla mezeru, kde by mohla u jisté části voličů uspět...

I. Gellner 7.1.2013 18:44

Re: Pokud někdo nazve

Právě - ta díra se mi zdá malinká, a hloupá. Uspět nemůže, ani u "eurorealistů". Kromě toho, ta její partaj, to je hodně, ale hodně podezřelá a neprůhledná záležitost.

J. Kombercová 7.1.2013 18:48

Re: Pokud někdo nazve

Ta její partaj je stejná jako její panička. :)

I. Gellner 7.1.2013 18:55

Re: Pokud někdo nazve

Asi tak -)

O. Uživatel 7.1.2013 18:58

Uživatel požádal o vymazání
J. Václavíková 7.1.2013 19:10

Re: Pokud někdo nazve

Já nezapomenu na její moderátorské začátky, to byl děs běs, jak skákala neustále do řeči a trpěla utkvělou představou, že jediné, co diváka zajímá, je její názor, takže je zbytečné, aby pozvaný host vstupoval do jejího monologu.

P. Vandas 7.1.2013 18:13

Myslíte, že pan prezident Klaus s jemnocitem jemu vlastním ještě ovlivní volební výsledek nějakým vhodným vstupem?

Jsem ve střehu. :-):-)

M. Martinovská 7.1.2013 18:20

Re: Myslíte, že pan prezident Klaus s jemnocitem jemu vlastním ještě ovlivní volební výsledek nějakým vhodným vstupem?

Nějaké milosti? Milost, pane prezidente!

P. Vandas 7.1.2013 18:26

Re: Myslíte, že pan prezident Klaus s jemnocitem jemu vlastním ještě ovlivní volební výsledek nějakým vhodným vstupem?

To by byla obehraná písnička. Já myslím , že bude kreativnější. Nedávno jsem spekuloval, zda svou pravomoc vrchního velitele též zakční, jako právo amnestie. Mohl by vyhlásit nějakou válku.:-):-) Nebo alespoň nějaký diplomatický konflikt. Má tam v repertoiru jistě i jiné nástroje, třeba ČNB. Mohl by způsobit třeba kolaps bank, kdyby vyhlásil měnovou reformu.Lidé by vzaly banky útokem. :-):.-) Jakl s Hájkem už na něco přijdou. Že.

M. Martinovská 7.1.2013 18:28

Re: Myslíte, že pan prezident Klaus s jemnocitem jemu vlastním ještě ovlivní volební výsledek nějakým vhodným vstupem?

Možná by mohl  emigrovat, jak říkal, to by bylo pak zajímavé, kam.

J. Boleslav 7.1.2013 18:30

Re: Myslíte, že pan prezident Klaus s jemnocitem jemu vlastním ještě ovlivní volební výsledek nějakým vhodným vstupem?

Myslíte do Ruska, jako G.G.? To je teď pravda moderní.

P. Vandas 7.1.2013 18:30

Re: Myslíte, že pan prezident Klaus s jemnocitem jemu vlastním ještě ovlivní volební výsledek nějakým vhodným vstupem?

Požádat Putina o pas, jako Depardieu. To by šlo.

J. Boleslav 7.1.2013 18:33

Re: Myslíte, že pan prezident Klaus s jemnocitem jemu vlastním ještě ovlivní volební výsledek nějakým vhodným vstupem?

Dnes jsem byl rychlejší. :-)

P. Vandas 7.1.2013 18:37

Re: Myslíte, že pan prezident Klaus s jemnocitem jemu vlastním ještě ovlivní volební výsledek nějakým vhodným vstupem?

O fous. To bylo tou zkratkou G.G. :-):-)

M. Martinovská 7.1.2013 18:33

Re: Myslíte, že pan prezident Klaus s jemnocitem jemu vlastním ještě ovlivní volební výsledek nějakým vhodným vstupem?

v ruském kroji. Ale těch možností má hafo... kazachstán, ....

V. Rusek 7.1.2013 18:47

Re: Myslíte, že pan prezident Klaus s jemnocitem jemu vlastním ještě ovlivní volební výsledek nějakým vhodným vstupem?

Pane Vandasi nerad, ale musím reagovat na vaše nedávne spekulování a myslím si, že byste se měl nechat vyšetřit  psychiatrem a pak pro sebe vyvodit nějaká ozdravná opatření. Přeji hezký a plnohodnotný rok 2013.  Rusek

P. Vandas 7.1.2013 18:50

Re: Myslíte, že pan prezident Klaus s jemnocitem jemu vlastním ještě ovlivní volební výsledek nějakým vhodným vstupem?

Nemáte smysl pro legraci. V tom to bude. :-):-) I Vám přeji hezký rok 2013.

P. Hofman 7.1.2013 18:20

Re: Myslíte, že pan prezident Klaus s jemnocitem jemu vlastním ještě ovlivní volební výsledek nějakým vhodným vstupem?

On si svůj výpad nechá až pro druhé kolo.

I. Gellner 7.1.2013 18:24

Re: Myslíte, že pan prezident Klaus s jemnocitem jemu vlastním ještě ovlivní volební výsledek nějakým vhodným vstupem?

Možná omilostní Kájínka.

Kdyby chtěl skutečně zaujmout, musel by spáchat seppuku v přímém přenosu.

P. Vandas 7.1.2013 18:31

Re: Myslíte, že pan prezident Klaus s jemnocitem jemu vlastním ještě ovlivní volební výsledek nějakým vhodným vstupem?

To spíše Plekance a spol.