29.6.2022 | Svátek má Petr, Pavel


Diskuse k článku

Podle sebe soudím tebe

Čeští politologové a političtí komentátoři jsou posedlí představou, že Václav Klaus neprahne po ničem jiném než po tom, aby byl zvolen znovu do stolce presidenta. Jak na to přišli, neví ani Bůh, ať už kterýkoliv. Ba dokonce, a to je ještě lepší, vědí to jedině oni sami. A možná, že to nevědí ani oni. Zajímavé je na tom jediné - že tuto myšlenku politologové a komentátoři naočkovali celé veřejnosti a dnes už se všechny úvahy o tom, co se děje na naší politické scéně, měří pouze podle ničím nepodložené a nikým nijak nedokázané představy lidí, kteří se tváří, že do toho vidí, zatímco si nevidí ani na ty pověstné špičky svých vlastních nosů.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Wabi 10.11.2006 8:38

Re: Re: Kajane, povídej nám, jak jsi bojoval proti bolševikům za bolševika !

Kterej? Klaus? Tolik humoru po ránu....;-D

Kajan 10.11.2006 8:50

Re: Re: Kajane, povídej nám, jak jsi bojoval proti bolševikům za bolševika !

Například jsem nebyl komunistou, ale široko daleko známým antikomunistou. Například se u mně scházela na pracovišti banda inženýrů, mezi nimi spousta estébáků, jak se později ukázalo, a somrovali u mně to, co jsem denně odposlochal z 5 zahraniřních rozhlasových stanic. Upozorňuji, že i na parcovišti. Například tím, že jsem odmítl zaplatit 215 korun a proběhl soud, který měl 14 stání, padly v něm 4 rozsudky a ZO KSČ a ZO ROH k soudu poslaly dopisy na podporu navthovatele a já jsem ten soud po 3 a půl roku přesto vyhrál. Například tak, že jsem odmítl vzít do čestného předsednictva Finále Československého  poháru v munikárovém sportu, jehož jsem byl kompletním autorem, komunisty z OV KSČ. A hlavně přípravou na den až to prdne, a hlavně až to prdlo, tak jsem se neposral. jako Vy, ale vzal jsem si "neplacené volno až do konce revoluce" a stal se hlavním mluvčím OKC OF, manažerem OKC OF, jsem držitelem certifikátu "supermanažer OF" a předsedou OKC OF. Jsem autorem  impulsu k založní ODS a stál jsem na počátku politické kariery Václav Klause, neboť jsem navrhovatelem V.K, na předsedu OF. Mimochodem, na první pokus neúspěšným.  Kromě jiného ! Dzp.

Paroubek 10.11.2006 8:22

Hlásím se do funkce předsedy Poslanecké sněmovny

Před časem jsem se přihlásil jako předseda ČSSD a také mi to vyšlo,chci pro vás pracovat !!!

eTony 10.11.2006 8:26

Re: Hlásím se do funkce předsedy Poslanecké sněmovny

na základě vašich výsledků ve zkušební době jsem se rozhodl vás nezaměstnat. Máte výpověď.

Paroubek 10.11.2006 8:29

Re: Re: Hlásím se do funkce předsedy Poslanecké sněmovny

Pošlu na Vás odbory !!! :-)

eTony 10.11.2006 8:38

Re: Re: Re: Hlásím se do funkce předsedy Poslanecké sněmovny

odbory ? (Y)

Fredy 10.11.2006 8:29

Re: Hlásím se do funkce předsedy Poslanecké sněmovny

Tak dobře. Mě práve utekl hnojník a tak vám posílám návrh smlouvy. Vzdělání mě nezajímá a praxe mi stačí ta, co máte. Myslím si, že už jste toho nakydal dost, tak byste u mě mohl hnedle dostat nástupní plat ve 2. třídě. Přesto, že tradičně je funkce kydač hnoje jen v první třídě.R^

I-Worm 10.11.2006 8:22

Inu, možná stačil nadpis a podpis

a byl by ten článek ještě lepší a pravdivější...

klobouk 10.11.2006 8:23

Re: Inu, možná stačil nadpis a podpis

R^R^R^

yuz 10.11.2006 8:21

o Kajanovi

Prosim vas, pozor na Kajana. Je to placeny funckionar ODS, ktery ma za ukol sem neustale psat svoje prispevky. Je placeny z dani vsech a nikdy poradne nepracoval. Za minuleho rezimu byl zavreny za prizivnictvi, protoze se porad valel doma. Jinak je jen vyuceny a nesnasi vysokoskolaky. Jediny clovek, kteremu tak silne leze do riti, je jeho papa Tunel.

soused 10.11.2006 8:26

Re: o Kajanovi

To by ale byl šikovný tah ODS!

Béda 10.11.2006 8:27

Re: o Kajanovi

Závist je svinstvo soudruhu,jste ubohej malej komunistickej kretén !

Jan 10.11.2006 8:13

Znovuzvoleni, to je to jedine, oc Klausovi jde.

Jak moc mu jde o funkci prezidenta prokazal jiz na zacatku roku 2003, kdy se behem sve kandidatury ponizil na nejnizsi moznou miru. Osmkrat byl poslanci a senatory odmitnut, presto kandidoval i podevate, kdy se stal prezidentem o jeden jediny hlas. Na to nikdo z ostatnich kandidatu nemel zaludek. Pote se Klaus ponizil skemranim o hlasy v poslaneckem klubu KSCM a byl odmenen 100% komunistickych hlasu. Topolanek sam priznal v rozhovoru pro MF Dnes, ze vyjednal pro Klause podporu celeho komunistickeho klubu a agent StB Filip verejne po volbach Klause vyzval, aby s komunisty hovoril (coz se take stalo), kdyz byl zvolen komunistickymi hlasy.

ucitelas 10.11.2006 8:19

Re: Znovuzvoleni, to je to jedine, oc Klausovi jde.

A co Havel . srovnejte první volby obou. Jste šašek počmáraný ,nechytrý ,nehezký,nemilý,nemytý a odporný. neustále se opakující. jděte do(Y) 

ucitelas 10.11.2006 8:20

Re: Re: Znovuzvoleni, to je to jedine, oc Klausovi jde.

Jo a určitš proletář a nebo levicový intelektuál.

Štváč 10.11.2006 8:21

Re: Re: Znovuzvoleni, to je to jedine, oc Klausovi jde.

Srovnávám Havlovu volbu. Kdo měl prosím zvolit Havla, když mimo komunistů, nikdo jiný v parlamentu neseděl ?

huhu 10.11.2006 8:31

Re: Re: Re: Znovuzvoleni, to je to jedine, oc Klausovi jde.

kdyby "neseděl" Sládek, tak by Havel zvolen nebyl. Jak byla vlastně legitimní tahle volba...

Fredy 10.11.2006 8:21

Re: Znovuzvoleni, to je to jedine, oc Klausovi jde.

Když tomu věříte, tak proč ne? Zajímavé je zase to, že socani (Zeman) "odhalili" kolik jejich poslanců tehdy dalo hlas Klaousovi, místo Zemanovi.  A bylo jich celkem dost. Tolik dost, že už ani hlasy komunistů nebyly třeba.

Tomu vy ale nevěříte. Ale to bude určitě nějaká propaganda od ODS a Klause, že?;-P

Jan 10.11.2006 8:24

Re: Re: Znovuzvoleni, to je to jedine, oc Klausovi jde.

Jediny socan, ktery neco takoveho verejne oznamil, byl Rusnok. To sedi, jeho hlas + vsechny hlasy komunistu a odeesaku Klausovi stacily v devatem kole volby.

Fredy 10.11.2006 8:32

Re: Re: Re: Znovuzvoleni, to je to jedine, oc Klausovi jde.

Omyl, tohle přiznal i Gross, Špidla a mnoho dalších. Kdysi někde Škromach uváděl, že jich bylo asi 12 až 16

Jan 10.11.2006 9:12

Re: Re: Re: Re: Znovuzvoleni, to je to jedine, oc Klausovi jde.

Spidla a Gross urcite ne, naopak tito dva sejmuli Rusnoka z pozice ministra financi, protoze se priznal, ze volil Klause. Koneckoncu Rusnok byl za mlada v KSC, tak mu to hlasovani s Grebenickovymi a Topolankovymi hochy v jedne rade slo.

Renata D. 10.11.2006 8:26

Re: Znovuzvoleni, to je to jedine, oc Klausovi jde.

Dnes se v tisku Klaus chvástá jaký je on tchatcherista. To je fakt úsměvné. Ještě že dost lidí pamatuje na to jak zbaběle zdrhnul v 90. letech před  řešením stvávky železničářu a poslal tam raději Luxe. To se tedy způsobům MT moc nepodobá. A jak si poslal Topolánka ke komunistům škemrat o hlasy pro své prezidentství je už věc tak všem známá, že snad i Margaretě z toho musí být šoufl. .

J.Mach 10.11.2006 9:25

Re: Znovuzvoleni, to je to jedine, oc Klausovi jde.

jane, opravdu byste neměl tolik lhát, vždyť to není tak dávno a spousta lidí si pamatuje, jak to tehdy bylo.

Štváč 10.11.2006 8:13

slova,slova...

Lhář a bezzásadový intrikán si vše zavinil sám. A slovo "abdikace" tento člověk posedlý mocí, nezná. Jinak nicneříkající, demagogický článek napsaný na objednávku Hradu. Fujtajbl.

huhu 10.11.2006 8:11

slovem i písmem

čssd pokračuje praxi předvoje dělnické třídy, která dosazuje na funkce kádry, kteří se tam teprve učí co třeba. Už došprtal komisař Špidlo angličtinu ? už zná soudruh ministr (zahraničního) obchodu Urban nějaký jazyk kromě hovězího, vepřového a od bot ? ted bude dělat primátora Brna přítelosoudruh, sotva lámající jen družební jazyk - ruštinu...

Jan 10.11.2006 8:17

Re: slovem i písmem

Je ostuda, ze celni politici neumi cizi jazyky. V ODS je ale situace uplne stejna, krome Sediveho by si ostatni ministri mohli sami v cizine maximalne objednat kavu. Klausova anglictina ma k dokonalosti rovnez velmi, velmi daleko.

ucitelas 10.11.2006 8:21

Re: Re: slovem i písmem

viz výše

huhu 10.11.2006 8:26

Re: Re: slovem i písmem

kdybste nekecal, třeba jen ten seznam ministrů si projděte detailněji a Klausova znalost jazyků - tak jazykově kromě TGM a Beneše nebyl ani jeden prezident....:-D:-D

J.Mach 10.11.2006 9:23

Re: Re: slovem i písmem

Jane, kecáte a to tak, že velmi. Nebo je možné, že nekecáte, jenom neumíte moc anglicky a nemáte přístup k informacím, máte jen spoustu komplexů a nenávisti.

Honza™ 10.11.2006 8:04

Pithart nemá mandát jistý

Občanská demokratická strana chce, aby soudci Nejvyššího správního soudu přepočítali hlasy odevzdané v druhém kole senátních voleb v Chrudimi. Má podezření, že Pithartův mandát, jenž získal rozdílem pouhých 24 hlasů, mohl být zmanipulovaný.

„Podali jsme žalobu na neplatnost voleb v tomto okrese. Důvodem je podezření, že některé hlasy odevzdané v druhém kole pro paní Fischerovou byly označeny za neplatné, i když ve skutečnosti platné byly,“ řekl LN Jiří Sezemský z tiskového oddělení ODS. Navíc mají občanští demokraté podle Sezemského podezření, že naopak hlasy, které dostal Pithart, byly započítány, i když byly neplatné. „Vzhledem k tomu, že rozdíl byl pouhých 24 hlasů, považujeme za správné, aby soud posoudil platnost všech odevzdaných hlasů,“ dodal Sezemský.