Pátek 19. července 2024, svátek má Čeněk
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

Ať přestane I Čong-uk žvanit

"Virus ptačí chřipky zatím nemá lidský kmen," řekl generální ředitel WHO I Čong-uk, ale dodal, že se to blíží. Čteme o tom ve zprávě, že švýcarský Roche zvýší výrobu léku Tamiflu proti ptačí chřipce. Co dodat k informaci, že Roche uvedl, že jedná s dalšími výrobci léčiv a vládami, aby mohl výrobu Tamiflu zvýšit. Preparát je považován za relativně nejúčinnější lék v případě přenosu ptačí chřipky na člověka. Ptačí chřipka nemá lidský kmen. V Asii prý umřelo 60 lidí, tím nás media krmí už tři neděle.

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

jura-p

8. 11. 2005 23:22
Tedy já se neměl koukat na ty titulky vpravo.
Není to ani rok, co jsme zrušili mezinárodní jednotku, se sídlem v Liberci, protože nikdy nevznikla. Je to už třináct let, co jsem předložil vládě protokol o tom, že více jak stotřicetitisícová jednotka společná se Slováky byla rozdělena. A už je to tady. Vznikne jedentisícapětset členná společná jednotka. Hlavně abychom ji těsně před termínem tuto jednotku zase nerušili, protože nikdy nevznikla.
0 0
možnosti

Foundryman

8. 11. 2005 23:22
PeSi,
žijeme v 21. století - teď je centrem Říše Brusel.
0 0
možnosti

PeS

8. 11. 2005 23:17
2 Foundry
No jo, vy tam teď nemáte nádraží, tak je musíte hnát po "Chisholmské stezce" na další železniční stanici, kde po shromáždění v ohradách budou ocejchováni a finálně odesláni do Němec...
0 0
možnosti

jura-p

8. 11. 2005 23:14
PF,
a to těm psům vytrhají zuby, nechají je štvát v náhubku nebo na vodítku a až liška toho bude mít plné zuby, tak je odtáhnou do ústraní, a lišku zastřelí tak, aby poprava nebyla veřejná a před psy ponižující? A taky aby si nepostřelili drahého psy, co by kolem té lišky poskakovali? Já si ten konec štvanice nějak neumím představit.
0 0
možnosti

Foundryman

8. 11. 2005 23:10
Ad Jura-p
Ach jo, jižní Morava se vskutku vyznamenává. Sobotka, Škromach, teď Šimonovský - zdá se, že jsme začali s exportem volů dle historické tradice. Zatím aspoň do Prahy.
0 0
možnosti

David

8. 11. 2005 23:09
Ať přestane I Čong-uk žvanit - pardon Ondrej Neff
Naprosto neseriozni zprava nevychazejici ze zadnych skutecnych informaci jenom z pocitu. Tohle by nemel zadny redakter, natoz sefredaktor dopustit.
0 0
možnosti

PeS

8. 11. 2005 23:08
2 Foundry
no víš, jak bych to... Rčením "do teplých krajin" jsou míněny ty teplé končiny v záhybu... A tam by si ho mohly užívat leda hemeroidy...
0 0
možnosti

jura-p

8. 11. 2005 23:05
Nevíte někdo, jak konkrétně může Němec nepřímo za útěk vězňů.
Tedy o čem to mluvil ten Šimonovský?
0 0
možnosti

Šumavák

8. 11. 2005 23:04
PeSi, honu na lišku se zúčastňuje hlavně "degenerovaná
aristokracie", která se hned tak z něčeho neposere.A věřte mi, hon na živou lišku je dokonce náročnější než D1 v pátek odpoledne. :-))
0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz