18.1.2018 | Svátek má Vladislav


SRANDA: Seversky surová story

28.12.2006

Slunečná srpnová sobota. Slaví se svatba sedláka Semeráda se sličnou sedmnáctkou Simonou. Senilní stařec sní sexuplné sny. Slintá. Simona se sváří se svým starším sourozencem Standou. Spílá svéráznému spolusirotkovi svévolně smluvivšímu sekulární sňatek, slzí studem a srká sedmdesátiprocetní slivku.
"Sory" sykne Standa. "Spali ste spolu"
"Seminaristo, starosvětskej suchare, servilní srágoro" sekýruje Standu Simona
"Smilstvo" stýská si Staník
"Super soulož" směje se Semerád

Sjíždějí se svatebčané: snoubenčin slovácký strýček Sudivoj se svými stradivárkami, Semerádova starší sestra - shrbená semetrika, Simonini spolužáci - studenti seismologie, sentimentální strážmistr Strakonické setniny semestr snící státi se Simoniným supermanem, suspendovaný strážce státního statku, slovutný sluha Saturnin, sicilský srandista, silák a surovec Sardiny se svou sympatickou sekretářkou, slizký soudce syfilitik, stavitel studní, slavný severský skald Sigurd, Sigurdova stará a Sigurdové sobi, sudičky, sudíci, sudíčata ………….spolu samozřejmě se službukonajícím starostou.
"Ste svoji"stvrzuje svazek snoubenců.
"Sláva"

Sjetí svatebčané se snaží spořádat Semerádem střeleného srnce, speciálně selektované sele se slušivým sestřihem srsti (samozřejmě stažené), segedín, sumčí steaky, Simoninu selskou sekanou, strakapoudí soté se skořicí, sarančata, stonožky se sklípkany (samozřejmě smažené), sušené strouhané slimáky, skunka se syrečky (smrad), sojový salát se sekanými semeny sezamu, slunečnice se sekvojemi (snad). Sovětský soudruh Stalin se svými spolustraníky srká slepičij sup………..

Sousta se splachují světlým sudovým Staropramenem (Starobrnem, Svijany - stanou-li se sponzorem stati), sedmiletým Savignonem, sířeným Srbským Sylvánem, strojovým Segafredem se smetanou, samozřejmě sodou. Simona stále srká strašně silnou slováckou slivovici. Stalin Staličnuju.

Souchotinářský syn sousedky Skálové se strašlivě souží. Simona se Semerádem - svinstvo, Sodoma.
"Semeráde, seschlej strupe, seš synem smrti" skučí Skála. Sylvánem sejmutý Semerád se snaží státi stoikem. Soustředěně se sytí.
"Slyšíš, strašpytle?" Skála svírá sekeru (snad srp - slibná souvislost se Stalinem?). Supí. Semerád smrká, směje se. Svist. Skálova sekera v setině sekundy stíná Semerádovo sebevědomí. Smrt. Svatebčané strnou. Stín strachu s sebou strhává sváteční sen.
"Seš Semerádovi similární sketa, Stando" spílá Simoninu sourozenci sveřepý souchotinář. Swung. Surový sek sráží Standu.
"Sousedé, sem stvůra" shrnuje své seky Skála.
"Seš" schvaluje schlíple shromážděný sbor. Se surovostí satanova slouhy schází sebemenší soucit. Shhhh. Skála sejme sám sebe. Srdceryvná scéna.
"Strašné" skuhrají svatebčané. Stalin spolkl stříbrnou sponu. Simona se skácí.

Srpnová sobota. Smráká se. Svatba skončila smutně. Supové svačí…..Diskuse


oxyeana
12:38
2.3.2007

oxyeana
12:35
2.3.2007

Hasan
8:23
28.12.2006

Zdenek
7:56
28.12.2006

eeee...
6:53
28.12.2006

uplne
0:29
28.12.2006

dx
1:05
28.12.2006

gruntorád
8:00
28.12.2006

počet příspěvků: 10, poslední 2.3.2007 12:38

 Neviditelný pes
Toto je DENÍK: do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy.
Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston), příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce Jiřímu Wagnerovi, redaktorovi NP (nickname JAG). Rubriku Zvířetník vede Lika.