18.10.2021 | Svátek má Lukáš


ZPRÁVA: Pozvánka na Sen zvířat - 20. září 2008

18.9.2008

Jako poděkování těmto tvorečkům vznikla umisťovací výstava pro útulky z celé České republiky s názvem Sen zvířat. Výstavu organizuje a pořádá redakce časopisu Planeta zvířat.Sen zvířat - logo
Tímto si Vás všechny dovolujeme co nejsrdečněji pozvat na 3. ročník umisťovací výstavy Sen zvířat, který se koná 20. 9. 2008 opět v areálu Hoffmanova Dvora v Praze ve Vinoři.

Návštěvníci
Jako vstupné pro návštěvníky akce, uvítáme malý dárek pro čtyřnohé kamarády z útulků: obojky, vodítka, misky, wc misky, suché pečivo, jablka, mrkev, krmivo, čistící a dezinfekční prostředky kterých je v útulcích nedostatek.
Prosíme zároveň všechny návštěvníky, kteří přijdou se svým zvířátkem, aby sebou měli platný očkovací průkaz na svého zvířecího přítele. Bez něj nebude návštěva výstavy možná. Děkujeme za pochopení.

Útulky
Všechny útulky, občanská sdružení a neziskové organizace mají účast ZDARMA. Jedinou povinností je se závazně a včas přihlásit.
Přejeme Vám spoustu radosti a těšíme se na Vás.
Martina Trávníčková, šéfredaktorka časopisu PLANETA ZVÍŘAT

DŮLEŽITÉ!!!
Prosíme všechny návštěvníky, kteří přijdou se svým zvířátkem, aby sebou měli platný očkovací průkaz na svého zvířecího přítele. Bez něj nebude návštěva výstavy možná. Děkujeme za pochopení.

www.SENZVIRAT.cz  www.PLANETAZVIRAT.cz

Sen zvířat - foto Hill´s

Martina Trávníčková


Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!


KONTAKT na Liku z redakce Zvířetníku je zde více...
ARCHIV ZVÍŘETNÍKU od února 2010 do prosince 2013 najdete na stránkách Dagmar Ruščákové DeDeník
HLEDÁTE POMOC PRO NALEZENOU VEVERKU?
Vše potřebné zjistíte zde...
Víte, jak správně psát - a to nejen na Zvířetník? Podívejte se do Nápovědníku !