19.9.2019 | Svátek má Zita


ZPRÁVA: Pozvánka na Sen zvířat - 20. září 2008

18.9.2008

Jako poděkování těmto tvorečkům vznikla umisťovací výstava pro útulky z celé České republiky s názvem Sen zvířat. Výstavu organizuje a pořádá redakce časopisu Planeta zvířat.Sen zvířat - logo
Tímto si Vás všechny dovolujeme co nejsrdečněji pozvat na 3. ročník umisťovací výstavy Sen zvířat, který se koná 20. 9. 2008 opět v areálu Hoffmanova Dvora v Praze ve Vinoři.

Návštěvníci
Jako vstupné pro návštěvníky akce, uvítáme malý dárek pro čtyřnohé kamarády z útulků: obojky, vodítka, misky, wc misky, suché pečivo, jablka, mrkev, krmivo, čistící a dezinfekční prostředky kterých je v útulcích nedostatek.
Prosíme zároveň všechny návštěvníky, kteří přijdou se svým zvířátkem, aby sebou měli platný očkovací průkaz na svého zvířecího přítele. Bez něj nebude návštěva výstavy možná. Děkujeme za pochopení.

Útulky
Všechny útulky, občanská sdružení a neziskové organizace mají účast ZDARMA. Jedinou povinností je se závazně a včas přihlásit.
Přejeme Vám spoustu radosti a těšíme se na Vás.
Martina Trávníčková, šéfredaktorka časopisu PLANETA ZVÍŘAT

DŮLEŽITÉ!!!
Prosíme všechny návštěvníky, kteří přijdou se svým zvířátkem, aby sebou měli platný očkovací průkaz na svého zvířecího přítele. Bez něj nebude návštěva výstavy možná. Děkujeme za pochopení.

www.SENZVIRAT.cz  www.PLANETAZVIRAT.cz

Sen zvířat - foto Hill´s

Martina Trávníčková


Ve školkách chybí předškoláci, přibývá dvouletých dětí. Je to chyba systému?
Ve školkách chybí předškoláci, přibývá dvouletých dětí. Je to chyba systému?

Z údajů Českého statistického úřadu vyplývá, že mateřské školky navštěvuje více dvouletých dětí oproti dřívějšku. Naopak ne všechny předškoláky, kteří mají předškolní docházku povinnou, rodiče do školky přihlásí. Jaké jim hrozí sankce?