11.4.2021 | Svátek má Izabela


SOS: Maďarský ohař hledá domov

12.3.2018 23:59

Aktualizace z 29. 6. 2018 - už domov našel :-)

Věc: Žádost

V Prahé 9.3.2018

Zvážení Zvířetníci - viditelní i neviditelní :-) ,

Archie

Archie

dovolím se na Vás obrátit s žádostí, zda byste mi nepomohli vyřešit můj problém. On tedy není můj, je to hlavně problém jednoho nešťastníka. Kterého bych za jiných okolností udělala šťastným já. Jenže současná situace mi to nedovoluje.

A já jsem z toho upřímně a bez přehánění hrozně moc a moc nešťastná. A třeba se najde někdo, kdo by tohle dokázal změnit. Včera v noci jsem totiž, tak jako kdysi na Bubinku narazila na Archieho.

Stěhovali s ním celý život jako se židlí a přes to je to pořád báječný stvoření. Kdybych měla jiný podmínky, nebo nebydlela v bytě, jsem už dávno na cestě do Zlína. Ale situace mi to nedovoluje.

Po dohodě s útulkem a s jeho původní chovatelkou, která se taky snaží Archieho situaci řešit, použiju fotky a informace z útulku:

Archie posílá hubičku tomu, kdo si ho vezme domů

Archie posílá hubičku tomu, kdo si ho vezme domů

Maďarský ohař s PP
12 let

Archie je gentleman, který naprosto oddaně miluje lidi. Je strašně rozkošný a v lidské společnosti moc šťastný. I přes svůj věk dokáže radost ukázat krásně naplno, hopsá s hračkami a nebo se břichem vzhůru válí přes celou postel. Archie je zvyklý doma má 100% hygienické návyky a nic neničí, doma je naprosto vzorný. Při odchodu majitele trošku naříká, ale myslím, že jak zjistí, že je v domově napořád a už ho nikdo neopustí, tak s tím přestane. Archie se snese s kočkami i se psy. S fenami je ok, psů si zatím nevšímá. Venku se Archie drží pěkně u nás a nikam se nežene.

S Arčího chovatelkou jsme dali, tak nějak jeho minulost dohromady a Arčínek chodil od majitele k majiteli. Za svůj život byl minimálně u 4 rodin a za poslední měsíc skákal po týdnech z dočasky do dočasky. Potřebuje už konečně svého milujícího přítele, který už s ním zůstane až dokonce.

Nachází se u Zlína
kontakt: 774860049

A vás všechny tímto žádám, pomozte mi, prosím, prosím, prosím najít Archiemu domov jako měla Bubinka, ať nemusím být nešťastná.

S přáním hezkého dne,

PetraK za Archieho

Maďarský ohař Archie hledá domov

P.S. Volím tuhle odlehčenou formu úřední žádosti proto, že se mi to nepíše vůbec lehce. Protože mě trápí, že mu nemůžu pomoct.

Petra K. Neviditelný pes