16.4.2021 | Svátek má Irena


PSI: Voříškiáda v Bzenci

24.9.2007

Každý bez rozdílu se může se svým pejskem přihlásit a více informací získat na adrese radka.hajkova@quick.cz nebo tel. čísle 736 685 824. Půjde o výstavu, soutěž o psa Šikulku, překážkový běh a jiné soutěže. Máme připraveny hodnotné ceny pro vítěze. Finanční prostředky získané na této akci budou použity na provoz útulku pro opuštěná a týraná zvířata ve Bzenci. Bočková - voříškiáda

Doufáme, že si na našich stránkách vyberete zvířecího přítele, který vás bude rád provázet životem a dělat vaše dny příjemnějšími.

Naše občanské sdružení je součástí celostátní organizace, která vznikla na začátku devadesátých let v Praze. Jsme malá organizace čítající 23 členů. Pracujeme ve Bzenci u Kyjova, okr. Hodonín. Ode dne 22. 4. 2006, kdy byla naše místní organizace Ligy na ochranu zvířat ČR schválena, se snažíme vybudovat v pronajatých prostorách malý útulek pro kočky a psy.

Sledujeme případy týrání a zabití zvířat v našem okolí, spolupracujeme s Policií ČR a s místním tiskem. Díky krmičkám, které se starají o polodivoké a divoké kočky v našem městě máme představu o množství koček a v roce 2007 bude ve Bzenci a ve Veselí nad Moravou probíhat kastrační program, na který nám v grantovém programu poskytla prostředky Nadace na ochranu zvířat.

Prostory útulku pro kočky se nacházejí ve stejném objektu jako prodejna chovatelských potřeb a veterinární ordinace.

Další informace zde 

 

Dana Bočková


Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!