22.1.2021 | Svátek má Slavomír


VíP: Aneb víkendový pokecník

7.11.2020

Matylda mi onehdy napsala:

„Tuhle jsme se připletla v rámci covidové nudy ke hře, kdy lidi měli co nejpopisněji přepsat text nějaké písničky. Vyšly z toho neuvěřitelné věci, i když někdy dalo hodně práce uvědomit si, o čem je řeč. Posílám ti můj příspěvek do této hry a věřím, že uhodneš původ :)

Došlo k destrukci tradičního otopného tělesa, a není k nalezení osoba, která se bude zabývat realizací rekonstrukce. Odborník vyššího věku se nenachází v místě trvalého bydliště a odborník nižšího věku zjevně neoplývá potřebnými vědomostmi. Vyzveme experta na údržbu kouřovodů, který je nesmírně invenční a aplikuje údržbové náčiní ze Spokaru Pelhřimov, takže realizace je dovedena k úspěšnému konci.“

A navrhla, ať si zahrajeme i tady. Nadchla jsem se, kdo se přidá? Třeba se Šla Nanynka do zelí, Už troubějí na horách jeleni, Prší prší, Sluníčko, popojdi maličko a kdo ví co vás ještě napadne?

Zkusím to taky:

Jak zní souřadnice místa mého trvalého pobytu? Dihydrogenmonoxid působí hluk na zatravněných plochách, porosty z čeledi pinacea na druhohorních makrousazeninách jsou zdrojem zvukových efektů ze vzdušného proudění. Na pozemcích určených k pěstování ovocných plodin se v příslušném ročním období sličně vyjímají pohlavní orgány stromů. Zrakové vjemy vyvolávají pocity krásna téměř biblických rozměrů.

Tak co, přidáte se? :-)

Přeji pěknou sobotu a neděli. Toto je obvyklý vípák, takže sem pište o čemkoli, co vás zajímá a oč se chcete podělit.

Matylda, Lika Neviditelný pes


Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!