18.5.2024 | Svátek má Nataša


Diskuse k článku

MLSOTNÍK: Domácí žitný chleba

Po dobrém žitném chlebě se mi začalo stýskat brzy, vlastně hned po tom, co jsem se vystěhovala do Anglie. V Londýně se naštěstí dal tehdy snadno koupit německý chleba a za pobytu v samotném Německu jsem v chlebech měla velký výběr.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Zdena b.p. 8.1.2010 20:49

Re: UČUNILA JSEM OBJEF,

Tak porady jsem v pátek nezažila, neb mí nadřízení byli chalupáři. Ale se železnou pravidelností se vždy v pátek po 12. hodině vyvrbil kardinální prů..r  a většinou na stavbě. Ale ty byly. Některé mne budou strašit i na smrtelný posteli. 8-(

Vave 8.1.2010 20:53

Re: UČUNILA JSEM OBJEF,

No, my máme porady vždycky, když se velký šéf nudí a cítí se opuštěný a je zrovna v Praze. Někdy je to i v pátek odpoledne, tak dvakrát do měsíce. :o(

Bláža 8.1.2010 20:55

Re: UČUNILA JSEM OBJEF,

Aha. Tak na základě zde předložených skutečností opravuji: Nevymyslel Američan, ale muž :)) U nás v práci totiž taky.

Bětuláskovo! 8.1.2010 20:00

Re: UČUNILA JSEM OBJEF,

Taky jsem učunila: sousedovic synek je eště furt ve fázi páchání dobrých skutků a hrabe sám od sebe, tak na něj mateřsky pomrkávám z vokna, drbu u toho Bětu a tiše sugeruju, že "... eště pěšinku k popelnicím, Ondrášku..." :DD

zana 8.1.2010 20:03

Re: UČUNILA JSEM OBJEF,

.-)))

Zdena b.p. 8.1.2010 20:44

Re: UČUNILA JSEM OBJEF,

Už na mne taky došlo, a já musela to strašně nenáviděné hrablo vytáhnout. Možná, že ty, Vave, máš hrablo fešácké, ale já mám doma vykované - chlapské. Jen poponášení každou rodu ženského schvátí, neb má cca 25 kg a šířku dobrých 80 cm. A když se k tomu přidá ta nadílka, tak to na konci plotu už nemůžu utáhnout vůbec.  Jak já bych se kamarádila s tvým lehoučkým hrablíčkem, OJOJOJ.

Vave 8.1.2010 21:49

Re: UČUNILA JSEM OBJEF,

Chudinko, mně stačí to mé lehké křivé. Jak nejsem zvyklá, tak už mě bolí ruce i tak. :o(

Jakub S. 8.1.2010 21:16

Re: UČUNILA JSEM OBJEF,

Ve fázi dobrých skutků... jako můj najml, doživotní skautík. No já vlastně taky, co chcete po filozofovi. Amélii z Montmartru, ten překráásný úsměvný dojemný kouzelný hřejivý příběh, jsem doporučoval s podtitulem: O dívce, která tvrdošíjně páchala dobro.

Bětuláskovo! 8.1.2010 21:26

No, víš, ono to má jednodušší vysvětlení,

když se synek nabídne, že půjde hrabat (je mu asi tak báj vočko 12), tak ho rodičové pustí ven i potmě a pozdě a tak to má pro něj půvab jindy zakázaného. :D Nehledě na to, že narozdíl od nás zteřelých, co bědujeme a dáváme si budíky na pátou, abychom odhrabali včas, než půjdou lidi do práce, ho to i baví... A závěrem staví sněhuláka, čekám ráno pod oknem obřího sněhuláka. Bohužel jedinou přítomnou mrkev jsem převčírem nacpala do polífky. ;-)

RenataE 8.1.2010 21:32

Re: No, víš, ono to má jednodušší vysvětlení,

Vzhledem ke kreativitě mládeže to na mrkvi nestojí 8))) Z vlastní zkušenosti, teda rodiny 8)))

Rpuť 8.1.2010 18:14

Pečící kámen

Podle mne by se na to hodil PORFYR, obkladové kamney se běžně dostanou. Zadejte si do gůglu - co máte nejblíž. Problém budfe možná v tom, že méně jak metr2 neprodají. Pak by to chtělo se domluvit mezi sebou.

Já jsem porfyr kupovala např, tady a mám s ním obložené schody na zahradě. Myslím, že by pečení vyhovoval. http://www.biro-d.cz/galerie/galerie.html

RenataE 8.1.2010 19:32

Re: Pečící kámen

Problém se dá snadno obejít - ptejte se u kameníků po zbytcích z desek. Stačí žula cca 15-30mm. Dělají se z toho obklady, náhrobky a tak různě a řeže se z velkých formátů, zbytky jsou mnohdy hodně veliké a kameníci jsou rádi, když se jich zbaví za peníze. Mramor nebrat!

Rpuť 8.1.2010 19:38

Re: Pečící kámen

Renato - si mně připomněla - Firmy, které řežou kuchyňské desky - to, co zbude z výřezu pro dřez je přesně ono!

RenataE 8.1.2010 19:44

Re: Pečící kámen

Jasně, to je ono! Akorát pozor na tloušťku, některé kuchyňské desky jsou příliš silné (když se kameník neobtěžuje udělat "nos") a dlouho se rozehřívají. A znova a znova - mramor nebrat, praská!

Marička 8.1.2010 16:20

Děkuji

a jsem ráda, že jsem ve vás vyvolala různé chlebové vzpomínky. A tak já přidám také jednu "patkovou". Před lety byl u nás na několik dnů známý z NY a také si můj chleba pochvaloval. Oba bochníčky "na uvítanou" zmizely během dvou dnů a tak jsem pekla znovu, den před jeho odletem, aby byl čerstvý k snídani. Protože jeho let zpět byl v 7 ráno, musel z našeho domu už v 5 a ať prý kvůli němu nevstáváme. Rozloučili jsme se tedy večer a já ho upozornila na čerstvý chleba k snídani. Poděkoval s tím, že pokud ráno snídani nestihne, že si určitě alespoň ukrojí kus na cestu. Když jsem pak ráno přišla do kuchyně, na prkýnku tam ležel můj čerstvý bochník - tedy jeho zbytek, taková menší krychlička. Nás známý si totiž na cestu odkrojil všechny 4 patky a to hezky silné!!! Sice mi to přišlo trochu sobecké, ale zlobit jsem se nemohla, naopak jsem to vzala jako kompliment, že ten můj chleba má opravdu výbornou kůrku.

A ještě k tomu pečícímu kamenu. Pokud byste ho nesehnali, možná by šly i obyčejné pórézní stavební cihly, třeba 4-6 naskládat do trouby a "zahladit" povrch pečícím papírem, aby na něj šly bochníčky vyklopit. Prostě nějak nahradit "kamennou pec".

Já jsem v receptu původně měla jen vodu, ale chleba rychleji tvrdnul. Tak jsem zkusila mléko - půl a půl. To zase bylo moc buchtové a nakonec je tenhle poměr nejlepší¨. Také mám knížku "Ukrojte si u nás", autor Josef Staněk. Je celá o chlebě a jsou v ní velice zajímavé věci. Jen ten správný recept na chleba tam chyběl a musela jsem na něj přijít sama. Ale knížku mohu doporučit.

U nás zima trochu polevila, ale led v bazénu se drží dál. Na zasklené verandě mi přezimují želvičky narozené v září. Mám je zakryté teplou dekou a doufám, že přežijí. Spánek potřebují, tak je nechci budit, zatím žádná nevylezla, tak doufám, že přežijí.

Gratuluji nastávajícím "mat/bab - ičkám" a držím palce potřebným.

Bětuláskovo! 8.1.2010 21:20

Když ony

ty patky jsou z celýho chleba to nejlepčejší! :D Máváme želvičkám...

Apina 8.1.2010 23:29

Re: Děkuji

Maričko, to povídání o chlebu bylo půvabné. Díky za ně. Úplně se mi sbíhaly sliny.  Mě v Itálii pravý český chléb také chyběl, ne že by se tam žitný občas nedostal, ale oni ho třeba vůbec neosolili Prostě ho neuměli udělat tak, aby mi chutnal a jinak tam bylo samé bílé pečivo.

Ať želvičky nezmrznou a na jaře se v pořádku probudí.

Matylda 8.1.2010 16:04

Před chvílí jsem se dočetla,

že na Floridě je taková zima, že tam padají ze stromů ztuhlí leguáni. Nejdřív mi to přišlo jako zprávy typu lochneska, déšť žab a tak dál, ale asi je to peavda. Nicméně zní to neuvěřitelně.

RenataE 8.1.2010 16:05

Re: Před chvílí jsem se dočetla,

Představ si, že jdeš parkem, do hlavy tě bací zmrzlý leguán a pojišťovna ti nic nedá, protože proti této situaci nejsi pojištěná 8)))

Xerxová 8.1.2010 16:06

Re: Před chvílí jsem se dočetla,

:o)  Máš předvídat  :o))

8.1.2010 16:07

Re: Před chvílí jsem se dočetla,

To je blbý, tím pádem si můžou dost ublížit. Je to z výšky, jsou ztuhlí, něco si ulomí.... :o(

Jakub S. 8.1.2010 18:17

Re: Před chvílí jsem se dočetla,

Pád leguána není pojistná událost, sorry! A pro ně zas není pojistnou událostí újma po pádu na zem/člověka. To by mohl říct každý!

Xerxová 8.1.2010 16:06

Re: Před chvílí jsem se dočetla,

chladnokrevné potvůrky to mají za mrazu složité...

JInak i u n ás se začalo víc sypat... ale procházku jsme stihli i s nějakou tou fotkou zavčasu

Marička 8.1.2010 16:23

Re: Před chvílí jsem se dočetla,

Matyldo, to bylo včera v TV. Opravdu ti leguáni ztuhnou a spadnou. Jakmile se trochu oteplí, zase "ožijí". Asi takové mini přezimování. Hlavně mají na Fl. problémy s ovocem - omrzají jim jahody a citrusy. Sice vše stříkají vodou, aby se udělala tenká ochranná vrstva, ale ta uchrání jen odtud potud.

8.1.2010 15:41

Re: Ona zase nechápala, co já mám proti ruštině.

Ono je to tak, spousta z nás má uměle vypěstovanou averzi k tomuto jazyku díky povinné výuce na školách za socíku...ale objektivně vzato je to bohatý jazyk, jsou v něm napsaná kvanta zajímavé literatury atd atd. - nezadá si v tomto v ničem s francouzštinou třeba.V podstatě není důvod proti studiu ruštiny něco mít. Ale připouštím že ani já už se na to nejsem schopen dívat objektivně a ten jazyk nesnáším. Rvali ho do mně pod tlakem 12 let, prolézal jsem se čtyřkama.

Apina 8.1.2010 16:09

Re: Ona zase nechápala, co já mám proti ruštině.

No právě, t averzi mám dodnes. Když mě na ulici osloví Ruska, odpovídám zásadně česky, ať se naučí. Zkus ale tak po měsíci v Itálii (bez předchozí znalosti jazyka) italsky vysvětlit Italce naše reálie a důvody, pro které mi ruština leze krkem. Nikdy to nezažila, tudíž nemohla chápat ani přibližně, i kdybych bývala uměla italsky jako ona. Já souhlasím s tím, že je to bohatý jazyk - však také Puškin, Tolstoj, Dostojevskij jsou pilíři světové literatury, nejen ruské. Ale přesto, dodnes nejsem schopna se přesvědčit, abych ruštinu snášela. Počítám, že generace nejméně posledních 20 let socíku je na tom z velké části podobně.

V Itálii je ale spousta věcí, na které jsem zírala. Stávky a demonstrace s rudými vlajkami se srpem a kladivem, zpěv Internacionály, to to bylo něco pro mě. V poslední době jsem se zasmála, když mi kamarád vyprávěl o upřímné a zarputilé Katokomunistce - že nevíte?????? To je upřímná komunistka a stejně upřímná katolička v jednom. Snažila jsem se kamarádovi vysvětlit, že už z hlediska teorií jedno vylučuje druhé. Odbyl mě se smíchem, že v Itálii je tohle možné velice dobře a že tomu já nerozumím (udivený smajlík) a že v Itálii jich je spousta.

8.1.2010 16:22

Re: Ona zase nechápala, co já mám proti ruštině.

Možné to asi je, vybavují se mi staré filmové komedie s Fernandelem coby Donem Camillem. :o) Tam bylo soužití těchto dvou ideologií velmi zajímavě pojednáno. :o)))) Jinak se vztahem k ruštině jsem na tom stejně.

Tečka 8.1.2010 18:50

Re: Ona zase nechápala, co já mám proti ruštině.

Máš pravdu, taky jsem se toho dodneška nezbavila. Je to nějak v člověku zarostlé. Prostě takové podvědomé pupínky.

zana 8.1.2010 18:23

Re: Ona zase nechápala, co já mám proti ruštině.

Taky tak - já hlavou chápu, že ten jazyk za to nemůže. Ale prostě mi vadí a vadí a vadí. A když v centru slyším ruštinu na každým kroku, tak mi vadí tím spíš. Jeden čas jsem naivně doufala, že jsme se jich zbavili...

ika 8.1.2010 18:54

Re: Ona zase nechápala, co já mám proti ruštině.

A ty Vary - brečící řada smajlů