16.10.2021 | Svátek má Havel


KOČKY: Umisťovací výstava pro opuštěné kočky

11.12.2006

Výstava se tentokrát koná týden před vánočními svátky. Už ke svátečnímu stolu může přibýt další talířek nebo mistička pro Vašeho nového společníka, přítele, kamaráda a mazlíčka, kterému dáte dárek ze všech nejkrásnějších - nový domov, pelíšek, mističku a hlavně sami sebe, svoji lásku a péči. Kočičí mazlíček se vám za ni odvděčí svojí láskou, přítulností a přítomností nejen ve chvílích, kdy je vám krásně, ale i když "slunce nesvítí". Janoušková - kotě rezavé

Cílem výstavy je najít nový domov pro co největší počet kočiček a současně získat krmení pro ty, které zůstávají v útulcích a které se nemohly výstavy zúčastnit. Jedna z možností, jak přispět na tyto kočičky, je formou přinesené konzervy, která je současně vstupenkou na naší výstavu.

Na výstavě budou svěřenci nejen z útulku a depozit Pražského spolku ochránců zvířat, ale i od dalších organizací a jednotlivců, kteří se věnují opuštěným kočičkám a hledají pro ně nový domov. Díky tomu, že kočičky na výstavě najdou svůj domov, je možné poskytnout pomoc a zdravotní péče kočičkám, které na to čekají buď na ulici nebo v nevyhovujících domácích podmínkách.

Kočičky, které budou přítomny na umisťovací výstavě jsou očkované, odčervené dle předpisů a jsou zdravotně v pořádku. Kočičky starší 8 měsíců jsou kastrované.

Přijďte se podívat na naši výstavu a odnést si domů nového mazlíčka, který Vám bude zpříjemňovat Váš život. Pokud si nemůžete vzít některou z kočiček domů, můžete přinést konzervy, granulky či jiné pamlsky.

Více informací získáte na www.psoz.cz nebo telefonu: 777 106 178.

Spojení je tramvajemi č. 18 a 24 ze směru od Karlova náměstí nebo z Nuslí a tramvají č. 7 ze směru od Výtoně. Zastávka Albertov.

 

 

Janoušková - kočka s koťaty

 

 

Pražský spolek ochránců zvířat