28.9.2020 | Den české státnosti


KOČKY: Umisťovací výstava pro opuštěné kočky

11.12.2006

Výstava se tentokrát koná týden před vánočními svátky. Už ke svátečnímu stolu může přibýt další talířek nebo mistička pro Vašeho nového společníka, přítele, kamaráda a mazlíčka, kterému dáte dárek ze všech nejkrásnějších - nový domov, pelíšek, mističku a hlavně sami sebe, svoji lásku a péči. Kočičí mazlíček se vám za ni odvděčí svojí láskou, přítulností a přítomností nejen ve chvílích, kdy je vám krásně, ale i když "slunce nesvítí". Janoušková - kotě rezavé

Cílem výstavy je najít nový domov pro co největší počet kočiček a současně získat krmení pro ty, které zůstávají v útulcích a které se nemohly výstavy zúčastnit. Jedna z možností, jak přispět na tyto kočičky, je formou přinesené konzervy, která je současně vstupenkou na naší výstavu.

Na výstavě budou svěřenci nejen z útulku a depozit Pražského spolku ochránců zvířat, ale i od dalších organizací a jednotlivců, kteří se věnují opuštěným kočičkám a hledají pro ně nový domov. Díky tomu, že kočičky na výstavě najdou svůj domov, je možné poskytnout pomoc a zdravotní péče kočičkám, které na to čekají buď na ulici nebo v nevyhovujících domácích podmínkách.

Kočičky, které budou přítomny na umisťovací výstavě jsou očkované, odčervené dle předpisů a jsou zdravotně v pořádku. Kočičky starší 8 měsíců jsou kastrované.

Přijďte se podívat na naši výstavu a odnést si domů nového mazlíčka, který Vám bude zpříjemňovat Váš život. Pokud si nemůžete vzít některou z kočiček domů, můžete přinést konzervy, granulky či jiné pamlsky.

Více informací získáte na www.psoz.cz nebo telefonu: 777 106 178.

Spojení je tramvajemi č. 18 a 24 ze směru od Karlova náměstí nebo z Nuslí a tramvají č. 7 ze směru od Výtoně. Zastávka Albertov.

 

 

Janoušková - kočka s koťaty

 

 

Pražský spolek ochránců zvířat


Rychlá zdravá svačinka? Hledáme 40 testerek, které vyzkouší Sunar BIO kapsičky
Rychlá zdravá svačinka? Hledáme 40 testerek, které vyzkouší Sunar BIO kapsičky

Ve spolupráci se Sunarem, tradičním českým výrobcem dětské výživy, jsme si pro vás připravili velké testování BIO kapsiček.