16.4.2021 | Svátek má Irena


KOČKY: Když se to sejde... jak to dopadlo

12.7.2007

Jak to všechno bylo se dočtete zde…Jak to všechno bylo se dočtete zdeČermáková - Aron

Aron
Kocourek Aronek je v poměrně dobré kondici a dokonce kilo přibral. Takže až sem vše dobré. Bohužel se potvrdil původní odhad pana doktora, že bude kocourek muset na další operaci. Aronka teď čeká zákrok na konečníku a tlustém střevě. Má problémy s vyprazdňováním, protože se mu vše hromadí v nějaké vedlejší dutině která po první operaci vznikla kousek od konečníku a odtud už se nedaří i přes Aronkovu snahu exkrementy vytlačit. Podle doktora by se pak mělo vše obrátit v lepší a tak doufáme, že se operace zdaří a kocourek už bude mít jen klid a pohodu. Držte nám palce.

Kába
Tady bohužel žádné dobré zprávy nemáme. Kabuška měla velké potíže s močovým měchýřem, kůží a špatně jedla. K tomu všemu se při současné léčbě těchto problémů přidalo ochrnutí zadních končetin a nakonec i přední části těla. Stříbrná kočička svůj boj v neděli 1. 7. 2007 ráno prohrála. Je nám to moc líto, byla to neuvěřitelná bojovnice která až do posledního okamžiku milovala svá koťátka a i přes své onemocnění se o ně neustále chtěla starat. Kabuško, strašně nám chybíš.

Všem kteří nás finančně podpořili se srdce děkujeme. Do dnešního dne stálo ošetřování Aronka a Kabušky cca 14 000,- Kč. Ještě jednou moc děkujeme.

Čermáková - Kába

Dagmar Čermáková, FELCA Louny