18.10.2021 | Svátek má Lukáš


KOČKY: Když se to sejde... jak to dopadlo

12.7.2007

Jak to všechno bylo se dočtete zde…Jak to všechno bylo se dočtete zdeČermáková - Aron

Aron
Kocourek Aronek je v poměrně dobré kondici a dokonce kilo přibral. Takže až sem vše dobré. Bohužel se potvrdil původní odhad pana doktora, že bude kocourek muset na další operaci. Aronka teď čeká zákrok na konečníku a tlustém střevě. Má problémy s vyprazdňováním, protože se mu vše hromadí v nějaké vedlejší dutině která po první operaci vznikla kousek od konečníku a odtud už se nedaří i přes Aronkovu snahu exkrementy vytlačit. Podle doktora by se pak mělo vše obrátit v lepší a tak doufáme, že se operace zdaří a kocourek už bude mít jen klid a pohodu. Držte nám palce.

Kába
Tady bohužel žádné dobré zprávy nemáme. Kabuška měla velké potíže s močovým měchýřem, kůží a špatně jedla. K tomu všemu se při současné léčbě těchto problémů přidalo ochrnutí zadních končetin a nakonec i přední části těla. Stříbrná kočička svůj boj v neděli 1. 7. 2007 ráno prohrála. Je nám to moc líto, byla to neuvěřitelná bojovnice která až do posledního okamžiku milovala svá koťátka a i přes své onemocnění se o ně neustále chtěla starat. Kabuško, strašně nám chybíš.

Všem kteří nás finančně podpořili se srdce děkujeme. Do dnešního dne stálo ošetřování Aronka a Kabušky cca 14 000,- Kč. Ještě jednou moc děkujeme.

Čermáková - Kába

Dagmar Čermáková, FELCA Louny


Vyhrajte luxusní diář a ještě mnohem více od Gnotes
Vyhrajte luxusní diář a ještě mnohem více od Gnotes

Pro 3 šťastlivce tu máme krásnou plánovací sadu, se kterou už rozhodně na nic nezapomenete. Naplánujte si vlastní program do nejmenšího detailu....


KONTAKT na Liku z redakce Zvířetníku je zde více...
ARCHIV ZVÍŘETNÍKU od února 2010 do prosince 2013 najdete na stránkách Dagmar Ruščákové DeDeník
HLEDÁTE POMOC PRO NALEZENOU VEVERKU?
Vše potřebné zjistíte zde...
Víte, jak správně psát - a to nejen na Zvířetník? Podívejte se do Nápovědníku !