10.8.2022 | Svátek má Vavřinec


KOČKY A PSI: Kalendáře, které potěší i pomohou

11.12.2009

Návštěvníci podzimní umisťovací výstavy koček v Chvalské tvrzi si mohli jako první koupit nový kalendář OS Podbrdska na rok 2010 se jmény domácích mazlíčků, jehož výtěžek je celý věnován zvířatům v péči této organizace. Nyní dostávají tuto možnost i ostatní. Kalendář OS Podbrdsko

Barevný nástěnný kalendář opět obsahuje stovky zvířecích jmen, dvě na každý den, a samozřejmě je plný fotek zvířat, která v loňském roce prošla depozity OS Podbrdska nebo v nich stále ještě zůstávají. Kromě koček to bylo i několik psů.  

Kalendář na rok 2010 má velikost A4 a je vázán kroužkovou vazbou. Cena kalendáře je 85 korun, poštovné a balné činí dalších 15 korun. Celkem vás tedy přijde na 100 Kč. Zároveň s kalendářem dostanete také pokyny, jakým způsobem doručit peníze na konto útulku.

Kalendář je možné objednávat mailem na e-mailové adrese podbrdsko@kocky-online.cz; do zprávy, nejlépe do jejího předmětu, nezapomeňte napsat Kalendář 2010. Letos nabízíme i možnost objednat ho pomocí SMS na telefonním čísle 724 033 084, ale prosíme, nevolejte! Zpráva by měla mít tvar: jméno, příjmení, ulice a číslo domu, město včetně PSČ a počet kusů, o něž máte zájem.

Objednávky došlé do pondělí 14. prosince se budeme snažit vyřídit tak, aby kalendáře došly pod stromeček.

Kalendář bude možné si během prosince koupit i na několika akcích v Praze, například 13. prosince na Bazaru ve Švandově divadle. Tam bude v nabídce i verze A3, kterou nelze poslat poštou.

Děkujeme vám za přízeň a přejeme krásné Vánoce a jen to nejlepší v roce 2010.

Kalendář útulek KralupyA zpráva z útulku v Kralupech:

Milí příznivci našeho útulku, ale i všichni ostatní, připravili jsme pro vás kalendář s našimi pejsky v doprovodu krásných slečen :-) Jedná se o nástěnný kalendář formátu A4, celkem 7 stran (přední strana + 6 dvoustranných). Od 19. 12. 2009 bude k dispozici na útulku, či po domluvě jej lze i poslat poštou. Cena za kus činí 150,- Kč (+ případné poštovné). Počet výtisků je omezen na 150 ks!

Moc se omlouváme, ale termín dodání kalendářů se nám o týden posunul. 

Objednávky ovšem přijímáme :-) Kalendář bude na lesklém křídovém papíře 200 g/m2 s klasickou kroužkovou vazbou.

Z výtěžku se postaví nové kotce, jelikož současná kapacita není dostačující. A jak se říká: "Kdo dřív přijde, ten dřív mele a kalendář bere" :-) Těšíme se na vás na vánočním setkání!

Zaslání kalendáře na dobírku si můžete objednat na emailu utulek-kralupy@help24.cz

Za OS Podbrdsko zaslala a na útulek v Kralupech upozornila

Zuzana Fenclová


Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!


KONTAKT na Liku z redakce Zvířetníku je zde více... 
ARCHIV ZVÍŘETNÍKU od února 2010 do prosince 2013 najdete na stránkách Dagmar Ruščákové DeDeník
HLEDÁTE POMOC PRO NALEZENOU VEVERKU?
Vše potřebné zjistíte zde...
Víte, jak správně psát - a to nejen na Zvířetník? Podívejte se do Nápovědníku !