14.4.2021 | Svátek má Vincenc


KOČKY A PSI: Kalendáře, které potěší i pomohou

11.12.2009

Návštěvníci podzimní umisťovací výstavy koček v Chvalské tvrzi si mohli jako první koupit nový kalendář OS Podbrdska na rok 2010 se jmény domácích mazlíčků, jehož výtěžek je celý věnován zvířatům v péči této organizace. Nyní dostávají tuto možnost i ostatní. Kalendář OS Podbrdsko

Barevný nástěnný kalendář opět obsahuje stovky zvířecích jmen, dvě na každý den, a samozřejmě je plný fotek zvířat, která v loňském roce prošla depozity OS Podbrdska nebo v nich stále ještě zůstávají. Kromě koček to bylo i několik psů.  

Kalendář na rok 2010 má velikost A4 a je vázán kroužkovou vazbou. Cena kalendáře je 85 korun, poštovné a balné činí dalších 15 korun. Celkem vás tedy přijde na 100 Kč. Zároveň s kalendářem dostanete také pokyny, jakým způsobem doručit peníze na konto útulku.

Kalendář je možné objednávat mailem na e-mailové adrese podbrdsko@kocky-online.cz; do zprávy, nejlépe do jejího předmětu, nezapomeňte napsat Kalendář 2010. Letos nabízíme i možnost objednat ho pomocí SMS na telefonním čísle 724 033 084, ale prosíme, nevolejte! Zpráva by měla mít tvar: jméno, příjmení, ulice a číslo domu, město včetně PSČ a počet kusů, o něž máte zájem.

Objednávky došlé do pondělí 14. prosince se budeme snažit vyřídit tak, aby kalendáře došly pod stromeček.

Kalendář bude možné si během prosince koupit i na několika akcích v Praze, například 13. prosince na Bazaru ve Švandově divadle. Tam bude v nabídce i verze A3, kterou nelze poslat poštou.

Děkujeme vám za přízeň a přejeme krásné Vánoce a jen to nejlepší v roce 2010.

Kalendář útulek KralupyA zpráva z útulku v Kralupech:

Milí příznivci našeho útulku, ale i všichni ostatní, připravili jsme pro vás kalendář s našimi pejsky v doprovodu krásných slečen :-) Jedná se o nástěnný kalendář formátu A4, celkem 7 stran (přední strana + 6 dvoustranných). Od 19. 12. 2009 bude k dispozici na útulku, či po domluvě jej lze i poslat poštou. Cena za kus činí 150,- Kč (+ případné poštovné). Počet výtisků je omezen na 150 ks!

Moc se omlouváme, ale termín dodání kalendářů se nám o týden posunul. 

Objednávky ovšem přijímáme :-) Kalendář bude na lesklém křídovém papíře 200 g/m2 s klasickou kroužkovou vazbou.

Z výtěžku se postaví nové kotce, jelikož současná kapacita není dostačující. A jak se říká: "Kdo dřív přijde, ten dřív mele a kalendář bere" :-) Těšíme se na vás na vánočním setkání!

Zaslání kalendáře na dobírku si můžete objednat na emailu utulek-kralupy@help24.cz

Za OS Podbrdsko zaslala a na útulek v Kralupech upozornila

Zuzana Fenclová