21.10.2020 | Svátek má Brigita


Diskuse k článku

BTW: Vpravo nebo vlevo?

Je to tak prosté. Na jednu stranu je to vpravo a na tu opačnou vlevo. Stojí-li dva proti sobě, mají to otočené. I to se dá pochopit. Proč se to ale jednomu pořád plete?

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Rákšasí 1.9.2006 13:35

Re: Ahojky Zvířetníci!

Lucko, já tu bývám, ale když nikdo nepíše, taky nepíšu:-/, budu ti držet palečky na lehátku u dra

Hana Williaamson 1.9.2006 13:39

Re: Re: Ahojky Zvířetníci!

Taky drzim palce. Manzel mne na tyhle akce vyprovazel bujarym pozdravem kick ass! Tak presne tak.

Rákšasí 1.9.2006 13:48

Re: Re: Re: Ahojky Zvířetníci!

Díky. Ono to nějak dopadne.;-)

veram 1.9.2006 14:23

Re: Re: Re: Re: Ahojky Zvířetníci!

Lucko, všecko zvládneš, tfuj,tfuj,tfuj, držím palce!

Kardiak 1.9.2006 17:37

Re: Rákšasí

Jak "nějak"!Ono to DOBŘE dopadne.A nediskutuj o tom!!;-)

Rákšasí 1.9.2006 18:11

Re: Re: Rákšasí

To je úsloví mé švagrové, která toto heslo razí celý život a zatím k jejímu prospěchu;-D;-D, takže jsem ho taky použila. A tím pádem o tom nediskutuju.;-D;-D

Anezka Sejbalova, roz. Hvizdal 1.9.2006 11:47

podekovani

Dekuji vsem,kteri poznali, ze jsem WWW.

Vono me to kazdej rok  1. zari takhle veme. Doktori si s tim nevedi rady, uz me k vuliva tomu i vozarovali, aby mi vytloukli tu Sejbalovou z hlavy. Ale darmo, prijde prvniho zari, ja rano hledam natacky, pak si uvazu satek a mydlim pro rohliky.

Akorat pan doktor Smejkal na psychiatrii v Plzni povidal, ze to je uzasna vec. Jako kldyz se na jeden den v roce stanenete nekym jinym. To prej si dusevne vodpocinete vod vsech starosti. Porad votravoval, abych mu prozradil jak to delam .

Tady uz moc lidi v patek odpoledne nebyva, ale dokud jsem Sejbalka tak to dopisu o kocourovi Bimbovi . Hezky vikend vam vsem preje WWW !

jenny 1.9.2006 11:58

Re: podekovani

Čéče, wwwéčko, ještě že nejsi Anežka Hodinová-Spurná, to bychom tě taky mohli šupnout ke studni k Neffům, když už tam má tu pěknou žabku .;-D;-D;-D

Li 1.9.2006 12:06

Re: podekovani

;-) hezký víkend WWW ;-)

Vave 1.9.2006 12:10

Re: podekovani

Dopiš to, milá Anežko, rádi si počteme, a až se vrátí wéwéwéčko, tak si počte taky. ;-P

Kačer 1.9.2006 13:00

Néžo!

a našla jsi dneska ráno ty natáčky? Honem napiš jak to dopadlo s Bimbem než tě to zase pustí! :o)

Kardiak 1.9.2006 13:00

Re: podekovani

Dopiš to brzo WWW.S Tebou se člověk nenudí.;-D;-D;-D

Rákšasí 1.9.2006 13:32

Re: podekovani

Ty jsi ale číslo;-D;-D;-D hezký víkend pro WWW i pro Anezku

Rpuť 1.9.2006 11:32

Pravo-levej problém mám akorát s Blesanem.

Já ho prostě levou rukou neudržim. (nooo - ono, když je někde pěkná psí holka, tak ho neudržím ani oběma). Takže preventivně - jdeme a Blesk mi jde u pravé nohy, pravou ruku mám na stahovacím obojku (uškrť se blboune:-)) a levou držím vodítko.

Některé kynology to vzrušuje. Zejména pak ty, kteří mají na vodítku háravou fenu nebo uštěkanýho mrňouse. "Pani, psa musíte mít u levé nohy", zastaví se s voňavou holkou Bleskovi před nosem. Marně namítám, že neumím držet psa pravou rukou u levé nohy. Snaží se mi to předvést tím, že uchopí svoji pravou rukou Blesanovo vodítko a táhnou ho k mé levé noze........."Ježišmarjá, držte si toho psa...... Rito pocem......necháš ji ty vobšourníku.....!"

Li 1.9.2006 12:35

Re: Pravo-levej problém mám akorát s Blesanem.

;-D;-D;-D

MaRi 1.9.2006 12:38

TO SE MUSÍ,

mít psa u levé nohy? Punťa to asi ví a sám se k ní řadí. Jenže: Ať mám vodítko v pravé či levé ruce, hafuša mě oběhne a zezadu se zařadí. Přehmátnu si vodítko, aby nebylo tak krátké, Puntík opět přeběhne a zařadí se zezadu vlevo. Otočím se, aby vodítko nebylo tak krátké a Punťuša oběhne a zařadí se zezadu vlevo. Obloukem přesmyknu vodítko nad hlavou, aby... - já už to psát znovu nebudu.

Vave 1.9.2006 12:59

Re: TO SE MUSÍ,

;-D;-D;-D

Li 1.9.2006 13:02

Re: TO SE MUSÍ,

;-D;-D;-DR^

Rákšasí 1.9.2006 13:37

Re: TO SE MUSÍ,

;-D;-D;-DR^

Zdena b.p. 1.9.2006 14:28

Re: TO SE MUSÍ,

Netoulali jste se někde kolem cvičáku? třeba se rozhodl, že dá průchod přirozené inteligenci a ttěm cvičeným hafům ukáže, co je to bontón :-):-):-)!

Kačer 1.9.2006 13:18

Re: Pravo-levej problém mám akorát s Blesanem.

Jaj! A to jsi milá Rputi, neviděla mně, když venčím obě čtyřnožky současně. Začala jsem chodit až když padne tma, aby mně nebylo vidět, ale stejně je to legrace. Andula jde jakštakš u nohy, Abbie se ji snaží předehnat, tak aby byla alespoň "voprsa" před babkou.

Babka to nesnáší, při předbíhání na majora vrkne, já škubnu, zabrzdím o sloup, zavelím k noze, abbie protože je to máčo 2x oběhne moje nohy, Andula se zařadí, vyrazíme kupředu, v tu chvíli zapomínám, že jsem omotaná červeným vodítkem, Andula jde v před, já s vytrčenou levou rukou a snožmo se kacím k zemi. Následuje číslo a ala Houdini, vyprošťuji se z vodítka, odháním Mrňavku, která chápe můj pád jako výzvu ke hře a je úplně u vytržení jak to bude pokračovat, a jdeme se konečně venčit.

Včera večer jsem rezignovala, vzala jsem si krátký vodítko připla jsem Andulu k Abbie a nechala jsem je ať se stresujou navzájem :o)

Zdena b.p. 1.9.2006 13:55

Re: Re: Pravo-levej problém mám akorát s Blesanem.

Kačere a Rputi - píšu těm vašim hafům za 1. To musí být kino. Já bych chtěla být malou muškou!!!!!!!

Pája 1.9.2006 13:59

Re: Re: Pravo-levej problém mám akorát s Blesanem.

Já jsem kdysi dávno chodila s klukem, který měl střední kníračku a ona nebyla moc poslušná, víceméně neposlušná. Ovšem Yorinka byla hodné poslušné zlatíčko. Tak jsme milé krasavice přivázaly na vodítko k sobě, a to jste měli vidět jak ta kníračka najednou poslouchala.

Když byl Frogášek jen o fousek větší než Yorinka taky chodili na rozdvojce, jenomže Frogášek rost rychle a taky sílel a milou Yorinku utlačoval.Ale nedala se;-)

Pája 1.9.2006 11:04

Od každého trochu

tak kde mám začít? možná u snů - tak dnes se mi kupříkladu zdálo, že jdu s kerrýkem po zeleném koberci a soutežíme o nejhezčího mladého psa, kerrýk je moooooc krásný, a zelený koberec byl v Bratislavě doopravdy. Z toho snu usuzuji, že se na kerrýka těším ;-DV

Strany si pletu asi normálně, stejně jako vy, ve vypjatých situacích, ale o prázdinách jsem dělala instruktora výcviku pro štěňata a jak jsem stála naproti těm lidem, tak jsem si taky musela udvědomit,že moje pravá je jejich levá, tak když děláme obraty otočím se k nim,abych jim jako opticky pomáhala,ale doopravdy proto,abych nebyla za blbečka co si plete strany;-D;-P;-D;-D že vlevo vbok je na tu stranu kde mají psa, jakoby ho chtěli odkopnout - to jsem použila už taky, ale JAKOBY, kopání psů se u nás nenosí - nebojte:-)

a včera k Betě jsem Vám napsala jak to dopadlo s ovečkama, ale asi se to ztratilo mezi ostatní příspěvky, tak kdo chce může se mrknout;-)

Li 1.9.2006 12:39

Pájo

tos mi připomněla, kterak jsem v roli instruktora psovody zblbla, když jsem zavellela - Psovodi na místě, psi volno na kouřovou:-P Ale opravdu všichni psy pustili a sami stáli v pozoru na místě;-D

Rákšasí 1.9.2006 14:14

Re: Pájo

Li tak tohle nám instruktor dělává občas taky a pak obchází s tekutýma švestkama a kdo nezná povel "Na!" tak tam stojí tak dlouho, dokud se ho nenaučí.;-D;-D. Nakonec to dopadlo tak, že na nedělní obědy jsme raději chodili do hospody nebo ke tchyni;-D;-D

jiný Honza 1.9.2006 10:04

Ještě ke snům:

Krásně jste to děvčátka popsaly - ty morčata se slamáky i štěňátka a želvičku.

Já mám jiný zážitek: spali jsme s mou lepší polovičkou pěkně přituleni. Najednou si sedla a rozhlížela se. Ptal jsme se, co se stalo, podívala se na mne, vší silou mě kousla do ramene a spala dál. Nejlepší na celém bylo, že mi to ráno nechtěla věřit. Uvěřila až když viděla modřinu na rameně a když viděla, že jsem si ji nemohl udělat sám. 8-)))

Kačer 1.9.2006 10:14

Re: Ještě ke snům:

;-D;-D;-D;-D

jenny 1.9.2006 10:28

já se teda taky ještě vrátím ke snům

Téma krásné ale já jsem moc Zvířetník neotvírala, protože jsem hned měla rozmazanou obrazovku.  O mojich snech bych mohla klidně napsat román, musím mít hlavu jako včelín, protože si je hodně pamatuju.Taky mám sny matematické, jednou mně ve snu honilo divoké prase, unikala jsem mu tak , že jsem skočila vždycky z břehu řeky šikmo na most a v tom snu si říkám, " nemůže mně dohonit napřed musí skočit na to místo, ze kterého jsem se odrazila, protože úhel dopadu se rovná úhlu odrazu a opačně, pak nemá mít jeden noční můry.;-D

Pája 1.9.2006 11:07

Re: já se teda taky ještě vrátím ke snům

copak jsi dělala ve Zlíně? My totiž jsme ze Zlína:-)