4.5.2024 | Svátek má Květoslav


Diskuse k článku

BTW: Psí rvačky

Je to jedna z odvrácených stránek soužití se psy. Za normálních podmínek, tedy chodíte-li se psem ven, s tím nebezpečím musíte počítat a nějak se mu postavit. Ano, mluvím o psích rvačkách.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Bláža 7.11.2008 8:19

Re: Jo, psí rvačky

Přesně tak, vždy (!) je potřeba předvídat, ani na svého psa se člověk nemůže 100% spolehnout, i když téměř ví, jak se jeho pes zachová, tak nemůže vědět, jak se zachová pes cizí. Takže my, když jdeme venčit, tak já koukám "i za roh" a vyplácí se mi to, i když Krejg není agresor a v podstatě s každým vyjde bez problémů. :-) 

PetraK 7.11.2008 9:24

Re: Jo, psí rvačky

No to znám!!! s tímhle koukáním za roh už jsem si někdy až protivná, ale zkušenosti mě to naučily. Teď jak je tma, tak je to ale blbý :-(:-(

Renie 7.11.2008 13:14

Re: Jo, psí rvačky

Já koukám za rohy doslova, páč tam obvykle skutečně často bývá nějaká příšera :-D

Pitrýsek 7.11.2008 17:23

Re: Jo, psí rvačky

Evo, k tomu snad, se už nedá vůbec nic dodat. naprosto správně.

Alex 7.11.2008 7:12

Přeji hezký den, milá Dede

a všem ostatním Zvířetníkům také. Velmi dobře popsané situace chování psů ve vypjatých situacích v boji o "nadvládu". Četla jsem jedním dechem a opravdu jsem v duchu viděla všechny ty vyceněné zuby, naježené chlupy, sklopené uši, vztyčené ocasy a upřené pohledy "z voka do voka". Je to řeč a naprosto srozumitelná ovšem ne pro taková individua jako je panička bílého křížence. To potom, milá Dede, tak jak říkáš, nastávají průšvihy :-(

RenataE 7.11.2008 0:35

OT dotaz hlavně pro Pražáky

Byl jste někdo na výstavě Leonardo da Vinci v Rapidu? David by tam chtěl, ale vstupenka pro dva není nejlevnější. Ale zase by to byl dobrý vánoční dárek třeba od dědečka.

Minda 7.11.2008 7:42

Re: OT dotaz hlavně pro Pražáky

Nejsem pražák, výstavu jsem viděla v Brně a je naprosto bombová :-D:-D:-D Za ty prachy to určitě stojí, jenom ty realizace jeho vynálezů... A taky Poslední večeře Páně (6x9 m), taky bomba.

Rozhodně doporučuju VVVVVV

veram 7.11.2008 8:59

Re: OT dotaz hlavně pro Pražáky

No, Brňáci teď mají taky výstavní bombu, Tutenchámona. Neviděla jsem, ale podle popisu známých je to prý pecka!

YGA 7.11.2008 9:36

Re: OT dotaz hlavně pro Pražáky

Taky jsem neviděla, ale chtěla bych - prý na prohlídku nestačí ani tři hodiny 8-o.

Minda 7.11.2008 10:01

Re: OT dotaz hlavně pro Pražáky

Jdeme na Tutenkámena zítra. Těším:-D:-D:-D:-D

Zdena b.p. 7.11.2008 10:11

Re: OT dotaz hlavně pro Pražáky

Když se tak informujete, prosím, neviděl někdo "Zlato Inků?" Že bych se vypravila.

Renie 7.11.2008 13:13

Re: OT dotaz hlavně pro Pražáky

Zlato inků jsem viděla v sobotu a popravdě, čekala jsem víc. Ale možná jen má chyba - čekala jsem něco na způsob pokladu na Stříbrném jezeře ;-D Je tam ale hezky popsána historie incké říše a zejména její rozpad, poučné. Takže asi tak - pokud někoho nezabije 220 Kč vstupného, je to pěkný zážitek. Pár fotek je zde.

eva 7.11.2008 10:15

Re: OT dotaz hlavně pro Pražáky

Viděla sem a je to úúúúúžasné zejména pro ty postižené Egyptem