3.6.2024 | Svátek má Tamara


Diskuse k článku

BTW: A teď hezky řekněte ááá

Jó paní, ten pes je fakt vostrej, to já na něj nemůžu šáhnout. A veterináře? Toho by sežral! Kolikrát jsem už variantu toho tvrzení slyšela...

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
radanova 16.1.2008 16:04

Re: A to je všecko z toho, že se m u s í t e vdávat.

bodejť Jakube máš recht je to bláznivina, daň romantice, už bych to neuďála;-P

Jakub S. 16.1.2008 16:22

Re: Re: A to je všecko z toho, že se m u s í t e vdávat.

No vidíš, už ses poučila. Jenom u toho zůstat.

radanova 16.1.2008 17:03

Re: Re: Re: A to je všecko z toho, že se m u s í t e vdávat.

to doufám8-o

Hana W 16.1.2008 20:52

Re: Re: Re: porážené nevěsty nebrat

:-D:-D:-D tak to je historka primo do rodinne kroniky.

radanova 16.1.2008 14:08

Je vidět, že Kazan se snaží přijít notenooku na kloub a Daním přemýšlí lehce odtažitě,

podávání léků i zdravotní či kosmetická manipulace u nás je trpěna a zvládána celkem v poho, vědí že za odmenu bude piškotˇ,tablety jsem dřív balila do sýra, pak přešla na otevření papuli a položení tablety na kořen jazyka téměř do krku ,což se naučili řešit takovým zkroucením jazyka, že by se houdini divil, tak jim teď ještě podržím tlamku směrem ke stropu a polknou,musej. Dostávají pravidelně C a B vitamín, lezla na ně rýma,tak máme praxe hafo

MaRi 16.1.2008 12:24

palcodržna nesmí polevit !!!!

 8-o8-o  viz   8-o8-o

YGA 16.1.2008 12:34

Re: palcodržna nesmí polevit !!!!

No MaRi - kde jsi to vyšťárala? Chudinka Blaňulka - ještě že to tak dobře dopadlo!

baty 16.1.2008 13:17

Re: Re: palcodržna nesmí polevit !!!!

Dítě naše nevěstí - viděl Tě doktor? Neřeš to odhadem, radši zbytečně sedět v čekárně, ale mít jistotu, že se nikde nic nehnulo?R^

Jakub S. 16.1.2008 13:36

Re: palcodržna nesmí polevit !!!!

Ajvajvaj, no daj si na sebe trochu pozor - voba!

EvaŽ 16.1.2008 14:19

Re: Re: palcodržna nesmí polevit !!!!

Mně tady něco uniká. Jaký voba??? To jako, že... ?!V

Já počítám hnusný a nesmyslný výkazy, co jsme za kolik udělali a tak si vždy po každé položce dávám odměnu v podobě odskoku na zvířetník. Díky za udržování duševního, ne-li zdraví, tak alespoň jeho zdání.

zana 16.1.2008 14:14

Re: palcodržna nesmí polevit !!!!

No, BlaniVV, lity lity ... takovýhle fujtajbly. Napiš, jak se daří - ono když přejde ten první šok, tak teprve vylejzaj různý bolístky, který jsi zatím nevnímala (mne sejmul na třipruhové komunikaci na přechodu moped s pizzou. Všichni ostatní stáli, on se protáhlRv(Y), takže vím, o čem mluvíš).

radanova 16.1.2008 14:38

Re: Re: palcodržna nesmí polevit !!!!

no to bylo asi taky veselé a že bolísty se rozleží to je svatá pravda,chjo

Xerxová 16.1.2008 15:43

Re: palcodržna nesmí polevit !!!!

Moje babička mi vždycky u odřených kolen říkala - než se vdáš, tak se ti to zahojí. Tak doufám, že se to stihne :o)

PetraK 16.1.2008 15:49

Re: palcodržna nesmí polevit !!!!

Tak to je teda hustý. Doufám, že to už bude O.KR^

zana 16.1.2008 11:12

O.T. - hlásání

Tak pídr vyřkla ortel a je to asi nejlepší  varianta - silná chudokrevnost. Prý ještě nějaké upřesňujícíc vyšetření, ale vidí to takhle. To se mi zdá, že by šlo... když uvážím ty další možnosti:-/

Tak asi k Vávrům budu smět;-).

Děkuju všem palcodržičůmVVVV.

MaRi 16.1.2008 11:20

Re: O.T. - hlásání

znám - to se skutečně dá upravit. Přeju, aby to byla konečná diagnosa.

terra 16.1.2008 11:27

Re: Re: O.T. - hlásání

Tak pokud zůstane u toho, je to opravdu dobře zvládnutelné. Díky za hlásání a malinko povolujeme palečky...R^

Dede 16.1.2008 11:25

Re: O.T. - hlásání

Zuzanko, to bude chtít trpělivost. Já jsem se k takové hodně ošklivé dopracovávala dva roky, kdy jsem to "neřešila" a moje pídr (fakt dobrá) pravila, že transfuzi nedoporučuje (byť jsem na ni už měla "nárok"), že je lepší se z toho vyhrabat po svých. Ale že to trvá hodně dlouho... měla pravdu, takže hlavně nespěchej a šetři se:-)V

Jakub S. 16.1.2008 11:37

Zani, neblázni - fakt už nevíš,

jak se bavit? Nále dyž ti to dělá radost, no - proti gustu žaden deputat...*

* Odposlechnuto v ostravské harendě 72

Rpuť 16.1.2008 11:56

Re: O.T. - hlásání

Zano, apoň že tak - nicméně držím palce i nadále, aby se lepšilo co nejrychleji:-)

Kačer 16.1.2008 12:02

Zanoooo

co to slyším? Tak to jsi teď paní Krvinková ty :-/ hele, neboj, musíš se ale šetřit, odpočívat a zásobit se krásnými zážitky...třeba u Vávrů ;-DVVVV A palce držím furt!

YGA 16.1.2008 12:05

Re: O.T. - hlásání

To bude chtít železo - pošli manžela do železářství pro hřebíky stovky a cucat  a cucat a cucat (chicht - já nemůžu být chudokrevná, protože coby dítko jsem polykala kuličky z kuličkových ložisek a sestra v Hustopečích na rentgenu volala přes celou chodbu, plnou pochroumaných spolutrpitelů - "tak kde je ten železopolykač?" - a rodná matka se za mě styděla! macocha jedna!)

Držím palce, abys v brzku měla v chorobopisu napsáno bohatokrevná - pij červené víno, jez červenou řepu, černý rybíz a borůvky (a ty hřebíky ;-D) a poslouchej pídr, ať z tebe máme brzy radost. Držím palce R^VVR^VV!

abyt 16.1.2008 13:35

Re: Re: O.T. - hlásání

Na chudokrevnost jsem též používala "železité víno" Malaga. Hrůza hrůzoucí, krvinky se toho zalekly a radši se honem navrátily do normálu. Tak R^.

Kaštan 16.1.2008 12:12

Re: O.T. - hlásání

Zano, já byla také kdysi shledána chudokrevnou. Byly mi asi čtyři roky. Chodili jsme pak celý další rok obden k pídr na injekce. Mámu obdivuju, že tam celý ten rok vydržela se mnou ráno lítat. Drž se. 

Beda 16.1.2008 12:29

Re: O.T. - hlásání

zano, mohlo to být horší, tak jupííí, ejchuchu:-):-)R^R^R^R^VVVVVVVVVV

ale hezky se hlídej a hlavně dry poslouchej - to je rozkaz, jasný?!!:-)

EvaŽ 16.1.2008 12:46

Re: O.T. - hlásání

Palce držet pořád!!!!!! I taková chudokrevnost dovede potrápit

baty 16.1.2008 13:15

Re: Re: O.T. - hlásání

Palce se drží, cucání hřebíků se doporučuje, špenát je už z módy, protože nefunguje, ale to co doporučovala YGA se hodí moc. Zdravím převelice a konec konců, je to potíž noblesní a literární, co se ty secesní dámy chudokrevně naomdlévaly v každé druhé knížce. Tak si nic dalšího nepořizuj a poslouchej doktory a nic neuspěchej!

PetraK 16.1.2008 14:47

Re: O.T. - hlásání

Zano- šmarjá, co zlobíš? Chvíli tu nejsem a Ty tohle. Jdu R^R^

zana 16.1.2008 14:57

Re: O.T. - hlásání

Všem díkyR^V.

YGO, platí i strkání ložiskovejch kuliček do ucha a nosu? Polykat mi přišlo moc fádní;-P;-D.

Červený ráda;-), proti řípě nic nemám, borůfky joo ... hřebíky - na to už jsem velká. A určitě se po nich tloustne;-D.

Kačere - jak se daří krvince Abbince? Že drbu pod bradičkou (či jinde:-)).

Kačer 16.1.2008 15:31

Re: Re: O.T. - hlásání

Krvince se vede dobře, dokonce i bílé krvinky máme už na normě. Tak snad to bylo něco co sežrala někde venku....třeba ty prášky, jak jsem psala, že nějaký pako vyhodilo na cestu. A když se z toho dostal ten můj hnědej chrostík tak ty to zvládneš taky VVR^R^R^:-)