Čtvrtek 18. července 2024, svátek má Drahomíra
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

USA: Volby 2020

Prezidentské volby minulý rok v USA jsou pro běžného českého člověka velmi nečitelné, protože z hlavních sdělovacích prostředků se nelze dozvědět o dění v jediné světové velmoc poslední roky takřka nic. Důvodů tohoto tristního stavu je hned několik, což je ale jiné a velké téma.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

J13a44n 21Č71e92r14n40ý

2. 2. 2021 17:33

Tak to nám Řezníček s Kubalem v České televizi neřeknou a to byli na výletě v USA .

0 0
možnosti
Foto

Ano u většiny tzv reportérů jde hlavně o výlet, podobně jako u mnoha cest našich poslanců a senátorů. Jak někdo trefně napsal, dnes je většina zástupců masmédií spíše blogery než novináři.

0 0
možnosti
Foto

Docela pěkné shrnutí a poučení pro příště, na co dát pozor. Pokud to ještě bude možné, "progresivismus" mohutně postupuje institucemi.

0 0
možnosti

J22a36n 33Č57e87r32n12ý

2. 2. 2021 17:35

Náš Rychetského Ústavní soud se po tříletém spánku začíná neobvykle aktivizovat8-o

0 0
možnosti
PU

Pokud demokratickým voličům vyhovuje korespondeční hlasování víc, než republikánským, pak to legitimitu voleb nijak neovlivňuje. Co se švindlů týče, buď je jejich existence uznána soudem (což se nestalo) nebo musíte mjít k takovému tvrzení důkazy. Ne pouze indicie.

Totéž platí o měnících se pravidlech. Jestli byly nebo nebyly v souladu se zákony, to nevím, ale nelegitimitu to pro neznamená. Stejně jako "omezení základních ústavních práv". To bylo omezení pro obě strany.

Jediné, co by mohlo zpochybnit legitimitu voleb je něco, co by mohla využít pouze jedna strana. Pokud by třeba někdo cenzuroval Donalda Trumpa ve veřejných sdělovacích prostředcích ještě před volbami. Ale to se, pokud vím, nestalo.

Pochybnosti svého času panovaly i při volbě G.Bushe mladšího. Ale soud přepočítávání hlasů na Floridě zastavil. A poražený Al Gore to uznal. Asi pochopil, že za zpochybňování voleb by to jeho vítězství nestálo.

Dnes ovšem platí, že legitimní je to, co vyhovuje hodnotícímu.

0 0
možnosti
Foto

Pokud tou poslední větou máte na mysli sebe, tak nelze nesouhlasit.

0 0
možnosti
BH

Americká pseudodemokracie svým pseudodemokratickým volebním systémem předstírá, že o volebním výsledku rozhodují voliči. Ve skutečnosti je nastaven tak, že dává prostor k manipulacím a podvodům finančních elit v pozadí. Rozhodne až jejich vzájemný souboj. Pokud v posledních volbách republikáni nedokázali podvádět lépe než demokraté, je to jejich problém.

0 0
možnosti
JN

J70i70r48k24a 85N15o44v55ý

2. 2. 2021 16:32

To je jako kdybyste napsal, že vaše manželka se neuměla ubránit násilníkovi, který ji znásilnil, tudíž je to její problém. :-/

0 0
možnosti
Foto

Jj nejvíc se mi líbila informace, jak nejpopulárnější prezident v USA nikoho nezajíma, na rozdíl od jeho oponenta, kterému na Twiteru smázli 80 mil. příznivců. A ještě úžasnější možná bylo, jak na videu Bidenovo inaugurace mazali desetitisíce negativních lajků a odůvodňovali to tím, že byly falešné. Je to zajímavé, že negativní lajky jsou falešné jen u Bidena a u druhých jsou pravé. Jo jo marxisté - v tomto případě progresivní neomarxisté - nikdy něměli problém lhát a podvádět.

0 0
možnosti
LZ

Dvořáková

2. 2. 2021 13:39

Díky autorovi za článek USA: Volby 2020t. Že demokracie v USA dostává na frak musí být jasné každému, kdo jen trochu sleduje, co se tam děje.

0 0
možnosti
DM

Demokracie dostává na frak v Bělorusku, v Rusku, v Myanmaru, v Číně a v dalších pseudodemokratických státech. V USA se vůbec nic nedemokratického nestalo.

0 0
možnosti

Je třeba zavítat na internetová komunistická fóra, nebo na FCB dělníků od Vandasovy bolševické DSSS, úžasní jsou také ti levičáčtí pologramoti od Pitomia parta socialistů od Zemana, ti všichni kňučí, že měl vyhrát jejich Doník. Svět se asi zbláznil, komouši a levičáci brečí, že nevyhrál tvrdý kapitalista. Jirka Černohorský, permanentně přivázaný k nějaké soše Koněva v tričku s Putinem pořádá už od listopadu demošky za svého Trumpa. Z toho krásně vyplývá, jaká sorta indiánů mu fandí;-D

0 0
možnosti
OU
VB

Pro všechny, kdo mají zájem přečíst si skutečná rozhodnutí soudů, včetně provedených důkazních řízení, zde je odkaz na rozcestník soudních řízení v jednotlivých státech.

https://www.democracydocket.com/category/otd/

0 0
možnosti
OU
PK

Dobře a podle pravdy napsáno, ovšem čechy nepřesvědčí nic, protože oni to vědí z televize.

0 0
možnosti
VB

No. Čech jsem také a většinou si hledám pokud možno originální zdroje. Podle nich je naprostá většina obvinění v článku dávno vyvrácena. Ovšem některé Čechy nepřesvědčí nic, protože oni to vědí z facebooku a youtube.

0 0
možnosti
VB

Opět snůška blábolů, třeba o doplňování chybějících údajů ve Wisconsinu. Použitý způsob byl v tomto státě navržen Republikány a platí od roku 2016.

The commission’s public information officer, Reid Magney, said this guidance has been in place since October 2016 and was brought forward that year by Republicans on the commission.

https://eu.usatoday.com/story/news/factcheck/2020/11/11/fact-check-wisc-clerks-followed-2016-guidance-absentee-ballots/6253055002/

Je s podivem, že Neviditelný pes má podobný zcela lživý článek o volbách skoro každý den. Zřejmě to redakce dělá jen pro přitažení pozornosti. Informační hodnota je nulová až záporná.

0 0
možnosti
OU

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz