29.11.2022 | Svátek má Zina


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Sch. glosátor 14.3.2006 11:38

Vařit nebo pouštět draka není nikomu vrozené...

Mistry kuchařského umění bývají zpravidla muži. Souvisí to s pouštěním draka, s jeho stavěním, s vynalézáním, s kreativitou a hravostí vůbec. Nebýt nás, nebylo by ani kolo ani atomová bomba. Napadlo by ženskou co to udělá, když se do zapnutého vysavavače nalije benzín ?
NEDĚLEJTE TO. TY TY TY. NE NE NE !
Čumil 14.3.2006 11:38

No, nemám dojem, že by pan Kmenta dodal ke svým předcházejícím článkům na toto

téma něco nového - s výjimkou sprostých obrázků ovšem - takže se obávám, že ani debata na toto téma nic nového nepřinese. Jediné, co je na tom zajímavé, je posedlost pana Kmenty... :-))
O.K. 14.3.2006 11:37

Vypadni, glosátore

Nemáš tu co dělat, já taky ne. Tady je to jenom pro rodiče.
Sch. glosátor 14.3.2006 11:29

To je lživý článek.

Nebyl obviněn za "čelení homopropagandě", ale za trestný čin spočívající v nelegálním setrvávání na cizím pozemku (prostoru), poté co byl vyzván aby ho opustil.
O.K. 14.3.2006 11:29

Ptakopysku,

děkuji, že ses zastal slabé ženy  
RomanL 14.3.2006 11:28

Re: Re: Pakliže je homosexualita normální,

Protože je to normální postižení, jako každé jiné, se kterým je někdo nucen žít...
ptakopysk 14.3.2006 11:21

Jářku máte pravdu...

v tom pudlovi je jádro pudla. Já angloamerický justiční systém příliž neznám, ale toho, že když chcete dostat někoho do basy za čin A, musíte jej obžalovat za čin B - tohohle jsem si všiml. Ale nevymluvíte mi, že pár uncí chladné oceli by problém vyřešilo sice dočasně, ale rychle :o)))
ptakopysk 14.3.2006 11:17

Já bych tipoval...

Já bych tipoval že ho lituje ze srdce státního úředníka v.v. Pokud jste měl na mysli ono místo které se v literatuře opisuje slovy "až jí srdce usedalo" popřípadě "srdce se jí svíralo touhou" tak bych si dovolil předpokládat, že až takhle Olze ten intendant "na srdci neleží" :o)))
O.K. 14.3.2006 11:15

Re: Vy ale děti nemáte a tak o výchově dětí nic nevíte.

A jak jste přišel na to, že Pavla B. nemá děti?
Vanamond 14.3.2006 11:11

Re: No vidíte!

Ale to řešení je právě v Emerice poměrně prosté a Emerikánci poměrně hojně využívané - žalovat u soudu (i když nechápu, jak s tím to jejich soudnictví může fungovat). Pan Parker nejenže nemusel jít co cely předběžného zadržení, ale ještě mohl vysoudit nějaké to odškodné za psychickou újmu svou a svého děcka - jen považte, myjí pudla!!! Sodoma, Gomora, Panenkomarjapodsrpenská, vidíš to?
Mablung 14.3.2006 11:06

Re: Pakliže je homosexualita normální,

Proč srovnáváte homosexualitu s takovýmto postižením?
Homosexuálové vedou normální život, akorát že jejich geny dále nepředají.
Stejně jako neplodní lidé. Nebo lidi, co prostě odmítnou mít děti. Rozdíl mezi těmito třemi skupinami je prostě a jednoduše v tom, do jaké díry to většinou strkají.
šakal 14.3.2006 11:06

...Z jakého srdce?

ptakopysk 14.3.2006 11:04

No vidíte!

mám občas po jednání na úřadech takový pocit, že Robert E. Howard si vymyslel svět barbara Conana ne kvůli jakési freudovské piškuntálii, ale z deprese nad byrokratickým aparátem, který si platíme a který nás svírá jako železná obruč. A pan Parker nenalezl jiné řešení než zůstat sedět na židli. A ti zas.aní ouředníci můžou být vlastně rádi, že nepoužil modernizované conanovské řešení a nevystřílel celou komisi na místě :o)
Mablung 14.3.2006 10:58

Re: Re: Abych se přiznal,

Jak jsem psal, jsou lidé kteří učí tolerantnosti a jsou lidé, kteří kazí první skupině jejich práci. Máte to všude. U zelených, u feministek, ...
Navíc, já osobně autorovi nevěřím, že popis události není silně ovlivněn jeho pohledem na svět.
J. Mach 14.3.2006 10:56

Re: Abych se přiznal,

Mablungu, pokud jste bisexuální vy, neznamená to ještě, že je bisexuální většina. na to jsou odborné průzkumy, a vaše zbožné přání s tím nemá co do činění.
Mablung 14.3.2006 10:55

Re: Re: Abych se přiznal,

Víte, kdysi byly nazývány úchylky dnes už normání sexuální praktiky. A normální sexuální praktiky z dob Říma byly tabu a byly trestně stíhány ...
Lidské myšlení a chování se vyvíjí. Já doufám, že se bude vyvíjet k větší svobodě. Uvědomte si, že velká část lidí je bisexuální. Ne, já bych nechtěl další chlupaté tělo v posteli, ale zároveň si uvědomuji, že to je dost možná výchovou. Stejně jako bych si nikdy nedal třeba šneka. Nebo nebo pražená sarančata. Možná to je dobré, ale díky výchově a prostředí v němž žiji se mi nad tím zvedá kufr.
Jak už jsem psal, lidské chování se vyvíjí a zrovna tak se vyvíjí sexuální chování. Obyčejný orální sex dříve býval na úrovni úchylky. Co se úchylek týče, záleží na tom jak tento pojem definujeme. Myslite-li úchylku jako odbočení od normy, je homosexuální chování úchylkou. Myslíte-li tím nepřirozené chování, homosexualita není úchylkou. Nemálo zvířat, nemá-li partnera k rozmnožování, si velice rádo vyskočí na kolegu ...
Saša 14.3.2006 10:55

Vy ale děti nemáte a tak o výchově dětí nic nevíte.

Leda tak to, co jste si přečetla v knížkách, a to je zrovna tak hodnotné jako kdybyste tvrdila, že znáte chuť ananasu, který se Vám sice do rukou nikdy nedostal, ale četla jste o něm v pěti knihách přírodopisných a dvaceti knihách kuchařských.
Malé děti potřebují v knihách i v učebnicích odraz reality. Ne propagandu, jaká by společnost měla být, ale reálné pozadí k tomu, o čem se z knih mají učit. To vím, protože na rozdíl od Vás jsem svým dětem (a před tím ještě nejmladší sestře) četl mnoho a mnohé...
 
Saša 14.3.2006 10:51

Přijde možná doba,

kdy budeme mohamedány vítat jako osvoboditele.
 
O.K. 14.3.2006 10:48

Perfektní přípodotek

Už proto, že mě to napadlo taky  :-)))) Pan Parker bude asi pěkný kverulat a dotyčného intendanta ze srdce lituji. 
Vanamond 14.3.2006 10:28

Re: to není tak přesné...

No mne vlastně živí... To víte, státní správa, jsem pod penzí atd. To vše jde i z daní toho obchodníka. Ale to je z mé strany, samozřejmě, tak trochu sofisma.
ptakopysk 14.3.2006 10:24

to není tak přesné...

podomní obchodník vysavačů není není ten, kdo vás živí ze svých daní - kupříkladu. Na rozdíl od onoho gentlemana, který na pana intendanta přispívá částkou nemalou. Tady v Čechách pracujeme půl roku zadarmo, abychom si podobné existence mohli vydržovat...
. 14.3.2006 10:19

Re: A zase jednou dvojí metr

A co kdyby ty maminky umývaly tomu pudlovi ztopořený penisek, to by se ti líbilo?
Vanamond 14.3.2006 10:17

Re: Pakliže je homosexualita normální,

Pan intendant nezavolal na chlapíka policii proto, že je proti "výuce homosexuality" na místní dvoutřídce, ale proto, že začal být hysterický a místo toho, aby celou věc řešil právní cestou, tj. podal na celou School Board (vč. pana intendanta) u soudu žalobu, zjančil se a odmítl opustit školní nemovitost. Je to podobné, jako kdyby se Ti do bytu nakvartýroval podomní obchodník vysavačů a pak odmítal byt opustit, dokud si nějaký ten lux nekoupíš.
Rudolf 14.3.2006 10:16

Re: Incredible

Myslím, že to ten rodič říkal primárně jako výchovu dítěte. Dítě musí mít trochu stanovené hranice, jinak z něj bude fracek a přitom ještě nešťastný. No a součástí takové svobody rodiče je to, že rodič předává svému dítěti to, co mu předali jeho rodiče a nechce, aby mu do toho někdo třetí moc kecal. Ve filozofické rovině to také nějak platí i když pochopitelně mnohem diskutabilněji. Musíte se naučit sebekázni, abyste přežil i horší dny. Když uplatníte svobodu, že se budete v létě jen slunit a pak přijde zima a nebudete mít zásoby, tak jara nedožijete.
Vanamond 14.3.2006 10:14

Re: A zase jednou dvojí metr

Možná přijde i Pižďuch.
červený bedrník 14.3.2006 10:13

Re: Ale Stredocecu naivni -

ha ha, jmenuj mi nějakou jihoamerickou původní civilizaci, která měla rozvinutější kulturu, morálku či vzdělanost než křesťanská evropa 16-17 stol.
amatére
Pavla B. 14.3.2006 10:12

Re: A zase jednou dvojí metr

Perfektní příspěvek. Ke všemu navíc ještě - vařit nebo pouštět draka není nikomu vrozené, to jsou opravdu společenskou konvencí zavedené role, které mohou někomu vyhovovat a někomu ne.
Homosexualita do značné míry vrozená je a osobně si myslím, že vliv výchovy se může uplatnit jedině v tom, že homosexuálně založený jedinec bude své sklony potlačovat.
O.K. 14.3.2006 9:54

A zase jednou dvojí metr

Když se nedávno v Česku začalo řešit, že učebnice jsou plné blbých stereotypů, jako že maminka vaří a holčička jí pomahá, zatímco chlapeček s tatínkem pouští draka, ťukal si tu kdekdo na čelo. Jak by dětem mohlo ublížit pár obrázků v čítankách, že? To přece není žádná propaganda.
 
Ovšem když se vydá učebnice, kde dvě maminky myjou pudla nebo dva tatínci chystají oběd, to je NĚCO ÚPLNĚ JINÉHO. To je hnusná propaganda a ovlivňování mozečků těch našich malých drobečků. 
Pavla B. 14.3.2006 9:47

Re: Pakliže je homosexualita normální,

Přesně o tomto jsme se už jednou bavili - z definice sexuologů homosexualita skutečně normální není. Jenže si myslím, že homosexuálům nejde o uznání jejich odchylky za normu, ale o jejich emancipaci s jinak handicapovanými (např. tělesně postiženými), kteří také nemohou založit funkční rodinu a přesto jim není odepřena možnost své soužití formalizovat.
Jinak ovšem i agresivita je normální, bez ní by druh homo sapiens nepřežil - tady už ovšem těžko určit hranici normality, leda statisticky na základě nějakých testů jako třeba u IQ.
 
A ještě k článku: a) nejsme v USA - z naší školky v Bystrcu hnali rozezlení rodičové pana faráře pytlem, s čímž souvisí b) - osobně by mi ještě víc vadila náboženská indoktrinace. Fakt si nemyslím, že by obrázky v knížkách z někoho vyrobily homosexuála.
Vanguard 14.3.2006 9:40

Re: Ale Stredocecu naivni -

Máte na mysli třeba civilizaci aztéckou, která se držela při životě tím, že každoročně obětovala tisíce až desetitisíce lidí tak, že jim bylo zaživa vyrváno srdce z těla?