4.2.2023 | Svátek má Jarmila


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
axzet 7.11.2007 4:26

Homosexuality is right cause god says its wrong!

Zajimave video

http://youtube.com/watch?v=2VKHdN2aNXc

Vifon 6.11.2007 22:30

Doufám, že ho zavřou až zčerná

a černí v lochu mu jistě vysvětlí, zač je toho loket!!!;-D

OstrovLesbos 30.3.2006 16:00

Re: Případ parker potvrzuje to, co ví každý lékař

není pravda
Ccecil 23.3.2006 18:15

Být postiženým je už teď normální

Homosexuálové jsou postižení. Jsou postižení oproti zdravým jedincům. Defektně se jim vyvinuly určité oblasti mozku, takže cítí více či méně hluchou orientaci na jedince stejného pohlaví. Jako takto postižené jedince je toleruji. nesměji se jim, nehodlám je za to pronásledovat, nechci je zničit.
Nastala ale určitá změna. Z homosexuálů se mediální masáží stávají "normální" jedinci a z jejich úchylky normalita. Jejich životní styl ja vyvyšován nad to, kam patří. Tak jako si homosexualita zaslouží toleranci, tak si propagace homosexuality zaslouží ráznou a tvrdou odpověď. Momentálně vedou propagátoři této úchylky na body, co se týče scháleného zákona. Ale zdravý rozum prohrál sice bitvu, nikoliv však válku. Pokud nechceme skončit tak, jako v USA, kdy pro naše děti budou homosexuální praktiky součástí výuky, musíme se vzepřít jejich osvětovým snahám a tvrdě  popírat prosazování homosexuality do veřejného života a do vyuky a škol. Nikdy jsem si nemyslel, že to zajde až sem, ale vypadá to, že bude ještě hůř.
richard 18.3.2006 15:52

ano, známá věc:

Děti  je třeba indoktrinovat a aby se rodiče nebouřili, je třeba nakázat ve škole dětem, aby o určitých tématech se svými rodiči nemluvili, protože rodiče jsou staří a mají divné názory - před několika desítkami let se takto vychovávalo k fašismu, později ke komunismu, nyní k homosexualitě. A  člověk, co je proti,  byl nejprve židovská svině, pak kontrarevolucionář a nyní homofob. Smutné, opravdu se nedokážeme proti těmto sociálním inženýrům a ničitelům naší civilisace, našich tradic, našich rodin, našich národů efektivně postavit? Pokud ne, zánik civilisace si zasloužíme, protože jsme jen a jen zbabělci, ale  zánik civilisace zažijí naše děti, ne my, kdo nám dal právo způsobit našim dětem civilisační kolaps po způsobu scén ze sci-fi  hororových filmů, co jsme vůbec zač?Fuj!!!!
Navrhuji 16.3.2006 14:31

Řešit jako stav ohrožení civilizace .

A militantní homosexuály rovnou kastrovat a vyhodit ze slušné společnosti dřív, než způsobí nenapravitelné škody dětem. Pedofily rovnou střílet. Zní to militantně? Jenže JAK JINAK SE CHCETE BRÁNIT ZNÁSILNĚNÍ ( I DUŠEVNÍMU ) ???
nechápavý 15.3.2006 20:55

Re: Zase umně splétáte vše dohromady

a čím je podle vás nebezpečná nekrofilie, fetišismus, exhibicionismus ? spousta dalších 'neškodných' úchylek by jistě ráda došla společenského uznání normality.
 
Heterosexuál 15.3.2006 18:02

Dáš jim prst a vezmou celou ruku!

Jsou to prasata 4% nemocný,uchylný
mant 15.3.2006 8:05

Re: Re: Re: Re: Re: Zase umně splétáte vše dohromady

No výborně - konečně uznáváte, že jde o propagandu. A cílem propagandy není, aby někdo něco "pochopil", ale aby někomu - v tomto případě dětem - bylo něco nalito do hlavy. Autoritativně. S konečnou platností, a jak ostatně sami autoři toho paskvilu uvádějí, se snahou učinit tak dřive, než děti přijmou názory vycházející z jejich skutečného prostředí. A to je to, co je špatně. (Ostatně, projděte si odkazy v článku - pokud je z toho pravda polovina, tak dvě maminky drhnoucí pudla jsou ještě zázrak.)
David 14.3.2006 22:58

Re: Re: Případ parker potvrzuje to, co ví každý lékař

Co to -. s prominutím - žvaniš o fanatických homosexuálech? Je dost pravděpodobné, že zmínění učitelé, zaměstnanci školní rady, zasahující policisté, státní žalobce a soudce byli heterosexuálové. To nebyli fanatičtí homosexuálové. Jen byli pood jejich tlakem. Neschopni si uvědomit, že opakem perzekuce či jen ostrakizace homesexuality není a nemůže být ostrakizace obhájců heterosexuality (jako normálního a standardního lidské chování)
 
Jak někdo již napsal - homosexuály tolerovat a nechat žít. Ne podporovat..
Stana 14.3.2006 22:28

Re: Re: Re: A ještě, Mablungu:

Chytré.
Vanastr 14.3.2006 21:23

Re: Re: Re: Re: Re: Zase umně splétáte vše dohromady

Pardon, že se vměšuju. Možná by bylo dobré si uvědomit, že výchova dětí by se mohla řídit např. zásadami našeho starého dobrého Komenského; tzn. od jednoduššího ke složitějšímu. Jednodušší situace v životě je muž + žena = rodina. Na další komplikace a vysvětlení je dost času v pozdějším věku. Jinak to není výchova k toleranci ale vymývání mozků. Ergo - není nic závadného prvňáky učit slabiky na situaci máma peče buchty, táta spravuje auto. Nevidím nic závadného v tom, aby téměř dospělci v deváté třídě věděli i o jiném vzorci mezi lidmi.
Asi bych mohl být prohlášen za homofoba, netoleratního či co ještě, ale souhlasím (protentokrát) s panem profesorem a s panem Parkerem taky. A neraďte panu Parkerovi co byste vy udělali - prostě se takto rozhodl v momentální situaci, která z jeho pohledu neměla řešení. Jak byste se zachovali vy na jeho místě, zvážili byste pečlivě všechny následky hned na místě? Hezký den.
kocour 14.3.2006 21:19

Re: Re: Případ parker potvrzuje to, co ví každý lékař

Konečně někdo normální.
Pavla B. 14.3.2006 20:07

Re: Re: Re: Re: Zase umně splétáte vše dohromady

Na rozdíl od Vás si myslím, že cílem této propagandy je, aby děti pochopily, že někomu takové soužití vyhovuje a že na něm a priori není nic špatného.
Proč bych neměla chápat homosexualitu? Pokud se mě někdo přitahuje (dejme tomu vlastní manžel:-)), dovedu si představit (čili pochopit), že přitahuje i jinou ženu nebo homosexuálně orientovaného muže.
ája 14.3.2006 19:11

Re: Případ parker potvrzuje to, co ví každý lékař

s tím nesouhlasím, naopak propagace takového typu je hnusná a škodí jim víc než pomáhá, stejně jako tenhle článek-je jen o skupině lidí někde v MA, kteří udělají cokoliv, aby se zviditelnili a "prospěli" své věci....jakýkoliv extrémismus a hlavně pak fanatismus škodí. Tenhle článek je hnusnej, protože vyzdvihje právě fanatiky a tím škodí těm "normálním" homosexuálům, kteří to mají vrozené. Zatím není známá příčina homosexuality a já si myslím že je vrozená, ale jakékoli působení na malé děti v nich může způsobit pěkný zmatek, s tím naprosto souhlasím.
S otištěním tohoto článku ne, vyzdvihuje jenom něco, co je okrajové a zneklidňující a znechucující.
mant 14.3.2006 18:50

Re: Re: Re: Zase umně splétáte vše dohromady

Ale k tomu tahle propaganda nesměřuje. Jejím cílem je přesvědčit děti o tom, že rodina se dvěma tatínky či dvěma maminkami je normální. A to prostě není pravda. Takové soužití (rodina to není a nebude) může být sice tolerovatelné, ale rozhodně není normální. (A mimochodem, vy homosexualitu chápete? Já - zcela upřímně - ne, stejně jako nechápu řadu podobných úchylek. Mohu ji tolerovat, ale to je všechno.)
zcr 14.3.2006 18:09

Re: Re: Re: Re: Ale Stredocecu naivni -

Jenom bych pripomnel - ohledne Vaseho upenliveho rozdelovani krestanu podle prislusnosti k nejruznejsim sektam - citat JRR Tolkiena - "Ovcim se jiste ostatni ovce zdaji odlisne."-----Tak inkulturace? Neff podobny proces ( Slavnikovci vs. Premyslovci) nazval "osvobozenim". Nechci se Vas recnicky vyptavat, kde se to pravo na inkulturaci vzalo, protoze nejsem svaty a treba Blizky vychod bych inkulturoval, az by litaly trisky...
Sch.inkvizitor 14.3.2006 18:02

Svatá pravda.

Já se pořád hádám, že právu vždy odpovídá nějaká povinnost. Že jde o dvě strany téže mince. Například, že právu mít přednost v jízdě odpovídá povinnost umožnit jinému ji dát.  Například nepřekročit dovolenou rychlost a ne jet sto třicet, kde je padesát a pak zrakvený křičet po krvi toho chudáka, který  při odbočování v té městské křižovatce  "s letadlem nepočítal". Divil by ses co právníků to není schopno chápat souvislosti a trvá na tom, že kdo má přednost, musí dostat přednost děj se co děj.  
Pavla B. 14.3.2006 17:54

Re: Re: Zase umně splétáte vše dohromady

Nechápu, proč by děti neměly být vedeny k chápání a tolerování něčí homosexuality.
Sch.ex offo advocatus diaboli 14.3.2006 17:32

Jakápak růže bez trní ?

Pravda, nepíchá, ale ani nevoní.
Kdo by dbal ran když vidí její květ
Ta krůpěj krve to je daň
Za to, smět k ní přivonět
Schumacherova odpovědna 14.3.2006 17:13

Metoda Stanislavského

Je metodou slavného ruského (sovětského) režiséra, podle kterého herec, aby dobře zahrál roli musel se plně vžít do postavy. Například hrál-li hladového proletáře, aby chodil v hadrech a hladověl. Jak se herec měl připravovat na roli kapitalisty a jaké mu k tromu Stanislavský vytvořil podmínky, mi nic není známo. V různých podobách jse stále užívaná nejen pro divadlo a film ale i tajnými službami při přípravě agentů. Dílem snad také jako behaviorální terapie.
Sch.glosátor 14.3.2006 17:06

Nepřestat být obezřetný jako při setkání s nemocným schizofrenikem ? To přeháníš.

Stačí jistá obezřetnost ve sprchách, když Ti upadne mejdlo....
mant 14.3.2006 16:47

Re: Zase umně splétáte vše dohromady

Utíkáte od tématu. Právě propagace toho či onoho je tady jako problém - propagace mířená na děti. Pokud bude někdo přesvědčovat děti, že je normální mít dvě maminky (nebo cokoli, co normální prostě není), s jediným cílem - přesvědčit děti o něčem, o čem se on osvíceně rozhodl, že by přesvědčeny být měly, zasahuje někam, kam nemá. Přirozenost homosexuality a sexuální chování homosexuálů vůbec s tím nemá co do činění.
Pavla B. 14.3.2006 16:26

Zase umně splétáte vše dohromady

Nebudem se snad dohadovat o tom, co je normální nebo nenormální PROPAGOVAT!
Pokud jde o sexuální CHOVÁNÍ, i když jde v případě homosexuality odchylku od normy, uvědomte si laskavě, že je pro postižené toto chování PŘIROZENÉ. Stejně tak je přirozené sadistické chování pro sadistu nebo pedofilní chování pro pedofila. Posledně zmíněné způsoby společnost potlačuje, protože jsou nebezpečné. Celá debata o homosexualitě se vlastně motá kolem toho, zda jde o chování nebezpečné nebo neškodné. Kromě několika homofobů - jinak se nazvat nedají - většina lidí považuje homosexualitu pro sebe za neškodnou, ale bohužel spousta z nich podléhá jakýmsi vizím šílené zhomosexualizované budoucnosti. Je to nesmysl - rozmnožovací pud všech živočichů je tak silný, že s tím nějaká módní tendence (pokud se momentálně něco takového ve společnosti objevuje) nic nenadělá.
jakovy 14.3.2006 16:14

Re: Re: Re: Abych se přiznal,

Vás zajímá jen svoboda. Pro Vás a další 4%.
Těch zbývajících 95,99999999 % už musí držet hubu, že !
jb 14.3.2006 16:05

Re: A zase jednou dvojí metr

No jen by mne zajímalo, jak se ty dvě maminky podělily o porod. Nebo že by mněl každý jen jednu maminku?
mant 14.3.2006 15:45

Re: Ale pokud v Massachussets

Možná jsem se nevyjádřil dost jasně. Ten zlomový bod je v tom, že jediným účelem těchto obrázků, potažmo celé iniciativy, o které je řeč, je propaganda. Indoktrinace dětí něčím, o čem si někdo myslí, že si mají myslet; jiný účel to nemá. A to ve věci, do které po mém soudu škola nemá co mluvit. To je něco úplně jiného, než když co já vím v početnici pro třetí třídu v zadání slovní úlohy je řeč o tom, že maminka upeče za hodinu padesát koláčů a Martinka, která jí pomáhá, stihne dvacet. A propaganda zaměřená na děti je věc, která by mi velmi silně vadila. Jistě, už tak je dost tragédie muset odpovídat dětem na otázky typu "proč nemají tatínka", ale doplnit k tomu pro úplné rodiny "proč nemají místo tatínka druhou maminku" (když tatínek je ten zlý a přísný - nebo naopak, jak to kde mají) je asi zbytečné.
Saša 14.3.2006 15:44

Ale nikdy v životě ještě jsem se nesnížil k tomu,

co předvádíte Vy.
Ani vůči Vám, ani vůči nikomu jinému jsem nic tak hnusného nikdy neprováděl, co děláte Vy.
Ne že bych to neuměl. Nechci.
 
Saša 14.3.2006 15:42

Já bych za spravedlivé a zcela pochopitelné považoval fyzické násilí.

Kdyby jim na místě dal pár facek, možná by ho za to zavřeli, ale příště by si dali pozor.
To tvrdím naprosto zodpovědně jako právník - pár facek je mnohdy lepší než léta soudů.
O.K. 14.3.2006 15:37

Už zase lžeme, co?

Nikdy jsem se tím, že jsem svobodná a bezdětná nechlubila. Nepociťuji to jako žádné pozitivum (zatím ani jako negativum, abych byla přesná) a kdybyste se přerazil, nikdy nenajdete, že bych na Psa napsala něco ve stylu: heč, vy jste ženatí, a já ne ne ne!
 
Naproti tomu lze velmi lehce dohledat, že jste se mě na mé mateřství letos v lednu přímo zeptal a moji bezdětnost proti mně použil jako argument. U kocoura či jiných jste tak neučinil, ti patrně tu unci praxe k přispívání na Psa nepotřebují.