18.5.2024 | Svátek má Nataša


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J.M. 20.7.2007 9:29

Re: Ale to je podpásovka.

Brmbošu, vaše komentáře jsou obvykle mimo, ale tento je mimo ještě o větší kus. Nikdo nechce, aby ti šaškové na koncert jeli na kole, ale aby tam neletěli vůbec. On ten koncert přírodě škodí, nejenom svými energetickými náklady, ale hlavně tím, že oblbuje tu méně inteligentní část lidstva. A v jakých elektrárnách bychom měli jet, když ne v tepelnách, protože jaderné nám Bursík a spol zakazují? Že vy stavíte větrník? Neinformovanost a pravopis vašich komentářů by tomu napovídaly.

Cricket 20.7.2007 10:53

Re: Ale to je podpásovka.

Brmbošu, kurňa, naco atomové elektrárny, když máme proud v zásuvkách. Ti, kteří stojí za oblbováním mas prostřednictvím oblíbených kapel to dělají furt stejně, např. jako u nás antiradaristi, kteří si k oblbování vypomohli těmi známými "umělci a osobnostmi"

Emil XX 20.7.2007 11:17

Hnědouhelné elektrárny měly u nás končít dokonce i podle komunistických plánů,

ale to by znamenalo přejít na jaderné elektrárny. Zelení a jejich souputníci (např. Pithart) tomu zabránili. Takže další spalování hnědého uhlí je volba zelených, ač předstírají opak.

Jinak, zelení chtějí ponechat auta jen hrstce nejbohatší, jako je Bursík a Gore ale zdražitt je tak, aby se staly pro běžného občana nedostupnými. Na to naštěstí (zatím !!) neměli dost sil.

Emil XX 20.7.2007 8:37

A ještě, když si pomyslím, kolik umělců jezdilo nadšeně do Stalinova SSSR,

říkám si, že, bohužel, "nic nového pod sluncem."

Emil XX 20.7.2007 8:33

Celý "problém" s emisemi CO2 se dá vyřešit přechodem na jaderné elektrárny

a to, že Gore a Bursík toto odmítají svědčí o tom, že o nějaké "globální oteplování" jim VŮBEC NEJDE. EU navíc donutila Bulhary odstavit starší leč plně funkčí jaderné bloky s reaktory VVER 440/230 v Kozloduji a k témuž nutí Slováky. Tím se emise CO2 nutně zvýší, dokonce více, než představuje potenciální úspora ja nesmysné "energeticky šetrné automobily" a další eurohovadiny. Samozřejmě to způsobuje i růst cen elektřiny u nás.

loiz 20.7.2007 8:33

nejvtipnejsi bylo, jak vystupujici v Australii

meli n atricku "say no to nuclear energy", nikoliv "say no to coal energy", ktera je nejvetsim prispevatelem k CO2 emisim a ktera tvori pater australske energetiky...

jurist 20.7.2007 9:20

Re: nejvtipnejsi bylo, jak vystupujici v Australii

mít tam "say no to cool energy" by taky nebylo marný ;-) 

jurist 20.7.2007 8:23

A co vlastně brání Hradu

uspořádat Anti - Live Earth 2007? ;-)

Roman Šula 20.7.2007 9:28

Re: A co vlastně brání Hradu

Tato myšlenka mě napadla před časem, to jsem ještě o žádném Live Earth nevěděl. Při debatě u oběda na kongresu ČNS jsem prohlásil, že by šlo zorganizovat festival s pracovním názvem Rockem proti globálnímu oblbování. Ten kongres byl 14. června, TŘI TÝDNY NA TO SE DOZVÍM, ŽE MI NĚJAKÝ AL GORE UKRADL MOJI MYŠLENKU NA SVOJI REKLAMNÍ KAMPAŇ. ;-D Že by měl na Novotného lávce nějakého špiona?:-D:-D:-D

jurist 20.7.2007 10:04

Re: Re: A co vlastně brání Hradu

Určitě tam vystoupí Lucka Bílá, Hanspaulka Blues, božský Kája , Kroky Františka Janečka (pokud nebude mít kšeft u Paroubka), Ivan Mládek, Honza Nedvěd, organizovat to bude buď Salava nebo Novotný a moderovat bude Miloš Skalka. To to tomu Al Gorovi natřem!!

Roman Šula 20.7.2007 10:51

Re: Re: Re: A co vlastně brání Hradu

Napsal jsem "Rockem...", nikoliv "Popem..." nebo "Main streamem". Nepletete si hudební žánry? Je pravda, že v šedesátejch Gott nazpíval nějaký ten rokenrol, ale to byl přesně odstrašující příklad, jak rokenrol nemá vypadat.

jurist 20.7.2007 13:09

Re: Re: Re: Re: A co vlastně brání Hradu

já vím, ale tak jsem si vzpomněl, kdo, řekněmě Hradu,  předtím pěl (i  za Husáka ;-)), resp., kdo z jiných pěvců se s těmito znají, a šli by do toho. Takový mladý holky stojej starýho mědvěda prachy, to je jednou jistý. ;-D

jurist 20.7.2007 13:11

Re: Re: Re: Re: A co vlastně brání Hradu

rozumějte, já si nedělám iluze o tom, že to ze strany Madonny a spol. nebyla vychanost. Ale takových tu taky pár máme, ne?

ladislav 20.7.2007 8:19

Souhlas

Jasně,stručně, nová ideologie zeleného jehovismu se už naplno dere na svět a zaklínadlem " MŮŽE se stát ekologická katastrofa" tito pomatenci tlačí politiky i obyčejné lidi do defenzívy a pocitu viny za to, že vůbec existují.Skvělá taktika, přestože je založena na pocitech a lži. Podporujte Klause, který jediný má odvahu říkat to veřejně.

janoryna 20.7.2007 9:28

Re: Souhlas

ti jehovisti zatím jnom tiše postávají se svými brožurami. ale zelení jsou "asertivnější" .

tony 20.7.2007 8:17

správný VK

Slušný článek, ale to "jak správně poukazuje Václav Klaus"  jste mohl vynechat.

Zebra 20.7.2007 8:19

To asi těžko, jaký by pak byl smysl článku ?

Franta 20.7.2007 8:19

Re: správný VK

To nemohl, o to totiz slo.

Lucina 20.7.2007 10:59

Re: správný VK

A proč?

PRASI DENT 20.7.2007 7:49

JE SKUTEČNOSTÍ

Že pokrytectví se stalo běžnou normou a to téměř ve všech směrech a v různých formách....Politika by se bez něho snad už ani neobešla......

HlavaXXII 20.7.2007 7:23

Pokrytec Al Gore.

V první řadě jde Gorovi opravdu o prezidentskékřeslo. Jeho zelené kecy jsou sice pro mnohé líbivé a ve své  naivní víře, že je možné celý svět najednou polepšit, mu asi spousta lidí věří ale pro toho kdo už je na světě nějaký ten pátek je směrodatné, jestli jsou řeči které vede v souladu s tím jak žije. A v tomto kontextu pan Gore rozhodně nevypadá jako skromně žijící zelený aktivista, který si láme hlavu kde má ještě doma zhasnout.

Lucina 20.7.2007 11:02

Re: Pokrytec Al Gore.

Trochu to připomíná Pravdualásku, která se nakonec scvrkla v lásku k Dáše, Čalfu ve Strakovce, Junka v Lucerně a Sládka na den voleb presidenta v cele.

honzak 20.7.2007 6:34

pětiletka Al Gora

bude síla, to se ještě dozvíme věci. Proboha, proč je lidstvo tak blbé a těmhle vymočencům žere jejich nesmyslné kecy?

Ladislav N. 20.7.2007 7:31

Re: pětiletka Al Gora

Dav je blbý vždy.

Viděl jsem dva videoklipy vydané k této příležitosti. Linkin Park - What I've Done a Madonna - Hey You. Zatímco klip LP se zdá být spíše vysloveným otazníkem nad existencí lidské civilizace a jejími hodnotami, samotná otázka "oteplování klimatu" není zdůrazňována, byť některé dokumentární záběry (masy ledovce padající do  moře, lední medvěd plovoucí ve vodě atd. nás nenechají na pochybách, proč byly vybrány).

S videoklipem Madonny je to mnohem horší. Je samozřejmě profesionálně dokonale proveden stejně jako předešlý, ale profesionálně i z hlediska propagandy a "marketingové manipulace" s divákem. Jedná se o propagandu v tom nejhorším slova smyslu, jaký si lze představit. Text písně promítaný na plátno, záběry chladicích věží elektrárny s oblaky vodní páry, hned po nich obličej politika (Al Gore?), Japonci s rouškami na tváři (nosí je, když mají rýmu, aby nenakazili ostatní), záběr tváře politika (asiat), pohled do ulice zaplněné projíždějícími auty, ...krátce prostříhnut hasič likvidující lesní požár (nebo to snad má být "dokumentace" vypalování lesa?), Tvář G.Bushe a hned za ním družicový animovaný záběr rotující oblačnosti (tornáda ?), a tak dál - krátké střihy různých katastrofických událostí prokládané střihy jiných dokumentárních záběrů (samozřejmě nechybí ani ledovcové masy padající do moře  a  lední  medvěd  deroucí se z vody  na  ledovou tříšť... ;-)). V tomto duchu je "podprahově" divák manipulován k přesvědčení, že  že  "Global Warming" je "tutovka" a lesy vrtulí nebo prostříhnuté sluneční panely vedle hrnoucích se odpadků dokáží vyřešit lidstvu energetický problém... (pokrač.)

Ladislav N. 20.7.2007 7:38

Re: Re: pětiletka Al Gora

Nechci upírat umělcům svobodu tvorby a názoru, ale zde už je "umělecká licence" překročena a při podrobném prohlédnutí obou videoklipů zjistíte, že některé střihy a použité záběry jsou si navlas podobné, jakoby pocházely od stejného scénáristy. Ostatní muzikanty jsem neviděl, tudíž nemohu posuzovat.

Jisté je, že z pohledu propagandy a marketingu politických cílů Al Gorea je to profesionálně provedené dílo a oba videoklipy doporučuji ke shlédnutí všem, i těm, co budou tvořit klipy pro příští volební kampaň v Česku. ;-)

Zebra 20.7.2007 8:18

Hossana !

Když už nám prosťáčkům Ladin tak brilantně osvětlil perfidní zelenogoreovskou propagandu v klipu stárnoucí takzvané hvězdy, která se zřejmě zoufale snaží udržet na výsluní popularity i za mrzký peníz podvratných zelenogoreovských centrál, zbývá nám ke konečnému prohlédnutí a osvobození už jen pár drobností jako např. něco jako Úřad dohledu nad svobodným trhem, který by se odhalováním takovýchto travičů studní jedině správného myšlení věnoval systematicky a samozřejmě by měl pravomoc takováto svinstva nepřipouštět, zakazovat, zabavovat a ničit, nejlépe včetně jejich původců a šiřitelů. Všem je jistě naprosto jasné, že jako prezident Úřadu nepřipadá v úvahu nikdo jiný, než náš (bin) Ladin, který zde již nesčetněkrát dosvědčil svou neochvějnou víru v jedině správné smýšelní a nesmiřitelnost v boji proti zelenému zlu a zeleným škůdcům.

Ladislav N. 20.7.2007 9:09

Re: Zelená propaganda

Kdepááák, milej zlatej, od toho tady máme ministra Bursíka a jeho Ministerstvo zelené propagandy, které slíbilo prosadit Al Goreův manipulativní film povinně ke shlédnutí žákům ZŠ a studentům středních škol (za peníze daňových poplatníků, film se jistě nerozdává zadarmo...).

Prý ale kdosi přišel s protiargumentem, že Al Gore nekandiduje v ČR, a to ani v případě, že umožníme postavit na našem území radar USA... ;-P Tak nevím, jak to dopadne...

honzak 20.7.2007 9:27

Re: Hossana !

tak tebe bych taky někdy chtěl zdálky vidět....

Omlouvám se tímto mjr. Andrýskovi, o kterém jsem si myslel, že je největší blbec na světě. Krutě jsem ho  (asi o 2 řády) urazil.

Zebra 20.7.2007 9:38

Sorry honzak, že jsem na tebe zapomněl !

Na usmířenou tě ujišťuji, že budu podorovat tvou kandidaturu na velitele prvního koncentračního tábora pro zelenogoreovské aktivisty. Kvalifikace tj. tupé a kruté nenávisti na to máš koukám vrchovatě.

Ladislav N. 20.7.2007 9:49

Re: Zebra IP: 62.245.92.xxx ...se zelenejma pruhama

Koukám, že i kambodžský "ekolog" Pol Pot má své ideové nástupce v ČR...