2.10.2022 | Svátek má Olívie, Oliver


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. Zima 9.7.2008 10:10

Jako Amerikanofil se

dovedu trochu vžít do kůže pana Neffa, on by možná obhajoval i tak idiotská prohlášení, jako Topolánkovo o Marshallově plánu, nebo opakované tvrzení na ČT, že Radar může fungovat i bez raket, atd, atd., ale když je ten celý hazard postaven na lži o neškodlivosti mikrovlnného záření, vrhne se raději na ruského rozvědčíka, téma, které v Česku dnes jistě boduje.

bukowsky 9.7.2008 10:42

Re: Jako Amerikanofil se

pan Neff je už prostě takový. Dejž mu jeho bůh odpuštění

M. Zima 9.7.2008 8:59

Když už je řeč

o uranu, včera uteklo v  Tricastin 30 m3 uranového roztoku, část z toho je již ve dvou řekách. Pokud vím, jedná se o fabriku u Avignonu, ze které dostaly Uran jak Irán, který se na ní finančně podílel a dostával ho pravidelně se známými aférami, tak Irak a Israel.

M. Zima 9.7.2008 11:10

Ještě pro doplnění,

Ten Uran už je ve Rhoene, překročení limitů v řádu ca. 100x, zákaz koupání, odběru vody a rybolovu. Už proto by měl ČEZ povolit českým médiím to vysílat, aby do toho nějací čeští turisté, divocí kempeři a pod. ještě  zbytečně nevlezli.

Sk eptic us Ma ximus 9.7.2008 8:10

Ať to čtu, jak to čtu,

tak pořád mám neodbytný pocit, že Židi z USA ukradli v Iráku uran a já bláhový myslel, že kradou jen ropu.

horduch 9.7.2008 8:18

Re: Ať to čtu, jak to čtu,

asi neumíš číst ,v článku se uvádí "irácká vláda prodala kanadské firmě"

JE 9.7.2008 8:26

Re: Re: Ať to čtu, jak to čtu,

Prosím Vás, ignorujte toho dementního a negramotného blba.

Sk eptic us Ma ximus 9.7.2008 9:29

Loutková irácká vláda nastrčené "kanadské" firmě.

pbla4024 9.7.2008 10:13

Re: Loutková irácká vláda nastrčené "kanadské" firmě.

Jak se pozná loutková vláda od neloutkové vlády?

Sk eptic us Ma ximus 9.7.2008 11:48

Většinou tak, že ji "chrání" armáda té země, která tahá za provázky.

pbla4024 9.7.2008 11:51

Re: Většinou tak, že ji "chrání" armáda té země, která tahá za provázky.

Spolková republika Německa má loutkovou vládu? Opravdu?

Sk eptic us Ma ximus 9.7.2008 13:42

V určitých otázkách jistě.

Harpyje 9.7.2008 16:21

Re: V určitých otázkách jistě.

;-D ;-D ;-D. Neexistuje téma, ke kterému by se Septik nemohl suveréně a odborně vyjádřit.

Branik 9.7.2008 9:30

Židi z USA ukradli v Iráku uran

Ale jiste, Zida hledej za kazdou certovinou na celem svete, vzdy a vsude. ;-D Temne sily v pozadi, zejo?

Mily pane Maxi, ze jste si jich jeste nevsimnul, neznamena, ze vas nesleduji  8-o8-o8-o

Sk eptic us Ma ximus 9.7.2008 11:51

Za každou čertovinou ne, tak dobří nejsou :-)

V každém případě užiteční prosťáčci jako jste Vy jsou pro tyto lidi snem.

Branik 9.7.2008 18:00

ze jste si jich jeste nevsimnul, neznamena, ze vas nesleduji

takze mne sleduji take??? 8-o

libero 9.7.2008 10:03

Re: Ať to čtu, jak to čtu,

Rozum vám neukradli, to je imaginární pojem.

Emilio 9.7.2008 10:53

Re: Ať to čtu, jak to čtu,

Ty jsi "MYSLEL"?

Sk eptic us Ma ximus 9.7.2008 11:53

Já ano, ale chápu, že Vám se to stát nemůže :-)

Z 9.7.2008 5:27

Ať žije ODS! ať žije ODS! ať žije ODS!

Ať žije ODS! ať žije ODS! ať žije ODS! Toto znělo rozjásaně letní Prahou v úterý 8.7.2008. S USA na věčné časy, a nikdy jinak! provolávali v zástupech šťastní Pražané. Ať žije ODS, ať žije ODS, ať žije ODS. Ať žije věčné a nerozborné přátelství lidu USA a ČR! Ať žije Condoleezza Riceová a náš drahý kníže Schwarzenberg, ať žije náš Topolánek, ať žije náš drahý Čunek, ať žije Parkanová! Jejich přítomnost Pražané jen matně tušili, protože členové vlády byli ukryti ve zbrusu nových pancéřových automobilech Pandur, jejichž kolona rychle projížděla Prahou ke Kramářově vile z letiště Ruzyně, kde vítala Riceovou. Rozjásaní Pražané provolávali slávu naší drahé vládě, která pozvala naše drahé přátele z USA. Pražané už se těší, že americká námořní pěchota si postaví základny v ČR a sklady jaderných bomb u Jižního Města.

V ulicích Prahy statisíce slavnostně naladěných občanů vlaječkami a třepetalkami vítaly hosta z nejvzácnějších Condoleezzu Riceovou, která nechala v Praze na Evropské třídě zastavit svůj silně pancéřovaný automobil značky M1 Abrams a přes štěrbinu tankového periskopu se zdravila s Pražany, když obklopili její vozidlo a na pozdrav Pražanům nechala několikrát otáčet věž s kanónem. Pražané jí za to vděčně děkovali házením upomínkových předmětů.

Americkým radarem v Brdech zasadíme zdrcující ránu komunistickým a islamistickým uchvatitelům! Radarem a raketami na ně, jak jinak. Moskevským finančním jestřábům z Něvského prospektu přejde chuť na naši demokracii, až spatří pyšné hlavice nejdokonalejších amerických mírových raket. Tak se musí na agresora. A nepolevit. Radar v Brdech nebude poslední. Do konce vládní dvouletky naši pracující zbudují další radary v Krkonoších, v Praze 6 na Ořechovce a na Českomoravské vrchovině. Už víte, koho budete příště volit? ptal se šibalsky komentátor rozhlasu a my jsme dobře věděli jako všichni rozjásaní pracující, že to zase bude naše drahá ODS. Ať žije naše rodná strana ODS!

Květoslav 9.7.2008 7:52

Staré úsloví říká

Psi štěkají, ale karavana jede dál.

ben 9.7.2008 9:52

Re: Staré úsloví říká

Toto není psí štěkot, ale kvičení rudých podsvinčat.

VOS 9.7.2008 8:03

Re: Ať žije ODS! ať žije ODS! ať žije ODS!

Mas obrovskou fantasii a ubohou orientaci. Tohle neni ten clanek na ktery reagujes. Tenhle clanek je o Irackem materialu na vyrobu zbrani hromadneho niceni, ktery tam podle novin nikde nebyl. Pres 500 tun, to je poradna spetka. Krome toho tam nasli spoustu chemickych zbrani hromadneho niceni ale to se musi hledat jinde, ono by to bylo pro ctenare moc velke sousto najednou.

Mirek F. 9.7.2008 8:12

Re: Re: Ať žije ODS! ať žije ODS! ať žije ODS!

Vida, zasvěcenecR^. Povídejte o té spoustě nalezených chemických ZHN, zajisté myslíte něco závažnějšího než občasný nález zapomenutého úkrytu z irácko-íránské války.

Co se uranového skladu týče, to nic tajného nebylo. Argumentace obrovskými nalezišťmi ropy coby důvodu zbytečnosti jiných zdrojů energie zdá se mi poněkud nedotaženou, ono totiž platí, že tu ropu, kterou spotřebuji sám, nemohu prodat se slušným ziskem v zahraničí.

František I. 9.7.2008 8:23

Re: Re: Re: Ať žije ODS! ať žije ODS! ať žije ODS!

Rudí a naoranžovělí zmetíci(dnes už je jasné, že jedno jsou)mají problém. Z ohlášených třech tisícovek demonstrantů jich do Prahy nahnali sotva tisícovku, z toho ještě byla stovka novinářů.... Hořká chvilka pro Tamáše, socialistické rusofily, melouny a jemu podobné hyenky. Halt už se nědělá presence a nahrozí kádrové postihy.

Jenom 500 tun radiokativního materiálu. Už jenom toto stálo za iráckou intervenci. Jestli podobným způsobem zatajovali Amici chemické zbraně, (konec konců projektylů, připravených k plnění plynem se našlo několik stovek,)ani se nedivím, že o tom písáci nevědí nebo nechtějí vědět.

Zaprodanec Moskvy 9.7.2008 9:09

Re: Re: Re: Re: Ať žije ODS! ať žije ODS! ať žije ODS!

Františku I., ten tvůj výkřik by se dal přeložit čtyř slov – tonoucí se stébla chytá. Pročpak ti leží Tamášovci tak v žaludku, vždyť jich podle tebe byla jen sotva tisícovka (nevěděl jsem, že 2/3 obyvatel ČR je tisícovka).

Válka v Iráku stojí životy tisíců nevinných Iráčanů a nedivím se, že Iráčané nenávidí USA. Má to však jeden důležitý aspekt. Ukazuje, že bojovat a vyhrát válku není tak jednoduché, viz. přetechnizované USA a jejich debakl v Iráku. Tyto USA jsou naším spojencem, které lhaly než vojensky přepadly Irák na základě vylhané záminky a Topolánek je chce vpustit do ČR. USA dobře vědí, že na Rusech by si vylámaly zuby a byl by to konec USA. Tak Američani jen provokují a zkoušejí, co Rusové vydrží a snaží se z nich neúspěšně dělat pitomce.

libero 9.7.2008 10:05

Re: Re: Re: Re: Re: Ať žije ODS! ať žije ODS! ať žije ODS!

Ovšem ti Iráčani se vraždí vzájemně, nevraždí je Amíci.

Stran Tamáše, boj s blbostí nelze vyhrát, ale nemá být vzdáván.

Emilio 9.7.2008 10:55

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ať žije ODS! ať žije ODS! ať žije ODS!

R^!!

Kenavp 9.7.2008 10:24

Re: Re: Re: Re: Re: Ať žije ODS! ať žije ODS! ať žije ODS!

Deb.le.

Harry 9.7.2008 15:10

Re: Re: Re: Re: Re: Ať žije ODS! ať žije ODS! ať žije ODS!

"Válka v Iráku stojí životy tisíců nevinných Iráčanů a nedivím se, že Iráčané nenávidí USA" Drobet zapominate, ze za Huseina se take v Iraku vrazdilo, ve velkem a vlastne stejne tj. jedni Iracani vrazdili jine Iracany, pravda ti vrazdici byli clenove te spravne tj. statni moci. Jiste nechcete tvrdit, ze ti mrtvi Iracane ted byli vsichni zastreleni Amiky.Take ve valce Irak-Iran pry zahynulo pul nebo snad 1 M lidi a to mel na svedomi Husein. Take Kurdove maji asi na akci Amiku trochu odlisny pohled. Chemicky Ali byl opet Iracan, pravda snad svakr ci bratranec Saddama? Tenkrat ale samozrejme zadna presna data nevychazela v internetu. Cili vlastne se to umirani v Iraku zase az tak nezvysilo.