19.5.2024 | Svátek má Ivo


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Ada 25.12.2009 11:44

Re: Stokrát nic umořilo osla...

Vašku, ty jsi medvěd... ;-D

Petr 25.12.2009 10:21

NAPROSTÝ SOUHLAS.

Dobrý článek.

Mno... 25.12.2009 9:45

V Mexiku je šance na zemětřesení ....

Takže TAM  lze upřít modlitby a TAM očekávat zázrak, že se snad  těchto šílených ( ve skutečnosti o podvodech a kšeftech inormovaných a na nich kynoucích) "neználků" zbavíme.....

Vlad 25.12.2009 11:21

Re: V Mexiku je šance na zemětřesení ....

R^

zeolit 25.12.2009 9:42

Reakce přispěvatelů dokazují, že lidé toho mají dost!

Oblbování formou tzv. "korektní politiky", multikulti, ekologistického šílenství je nutné odmítnout ve volbách. "Zelenou" v politice by měli dostat lidé jako je senátor a primátor Teplic - Kubera. Mluví srozumitelně "česky", nebojí se pojmenovávat věci tak, jak to chápe většina občanů. Z peněz, vybraných formou daní od lidí, to se to rozdává. Dost dlouho se chováme jako "hodné" ovce.

moebius 25.12.2009 9:37

já bych dusík zakázal

prokazatelně je to plyn, který způsobuje globální oteplování nejvíc ze všech, bez něj by na téhle planetě nebylo +15 ale -150 a to je ta nejpřirozenější teplota

Patrik 25.12.2009 10:08

Re: já bych dusík zakázal

:-) Jeden ze spoluzakladatelů Greenpeace vystoupil z hnutí, když se rozhodli zakázat chlor, řka, že to je jeden z prvků periodické tabulky, byl tu před lidmi a bude i po nich, já bych dusík nechal, ale Dusík bych nejraději pohladil lopatou uhelkou po zádech.

ver 25.12.2009 12:10

oprava : Greenpiss

viktor 25.12.2009 9:22

zelení, co kradou peníze

Pánové a dámy, neříká toto president Klaus už dlouho a je za to na něj pliváno a ošklivě pliváno-

Petr 25.12.2009 10:24

Re: zelení, co kradou peníze

 PLNĚ SOUHLASÍM.

Emil XX 25.12.2009 10:50

Re: zelení, co kradou peníze

Taktéž se přidávám.

5P 25.12.2009 11:06

Re: zelení, co kradou peníze

R^

Vlad 25.12.2009 11:22

Re: zelení, co kradou peníze

R^

Jura Jurax 25.12.2009 12:20

Re: zelení, co kradou peníze

R^R^R^

Nový 25.12.2009 9:20

souhlas až na to zajištění 100 mio Kč

Torie, že  peníze  se  musejí  vytvořit prací není  dostatečně  pokroková.

Dle  inženýra ekonoma  Paroubka  je nejlepší způsob  zajištění peněz  jejich  půjčování. 

Dokonce to lze  dělat do nekonečna  dokud  zvládáme  splácet  úroky.

Takže  v penězích není vlastně  žádný prolém, že !

ferdinandeste 25.12.2009 11:20

Re: souhlas až na to zajištění 100 mio Kč

Přesně jak říkal p. feldkurát: to se nám to hoduje, když nám (lidi) půjčujou

highlander 25.12.2009 9:19

Wisniowiecki

je to citát věty sice k jinému účelu, ale jde o obsah. Dnes je významem příšerný, zítra strašný, pozítří bude jen hrozný a popozítří už nutný.  ... Zabíjejte je, aby cítili, že umírají....  Dodávám, pak to zelenokorytaření spojené s arogantní hloupostí a nevzděláním přestane.

Ludva 25.12.2009 8:57

Jak to bude s těmi penězi ?

Přímo do rukou je asi nikdo v Africe nedostane. Půjdou tam projekty vyrobené a zaplacené v těch bohatých zemích. Případně se něco vrátí v podobě surovin. Ale proč se neřeklo pěkně nahlas, že nejúčelnější bylo vrazit ty peníze do antikoncepce pro tamní domorodce ? Málokdo z vyspělých zemí by se dokázal adekvátně postarat o tolik dětí, co je tam zvykem. A veškerá "pomoc" je převedena do těch dětí, které se již valí k nám.

jirka.s. 25.12.2009 9:10

Re: Jak to bude s těmi penězi ?

;-D ;-D ;-D 100 miliard dolarů na prezervativy ??? To by sis musel zasadit gumovník i na vlastní zahrádce, chytrolíne !

BTW: Do těch prezervativů by ti domorodci maximálně chodili  pro vodu!!!

A. S. Pergill 25.12.2009 9:45

Re: Jak to bude s těmi penězi ?

Indové dávali každému muži, co so nechal přetnout chámovody (drobný zákrok v místním umrtvení) tranzistorové rádio - někdfy v 60. letech. Možná by se i vyplatilo do té Afriky vozit Kalešnikovy (stejně si je za tu rozvojovou pomoc nějak vyčendžují) a rozdávat je všem co budou ochotni podstoupit podobný zákrok.

jirka.s. 25.12.2009 11:01

Re: Ještě i jiný způsob.

Potkají se dva doktoři. "Člověče, tebe jsem už dlouho neviděl! - "No jo, byl jsem na dva roky s Lékařema bez hranic v Číně" - "A cos tam dělal?" - "Ale pracoval jsem v antipopulačním týmu." - " A jak" - "No to jsme postavili Číňany do fronty, když na ně přišla řada, spustili kalhoty a já jsem jim dvěmi půlcihlovkami scvaknul kulky" - " Jéžíšmarjá, to ale muselo bolet." - "Jenom někdy, když sis mezi nimi zapomněl palec."

Sýček 25.12.2009 8:12

Jen doplním

Za obnos peněz, které vložíte k záchraně části přírody, zachráníte jen menší část přírody, než která byla zničená na vytvoření toho obnosu. 

Bohatý západ si na své příspěvky musí půjčit u těch chudých - Čína, Indie.....

Honza42 25.12.2009 9:02

Re: Jen doplním

Celkem přesné. Americký president slibuje, že dá peníze. Proboha jaké peníze? Žádné nemá, může je leda tak nechat natisknout a dál tak rozvracet světovou ekonomiku a nebo si ZASE půjčit. Doba je taková, že Čína a Indie polykají jednu americkou (evropskou) firmu za druhou, naše deficity letí nahoru..... třetí svět jsme my. Kdy už to lidé konečně pochopí.

Patrik 25.12.2009 9:35

Re: Jen doplním

Ten si může tisknout dolary jak chce, nejsou totiž kryty zlatem.

Sýček 25.12.2009 7:56

Souhlasím

A děkuji. :-)

Miloslav 25.12.2009 7:26

Souhlas

Zcela souhlasím s autorem, jen bych doplnil, že už vím, kde MŽP ty peníze vezme. Tenhle týden jsem zaplatil 3 000,- Kč za převod auta na magistrátu, protože plní "jen" EURO 2. Bylo mi vysvětleno, že peníze jdou přímo na účet MŽP, další poplatek 800,- Kč byl pro magistrát. Když jsem kupoval předchozí auta (ta jako nová s EURO 3), zvýhodnění  za tehdy špičkovou ekologickou normu nebylo žádné. Když koupíte auto stále o několik let mladší než je průměr provozovaných aut v ČR, potrestají Vás. Vzpomeňte si na to svinstvo, co povinně zanáší naftové motory ( metylester), na nesmyslnou podporu fotovoltaicky vyráběné elektřiny (máte to ve svých účtech za elektřinu), na návrhy na zálohování plastových lahví (přestože jsme v dobrovolném sběru na špičce Evropy, úředníkovi z MŽP to nestačí..), vzpomeňte si na vydírání podnikatelů při liniových stavbách ekobojůvkami, které si koupí pár metrů čtverečních pozemku..To vše píšu přesto, že dobrovolně  třídím odpad, nakupuji výrobky Fair Trade a podobně, ovšem tvrdím, že Strana zelených a MŽP zcela myšlenky ekologie v ČR zdiskreditovali.

Patrik 25.12.2009 9:59

Re: Souhlas

Zcela souhlasím s vámi i autorem. Stavím optické trasy. Odpad třídíme už 7 let velmi poctivě na plasty, papír (kartony) a směsný odpad ve firmě, sklo jako odpad neprodukujeme . Dokonce díky kázni zejména místních podnikatelů, dostalo naše malé městečko ocenění "křišťálová popelnice". To převzal nový ředitel technických služeb. A začalo to. Musíme pozvednout povědomí občanů o činnosti TS a jejich prestiž. Nejprve nový plot, potom webové stránky potom nová fasáda TS, následuje čtyřkolka (odhaduji cca 150.000) s vysavačem na psí hovínka slavnostně předávaná s routem se zvanými místními papaláši. Zuřivě diskutující ředitel TS na všech městských webových forech, dohledávání který že podnikatel si dovolil jaký odpad vložit do kontejneru a to jak pomocí městských kamer se záznamem, tak prohrabáváním odpadu o hledání hajzlíků, co si dovolili do správného kontejneru vyhodit správný odpad, ale FIREMNÍ!!! Samozřejmě, jak napadly první sněhy, chodníky se staly téměř neschůdné, nebylo po pracovnících TS v ulicích ani vidu, ani slechu. Ono se totiž špatně machruje s výsledky, když to vyžaduje skutečnou práci a ne jenom represe a buzerace občanů, kteří díky tomu a svojí dobré vůli udělají práci TS sami. To je jen takový příklad z praxe. Možná jsem zapomněl - za uložení papírových kartonů jsou tak vysoké poplatky, že je někteří raději vozí na skládku cca 20km, vychází to levněji, případně i pálí - pak jsou zase odměněni pokutou cca 5.000 odborem životního prostředí za ničení ovzduší a občanského soužití. (Pálí je na svém vlastním pozemku, poli, cca 100m od silnice, kde denně projíždí více než 25.000 aut). Není to opravdu Kocourkov?

Jura Jurax 25.12.2009 12:17

Re: Souhlas

Blbost zdeúřední je věčná. A je-li násobena blbostí zelenou, vzpíná se do nadoblačných výšin.

R^R^R^

Lerak 25.12.2009 19:55

Re: Souhlas

Vzpomínám jak po revoluci 89 byli úředníčci malí. Nyní vylezli tito, v podstatě líní a zbyteční lidičkové, hodně vysoko. Malou revoluci na ně a s velkými klacky.(Y)

iudit 25.12.2009 6:25

Můžu se občas přidat?

Ahoj lidičky, tady na téhle diskusi se mi moc líbí, mohla bych si tu taky sem tam někdy něco vyventilovat? Co jsem si četla příspěvky za články, co mi mluví z duše, mám dojem, že bych tu byla mezi svými.