27.9.2021 | Svátek má Jonáš


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Desdechado 3.9.2008 2:00

Mluvite jako kdyz tiskne

Zasnu jak se pochopitelna nechut ruske vlady jednat se sadou masovych vrahu malych decek a jinych civilistu z Osetie u vas vydava za snahu Ruska znicit v Gruzii demokracii, ktera tam stejne neni. Na tu genocidu v Tskhinvali z 8/8 jste uz bud zapomnel, anebo o tom nerad mluvite, ze?

Jarda 3.9.2008 4:20

Re: Mluvite jako kdyz tiskne

Byly podle nezavislych zdroju a ne podle moskevskeho fuhrera nanejvys ctyri desitky mrtvych a jeste nebylo jasno nebyli-li zabiti ruskymi "mirovymi" sbory. Pokud jde o skutecne masakry civilistu az genocidu ta probehla v sousedni Cecne. Ve dvou valkach rusti hrdlorezi povrazdili 300 000 Cecencu z toho vic nez 200 000 civilistu. Nezavili rusti novinari jsou vrazdeni A. Politkovska, M. Jeljajev a sedm jinych an rozkaz plukovnika KGB. To se v Gruzii jeste nestalo, navic tamni volby byly pod dohledem pozorovatelu EU. Plukovnik rudeho gestapa-KGB jim dal souhlas jen nekolik dni pred volbami, aby nemeli cas vyridit si viza. Demokracie? Zasni dal.

Petr Kohout 3.9.2008 7:46

Re: Re: Mluvite jako kdyz tiskne

čili závěr je jasný: Čečensko samostatné, Osetie a Abcvházie: vyvraždit ty separatistické lumpy. Základní měřítko rozhodnutí: Uškodí to Rusku ?.

Mirek F. 3.9.2008 8:04

Re: Re: Mluvite jako kdyz tiskne

Údaje o Čečně máte odkud?

Jarda 3.9.2008 18:38

Re: Re: Re: Mluvite jako kdyz tiskne

Udaje o Cecne muzete najit na "Wikipedia free enciklopedia" O osudu ruskych novinaru kritickych k soudruhu plukovnikovi KGB je znamo dost, viz A. Politkovska, M. Jevlajev atd. Znama praktika KGB, "eto mokrie delo".

Danton 3.9.2008 10:15

Re: Re: Mluvite jako kdyz tiskne

Oficioální zpráva Červeného kříže udáv v Cchvinvali  celkově mrtvých 1423 civilisů. Tečka a konec lží.

miron 3.9.2008 0:20

Bohužel.

Kompromisní závěry pondělního summitu vedly k okamžitému tvrdému protiútoku Moskvy. Proč vůbec představitelé řádově výkonnější EU s trojnásobným počtem obyvatel jezdí jak školáčci do Moskvy žadonit o ukončení války, místo aby si dupli a vyzvali Medvěva a Putina, ať přijedou svou politiku vysvětlit do Bruselu?

Bohata 3.9.2008 0:35

Re: Bohužel.

To už je taková zvyklost.Na pana Hitlera taky vzhlíželi s úctou a na Poláky sr/li.Tož tak.

Hadí oči 3.9.2008 1:25

Re: Proč jezdí žadonit?

Protože kdyby si dupli, tak se jim rozklepou ty jejich bruselské faldy kolem pupků a Medveděv s Putinem by se ještě dlouho smáli.

Jinak řečeno, zná někdo jediný důvod, proč by Medveděv s Putinem měli jet kamsi skládat účty takovým nýmandům  jako je např. Špidla nebo  Železný ?

Šumavák 3.9.2008 2:17

Neblbněte!

Co kdyby Putin přijel s televizním štábem a puškou v ruce?

Roman 3.9.2008 8:11

Re: Bohužel.

Je potřeba ruské ropy a plynu.

brok 3.9.2008 8:54

Re: Re: Bohužel.

Ohledy na ruskou ropu jsou výmluva. I ekonomie zcela neznalý povrchní čtenář tisku si může domyslet vývoj v nejbližších deseti letech. Čína se modernizuje, čínský průysl sílí, Čína bohatne. Potřeba ropy je v Číně stejná (a bude větší) než v Evropě. Rusko - Čínský ropovod přepraví pohodlně a bez prostředníkům ruskou ropu do Číny. Čínský odběr bude (m.j. díky totalitě) stabilní a vzrůstající. Dodávka ropy do Evropy nebude nadále pro Rusko atraktivní a bude směřovat k nule.

Daleko rozumnější by pro EU bylo na ruskou ropu nespoléhat a intensivně hledat náhradní zdroje.

Roman 3.9.2008 9:00

Re: Re: Re: Bohužel.

Jako teorie o budoucnosti snad přijatelné. Jenže potřeba ropy je nyní okamžitá a momentálně nenahraditelná. Potřebujete nějaký ten rok na přizpůsobení. Okamžitá polika je tímto podmíněna.