21.9.2021 | Svátek má Matouš


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
A. 6.9.2008 22:18

Re: Ruským cílem je udělat z Gruzie druhé Finsko

Nejspíš vám uniklo,  že tím dosazeným Quislingem byl právě Saakašvili. Od samého začátku byl figurkou předem obětovanou a amíci jej nahradí "zcela demokraticky" Burdžanadzeovou, která se na to připravuje v USA.

Pavel Urban 4.9.2008 13:38

Ztracená Gruzie

Ona nám patřila ?

ps 4.9.2008 7:34

Re: Re: Re: Re: Špotáková v Lausanne čtvrtá,

Učit se abych ti to nandal? Na to mi stačí 4 obecné. Ale i kdybych měl jen ty čtyři obecné tak by mě v životě nenapadlo urážet ženu a ještě za jejími zády. Do očí bys ji to neřek kreténe, co? Máš strach, že by ti dala do držky.  Oprávněně.

Standa 3.9.2008 22:41

Re: Saakašvili = válečný zločinec

Proto také je nutné Gruzii demilitarizovat a denacifikovat. Originál Hitler alespoň spáchal sebevraždu a tu ubohou karikaturu Hitlera-Saakašviliho nechávají mluvit v mediích jen za přítomnosti 3 amerických poradců. Ta miliardová pomoc je asi na platy mediím. Hnus!

Standa 3.9.2008 22:36

Jestli

ten institut vyrábí takové Procházky jako na běžícím páse, tak by měli takový institut zavřítnebo zbourat nebo něco podobného. Děsné!

Realista 3.9.2008 21:48

Saakašvili = válečný zločinec

Pro svět jsou ruské jednotky v jihoosetské metropoli Cchinvali okupanty. Pro obyvatele Jižní Osetie jedinou nadějí. Těmito slovy začíná reportáž zpravodaje německého listu Süddeutsche Zeitung (SZ) z města, které 8. srpna zničila gruzínská armáda.

Irina Kelechsajovová, robustní blondýna s modrýma očima, si přesně vybavuje noc předtím. Gruzínský prezident Michail Saalikašvili nařídil příměří. „Navštívil nás gruzínský ministr pro reintegraci Temur Jakobašvili, druhý den měla začít vyjednávání, uklidňoval nás,“ říká. „S ulehčením jsme šli spát. O půlnoci začalo ostřelování“.

Lékařka Marina Gočijevová si vybavuje, jak se v žigulíku pokusila uprchnout před gruzínskými děly a tanky. Viděla, jak muž v druhém autě křičel: „Jsou tady zranění!“, a přesto na něj Gruzínci spustili palbu. Také další dva automobily s uprchlíky skončily v plamenech.

Gruzínci ho upálili zaživa

Fotografka Tamara Šavlochovová viděla, jak Gruzínci zapálili jednoho muže. „Upálili ho zaživa. Fotografovala jsem to, co z něho zbylo,“ vypráví s odstupem několika dní, ale pořád se přitom třese. Co by se ještě muselo stát, aby svět uznal, že Gruzínci chtěli Osetince zničit, ptá se jedna Osetinka. „Rusko je všechno, co máme, a tak tomu bylo i předtím,“ odtuší. Lidé v Cchinvali se dnes zdraví, jako kdyby se neviděli celá staletí, píše SZ. Neříkají si „Jak se máš?“, ale „Ty žiješ!“ nebo „Stojí ještě tvůj dům?“. Zahyne-li tolik lidí, z nichž většina klidně spala a neobávala se žádného nebezpečí, neměla by k tomu světová veřejnost mlčet. Zpočátku se o tom novináři ani nezmiňovali, ale teď už přece mohou přijet a na vlastní oči uvidět zkázu města. Mám v Jižní Osetii mnoho přátel i příbuzných; někteří mí přátelé přišli o několik rodinných příslušníků. Ne všem se podařilo opustit město.

Karel K 3.9.2008 21:19

Re: Re: Ruským cílem je udělat z Gruzie druhé Finsko

No, ale Kostarika nemá za souseda Rusko, tam to jde.

Pejzlerka 3.9.2008 21:08

Re: Re: Re: Re: Re: Evropané

Romane,  velice  se  omlouvám,  špatně  jsem  spočítala  Re, navíc se tam  vyskytl  ten roztomilý  člověk, emeritní fízl,  jirka s. a  už jsem to mydlila,  hlava,  nehlava.  Ještě  jednou,   promiňte.

an keta 3.9.2008 20:13

Re: Re: Re: Evropané

To sice nenavrhuje on tam udělá hned pořádek, viz Grenada, Panama atd.

čtenář 3.9.2008 20:04

Re: Ruským cílem je udělat z Gruzie druhé Finsko

V tom případě by měla EU usilovat o to, aby z Gruzie byla kavkazká Kostarika. Nikde na americkém kontinentě neí bezpečněji, než tam. Mají kvalitní policii, žádnou armádu a šlapou jako hodinky.

Historik 3.9.2008 19:31

Mám obavy, že je otázka kdo koho vraždil, ale Rusové

válčili proti Gruzii v Abcházii už před polovinou 90 let. Mimochodem, kdy naposledy existovala Acházie jako stát?

Karel k 3.9.2008 19:26

Ruským cílem je udělat z Gruzie druhé Finsko

jako to udělal Stalin. Bylo sice svobodné, ale jen papíře, politicky bylo řízeno Ruskem. Také teď Rusové čekali jen na záminku, zbytek už půjde lehce, , oni  se z historie poučili, že.nikdo jim v Evropě bránit nebude. Už teď vykřikují, že se současným preidentem Gruzie, ano, tím zvoleným lidem Gruzie, nebudou jednat. Patrně tam dosadí svého Quislinga  a přibude   jen nová gubernie. 

a 3.9.2008 19:22

otázka

mě by jen zajímalo, čí je to vlastně think-thank, ten IKHB?

josef krouman 3.9.2008 19:10

jaké co dál

ať se tam vymlátí podle svého gusta ...

xxx Kubeš 3.9.2008 18:42

Souhlas s autorem

-spojenci na západě se zmohou maximálně na žvanění, na nějaké sankce si netroufají  a Rusko si bude dělat, co ho napadne.

Jarda 3.9.2008 18:38

Re: Re: Re: Mluvite jako kdyz tiskne

Udaje o Cecne muzete najit na "Wikipedia free enciklopedia" O osudu ruskych novinaru kritickych k soudruhu plukovnikovi KGB je znamo dost, viz A. Politkovska, M. Jevlajev atd. Znama praktika KGB, "eto mokrie delo".

vita 3.9.2008 18:30

Re: Re: Re: Špotáková v Lausanne čtvrtá,

No to jsi mi to nandal... To abych vzal špagát a šel se zastřelit do rybníka, ne?

Nic lepšího neumíš? To jsi teda pořádnej trouba a měl by ses řídit slovy s. Lenina "Učit se, učit se, učit se!", která (prý) pronesl při spatření Kobova vysvědčení.

Když se nezmůžeš ani na inteligentní urážku... Ale to je pro takové jako jsi ty dost typické... "Vy znáte hlásky tři, z nichž slovo BLB se svíjí..." - víš aspoň z čeho je to citát, troubo?

A s dovolením - inteligenci si budu poměřovat s inteligentními lidmi. Ne s ignoranty a blby tvého ražení.

ps 3.9.2008 16:46

Re: Re: Špotáková v Lausanne čtvrtá,

Nevím jak Špotáková ale ty inteligencí zrovna neperlíš a klacky hážeš leda lidem pod nohy (tedy aspoň ty slovní).

vita 3.9.2008 16:33

Re: Re: Re: Re: Praktickou vuli zaclenit pod svuj vilv Kavkaz zatim nikdo krome ruske vyjimny nepreojevil

Pozoruhodné, jak úporně hájíte uspořádání prosazené Géniem Všech Národů, Hospodářem J.V.Džugašvili-Stalinem.

Poněkud jste zaspal dobu, soudruhu...

vita 3.9.2008 16:28

Re: Ovládnutí Kavkazu - představte si, že si ho drze chtěli

Vraždění místních není důvodem k zásahu?

Nebo že by byli místní místní a méně místní místní, takže místním místním je dovoleno ty méně místní místní povraždit potažmo vyhnat?

vita 3.9.2008 16:26

Re: Špotáková v Lausanne čtvrtá,

Hezká parodie na Špotákové politicky korektní vystoupení.

Ale nebuďte tak krutý - co byste chtěl od svnaté sportovkyně milující Lou Fanánka Hagena? Od ní se chce aby dobře hodila dlouhý klacek. A to umí, jednou se jí dokonce podařilo ho hodit nejlíp na světě. Inteligence je doménou jiných...

Nevíte, jestli Vlastenecká Bára teď bude nosit na tričku logo Tří sester? Nebo jinde?

Ludva 3.9.2008 16:09

Re: Špotáková v Lausanne čtvrtá,

Svatá pravda, když se dá sportovec na politiku, bývá s výkony konec.

pepek 3.9.2008 16:04

Re: Re: Ztracená Gruzie.

Z pravdy a lásky.;-D

milan 3.9.2008 16:03

Re: Re: Re: Re: Re: Re: C o to vlstně je západní vzdělání, se

Například o tom tvém ch - h!!!!!!O vzdělání nějakého Zavostálka se nezajímej,ale o svoje.To "h - ch " se učá už ve 3 tř.ZŠ.:-D

milan 3.9.2008 15:57

Re: Ztracená Gruzie.

Procházka a přestat psát blbiny ? A z čeho by žil ?:-D

pepek 3.9.2008 15:50

Ztracená Gruzie.

A co dál? Přestat psát blbiny a hledat, hledat, hledat !;-D

nup 3.9.2008 14:32

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: C o to vlstně je západní vzdělání, se

;-D R^

nup 3.9.2008 14:31

Re: Špotáková v Lausanne čtvrtá,

;-D;-D;-D R^

ps 3.9.2008 14:22

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Praktickou vuli zaclenit pod svuj vilv Kavkaz zatim nikdo krome ruske vyjimny nepreojevil

Opět jsem se žádného konkrétního argumentu nedočkal, pouze klapání kafemlejnku. Když jde o kritiku levice, ruska, talibanu, a já nevím jakýho ještě šajzu tak vaše argumenty spočívají v snaze zesměšnit kritika tvrzením, že vidí svět černobíle a není schopen dostatečného intelektuálního výkonu aby pochopil záhady mezinárodní politiky. Když jde o kritiu USA, boje s terorismem apod. tak zjednodušujete až na dřeň ale tentokrát vám to nevadí.

Roman 3.9.2008 13:50

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Praktickou vuli zaclenit pod svuj vilv Kavkaz zatim nikdo krome ruske vyjimny nepreojevil

Když mě to nepasuje do krámu, tak jsou to lži a neexistuje to. Zbytek relativizuji. Svět musí být prostě jednoduchý a přehledný. Seno, sláma a v případě intelektuálního výkonu, velká barevná kniha typu: Jak na to........