1.6.2024 | Svátek má Laura


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
kopretina 11.9.2006 20:34

Re: Re: Re: Re: Re: Proboha...

Hizballah zase rozbombardoval Severní Izrael. Izrael má na obranu nárok.

Alex Juchelka 11.9.2006 20:48

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Proboha...

Nejlepší obrana je útěk - na ostrov... Já nechci, aby na SV byli vražděni nevinní lidé zbraněmi sionistů. Vy ano?

kopretina 11.9.2006 22:02

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Proboha...

Nesmysl. Zide ubranili svou vlast celych 60 let a UBRANI ji i TED. Zase byste chtel vystehovavat, to jsou NACISTICKE PRAKTIKY. Stat Izrael je naprosto legitimni, kdery jen kona akt nutne obrany.Utika zbabelec. Hrdina bojuje!

Alex Juchelka 11.9.2006 22:10

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Proboha...

Dobrovolné vystěhování nemá s nacismem nic společného a Vy i obyvatele Israele to vědí... Něco jiného je do Israele přijet na stará kolena jako olim zemřít (to by můj plán samozřejmě umožňoval) a něco jiného je perspektiva pro mladé lidi v tom marasmu a lžích žít celý život. Ta země postrádá morální páteř, je to násilnický stát ignorující mezinárodní právo a žijící z milodarů...

kopretina 11.9.2006 22:21

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Proboha...

A proc dobrovolne nechcete vystehovat Palestince, nechte konecne Izraelce na pokoji. Vystehovat na vas ostrov patri Hamas, islamsky dzihad, Hizballah. Stat Izrael se pouze brani nevyprovokovatelne agresi.

žabák 11.9.2006 22:28

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Proboha...

Nechcete to raději nechat na obyvatelích Izraele? Nemá li Izrael morální páteř, pak tedy který stát ji má? A nechápu, jak stát, který 60 let brání svou existenci může být násilnický. O milodary jde spíš u Palestinců.

Pugi 13.9.2006 16:35

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Proboha...

Nevím jak vidíte do jejich ekonomiky.... , ale jak asi i Vy dobře víte, v dnešním světě nikdo nedostává nic zadarmo. A že by mohl být Izrael živ jen z milodarů . . . ,ale no tak, tomu sám přece nevěříte.

PS: (Při povodních jsem naší zemi daroval také nějakou tu korunku, ale nikde jsem nečetl  "Češi žijí z Milodarů")

PS2:Každopádně Vaše diskuze je pro mne velmi přínosná, jen díky Vašim argumentům mi postupně dochází v jak moc velkém průseru je Izrael dlouhodobě uvrtán, a jak na tom vlastně blbě jsou.

Kazan 7.1.2007 21:27

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Proboha...

Juchelko ty jsi hrozná GUMA.Já jako strředoevropan mám ty kluci židovský rád, protože tam drží ti islámisty na uzdě a jsou jediný kdo se jim těm islámistickým děvkám uní postavit. ISLAM je demagogická ideologie, středověké úrovně a kdo se s ním stotožňuje je také zaostalý. Židé udělali z bývalé Palestiny ráj na zemi a ty islámistické parazitické děvky by jim to chtěli vzít. Islám kdysi v severní Africe  a Iberii kvetl protože si opatřil dostatek otroků. Některé jim dodávali i panovníci z Prahy. Jak otrokářství odtroubilo, Islam se podělal a živořil. Až Evropa nebude potřebovat arabskou naftu, tak zase celý ten ISLAMISMUS chcípne na úbytě. No a ty nebudeš mít o čem brencat.  

žabák 11.9.2006 20:37

Re: Re: Re: Re: Re: Proboha...

Nemůžu vám to namlouvat, protože nevím, o jakých zločinech mluvíte. Za chování hizballáhu je zodpovědná libanonská vláda.

A moje narážky jsou citace z vašeho příspěvku.

Alex Juchelka 11.9.2006 20:46

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Proboha...

V tom případě se musíte naučit lépe citovat - hovořím jasně o občanech Israele, jejich etnicita je mi lhostejná, Vás ale zřejmě velice zajímá... :-/

Musíte rovnněž sledovat světové dění - Israel se v Libanonu dopustil válečných zločinů, to Vám zřejmě uniklo.

žabák 11.9.2006 20:54

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Proboha...

Izrael se válečných zločinů nedopustil.

Alex Juchelka 11.9.2006 20:57

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Proboha...

Samozřejmě, že ne, byli to židé... :-/

kopretina 11.9.2006 22:04

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Proboha...

Izrael se jen branil, na to ma narok. tecka. Vy o tom nerozhodujete.

Alex Juchelka 11.9.2006 22:18

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Proboha...

Pokud se bude 'bránit' tak, jak se 'bránil' při posledním útoku a okupaci Libanonu, tak si stále myslím, že na ostrově by bylo slušným Israelcům lépe. Tu poslední válku stejně tento násilnický stát prohrál, jak morálně, tak na bojišti... Jednoho dne možná sama pochopíte, že násilí nikam nevede, Israel jen sklízí plody své 'práce'. Nakrást si a vyhlásit mír? To asi nepůjde... :-/

kopretina 11.9.2006 22:23

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Proboha...

Nasili pacha Hamas, islamsky dzihiad, Hizballah. Na sebeobranu ma kazdy stat narok. Autor clanku to napasal moc dobre. Pokud to nechapete, je to vas problem. Izrael nic neukradl, jen se BRANI. Vyhlazenim mu vyhrozuje Hizballah a Iran a je svatou povinnosti Izraele se branit.

kopretina 11.9.2006 20:33

Re: Re: Re: AUTENTICKÉ PŘÍBĚHY mnoha IZRAELCÚ

Izrael se jen BRANI. Psala jsem to nahore, ale pretiskunu Vam to ještě jednou. 1)Příběh Petra Bachracha ( narozeného v Opavě), nyní žije 60 let v Izraeli-Behem holocaustu mi vyvarzdili celou rodinu, prezil jsem jen já, sám jsem bojoval ve všech arabsko-izraelských válkách, v jedné z nich padl i můj prvorozený syn.Moje snacha Sigi pochází z jemenitské rodiny, která prchla spolu s dalšími tisíci Židy z Adenu před arabským vyvražďováním. A ted moji faifu ničí asi 100 raket. 2) Příběh Kurta Lanzera (narozeného v Ostravě), nyní žije přes 50 let v Haifě- Z naší třicetičlenné rodiny jsem se zachránil jjá a moje matka.Sloužil jsem jako parašutista v první paradesantní brigádě Israele, já, moje žena, syn i dcera sloužili v Israelské armádě se zbraní v ruce. A ted opět musíme do krytu...3)Příběh Eliho Sadrika z Jeruzaléma-Moji předkové uprchli asi před 100 lety z Basry spolu s dalšími tisíci iráckými Židy do Palestiny před arabským vyvražďováním. Všichni jsme toužili po návratu do země našich patriarchů, všichni uděláme vše proto, aby už nikdynebyly pogromy ani druhý holocaust. Proto si svoji vlast uhájíme. 4) Příběh Kobi Rožanského z Ramat Rasharon, kteráý žije se svou ženou Hannou Ringovou (původem z Českého Těšína)-Můj děda s desetitisici jinými Židy uprchli z Ruska před pogromy. Babička zemřela v ruském gulagu. Moje žena a jeji rodiče přežli Osvětim jen proto, že se dostali na Schindlerův seznam...

Izrael má právo bránit svou zem před radikáloními islamistickými fanatiky chtějící zlikvidovat Stát Izrael.

kopretina 11.9.2006 22:19

Re: Zlikvidovat patri nacisti, komunisti, radikalni fundamentalni islamisti

Alexi, vase mysleni je naprosto ZVRACENE. Izrael se jen BRANI nevyprovokovatelne agresi a vy nemate co pindat Izraeli co ma a neme delat. Na ostrov patri radilani fundamentalni islamnisti (Hamas, Hizballah, Islamksy dzihad, Ahmadinezadovci...).

Jiri 11.9.2006 22:33

Re: Proboha...

Musim vam rict, ze zijete v bludu typickem pro jedince vaseho druhu. Pro vas je mozna pozde se zaradit do jakeholiv spolecenstvi slusnych lidi, ale jak znam Izraelce, mozna, ze by se vam pokusili i pres to nejak pomoci. ZKuste to, treba vam ukazi o cem ten Izrael je, treba to k necemu bude dobre (i kdyz zrovna u vas o tom silne pochybuji). Muzu vas ovsem ujistit, ze na vas a lidi vaseho druhu se muze kazdy slusny clovek a ne jenom Izraelec, celkem vykaslat, pomoc od vas opravdu nezada a nechce. Musim take rici, ze to, ze vas americka spolecnost necha zit mezi nimi je dukaz uzasne tolerance americanu.

Historik 11.9.2006 16:25

Z hlediska mezinárodního práva je agresor každý, kdo DOVOLÍ

jakékoliv ozbrojené skupině užívat jeho území k útokům na cizí stát. Odpovědí na agresi může být legitimně i válka, spojená s okupací celého území dotyčného státu.

Policejní akce proti Hizboláhu by musel dělat LIBANON, což ovšem nedělá, protože Hizboláh je fakticky armádou šiitské části jeho obyvatelstva.

Přinejmenším tato část jeho obyvatelstva nese za Hizboláh plnou odpovědnost, tak, jako nesli Němci odpovědnost za činy Wehrmachtu a SS. A žádný ze států, bojujících ve WW2 nebyl ochoten obětovat životy svých vojáků jen proto, aby neumírali nepřátelští civilisté. A i ohled na vlastní civilisty měl určité meze.

kopretina 11.9.2006 22:16

Re: Z hlediska mezinárodního práva je agresor každý, kdo DOVOLÍ

Presne tak.R^:-)

vladimir 11.9.2006 16:07

Spávně!

pane autor.

Historik 11.9.2006 16:06

Samozřejmě, že existují staré a "osvědčené" prostředky,

jak likvidovat guerillu. Jsou ale jaksi nehumánní. Nicméně, fungují, jak ukázal např generalissimus Stalin.

I tomu Hitlerovi fungovaly, pokud nepodlehl v boji přesile koalice, kterou svou dobyvačnou politikou de fakto sám slepil dohromady.

richard 11.9.2006 15:50

Vzhledem ke skutečnosti, že "civilisté"

jsou desítky let osvědčeným propagandistickým materiálem muslimských teroristů je nejlepším lékem nářek nad mrtvými "civilisty" ignorovat a neskákat islamopropagandistům na laciný špek - 1) falšované fotky z Libanonu i ukázaly, jak se "trpící civilisté" uměle vyrábějí, aby zaujali city naivního hlupáka.

2) muslimové nad našimi mrtvými - NY, Bali, Israel, Madrid, Beslan atd. - skákali a výskali  radostí, stříleli do vzduchu z kalachů, provolávali slávu Alláhovi a džihádu a rozdávali dětem cukroví, nijak nebyli "otřeseni utrpením nevinných civilistů" a navíc aby nemuseli mít problém s eventuální naší reakcí, poté co se dop sytosti vyradovali, jednoduše řekli, že žádný NY se nekonal, Beslan že jsme si udělali sami atd. Neříkám, že máme být stejná hovada a radovat se podobným způsobem pro změnu nad jejich mrtvolami, jsou to lidé - ale komediálně truchlit nad televizí podstrčenou mrtvolou nepřítele představovanou komparsistou nemusíme také, to nás nedehonestuje a navíc naši předkové za WW2 také neplakali nad mrtvými esesáky a gestapáky a ti byli také lidé.

jonáš 11.9.2006 16:12

Re: Vzhledem ke skutečnosti, že "civilisté"

Jo a ty poskakovací fotky samozřejmě určitě nebyly zfalšovaný z nějaký národopisný slavnosti, na to jste jistě osobně dohlídnul ;-D

richard 11.9.2006 16:31

Re: Re: Vzhledem ke skutečnosti, že "civilisté"

ano samozřejmě;-D o několik týdnů později se Palestinci z Džanínu zázračně transformovali na "rok staré brazilské svatebčany", aby se nějak vysvětlilo, že vlastně muslimové jsou ti hodní:)))))))) inu kdybychom neměli islám, kolik dodatečných výmyslů by se nezrodilo. P.S: pokud budeš mít mezi známými muslima, tvař se jako trubka a zeptej se třeba na dějiny kontinentu na kterém žiješ:))))))))))))))))))))))hodně se dozvíš:)))))))))))))))))))

jonáš 11.9.2006 17:14

Re: Re: Re: Vzhledem ke skutečnosti, že "civilisté"

No vy ste vážně, vzácně selektivní -- vás bych si namontoval do krystalky ;-D

Skepticus Maximus 11.9.2006 15:38

Rád bych Jiřímu Breberovi poradil,

aby se začetl do nějaké historické literatury o druhé světové válce než začne žvanit o nepřiměřenosti ztrát na německém civilním obyvatelstvu. Tím děláním teroristy z každého civila, co nadšeně netleská Izraelským či USA okupantům skutečně nelze dostatečně pohrdat. Prostě další prožidovský a amerikanofilní blábol. :-/

Mozek 11.9.2006 15:41

Re: Rád bych Jiřímu Breberovi poradil,

Nikdo z nikoho teroristy nedělá, čistá demagogie.

jurist 11.9.2006 16:04

Re: Rád bych Jiřímu Breberovi poradil,

Oi, oi Septiku

Historik 11.9.2006 16:09

Když už jsme u té WW2

Pokud vím ŽÁDNÁ odbojová skupina nikdy nehodila bombu do německé školy mezi děti. Třebaže ty děti byly třeba v Hitlerjugend.