7.7.2022 | Svátek má Bohuslava


Diskuse k článku

VĚDA: Testování vakcíny Pfizer/Biontech

Veřejnost je od samotného začátku očkování utvrzována politiky, velkou částí odborníků i médií, že všechny (byť dosud jen podmíněně) schválené vakcíny jsou účinné a bezpečné, neboť prý prošly standardním procesem testování.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
F. Zrcek 21.11.2021 15:31

Na české akademii věd spustili petici za povinné očkování. Co s tím?

Žít, znamená žít v nejistotě. Nikdo nezaručí, že současné vakcíny nemají nějaké nespecifikované vedlejší účinky, třeba že našim potomkům naroste ocas. Navíc je evidentní, že se urychleně vyvíjely v době, kdy o nějaké variantě delta nebylo ani potuchy. Řada společností, v Evropě Pfizer, si dost nahrabaly, ale jejich výsledky dalšího vývoje pro nové varianty zatím nevidíme. Jsme přesvědčováni, že dosavadní vakcíny stačí, ale evidentně nezabírají tolik, co slibovaly. Očkovaní jsou tlačeni k třetí, a podle navrženého ministra i k čtvrté dávce, která už určitě pomůže.

Mně to přijde, jako když jsou věřící přesvědčováni k dalším a dalším modlitbám a hlavně k odkázání svého majetku církvi svaté.

Spoustě lidí se to přestalo líbit a dávají to hlasitě najevo, teď hlavně holanďani a rakušáci.

Ale jsou i pozitivní zprávy. V Japonsku z ničeho nic přestala škodit tamní varianta, údajně sama od sebe domutovala do podoby, kdy se nemůže pořádně vázat na cílové buňky. Ve Švédsku taky zčista jasna klesly radikálně počty nakažených.

Summa: kdyby to bylo tak 600 let zpátky, přesvědčoval bych gretény, ať raději obrátí svou mysl k Bohu, a LGBT+ ať zacouvají coming in, jinak že je ti ne-woke nejspíš upálí jako sodomity pro spásu světa před novým morem. Dnes opravdu nevím, ale nejhorší je, nutit lidi dělat to, co sami nechtějí. Dříve byl svět zkrátka jednodušší ...

Š. Hašek 21.11.2021 14:44

Vakcíny nejsou schváleny.

Je povoleno použití v nouzovém režimu.

Š. Hašek 21.11.2021 14:28

Když už jsme u těch klinických studií ......

Typické vakciny proti chřipkám se připravují do zásoby v létě. Z kmenů virů chřipky, které jsou v regálech. Nakombinuje se to dle "odborného odhadu" - co může (!!!) přijít na Dušičky. Před Dušičkama se to spustí. Vlastně nic se nezkouší, uvaří se to jako guláš z definovaných, normovaných surovin. Jako bramborový salát. Ten taky neprochází ročníma certifikátama.

Takže Vážení! Co když .... to je ...... ?

CHŘIPKA.

Co když se jedná "zatím o pouze" vývar chemických spolků na dalších ....... věčně! Začalo to dost fungovat. Jako u ovcí.

Netvrdím, že všechno tak je! Třeba jen základ, princip gaunerské činnosti. Většina politiků nemá na nic vlastní názor! Zvedají ruce jako loutky!!!

Ale každoroční očkování (prefentivní) proti chřipce takhle fungovalo. Moji kolegové s ním potom stejně do práce v lednu nechodili. Marodili s chřipkou. Já dělal za ně. A další neočkovaní, třeba nekuřáci.

Š. Hašek 21.11.2021 14:16

Jasně!

Zabředává se do hloupých pakáren, že "když mi jednou sousedka řekne, že vznětový je zážehový" .... tak ihned zakážu manželce si od ní vzít předpis na štrůdl, nebo naložený vokurky? Že jako je konspirační a dezinformační?

L. Harvánek 21.11.2021 12:52

Cena, kterou je nutné zaplatit za ochranu? Člověk se občas ocitá v situaci zdánlivě či skutečně bezvýchodné a musí volit řešení, které sice není optimální, ale jakousi naději na přijatelné východislo z této bezvýchodné situaci má. Takže se nejspíš podrobí a cenu i za jistých rizik zaplatí. Tvrdit že ne může jen skutečný hrdina (mučedník či co jiného) nebo jen ten. kdo neví jaké to je být takové situaci vystaven (čili teeoretik, který to dosud všechno pořádně nepromyslel).

J. Vintr 21.11.2021 10:38

Něco se proti tomu dělat dá. Neočkovat se, se nebo když už člověk tu chybu udělal, nejít na další dávky toho jedu (podle snahy cpát to do lidí opakovaně se dá soudit, že na plný účinek nestačí jen dvě dávky) a hlavně zabránit politikům, aby ti očkovaní udělali povinným. Týká se to i těch, kteří už očkovaní jsou, protože zanedlouho jim budou nutit další dávku.

J. Vintr 21.11.2021 10:28

To, že se na "konspiračních" webech objevují i bláboly, ještě není důkaz, že tam nejsou pravdivé věci. Varování vědců před fatálními důsledky očkování tam říkají lidé, kteří prokazatelně existují a mají patřičnou kvalifikaci. Je mnohem méně pravděpodobně, že by lhali a riskoval své postavení a pověst, než že říkají pravdu ti, kteří jsou nějak napojeni na farmaceutickou lobby a na šíření těch "vakcín" nějak profitují. Mimo to třeba naší politici a "odborníci", kteří jim radí, opakovaně sprostě lžou.

J. Lukavsky 21.11.2021 10:22

"Pak totiž nebude s kým srovnávat" Jakto? Přece srovnání je a bude s těmi co očkování odmítají. No a pokud odmítáte "zcela nevyzkoušený preparát" tak je řešení jednoduché. Počkejte si 5-15 let až to bude zcela vyzkoušené a pak se rozhodněte. Tedy pokud se toho dožijete. Hodně štěstí! J.L. end

P. Dvořák 21.11.2021 10:17

Obecně kdyby v nějakém období si někdo myslel . . . . řekli by o něm, že je blázen. Kdyby někdo před čtyřiceti lety tvrdil, že se budeme domlouvat s televizory v dlaních . . . Kdyby před třiceti lety někdo tvrdil že přijde znovu cenzura a horší . . .

Obléknu se a půjdu raději ven. Je úžasné, jak někde v lese jsou tyto starosti upozaděny. Sbírám tam sílu nezabývat se věcmi, které nemohu změnit.

Pěkný den přeji.

P. Dvořák 21.11.2021 10:10

Ano, něco podobného mi přistálo ve spamech, kdy z jakési fotky mluví hlava prezidenta Ghany, který to v r. 2020 vyčetl z jakéhosi pdf. dokumentu Rockefellerovy nadace. A proto prý byl zavražděn.

Tak jsem se díval a prezident Nana Addo Dankwa Akufo-Addo je u moci stále a . . . zkrátím to, ty bláboly se nedají poslouchat.

J. Vintr 21.11.2021 9:53

Myslím, že kdyby koncem třicátých let minulého století někdo židům řekl, že se je někdo pokusí kompletně vyhubit, tak by si také mysleli, že je blázen. Já bych byl pochopitelně hrozně rád, kdyby to všechno byly jen hloupé fantasmagorie, ale bohužel mnoho okolností svědčí, že to může být pravda....

J. Vintr 21.11.2021 9:49

Virus neměl za cíl hubit lidi. Ten je měl jen vystrašit, aby si dobrovolně nechali píchnout jed, který je v rozmezí několika let postupně zabije. Možná se jim v jejich plánu něco zadrhlo, že nevystrasili zdaleka všechny a všichni si ten jed nechat píchnout nechtějí. Ale spíš je pravděpodobné, že mají plán B jak to dokončit nějakými jinými prostředky.

V. Němec 21.11.2021 9:42

:-):-):-)

P. Dvořák 21.11.2021 9:39

No jo, zdá se, že se jim to vyškublo, protože virous při zavádění opatření zcela překvapivě nepostupuje v souladu s Ústavou ;-D

P. Dvořák 21.11.2021 9:37

To víte, ilumináti a nepochybně i další, kteří do nás v injekcích rvou čipy, které potom schází v automobilkách. Výroba se zastaví, protože chybí čip třeba na elektrické ovládání stahovacích okýnek nebo parkovacího systému.

J. Vintr 21.11.2021 9:36

Bill Gates a jeho kamarádi si to také myslí a dost možná se tomu rozhodli pomoct. Mluvit teoreticky o tom, že je lidí na planetě moc a že by se měl jejich počet zredukovat, je jedna věc, ale to že by se ta "redukce" měla týkat i vás a lidí, které znáte, je věc zcela jiná....

P. Dvořák 21.11.2021 9:31

No ten váš mobil možná není až tak blbý.

Ona by to vůbec pro tuto planetu nebyla žádná pohroma, kdyby na určité výměře polovina tamní populace vymřela. Beztak jenom čekají na žrádlo a léky od zločinecké organizace Lékaři bez hranic.

J. Vintr 21.11.2021 9:13

Není podstatné, kde to svinstvo vzniklo ani kdo ho vypustil, ale to, jaký to mělo účel a jak se to týká nás. Ta urputná snaha dostat do nás to svinstvo, které má být údajně proti tomu výše zmíněnému svinstvu, je krajně podezřelá až děsivá....

R. Vacek 21.11.2021 8:53

Samozřejmě. Právě na základě studií se vakcinace doporučuje i mladším, protože zisk výrazně převyšuje možná negativa:

"Per million second doses of mRNA COVID-19 vaccine administered to males aged 12–29 years, 11,000 COVID-19 cases, 560 hospitalizations, 138 ICU admissions, and six deaths due to COVID-19 could be prevented, compared with 39–47 expected myocarditis cases after COVID-19 vaccination"

https://www.cdc.gov/mmwr/volumes/70/wr/mm7027e2.htm

A. Renjascu 21.11.2021 8:19

Asi nevíte, že Pfizer a moderna způsobují u mladých lidí často zánět srdečního svalu. Můžete mi sdělit statistiku kolika - pokud vůbec - mladým lidem a především dětem o které zde jde covid poškodil organismus?

J. Vintr 21.11.2021 8:16

blbý mobil - vymře....

J. Vintr 21.11.2021 8:15

Jasně, a když se zjistí, že se soudruzi vědci, kteří ten preparát vyvíjeli, poněkud spletli (jako se to stalo v minulosti už mnohokrát), tak třeba na následky toho experimentu polovina lidstva do pár let výměře....

P. Dvořák 21.11.2021 8:13

V. Němec 20.11.2021 19:16.

Jak moc nám pomůže, když zjistíme a dokážeme, " že to čínské svinstvo vzniklo jako chtěná/nechtěná biologická válka." ?

Nehledě na to, že jediný na světě, kdo by to mohl odhalit, je významný a vyznamenaný generál (nebo co je) Koudelka.

J. Vintr 21.11.2021 8:11

Tak vliv na těhotenství už někdo zkoumal. Zjistilo se, že očkování zvyšuje u těhotenství do 20 týdne pravděpodobnost samovolného potratu z obvyklých cca 15 procent na víc jak 80 procent. Ale to nic, vakcíny jsou naprosto bezpečné....

P. Dvořák 21.11.2021 8:10

Vždycky je něco poprvé. Nebo jste zamrznul na pokusech Louise Pasteura, který si prý po pokusech na psech píchal vzteklinu sám sobě?

L. Harvánek 21.11.2021 7:53

O strachu, stresu a jeho následcích toho vím dost z vlastní zkušenosti. V některých povoláních nastanou situace, kdy se musíte spolehnout na spolehlivost nějakého vzdáleného spolupracovníka o jehož spolehlivosti máte pochyby. Chybu nemůže udělat jen proto, že zařízení, které obsluhuje, mu ji prostě udělat nedovolí. Ale v případě poruchy zařízení je tomu jinak a nakonec jste rád, že vše dobře dopadlo. Kdyby ne, budou ranění a mrtví a také veliká materiální škoda a dlouhé přerušení provozu. Pro upřesnění jde o železniční provoz.

J. Vintr 20.11.2021 22:11

Nikdy v historii se "klinické studie" nedělaly na dvou miliardách lidí. Ani na milionu lidí, možná že ani ne na sto tisících lidí nebo desítkách tisíc lidí....

J. Vintr 20.11.2021 22:09

Doufám, že nikdo z "oficiálů" tyhle diskuze nečte. Mohli by zakázat i tenhle lék. To by tak bylo, aby se občané léčili sami.....

J. Vintr 20.11.2021 22:05

Ta "ochrana" se podle jiných zemí, kde už vlády vzdaly obelhávání občanů a nechávají zveřejňovat pravdivé údaje, dostává do záporných hodnot....

J. Vintr 20.11.2021 22:02

Třeba podle statistik ze Skotska jsou tam tři čtvrtiny pacientů ve vážném stavu a přes devadesát procent zemřelých očkovaných. A podle grafů se tento trend pro očkované oproti neočkovaným nedále výrazně zhoršuje. Ty "vakcíny" prokazatelně nejenže nepomáhají, ale naopak škodí. U nás se jim to také dlouho nemůže podařit zatloukat. Proto tak vyšilují s buzerací neočkovaných, aby donutili k "dobrovolnému" očkování co nejvíc lidí, než to definitivně praskne. A na nápad, že udělají očkování povinné asi podle toho, co to vyvolalo v sousedním Rakousku můžou velice rychle zapomenout. U nás snad lidé také nejsou ovce, aby si nechali všechno líbit.